• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Bardejova?

19. januára 2016 
ahojte baby, votriem sa vám tu.....ste z BJ, budete mi vedieť poradiť, riešim momentálne vyšetrenie u endokrinológa, odporučíte mi Dr. Čičvaru alebo Dr. Šamudovského?
19. feb 2013 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikaneui ahoj, jednoznacne Cicvaru, chodila som k Samudovskemu ale ked som otehotnela, boli mi odporucene zmenit lekara a bol s tym neskutocny problem, lekari si totiz pacientov nepreberaju, tak som sa musela vyhadat so sestrickou ( za co ma doteraz neznasa :slight_smile: ) isla som osobne za Cicvarom a nakoniec ma vzal. Som s nim spokojna. Ak mas vaznejsi problem, alebo si tehu tak ank nevahaj.
21. feb 2013 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...jahodka111 ďakujem za info, ja čakám v máji a jeho fotky sa mi páčia, rozmýšľam že si dám spraviť aj nejaké z bruškom :slight_smile: a potom aj z maličkou :wink:
25. feb 2013 o 10:21  •  čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcellka01 nie je zač, skús pozrieť na jeho facebookovskú stránku, teraz tam má nejaké nové fotky z detičiek a tiež tehuľku :slight_smile: stránka je Darius Zdziebko Photography. Pekný deň
26. feb 2013 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby dajte si pozor na cukraren domino na Abcku ..... dala som si tam cez víkend upiect tortu.... na obrázku bola krásna a strasne sme sa tesili, lebo sme chceli maminu prekvapit a ked som dosla po nu . Tak prosím pekne nám tortu neupieli. Dali mi pod nos strasne skaredu tortu, ktorá vyzerala ako pre 3 ročneho chlapca . Dnes som volala s nimi a vraj som veľkomožna pani, a ze co som cakala ze pri tolkých tortách sin to oni nevedia ustriehnut ...... chápete? toto ja nechapem ... neurobia to co maju a este aj vynadajú
18. mar 2013 o 11:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. mar 2013 o 11:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zlostitko
@trudy1717 ďakujem kočky :wink: len som chcela vedieť a byť informovaná, v apríli by som mala ísť na kontrolu po kyrete ku primárovi (mením lekárku, takže k nemu pôjdem prvýkrát) a chcem ho poprossiť o odporúčanie, len na vyšetrenie hormónov, pre istotu :wink:
18. mar 2013 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja mamina k nemu chodí a je perfektny :slight_smile:
18. mar 2013 o 14:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte som tu nováčik....mám3deti
25. jún 2013 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. jún 2013 o 06:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem :slight_smile: :wink:
12. júl 2013 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej tu to zije a same nove nicky .Cafte
@trudy1717 tu v BJ ludia a hlavne sluzby trpia zvlastnou predstavou a chovanim ako za komunizmu a to ze len ja a ja a ty bud rada ze daco mas.Ale doba je niekde inde a take sposoby ostali tam kde aj v beznom svete obednajsie prestavky a strankove dni.Tu v BJ cloveka ide slak trafit lebo cez den nic nestiha,cez obed maju zavrete a o 16 uz su vsetci doma
21. júl 2013 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca nooo sak to ... ja sa sama cudujem tym vsetkým podnikatelom a sefom .... kazdy sa cuduje ze im tu nic nevynasa a je doba tazka, ale ked si to vezmeme z toho hladiska že čo oni davaju do toho všetkeho to sa im len vracia
22. júl 2013 o 05:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trudy1717 asi tak.Nasu staru konikarsku partiu vyrazila pani majietelka z cukrarne na VNB az potom co sme si zaplatili.Fakt ubohe.Bolo hnusne tak sme si sadli tam,pobrali kolace,kavicky,dzusiky a pani az vtedy trklo ze nas tam nechce a sprosto nas vyrazila.
22. júl 2013 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca ja to tu nechapem , ako z jedej strany som rada ze som sa vratila domov .... ale toto co sa to tu v tomto meste deje , je naoyaj neopochopitelne ....
22. júl 2013 o 10:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trudy1717 my sme sa vratili po 10 rokoch a uz som si zvykla.Za chvilku ideme pre pas malej a som zvedava kolko ,,kamosov,, vytiahne z informacii zazracny listok s cislom pred nami aj kd dosli 2 hodiny po nas
22. júl 2013 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak co yrobime.... jasne co by sme cakali od tohoto ked vsetko ide cey ynamosti a tlacenku .... a kde ste boli ? :slight_smile:
22. júl 2013 o 12:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. júl 2013 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca jaj tak to je tam zase neiíco ine
23. júl 2013 o 19:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bardejovčanky....dovolte aby som Vás pozvala 17.8.2013 o 16:00 do Domu kultúry vo Svidníku...Bude tam vystúpenie Maškrtníčka - konečne sa stretneme sa Krištofom aj Nany naživo...od zajtra je už predpredaj..takže šup šup šup nech sa spolu stretneme... :D
23. júl 2013 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte žienky,
môžete mi poradiť? Dnes som mala na sebe nohavice, ktoré ma v sede - pri cestovaní v oblasti podbruška tlačili. O to viac, že mi tvrdlo aj bruško. Mala som a mám obavy, či ten pás nohavíc nemohol nejako zraniť dieťatko. V utorok idem na poradňu - 30+4tt. No už len pri tej predstave sa mi to zdá ako nekonečný príbeh...Prosím, ktorá má s tým skúsenosť, alebo mi vie poradiť? Ďakujem
26. júl 2013 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. nov 2013 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. nov 2013 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulienka82 no ahoj.Tak si to tu nasla.Vitaj :slight_smile:
7. nov 2013 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ta i uz :slight_smile: kde ste stare paky?Skrine popratane?Darceky nakupene?
9. nov 2013 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca ccc....stará páka tu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
o darčekoch ešte nemam ani tu najvzdialenejšiu predstavu :slight_smile: kde to nakupene :slight_smile: ešte sme ani nepisali list ježiškovi, ale vy hej som včera videla :slight_smile:
inak maly od nedele s konjuktivitidou a ja sa včera rano prebudila jak angorak,šikovnica ne?
9. nov 2013 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulabj moj maly :frowning2: au :frowning2: ja mam pre malu skoro vsetko ale bracho a babka mi to rozoberu tak asi tak.Staremu nemam nic ale daco mam vyhliadnute
a co malemu kvapkas?Len septonex ci ste bolu u mudry?
9. nov 2013 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca kvapkame si obaja atb.
9. nov 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulabj no uzasne.To ze aj ty mas som prehliadla.To bude dajaka bakteria ked obaja sce chytli.Boratka.
9. nov 2013 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte dievcata, viete nejake info o jumpingu v Bardejove? Dik :slight_smile:
2. feb 2014 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok