Júlovo - červencové slniečka 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku x-)
nykyta
30. máj 2010
zmur ty si das kakavko a ja kaficko 😃 😃 😃 tak prijemne vychutnavanie 😃 :-p aj macik zalomil tak idem si dat to kaficko :-p zatim papa
zmurkaz
30. máj 2010
@nykyta 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 -zlodeji :-S ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
a ...ďakujem ... 😃 😃 😃 a aj mne to príde taká fotka x-) x-) x-) x-) - jak zo starého filmu 😉 ...no len keby som vedela, že ako som to uzobila ]-( ...by som takých nafotila veľááááá x-) x-) x-) x-)

no a som to ja ale ]-( ....gratulka oslávencom 😉
nykyta
30. máj 2010
aha a vcera sme vonku papali jablko 😃 😃 😃
nykyta
30. máj 2010
@zmurkaz tak tieto fotecky idu a tie co fotil mm vcera zo svojho mobilu tak tie nechcu ist 😃 tak naco ma taky spickovy mobil ked fotecky potom nemozem ukazat 😃 stary dobry fotak 😃 😃 vidis to clovek si chce spestrit okolie a nejde to 8-( 8-(
nykyta
30. máj 2010
skoda ,ze dnes je take pocasko hnusne 8-( dufam,ze nam stretko nepokazi daka burka 8-( 8-( a ozaj a o kolkej sa zlezeme 😃 ja budem parkovat na mestskom parkovisku 😃 ked sa do auparku nejde 😃 a aj tak by som tam nemohla zaparkovat bo by som sa tam s mojim autom nevosla,lebo tak krasne tam spravili vchod -nizko 😃 😃
nykyta
30. máj 2010
@zmurkaz len fot dalej mozno na to prides a bude s teba umelecky fotograf 😎 😎 prideme sa k tebe nafotit 😎
nykyta
30. máj 2010
no idem si ja navarit urologickeho caju bo som vcera sedela na zemi a nejak ma bolia vajecniky :-| no a mala by som ist aj na stk po porode bo som este nebola sak ma moj gyndos aj odstreli 😃 😃 😃
nykyta
30. máj 2010
tak idem off vidime sa vecer 😉 pekny dnik aj ked to zrovna vonku vobec tak nevyzera 8-( 🙂 🙂 papa
traktor
30. máj 2010
AHOJTE 🙂oslavencom gratulujem x-) x-) x-) , zmurka uuuuzasna fotecka... x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) nyky...maly je rozkosny x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) ...a ty zlodeji...no dnes je to uz tak...nech robis co robis...strasneeeee ]-( ]-(
zmurkaz
30. máj 2010
@nykyta ...chi chi chi .... niekedy sa podarí - niekedy nie - ale je pravda, že ma to baví - a najkrajšie fotky sú na tráve vonku ... teda určite nie náš trávnik 😃 😃 😃 😃 😃 8-( - bo vyzerá jak keby tank po ňom chodil - ale na takom peknom upravenom dvore - jáááááj až mi srdco pišťí x-) x-) x-) x-) x-)

@traktor ahóooooj 🙂
ani3012
30. máj 2010
aká búrka k nám ide? x-)
zmurkaz
30. máj 2010
@ani3012 8-( 😃 😃 😃 😃 😃 😃
hathor1231
30. máj 2010
halo halo,co sa stalo: x-)

asi sme posledny,ale nevadi x-) konecne pekne priberame a teda mame viacej sil na napredovanie x-)
dneska sa mi zacala natahovat po stolicke nahor,ale smikalo sa a ked som ju dala do postielky,tak sa chytila za koliky a hopsa hore x-) uz viem,ako sa dostala vcera k tomu monitoru,ktovie kolko to uz ma nacvicene :-N
ani3012
30. máj 2010
Pýta sa malý cigán svojho otca: Tato, čo je
to demokracia??? Otec: Demokracia je to, keď gadžovia robia a my
dostávame peniaze len tak. Syn: Aha. A to im nevadí??? Otec: Vadí, ale
to už je rasizmus...
zmurkaz
30. máj 2010
@ani3012 😃 😃 😃 😃 😃
zmurkaz
30. máj 2010
@nykyta ...a malý macko aký smejo 😉 x-) x-) x-)
nykyta
30. máj 2010
dobry vecer babusky 🙂 macik uz spinka tak ama ma volno 😃 😃 dnes u nas stale lialo ,ale aspon sme stihli pred burkou krasnu prechadzku a potom sa prestahoval na terasu a tam v burke spinkal hodku a pol 😃 😃 fotecky ziadne bo nebolo co fotit 😃
nykyta
30. máj 2010
@zmurkaz dakujeme 😉 😉 😉
@ani3012 😃 😃
nykyta
30. máj 2010
@traktor viem,ze to neznasas 😎 😎 dakujeme 😉 😉
zmurkaz
30. máj 2010
@nykyta 🙂
nykyta
30. máj 2010
@hathor1231 a mala aka je sikovnica 😉 nam sa macko splha v ohradke po sietke az hore vyzera ako tarzan 😃 😃 😃 a ake ma ocka sibalske x-) x-) nadherna ruzova princeznicka 😉 😉
nykyta
30. máj 2010
@zmurkaz ajoooooj 😃 😃
nykyta
30. máj 2010
zmur a vies co je sranda?? 😃 😃 😃
nykyta
30. máj 2010
ze ta mam v oddeleni kto ma spomina najviac 😃 😃 tak ty na mna najviac mysliiiis 😃 😃 😃 da sa povedat ,ze skoro 80% je od teba 😃 😃
nykyta
30. máj 2010
no ale mimo oddelenia ma spominaju aj ostatne babenky,ale bez udenaca 😃 😃 😃
lucim
30. máj 2010
dobry veceeeer 🙂 🙂 🙂
v prvom rade, oslavencom - aj vcerajsim, vsetko naaaj, krasne fotecky tu frcali, mali ste sa tu dobre. 😉

@nykyta
@zmurkaz aj ja vas spominam ... len na to malo klikam. 😃
zmurkaz
30. máj 2010
@nykyta 😃 😃 😃 😃 😃 😉
zmurkaz
30. máj 2010
@lucim ahoooj - a ja potom o veľa prídem - bo keď sa tu kade tade túlam.... :-N
nykyta
30. máj 2010
@lucim ajoooj 😉 my vieme,ze na nas myslis 😉 😃
nykyta