• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
bože ten kôň je strašidelne pomalý :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
18. jan 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na mojho plati, ked vyjdem v zupane z kupelne ... to nie je cas hladat kosielku :grinning:
18. jan 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim ahojček...ďakujem a polovicu pochvaly odovzdám manžovi :grinning:
18. jan 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu presne vymeraj polku :grinning:
18. jan 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim, jasné, dám mu tu menšiu polovicu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
mne ani písmenká nezobrazuje, len dám odoslať a text je tam :sweat_smile: :sweat_smile:
Na dnes by už stačilo, mm už spí, deti tiež, žeby som šla aj ja?
18. jan 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa asi tiez rozlucim, idem sa natiahnut na gauc
papa
18. jan 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu by ta nasa matikarka by ta hnala. :grinning:
co by si spala, naspisa sa dost v truhle ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak, zase ma chytil mimibazarovy osial, som za posledne 2 dni objednala skoro cely matkov jarny satnik. :slight_smile: :astonished: :dizzy_face:
18. jan 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky - sa nehnevajte - ale ide mi to strašne pomáli - tak na dnes končím .... budem len na FB :sweat_smile: ... pa
18. jan 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste ma tu nechali samuuuuuuuu, ? sak ja sa bojiiiiim, fnuk :frowning2: :cry:
a dobru noc vam teda.
18. jan 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja momnentálne predávam Natkine malé veci...ale po jarňáskoch som ešte nepokukovala :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ešte jej idem urobiť moňo, nech sa nacucne v spánku, ked už straším a pôjdem???? ten kôň ide strašne pomaly...ma to nebaví :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jan 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my tiez kakame jak za ligu tak dufam ze je to len tou zeleninkou co papame na obed. Uz sme skusili mrkvu, zemiak, brokolicu a pastrnak a veeeeeeeeeeeeelmi nam chuti. v stredu mame poradnu tak som zvedava kolko sme pribrali...

zubky zatial ziadne a sediet sa nam tiez este nechce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. jan 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa lúčim....brú nôcku :slight_smile:
18. jan 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja male veci odkladam do igelitiek pre synovceka ... ano, uz vieme, ze svagrinka caka syna - konecne ukazal pindika a bude to Luky :slight_smile:
18. jan 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mata, dakujeme za spravy ... a my tiez kakame a nervime a casto cucame a sa budime ... zubky este nie su vonku . sediet a stat by a nam chcelo. :slight_smile:
18. jan 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeje, nikto tu ešte nieje?
tak prajem všetkým dobré ránko a krásny dník plný energie :wink:
19. jan 2010 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja prajem krásne ránko...tak Naty sa pred 10 nacucla a spinkali sme až do pol 2...potom sme sa do pol 3 hrali v posteli a potom sa hajalo až do 6 :slight_smile:
A dovolím si poblahoželať všetkým Sárinkám, špeci mojej neterke a babuľke od Raony :slight_smile:
19. jan 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Lu :slight_smile: my sme zaspali o pol deviatej a budicek bol o stvrtej.potom sme sa hrali do piatej a pak sme zaspali na hodku a pol :slight_smile: a teraz zase hajame :D

A ano, všetkým oslávencom všetko naj naj naj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. jan 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenulla ahoj...no čo s našími pokladíkmi, že? Len sa hrať :grinning:
A pozerám, že vy máte dnes presne 6 mesiačikov...tak k vám letí jedna veľká gratulka pre Laurinku....cmuk, cmuk, cmuk :astonished: :astonished: :astonished:
19. jan 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: ďakujeme :slight_smile: no veru už ubehlo 6 mesiačikov.. a to sa len teraz narodila potvorka jedna
19. jan 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte oslavencom gratulujem :dizzy_face: laurike k 6 mesiacikom vsetko najlepsie a jedna velkaaaaaaaaaaaaaa cmukaaaaaaaaaaaaaaaa leti k matejkovi k 7 mesiacikom :dizzy_face: :dizzy_face:
19. jan 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeje, to aj lucimkin Matejko má dnes 7 mesiačkov...to faaakt, on je 19 :grinning: Tak aj od nás letí jedna velká gratulka :wink: cmučky, cmučky :astonished: :astonished:
19. jan 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Utorok - 19 Január 2010

lucim .................19.6.........................Matejko má 7 mesiačikov

Lauruška a Kristínka majú dnes presne 6 mesiačikov
lenulla................19.7..........................Laura
adula13..............19.7..........................Kristína

Všetko najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Meniny oslavuje: Drahomíra
Meniny oslavuje v ČR: Doubravka

vtip:
Pride chlapik do trafiky pre cigarety, trafikant mu ich preda a on cita varovanie:
"Fajcenie sposobuje impotenciu".
Chvilku premysla a hovori:
"Prosim Vas, nemate tie s tou rakovinou?"
19. jan 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa omlúvam,ale v noci som nespala a tak ked sa dalo som dospávala ráno :wink:
19. jan 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani ahoj :slight_smile:
19. jan 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čau Luci.Evulka chytá soplík a Patrik dosť kašle- v noci ho napínalo na vracanie.
Dávala som mu ACC ale asi to zmením na stoptusin. Dokine sa mi ešte sním nechce ísť,lebo nemá ani teploty.
19. jan 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jój a meninky majú ešte aj :

v SR:Drahomíra, Mário, Sára, Márius, Dúbravka

a v ČR:Doubravka, Knut, Sára

Aj k meninkám všetko naj :slight_smile:
19. jan 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani fúúúúj...soplíky a kašlíky...heš, heš...nám sa to zatiaľ oblúkom vyhýba :dizzy_face:
19. jan 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, furt mit o dneska pada, som napisala prispevok a nist mi nezobralo :angry:
tak este raz
19. jan 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak oslavencom vsetko naj, posielame cmuk :slight_smile:

u nas standartne noc, Tami sa casto budila, uz si pomaly nespominam na 3hodinove intervaly spanku
a o stvrt na 4 bola hore a strasne sa chcela hrat na havka na styroch u nas na posteli :slight_smile:

a uz ju zase pocujem, pospinkala hodku, aj to dobre, no tak som si pokecala ale co uz :slight_smile:
papa dievcence
19. jan 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majka :grinning: , to bola rýchlovka :grinning:
No každé dieťa má asi také obdobie...
19. jan 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok