• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
zmur ty si das kakavko a ja kaficko :grinning: :grinning: :grinning: tak prijemne vychutnavanie :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj macik zalomil tak idem si dat to kaficko :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatim papa
30. máj 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: -zlodeji :confounded: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
a ...ďakujem ... :grinning: :grinning: :grinning: a aj mne to príde taká fotka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - jak zo starého filmu :wink: ...no len keby som vedela, že ako som to uzobila :angry: ...by som takých nafotila veľááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no a som to ja ale :angry: ....gratulka oslávencom :wink:
30. máj 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha a vcera sme vonku papali jablko :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz tak tieto fotecky idu a tie co fotil mm vcera zo svojho mobilu tak tie nechcu ist :grinning: tak naco ma taky spickovy mobil ked fotecky potom nemozem ukazat :grinning: stary dobry fotak :grinning: :grinning: vidis to clovek si chce spestrit okolie a nejde to :rolling_eyes: :rolling_eyes:
30. máj 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skoda ,ze dnes je take pocasko hnusne :rolling_eyes: dufam,ze nam stretko nepokazi daka burka :rolling_eyes: :rolling_eyes: a ozaj a o kolkej sa zlezeme :grinning: ja budem parkovat na mestskom parkovisku :grinning: ked sa do auparku nejde :grinning: a aj tak by som tam nemohla zaparkovat bo by som sa tam s mojim autom nevosla,lebo tak krasne tam spravili vchod -nizko :grinning: :grinning:
30. máj 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz len fot dalej mozno na to prides a bude s teba umelecky fotograf :sunglasses: :sunglasses: prideme sa k tebe nafotit :sunglasses:
30. máj 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem si ja navarit urologickeho caju bo som vcera sedela na zemi a nejak ma bolia vajecniky :unamused: no a mala by som ist aj na stk po porode bo som este nebola sak ma moj gyndos aj odstreli :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak idem off vidime sa vecer :wink: pekny dnik aj ked to zrovna vonku vobec tak nevyzera :rolling_eyes: :slight_smile: :slight_smile: papa
30. máj 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE :slight_smile:oslavencom gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , zmurka uuuuzasna fotecka... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nyky...maly je rozkosny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...a ty zlodeji...no dnes je to uz tak...nech robis co robis...strasneeeee :angry: :angry:
30. máj 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta ...chi chi chi .... niekedy sa podarí - niekedy nie - ale je pravda, že ma to baví - a najkrajšie fotky sú na tráve vonku ... teda určite nie náš trávnik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :rolling_eyes: - bo vyzerá jak keby tank po ňom chodil - ale na takom peknom upravenom dvore - jáááááj až mi srdco pišťí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@traktor ahóooooj :slight_smile:
30. máj 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aká búrka k nám ide? :dizzy_face:
30. máj 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. máj 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo,co sa stalo: :dizzy_face:

asi sme posledny,ale nevadi :dizzy_face: konecne pekne priberame a teda mame viacej sil na napredovanie :dizzy_face:
dneska sa mi zacala natahovat po stolicke nahor,ale smikalo sa a ked som ju dala do postielky,tak sa chytila za koliky a hopsa hore :dizzy_face: uz viem,ako sa dostala vcera k tomu monitoru,ktovie kolko to uz ma nacvicene :sweat_smile:
30. máj 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pýta sa malý cigán svojho otca: Tato, čo je
to demokracia??? Otec: Demokracia je to, keď gadžovia robia a my
dostávame peniaze len tak. Syn: Aha. A to im nevadí??? Otec: Vadí, ale
to už je rasizmus...
30. máj 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. máj 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta ...a malý macko aký smejo :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. máj 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer babusky :slight_smile: macik uz spinka tak ama ma volno :grinning: :grinning: dnes u nas stale lialo ,ale aspon sme stihli pred burkou krasnu prechadzku a potom sa prestahoval na terasu a tam v burke spinkal hodku a pol :grinning: :grinning: fotecky ziadne bo nebolo co fotit :grinning:
30. máj 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz dakujeme :wink: :wink: :wink:
@ani3012 :grinning: :grinning:
30. máj 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor viem,ze to neznasas :sunglasses: :sunglasses: dakujeme :wink: :wink:
30. máj 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. máj 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hathor1231 a mala aka je sikovnica :wink: nam sa macko splha v ohradke po sietke az hore vyzera ako tarzan :grinning: :grinning: :grinning: a ake ma ocka sibalske :dizzy_face: :dizzy_face: nadherna ruzova princeznicka :wink: :wink:
30. máj 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz ajoooooj :grinning: :grinning:
30. máj 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmur a vies co je sranda?? :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze ta mam v oddeleni kto ma spomina najviac :grinning: :grinning: tak ty na mna najviac mysliiiis :grinning: :grinning: :grinning: da sa povedat ,ze skoro 80% je od teba :grinning: :grinning:
30. máj 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale mimo oddelenia ma spominaju aj ostatne babenky,ale bez udenaca :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry veceeeer :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
v prvom rade, oslavencom - aj vcerajsim, vsetko naaaj, krasne fotecky tu frcali, mali ste sa tu dobre. :wink:

@nykyta
@zmurkaz aj ja vas spominam ... len na to malo klikam. :grinning:
30. máj 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. máj 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim ahoooj - a ja potom o veľa prídem - bo keď sa tu kade tade túlam.... :sweat_smile:
30. máj 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim ajoooj :wink: my vieme,ze na nas myslis :wink: :grinning:
30. máj 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz tak sa moc netulaj :grinning: :grinning:
30. máj 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok