Júlovo - červencové slniečka 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku x-)
ani3012
30. máj 2010
@raona treba podstatnejšie veci riešiť nie? Veď aj víno je z ovocia :-p (olizovací)
nykyta
30. máj 2010
@katkah takze nie si z krakovan pri vrbovom =-) =-) =-)
@riusik sak zivot je taky tak musim byt aj ja taka 😃 😃 a male chumaciky sa ti nepacia 😃 😃 oni ked sa nahnevaju tak sa zvacsia 😃 😃 trhaci moji 😃 😃
katkah
30. máj 2010
dakujeme lucim, ale ked som sem raz za cas nakukla a citala, co vsetko uz vedia vase deticky....tak sme niekde tak v strede 😉 Ale sme na nase zlaticko aj tak pysny 😉
ani3012
30. máj 2010
@katkah no Evička mala teraz rok a nevie toľko čo druhé detičky a to už mala v tomto veku všetko dobehnúť,teda dobehnúť 12 mesačné.
raona
30. máj 2010
@ani3012 he he he.. nooo, ako sa to vezme, ale na vinko tam chodime, ked robime doma nejaku akciu, narodky alebo tak nejak.. noo a ovocie, to sestra tam minule bola a ze tam jake lacne ovocie.. tak to pojdem okuknut volakedy aj ja.. 😉
katkah
30. máj 2010
@nykyta ano som z Krakovian pri Vrbovom..takze spisovne krakovianka 🙂
traktor
30. máj 2010
....lebo tu su julovciatka majove, junove aj julove..a vsetky su sikovne a nase x-) x-) x-) x-)
katkah
30. máj 2010
@raona no veru jablcka, bananiky, pomarance, karfiol......na to tam chodim stale....takeee dobree ceny su tam 😉
alexarisko
30. máj 2010
No len tak narychlo co je nove, cera sme boli v senci sa kupat a za opicou uz nestiham utekat, hrozneeeee
raona
30. máj 2010
@katkah a ze to volakde pri kostole?
riusik
30. máj 2010
este ked som ja zila v krakovanoch, tak sme to riesili a dostali odpoved za jazykovedneho ustavu, ze fakt dvojtvar aj aj z krakovian aj z krakovan je spravne, ale mozno sa to zmenilo a nejaky mudry panko z ustavu to zmenil, aby vykazal nejaku cinnost 😉 ale to fakt nie je podstatne, baby, vsak? podstatnejsie veci momentalne riesime x-)
nykyta
30. máj 2010
@katkah aha ale to su krakovany a nie krakoviany =-) bo ja tam mam rodinu a oni si hovoria krakovanci 😃 😃 😃 😃 😃 sranda sto ludi sto chuti 😃 😃 ci? 😃 😃
lucim
30. máj 2010
augustove julovca nemame? 😉
alex budem drzat pankrace, nech si uz niekto kupi tvoj krasny kocik, mozem potvrdit, ze je krasny, na vlastne bulvy som ho videla 😃
katkah - rozdiely medzi detickami su, ale aj preto, ze kaze z nich je osobnost. 🙂
bubacik ma vola..... pridem ...
nykyta
30. máj 2010
ta ale som tu zmudrela sak zajtra im poviem krakoviancom 😃 😃 riusik dik za infosky 😃 😃
katkah
30. máj 2010
@nykyta hej su to Krakovany....ale ides do Krakovian..a si krakovianka......tak je to spisovne....ale aj ja hovorim ze som z Krakovan, len to znie tak sedlacky 😃
raona
30. máj 2010
krakovianka - po mestsky
krakovanka - po dzedzinsky

😃 😃 😃
a basta, som to vyriesila, ne?

ale tazko povedat, co je spisovne a co nie 😎 😎
katkah
30. máj 2010
@raona nooo skoro pri kostole...nova ulica rozostava
ani3012
30. máj 2010
augustove júlovčátka máme (laurajana, lusia_99, zuzkalenka a dokonca aj malý Matísek od pavčíka -ak ho teda ešte rátame medzi júlovčatka tak ten je aprílový 😃
traktor
30. máj 2010
😃 😃 😃 😃 😃 my sme speci julovciatka 😉
alexarisko
30. máj 2010
ocuvajte zeny, taka info otazka, zrnik ako?
nykyta
30. máj 2010
@raona tak veru a je to vyriesene 😃 😃
katkah
30. máj 2010
no na dnes sa s vami lucim, mala sa hniezdi v posteli..idem za nou..dobru nocku 😉
ani3012
30. máj 2010
@alexarisko nevieme.Aj som jej IP písala,či by sme mohli nejako pomôcť (finančne alebo krvičku alebo čo) a neodpísala.
majkas
30. máj 2010
konecne znova na konovi, ahooojte
nykyta
30. máj 2010
no nic babulky idem do hajan bo macik sa zacina dako mrvit =-) |-| |-| takze dobru nocku a sladke snicky |-| |-| |-|
majkas
30. máj 2010
mame novu maminku? katkah vitaj 😉
majkas
30. máj 2010
nyky dobru
nykyta
30. máj 2010
@katkah dobru |-| |-|
alexarisko
30. máj 2010
Majka caf