Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

riusik
25. aug 2009

inn: ano, tycovy... ja by som bez neho uz tazko varila, ci piekla 😎

inneska
25. aug 2009

ja som ho používala aj na cesto na palacinky, na zátrepky na zahustenie..a dokonca aj na rybaciu pomazánku 😀 som s ním rozmixovala rybky s cibulou a domiešala už len maslo 🙂

alexarisko
25. aug 2009

no caute zeny, stikam kartu, zapinam monterky a hlasim nastup do smeny

gabrielkabj
25. aug 2009

ahojte dik za odpovede mala mi nechce spať tak nestiham pisať ale aspon som vas prečitala pa pa dobru nocku

inneska
25. aug 2009

gabi..dobrú 🙂

alex...no vitaj...zatial je nás tu máličko 🙂 nebude mať ani kto robiť 😀

alexarisko
25. aug 2009

INN 🙂 ja to zatiahnem za seckych pohoda 😀

alexarisko
25. aug 2009

kukam ze anavi ivanka ma dost problemy, hm blbe, ja mam stastie ze som malu naucila na bradavkove klobuciky a teraz mozem veselo kombinovat medzi flasou a prskom hore dole, malej je to jedno

inneska
25. aug 2009

a aj ty dávaš lili čajík?? ja som od toho upustila....aj ked nebol problém, že by erik začal odmietať prsník...nemal problém z flašky prejsť na prsko, ale radšej som to nechala tak a tak len čisto kojím 🙂 šanujem peniažky 😀

riusik
25. aug 2009

dala som sprchu... a idem aj do postele, chcem skusit vstat skor ako o deviatej... 😉
predavam stafetu alexikovi 😉
dobru nvocku a najme kludnuuuuuu 😵 😵

alexarisko
25. aug 2009

🙂 ja som najprv pila sama a potom ked sa minul isla som kupit a mali len pre malu, tak reku skusime, najprv ho pila jak sialena a teraz posledne dva tri tyzdne ti ho uplne odmieta, tak vacsinou stiahne raz za den flasku sumariku a inak sme na prse a jeden krat denne vacsinou takto vecer ako teraz si raz odsajem, to tak je na pravom mi vysi a lave odsajem a dam kvapky, inak neodsavam 🙂 sa mi lubi jak ona cuca a kuka vyslovene na to jak odsavam strasne zvedavo 😀

inneska
25. aug 2009

riuš...tak dobrú a pokojnú nocku 😉 zajtra do písania 🙂

alexarisko
25. aug 2009

riusiiiik dakujem, berem a bezim dalej 🙂 dobruu

inneska
25. aug 2009

hodila som zopár dnešných fotos 🙂

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

a šípka do prava 🙂

babyzuzana
25. aug 2009

cus bus

hehehehehheehe inesik ta posledna nema chybu, som sa pobavila 😀 😀

inneska
25. aug 2009

zuziii...nejak meškáš dnes 😀 😀 no to erik hodí vždy takú salámistickú polohu mi na ramene 😀 😀

babyzuzana
25. aug 2009

aaale vkuse nieco, ale hlavne david nechcel ani za nic spat. kupala som o pol 8 a az o 11 mi zaspal a to som ho vlacila na rukach vkuse, 5x kojila a tak, dneska bol nejaky nervozny 😒

babyzuzana
25. aug 2009

hm, nikde nikto, tak idem ja tiez spinkat, bru noc

alexarisko
25. aug 2009

no a ja ze uz sme skoncili neska zeny 😀

inneska
25. aug 2009

idem aj ja...ešte rýchla sprcha a hajde spať, ak stihnem 😀

inneska
25. aug 2009

dobrú ženy 🙂

inneska
25. aug 2009

ešte som zabíjala pavúka...mi liezol pomedzi nohy 😠 😠

alexarisko
25. aug 2009

no tak zhasinam, tschusssi

brinzulka
26. aug 2009

dobre ranko...baby...ja o desiatej padla...maly fnukotal...mm s nim zacal tancovat...po 2sekundach som uz spala...netusim, kedy mi ho dal do postele...
u nas to iste...pracka perie, jeden pogrcal, druhy sa dnes obliekol-co je super...ale ranajky na stole a vyjednavanie, ze TV a von a ine nebude, kym sa nezjedia-nepomaha

reilyy
26. aug 2009

noc c.3

22.30- spontanne sa budime po 4 hod spaku, kojime, prebalujeme, hojdame
pred polnocou uz spime
2.00- sme hore- prebalime, kojime
2.30-4.20- chceme sa hrat
4.20-kojime, spime
6.47- sme zase hladni

reilyy
26. aug 2009

jak mu mam vysvetlit ze sa v noci nebudeme hrat??? 🙄

reilyy
26. aug 2009

hoj brin 🙂

inneska
26. aug 2009

hoj holky 🙂

inneska
26. aug 2009

ja už varím polievku rajčinkovú 😝

inneska
26. aug 2009

rei...a predtým ti tiež peťko nespával v noci?? či to teraz začal protestovať?? 🙂

brin...no máš to ťažké...2 chlapi proti tebe 😅 ja som pospala včera 2 hodky poobede, tak ešte ani o pol 1 sa mi nechcelo spať 🙂

brinzulka
26. aug 2009

reilyy....a ak hras mrtvu muchu...to nanho nezabera? 😀 😀 prepac...ja Ti rozumiem, ze si nevyspata jak matoha...toto dieta je na mna ako tak dobre v noci...ak by nebolo...tak z nedostatku spanku tu obom snad aj nieco vyvediem-aby ste ma pochopili...ako ked je clovek pol vplyvom niecoho...tak nedostatok spanku napodobne...nemozete soferovat a nieto ustrazit dve deti...Esteze sa da ako tak zdriemnut cez den, ci Rei? Da sa?

Innes...ja mam 61kg...ked to takto pojde...sak ja budem stihla 😀 😀 😀 😀 😀 a polievocka mnam...aj my ideme rajciny s mozarelou a cestovinami do woku "zarobit"

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre