Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
2. mar 2010

😀 😀 in nezomrieme..aspon mame dovod ist do tesca 😀 .....postazujem sa....jaj nemam co detom dat do skoly....a tak,... mm startne tatosa a ideme 😀

traktor
2. mar 2010

no ja sa prednesok lucim, bo uz oci klipken...dobru nocku, a sladke snicky 😵

nina41
2. mar 2010

baby to ako často by mal maly kakať??ked vôbec nekaka každy den

inneska
2. mar 2010

idem aj ja...šak tu tuším ani nikto už nieje...tak dobrúúúúúú nockuuuuu 😵 😵 cmuk na čielko 😲

nina41
2. mar 2010

Traky aj ja som z vychodu,z RASLAVIC 😵

brinzulka
3. mar 2010

nina...ani nas nekaka kazdy den...asi kazdy treti....od kedy papa prikrm...

ze servuste

nina41
3. mar 2010

Dobre ranko 😵 môj ked bol čisto kojeny,kakal raz za tyžden,,

traktor
3. mar 2010

dobre ranko, oslavencom gratulujem,nina fakt nemusi kakat kazdy den, zas niektore deticky kakaju aj viackrat denne, je to individualne,zalezi ajod stravy.....a si z raslavic...to ani neviem kde je 😀 😀 😀 ...ja som rada ked trafim aspon niekde v kosiciach 😀

nina41
3. mar 2010

Ahoj Traky medzi Bardejovom a Prešovom.Byvali sme potom v Bardejove,,

inneska
3. mar 2010

ránko 🙂

my kakáme posledné dni aj 3-4x za deň...predtým 1-2x...

ninka...cez raslavice som raz kedysi išla(autobusom), ale už neviem odkial kam 😀

riusik
3. mar 2010

ranko...

ja som bola jedinykrat na vychode a poviem vam, ze uz kosice boli pre mna daleky vychod, myslim tym vziadlenost... ale velmi rada by som videla bardejov 😉

a tiez alex nekaka kazdy den, tak kazdy treti, ale stane sa, ze aj trikrat za den niekedy 😎

riusik
3. mar 2010

jeeeejda, ja klamem 😕 😎 ved ja som bola dvakrat na vychode, na bratovej svadbe, vzal si presovcanku.... ako som mohla zabudnut 😀

asparaguska
3. mar 2010

Ahojte.
To ja sranda, že pre západniarov je východ ďaleko... kamarát z BA povedal, že KE sú mimo Slovenska... 😀 😀 😀 , ale aj tak ho máme radi... 😀 😀 😀

Jéééj Ninka, Raslavice. Poznám...

ani3012
3. mar 2010

čaute baby ! idem na tu tabuĺku! 🙂

lucia32
3. mar 2010

Ránko...
Ani nám dnes zaspala? 😅 😀
Jáj, my sme sa dnes vratili k nášmu režimu spinkaciemu, od 3-4 hore a potom sme hajali do pol 7...ale aj to je pokrok, lebo doteraz vždy okolo pol 6 😝
A začala mi robiť toto: akokeby mala veľa sliniek a tak sa čudne zalkáva, akokeby jej bolo na grcku a potom prehltáva...no neviem, či veľa sliniek alebo? myslíte že by to mohol byť opozdený reflux? 😝 Či reakcia na to nehačkové mliečko? aj po 2 dňoch? 😝

riusik
3. mar 2010

aspi: tak tak, zasa pre vas, vychodniarov, je to naopak 😀
a inak, vcera co si tu pisala o povere jednej, presne viem o com, som skoro odpadla, ked mi to kamaratka povedala!!! normalne ma to nastvalo, i ked obom mojim detom vysli prve spodne.... ale ten princip, preboha!!! kamaratka ti dobre povedala, aj ked neviem, co, ale take hluposti netreba pocuvat....

riusik
3. mar 2010

lu: ahoj, no natynka je nocna sova 😉 a to prehltavanie - s tym neviem velmi poradit ☹ ale myslim, ze to moze byt aj zmenou mlieka - ina chut?

ani3012
3. mar 2010

ako som sa zmienila 3.7. -najplodnejší deň júloviek 😵 😵 😵
zuzzii.......................03.7................Oliver
vendulacky..............03.7.................Emma
janulkaVALOVA........03.7.................Jakub
fibi.........................03.7..................Linda
zunajda..................03.7...................Lea
majaza...................03.7.................Veronika
batoliatká majú presne 8 mesiačikov 😵 😵 😵 😵

Meniny oslavuje: Bohumil/Bohumila, Ticián, Ginda, Kunigunda, Ticiána
Meniny oslavuje v ČR: Kamil, Kunhuta, Vladivoj

Prajeme všetko najsamlepšie ! 🙂

Kalendárium:

stále pokračuje:Svetový týždeň žien

Deň boja spisovateľov za mier
(The Writers For Peace Committee pri medzinárodnom PEN Klube)

ani3012
3. mar 2010

luci-môže to byť z toho mlieka...aj Evička tak prehltala-skrytý reflux.

inneska
3. mar 2010

a čo je to za poveru?? som to minule nepostrehla 😕

nina41
3. mar 2010

Oslavenčekom prajeme všetko naj naj najlepšie 😵 😵 😵
Ani a vtip je kde?? 😀 😀 😀

lucim
3. mar 2010

dobry den, dnes nam, zacalo rano darcekovo, prisli nam boticky - tieto http://www.liliputi.sk/index.php?page=shop.prod..., svokrovci dali matkovi k meninam 🙂 teda, dali peniazky, ja som ich investovala do noziciek.

idem vas precitkat. 😉

ani3012
3. mar 2010

vtip ma na starosti luci32-ešte o tom síce nevie.... 😀

ani3012
3. mar 2010

ineska ale taka ista kravovina ako keď povedala moja starká,že dlho žiť nebudem,lebo mám cez koreň nosa viditeľnú žilku 😝 tak to iste je vraj aj o prvom hornom zube

asparaguska
3. mar 2010

Rius, my sme celkom často chodili do BA, Rakúska, ani Nemecko nebol problém. Ke- Budapešť sme robili na otočku.Napr. Piešťany sme absolvovali 2x ročne a prerušilo sa to len počas tehu, ale zvažujeme obnovenie tradície, už tohto roku... 🙂

Denka má teraz veľa sliniek a občas jej zabehne, ale nenapína ju... iba kašle...

traktor
3. mar 2010

pokial ja viem...teda u nas sa hovori, ze detom co vyjdu ako prve horne zubky skoro zomru...bleeeeeeeee...neverim na ziadnu poveru....a zvlast nie na taku 😠

traktor
3. mar 2010

ani tak ked mas cez nos zilku , mozes byt aj pijacka, tak si vyber 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
3. mar 2010

inak zilky mam aj ja...to bude od vody asi mam vela vodneho kamena, vazne uvazujem , ze budem pouzivat calgon alebo cosi take 😀 😀

ani3012
3. mar 2010

ale ja ju už nemám 😝 😀 to som mala ako miminko a aj môj Patrik ju mal.

traktor
3. mar 2010

....lucim pekne boticky, matko bude frajer 😵 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre