Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
8. jan 2010

Lucka - my sme boli keď mal Jurko roky prvý krát a to cez cestovku - hneď sme naďabili na dobré miesto - je to hned hore ostrov RAB - ide tam trajekt asi 10 min ale prostredie je nádherné - je tam aj čo vidieť a aj pláže sú od kamenistej cez betónovú po pieskovú ... a to ten ostrov nemá viac ako 25 km 😉. máme tam ten flek - asi 300 m potraviny (dobré) a tak isto je vzdialené more a bazén. Centrum je asi kilometrík - tak nie je to až tak ďaleko keď má človek chuť ísť do davu 😉

voskovka
8. jan 2010

my sme boli pri Omiši.a davidko mal 8mesiacov...najprv sa bal mora ale potom sme mu do člnika napustili vodu,ohriala sa a kupal sa.neskor vlezol aj do tej morskej 😀
my sme boli 14dni bolo perfektne,bola aj segra,občas pobavila maleho my sme s mm bundošili po večeroch... 😵
neskor sme šli na ostrov Hvar trajektom,....juj...ale bolo fááájne.... 😀

zmurkaz
8. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 ...mal 4 roky Jurko 😀 😀 😀

voskovka
8. jan 2010

lucia-a daju sa u vas založiť deti???? 😀

zmurkaz
8. jan 2010

Vosky a to ti malý spal celú cestu? Či ste išli lietadlom?

voskovka
8. jan 2010

nie šli sme autom a v noci-takže prespal v pohodke.... 😉
ale ak pojdeme tento rok chcela by som lietadlom,ale mm sa boji...tak asi opäť autom a vezmeme asi segru nech bavi....
mame rodinne auto wolswagen sharan-tam sa zmesti sedačiek tak super...
len dufam že budu tie juraše....

zmurkaz
8. jan 2010

No dočítam neskôr - idem sa venovať dieťaťu - tomu staršiemu - bo ma veeeľmii potrebuje 😉

lucia32
8. jan 2010

Vosky a prečo myslíš, že mám 3 deti...mm ich založil 😝 😀

traktor
8. jan 2010

ahojte vsetkym oslavujucim vsetko najlepsie 😵 😵 😵 , a este raz dakujem za gratulky pre mna a zmurka aj tebe za dnes , takto sa mi gratulovalo 4 dni 😀 😵 , no a najkrajsi darcek som dostala od matka, od20.00/ teda priblizne/ reval ako tur, N E S K U T O C N E......ESTE SOM TAK DIETA NEPOCULA PLAKAT, TEPLOTA 38,5, celu noc , kontrola u nasej dokyny - vsetko ciste, ok, kontrola na usnom - vsetko ok ...a doma.....pozoooooor, .....mame zub.....hornu 2 😀 😀 😀 😀 😀

josifek
8. jan 2010

Traky čauky velká gratulka k zubu a pusinku pro Matýskaaťuž neplačká 😀

zmurkaz
8. jan 2010

Trakíííííííííí 😵 😵 😵 😵 😵 - garulko!!!!

ani3012
8. jan 2010

tak to sa teším,že Matko nieje chorý,len ten zub trocha vyplašil 🙂

zmurkaz
8. jan 2010

😀 😀 😀 - gratulko 😀 😀 😀 - som sa ponáhlala

lucia32
8. jan 2010

Traky...gratulejšn 😀

lucia32
8. jan 2010

a pravá dvojka či ľavá? 😲

blani2
8. jan 2010

Ahojte 🙂

já vás jen jdu pozdravit. Mám tady jednoho upištěnce. Hlava mi třeští........ajajajaj ten zub nám dává zabrat 😝
Už jsem volala mm, ať urychlí příchod z práce... 😉

traktor
8. jan 2010

tak som si odskocila pofarmarcit 😀 😉 , a je to lava dvojka hore....ale uz sa pripravuju na start aj dalsie 3 , a tiez horne....dolne este oddychuju, maju zimne prazdniny... 😀

lucia32
8. jan 2010

Blani...ahoj, Kubikulu zdravíme 🙂
Trak pýtam sa, lebo nám sa zrejme klube pravá dvojka hore, už som to tu raz omieľala, že sa hrabe a potom sa zatiahla, ale už tam niečo opäť presvitá, tak som zvedavá, kedy už vylezie? Potvora 😝 😀 ten zub, nie Nataly 😎

ani3012
8. jan 2010

luci a vy ste ako s tým pretáčaním? Evička stále nič. Prvá vyliezla a posledná začne 😀 😀 😀
Ahoj Blani 🙂

josifek
8. jan 2010

Ani my budeme držet basu s Evkou 6ádné zuby v dohlednu nevidím jedině pak zázrak néééé 😉

Ahojky Blani

lucia32
8. jan 2010

Ani...ani my ešte nepretáčame, raz sa je podarilo a odvtedy nič, ale aj pri Bianke to tak bolo, že po prvom raze mala prestávku a teraz s ňou všetci čerti šijú 😀 A ani nôžky si nedáva do pusy, hold je to slušňáčka 😉

josifek
8. jan 2010

Myslela jsem se zuby přetáčíme se o sto 6 😉

traktor
8. jan 2010

lucia tak ti drzim prsty nech je to u vas bezbolestne vyliezanie zubka ... 🙂 , u nas od 5 do 11 plac zo spanku a potom do rana nosenie na rukach / ocka zavrete a len rev a rev a rev....ale dalo sa ...teda unava u mna nehrozi / som neznicitelna 😀 / len som trpela lebo kukat na dieta ako reve a nevediet mu pomoct to je des...a dnes som mu kupila novy gel / calgel na nas nestacil, / mundisal a pomohlo, sice mu vobec nechutil / tie zvuky stali za to 😀 /ale spinka ako drevo 😉

traktor
8. jan 2010

ani co tam po pretacani.....ona je krasna ,na pretacanie sa moze vyprdnut,ona pekne slusne pozuje 😀 😵 😵

lucia32
8. jan 2010

Vravíš Mundisal ? aj nám calgel došiel...predvčerom a hlavne, že som bola včera v lekárni po mlieko, hlava deravá...
Ja som zas spachtoš, by som spala a spala 😔 😀

ani3012
8. jan 2010

traky a nedala si ani ibalgin? Teda nurofen 🙂

lucia32
8. jan 2010

ja sa nad pretáčaním zatiaľ netrápim, aspon mi nikam neutečie 😀

traktor
8. jan 2010

panadol sirup, aj cipky proti teplote..../ cipky u nas tentokrat lepsie zabrali na teplotu/....a viete co?....u nas leje az huciiii, a to sa deti este vcera boli sankovat.... 😕

ani3012
8. jan 2010

luci to je pravda. Mne Patrik chodil už od 8,5 mesiaca bez pomoci a nabehala som sa jak.... a pri Evičke je to zatiaľ len také piánko 🙂

ani3012
8. jan 2010

http://www.shmu.sk/sk/?page=476
traky neklame...u nás ma začať okolo deviatej 😝 a skončí to až až až zajtra večer ? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre