• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
Lucka - my sme boli keď mal Jurko roky prvý krát a to cez cestovku - hneď sme naďabili na dobré miesto - je to hned hore ostrov RAB - ide tam trajekt asi 10 min ale prostredie je nádherné - je tam aj čo vidieť a aj pláže sú od kamenistej cez betónovú po pieskovú ... a to ten ostrov nemá viac ako 25 km :wink:. máme tam ten flek - asi 300 m potraviny (dobré) a tak isto je vzdialené more a bazén. Centrum je asi kilometrík - tak nie je to až tak ďaleko keď má človek chuť ísť do davu :wink:
8. jan 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli pri Omiši.a davidko mal 8mesiacov...najprv sa bal mora ale potom sme mu do člnika napustili vodu,ohriala sa a kupal sa.neskor vlezol aj do tej morskej :grinning:
my sme boli 14dni bolo perfektne,bola aj segra,občas pobavila maleho my sme s mm bundošili po večeroch... :dizzy_face:
neskor sme šli na ostrov Hvar trajektom,....juj...ale bolo fááájne.... :grinning:
8. jan 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...mal 4 roky Jurko :grinning: :grinning: :grinning:
lucia-a daju sa u vas založiť deti???? :grinning:
Vosky a to ti malý spal celú cestu? Či ste išli lietadlom?
8. jan 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie šli sme autom a v noci-takže prespal v pohodke.... :wink:
ale ak pojdeme tento rok chcela by som lietadlom,ale mm sa boji...tak asi opäť autom a vezmeme asi segru nech bavi....
mame rodinne auto wolswagen sharan-tam sa zmesti sedačiek tak super...
len dufam že budu tie juraše....
8. jan 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dočítam neskôr - idem sa venovať dieťaťu - tomu staršiemu - bo ma veeeľmii potrebuje :wink:
8. jan 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vosky a prečo myslíš, že mám 3 deti...mm ich založil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. jan 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetkym oslavujucim vsetko najlepsie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , a este raz dakujem za gratulky pre mna a zmurka aj tebe za dnes , takto sa mi gratulovalo 4 dni :grinning: :dizzy_face: , no a najkrajsi darcek som dostala od matka, od20.00/ teda priblizne/ reval ako tur, N E S K U T O C N E......ESTE SOM TAK DIETA NEPOCULA PLAKAT, TEPLOTA 38,5, celu noc , kontrola u nasej dokyny - vsetko ciste, ok, kontrola na usnom - vsetko ok ...a doma.....pozoooooor, .....mame zub.....hornu 2 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. jan 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky čauky velká gratulka k zubu a pusinku pro Matýskaaťuž neplačká :grinning:
8. jan 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Trakíííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - garulko!!!!
8. jan 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sa teším,že Matko nieje chorý,len ten zub trocha vyplašil :slight_smile:
8. jan 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: - gratulko :grinning: :grinning: :grinning: - som sa ponáhlala
8. jan 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky...gratulejšn :grinning:
8. jan 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pravá dvojka či ľavá? :astonished:
8. jan 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

já vás jen jdu pozdravit. Mám tady jednoho upištěnce. Hlava mi třeští........ajajajaj ten zub nám dává zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Už jsem volala mm, ať urychlí příchod z práce... :wink:
8. jan 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som si odskocila pofarmarcit :grinning: :wink: , a je to lava dvojka hore....ale uz sa pripravuju na start aj dalsie 3 , a tiez horne....dolne este oddychuju, maju zimne prazdniny... :grinning:
8. jan 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blani...ahoj, Kubikulu zdravíme :slight_smile:
Trak pýtam sa, lebo nám sa zrejme klube pravá dvojka hore, už som to tu raz omieľala, že sa hrabe a potom sa zatiahla, ale už tam niečo opäť presvitá, tak som zvedavá, kedy už vylezie? Potvora :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ten zub, nie Nataly :sunglasses:
8. jan 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci a vy ste ako s tým pretáčaním? Evička stále nič. Prvá vyliezla a posledná začne :grinning: :grinning: :grinning:
Ahoj Blani :slight_smile:
8. jan 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani my budeme držet basu s Evkou 6ádné zuby v dohlednu nevidím jedině pak zázrak néééé :wink:

Ahojky Blani
8. jan 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani...ani my ešte nepretáčame, raz sa je podarilo a odvtedy nič, ale aj pri Bianke to tak bolo, že po prvom raze mala prestávku a teraz s ňou všetci čerti šijú :grinning: A ani nôžky si nedáva do pusy, hold je to slušňáčka :wink:
8. jan 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslela jsem se zuby přetáčíme se o sto 6 :wink:
8. jan 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia tak ti drzim prsty nech je to u vas bezbolestne vyliezanie zubka ... :slight_smile: , u nas od 5 do 11 plac zo spanku a potom do rana nosenie na rukach / ocka zavrete a len rev a rev a rev....ale dalo sa ...teda unava u mna nehrozi / som neznicitelna :grinning: / len som trpela lebo kukat na dieta ako reve a nevediet mu pomoct to je des...a dnes som mu kupila novy gel / calgel na nas nestacil, / mundisal a pomohlo, sice mu vobec nechutil / tie zvuky stali za to :grinning: /ale spinka ako drevo :wink:
8. jan 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani co tam po pretacani.....ona je krasna ,na pretacanie sa moze vyprdnut,ona pekne slusne pozuje :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. jan 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vravíš Mundisal ? aj nám calgel došiel...predvčerom a hlavne, že som bola včera v lekárni po mlieko, hlava deravá...
Ja som zas spachtoš, by som spala a spala :pensive: :grinning:
8. jan 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky a nedala si ani ibalgin? Teda nurofen :slight_smile:
8. jan 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa nad pretáčaním zatiaľ netrápim, aspon mi nikam neutečie :grinning:
8. jan 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
panadol sirup, aj cipky proti teplote..../ cipky u nas tentokrat lepsie zabrali na teplotu/....a viete co?....u nas leje az huciiii, a to sa deti este vcera boli sankovat.... :confused:
8. jan 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci to je pravda. Mne Patrik chodil už od 8,5 mesiaca bez pomoci a nabehala som sa jak.... a pri Evičke je to zatiaľ len také piánko :slight_smile:
8. jan 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.shmu.sk/sk/?page=476
traky neklame...u nás ma začať okolo deviatej :stuck_out_tongue_closed_eyes: a skončí to až až až zajtra večer ? :confused:
8. jan 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok