• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
Sefe Lulu, tak chybala si mi co ti budem vypravat
30. máj 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkah ahoj.. no jasne ze ta vezmeme, no ne baby? a odkial si??
30. máj 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj katkah vitam ta tu :dizzy_face: :wink: ...lucim pekna veta ti vysla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..alex jasne, ze kazdy vie kto tvoja manzelka :wink: ..a ak je to vsetko po starom, o chvilku by sa tu aj ona mala ukazat :grinning:
30. máj 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkah ahoj, vitaj a zarad sa.. :wink:
30. máj 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta vyleeeez...kukaj aj zavinaca som pouzila ..a u mna je to co uz povedat :slight_smile:
30. máj 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rius caf moja caf a co by som mala objavit? sak kupila som golfac tak trojkombi chcem predat, kua kupila som za 600 predavam za 300 a stale nic
30. máj 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej a mame tu prvu ninku :slight_smile:
30. máj 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za privitanie...@raona z Krakovian, mame tu novo postaveny domcek...inak povodne z Vrboveho
30. máj 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex..vsak uz mas prveho zaujemcu :slight_smile:
30. máj 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky nemozem vyliezt,ale vliezt :grinning: :grinning:
30. máj 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka mas krasnu malu...na kazdej fotke sa tvari ako modelka...asi sa rada foti, ze? :slight_smile:
30. máj 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach jaj zeny, mna to tu zachvilu vypne, bo uz tretikrat nam vypadol neska prud a teraz nam v elektrarni povedali ze posledne dve hodky dali len testovaci prud a zachvilu sa mi vybije baterka, heh no proste vtip
@alexarisko to su nevdacnice nevdacne tie mamicky :sunglasses: sak to je vyborny kocik za vybornu cenu!!! aky golfac si kupila?

@katkah aaaale? :slight_smile: aj ja som tam kedysi davno byvala..
nyky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..co ty vies..mozno še da tak i tak :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkah no kukla som,zuby máte,poslednú požužlanú piškótku nám už nevyfúknete,tak sa pridaj :grinning:
30. máj 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky E?
bola som medzicasom vonku s trhacmi sa nadychat cerstveho vzduchu :grinning: :grinning:
@katkah vitaj vrbovcanka :grinning: teda krakovianka,alebo krakovanka-kedze su to krakovany :grinning: :grinning: ci sa mylim :confused:
@katkah sak to si tod za rohom odomna.. :grinning: :grinning:
vraj tam mate lacne ovocie, ale my tam chodime na vinko :grinning:
30. máj 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak na koni ti nad inzeratom svieti zaujemca..nevidis?
30. máj 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor ano je to mala modelka..ked vidi fotak, tak sa hned dolezito tvari :grinning:
@riusik nooo teda..tak mozno sa aj z videnia pozname :wink:
30. máj 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj, no hej nejaka kocena sa pyta ci predam len sportovu cast a s tym zvyskom co????
@nykyta dvojtvar, tak je spravne aj tak aj tak :wink: trhaci su super, som sa minule tesila na nejakych velkych hafanov, pozriem foto a ta take dve mile biele chumaciky :slight_smile:
@raona sak ked idete na vino, kupte aj ovocie, dve muchy jednou ranou, ako sa hovori... :wink:
30. máj 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta krakovianka :wink:
@raona ano ovocie aj zeleninku tu mame fakt lacnu.....to sa nam teraz hodi, kedze mala je taka jedacka :slight_smile:
30. máj 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex srdenko, budeme ti posielat prud po postovych holuboch. aj ty si mi chybala. co ma nove male certica a svokrusa? de su tvoje pikosky na dobru naladu? :slight_smile: sa na teba tesim.
katkah vitaaaaaj medzi nami, ste krasne sikovni, len tak dalej. :slight_smile:
riusik, to sa mi stalo dnes, na zeleznej, takze nie na vasej strane BA. aj tak su to svine co okradaju mamicky. :unamused:
30. máj 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ide nam prudik tak som zvedava dokedy zas, co je nove poviem na stretku je toho velaaaaaa vela
30. máj 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkah pozrela som foto, nepoznam.. ja tam 15 rokov chodim iba k nasim.. ale mozno sme sa uz obisli na dakej prechadzke..

@lucim jaaaj, este som aj nepozorna, ale to je v podstate jedno, fakt svine :unamused: ja sa radej vyhybam tymto hromadnym akciam, hoci okradnut ma moze hocikto hocikde :confounded:
30. máj 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 teda tú tortu ... :sweat_smile:
no dieťa mi zaspalo
30. máj 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riusik sak ja som o tom ovoci nevedela, to je pre mna novinka tak cca dva tyzdne.. o vinku viem dlhooo :grinning: :grinning:
30. máj 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok