Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
29. apr 2010

ahojte, oslavencom gratulujem a posielame velke cmuuuk 😵 😵

traktor
29. apr 2010

takto spinkame uz 2,5 hodiny 😀

brusinka.pusinka
29. apr 2010

traky to je super vyšpulená prdelinka 😀

ani3012
29. apr 2010

ahojte babuľky !
brusi a vy máte Andrejka za frajera ? Ja mám v tom miš maš.Keď sme išli s Ineskou vlakom z KE tak sme premýšľali,komu to tie naše deti majú ísť za svedkov. Som včera na to došla 😀

a ďakujem raone,lucim a ešte majkas za rozsiahlu prednášku o topánkach ! Verlá vďaka !!!! 😵 🙂

Čau traky 🙂

ani3012
29. apr 2010

hej 😀 Maťko luftuje 😀

brusinka.pusinka
29. apr 2010

Ani jasně že máme Andrejka za frajera 😀 😀 😀 😀 Karamelka si bere příklad z maminky také je náš tatino mladší 😀

traktor
29. apr 2010

ahoj ani ahoj brusi....no luftuje...a obcas aj zatrubi 😀 😀 😀

ani3012
29. apr 2010

mala mi v ohrádke zase tak smiešne zaspávala,tak som ju odtiaľ zobrala,že do postielky a myslíte,že zaspala? Od 6 hod.je hore mrkva jedna !Doteraz som bola pri nej 😠 tak sa teda napapá a ideme pre Patrika do škôlky,snáď bude spať v kočíku

lucia32
29. apr 2010

fotky zo stretnutia Košice-Aida 18.4.2010 🙂

lucim
29. apr 2010

zase krasne fotecky, kocky a kotata 🙂
dobry den zelam, matko spinka, ale spustila sa mu tecuca nadcha, tak utierame, odsavame, ale zjavne mu to nevadi, dokonca ani proti vysavacu uz nebojuje. 😉
dnes prisli tie platenky, su fakt peknucke. 🙂
oslavencom hip hip huraaaaaaaaaaa 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵
traky doooobru polohu ma matino. len co je pravda 😀

lucia32
29. apr 2010

Lu...ahoj....Maťko chudáčik, nie a nie sa chorôbky zbaviť, cmuk 😲 nech mu to rýchlo prejde....
Oslávencom aj ja gratulujem 🙂
Pozerala som fotečky, krááásne, Tamarka kočka...Erik hádže parádne šípky do perín, maťko prdulík od Traky krásne búva...na koho som zabudla?
😀

lucim
29. apr 2010

lu dik za polutovanie .. ale my to tusim vsetci aj s matkom berieme tak, ze tymi soplikmi sa toho uz konecne zbavujeme .... sak skoro 2 tyzdne sa to uz taha, aspon mame nejaky prejav, ktory sa da lahko vyliecit. 😉

majkas
29. apr 2010

kuk

majkas
29. apr 2010

dakujeme za pochvaly, odovzdam aj ockovi nech len foti dalej ked mu to tak dobre ide 🙂

inn tak to mate vecer teda riadne veselo a o tom zaspavani mi ani nehovor, ci si sadne alebo sa pretoci na 4 s usmevom od ucha k uchu..... vam povime ze mne uz niekedy riadne dochadza trpezlivost ked ju takto uspavam aj cez 45 min
dneska doobeda detto, zaspali sme o pol 12, zas bude cely den poposuvany....

luci tak hadam tie sopliky su uz fakt posledne stadium a vsetky chorobky vas uz budu obchadzat

traky super poloha 🙂 to my mozme len snivat ze sama zaspi

jaj a samozrejme gratulka vsetkym dnesnym oslavencom 😵

majkas
29. apr 2010

a foto zo stretka super 🙂

majkas
29. apr 2010

vsetci obedujete? ked hej tak dobru chut

zmurkaz
29. apr 2010

Ahoj kočky ....fotky - jéééééééé 😵 😵 😵 😵
...oslávencom 3x hurá
...dnes ma vytočil spolužiak .... no neva.... kvôli stretávke v sobotu

...mužovi prišlo predvolanie na políciu, že nech zdokladuje kúpu kolkov pri prepise auta (z BA značky na TT) z ROKU 2007 !!!!! ...neviete či existuje nejaký právny predpis, ktorý by to nariaďoval??? 😠 😠 😠 😠 😠

majkas
29. apr 2010

zmurka "zdokladuje kupu kolkov"???? ved kolky kupis len na poste alebo niekde aj na policii tak co chcu dokladovat 😕 😕 😕

a take ze nejaka premlcacia doba? ked im to vtedy nechybalo tak to chcu teraz ved uz su to 3 roky

majkas
29. apr 2010

Policajt vidí ísť po ceste nádherné športové červené auto. Nedalo mu to a zastavil ho. Vystúpila z neho prekrásna dlhonohá a prsnatá blondínka.
Policajt si od nej vypýtal doklady a spojil sa s dispečingom, či to auto nie je kradnuté.
'Sedí v ňom taká nenormálne krásna blondínka?' opýtal sa dispečer.
'Áno'
'Vráť jej doklady a stiahni si nohavice.'
'...ale to predsa...'
'Nestaraj sa a urob čo ti hovorím.'
Policajt vrátil blondínke doklady, poodstúpil od auta a stiahol si nohavice.
'Preboha, zasa dychová skúška?!' zvolala blondínka.

zmurkaz
29. apr 2010

no Maji - som z toho úúúplne paf!!!! Muž hovorí, že si pamätá, že to kupoval u nich.....

zmurkaz
29. apr 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...vtííípek 😀 😀 😀 😀 😀

..no ja som sa najprv zľakla, že či to nie je kradnuté - ale viem, že sme to overovali, keď sme mali kúpiť.... no ale toto - to ma dostalo!!!

zmurkaz
29. apr 2010

...som nenapísala - či nie je auto kradnuté - bo sme ho kupovali v BA autobazáre....

majkas
29. apr 2010

a to j ked kupite v autobazare tak ty nesies zodpovednot ci nie je kradnute? ved to by mal ten bazar, ci nie? ved vy mate zmluvu s bazarom

a v roku 2007 este neplatilo ze musis ist aj na kontrolu pravosti ci jak sa to vola pri prepise auta

zmurkaz
29. apr 2010

majki - auto nie je kradnuté - viem určite .... tvrdil autobazár aj my osobne sme si dali zistiť.....a vtedy to ešte neplatilo ...len nechápem toto škrabanie sa pravou rukou za ľavým uchom .... tak kontrolujem predajné miesta kolkov a nie ľudí ...!

majkas
29. apr 2010

nejde nam tepla voda, teda rano nesla vobec a teraz ide furt spinava ☹ v kuchyni mam binec lebo sa mi to nechce umyvat v studenej a ja tiez vyzeram, teda hlavne moje vlasy... 😅

zmurkaz
29. apr 2010

😀 😀 😀 😔 ...mám neupratanú domácnosť ... umrnčané dieťa a poobede mi príde návšteva ... pomooooooc 🙄

lucim
29. apr 2010

zmur drahy vravi, ze keby ste aj nemali blocky (co by asi fakt nikto nemal) , tak to nemoze mat ziadne pravne nasledky. 😉

majka - kontrola originality 😉

zmurkaz
29. apr 2010

no a to je tiež na figu - kým odtečie ten bordel .... a bude ako tak čistá voda.... 😠 😠 😠 😠

lucim
29. apr 2010

zmur, mozno tam mali falosne kolky, pani policajti 😀

zmurkaz
29. apr 2010

Lucka - dídk ...on sa niečím takým zaoberá ... 😅 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre