• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
@raona treba podstatnejšie veci riešiť nie? Veď aj víno je z ovocia :stuck_out_tongue_closed_eyes: (olizovací)
30. máj 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkah takze nie si z krakovan pri vrbovom :confused: :confused: :confused:
@riusik sak zivot je taky tak musim byt aj ja taka :grinning: :grinning: a male chumaciky sa ti nepacia :grinning: :grinning: oni ked sa nahnevaju tak sa zvacsia :grinning: :grinning: trhaci moji :grinning: :grinning:
30. máj 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme lucim, ale ked som sem raz za cas nakukla a citala, co vsetko uz vedia vase deticky....tak sme niekde tak v strede :wink: Ale sme na nase zlaticko aj tak pysny :wink:
30. máj 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkah no Evička mala teraz rok a nevie toľko čo druhé detičky a to už mala v tomto veku všetko dobehnúť,teda dobehnúť 12 mesačné.
30. máj 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 he he he.. nooo, ako sa to vezme, ale na vinko tam chodime, ked robime doma nejaku akciu, narodky alebo tak nejak.. noo a ovocie, to sestra tam minule bola a ze tam jake lacne ovocie.. tak to pojdem okuknut volakedy aj ja.. :wink:
30. máj 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta ano som z Krakovian pri Vrbovom..takze spisovne krakovianka :slight_smile:
30. máj 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....lebo tu su julovciatka majove, junove aj julove..a vsetky su sikovne a nase :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. máj 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raona no veru jablcka, bananiky, pomarance, karfiol......na to tam chodim stale....takeee dobree ceny su tam :wink:
30. máj 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No len tak narychlo co je nove, cera sme boli v senci sa kupat a za opicou uz nestiham utekat, hrozneeeee
30. máj 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkah a ze to volakde pri kostole?
30. máj 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este ked som ja zila v krakovanoch, tak sme to riesili a dostali odpoved za jazykovedneho ustavu, ze fakt dvojtvar aj aj z krakovian aj z krakovan je spravne, ale mozno sa to zmenilo a nejaky mudry panko z ustavu to zmenil, aby vykazal nejaku cinnost :wink: ale to fakt nie je podstatne, baby, vsak? podstatnejsie veci momentalne riesime :dizzy_face:
@katkah aha ale to su krakovany a nie krakoviany :confused: bo ja tam mam rodinu a oni si hovoria krakovanci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sranda sto ludi sto chuti :grinning: :grinning: ci? :grinning: :grinning:
augustove julovca nemame? :wink:
alex budem drzat pankrace, nech si uz niekto kupi tvoj krasny kocik, mozem potvrdit, ze je krasny, na vlastne bulvy som ho videla :grinning:
katkah - rozdiely medzi detickami su, ale aj preto, ze kaze z nich je osobnost. :slight_smile:
bubacik ma vola..... pridem ...
30. máj 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta ale som tu zmudrela sak zajtra im poviem krakoviancom :grinning: :grinning: riusik dik za infosky :grinning: :grinning:
30. máj 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta hej su to Krakovany....ale ides do Krakovian..a si krakovianka......tak je to spisovne....ale aj ja hovorim ze som z Krakovan, len to znie tak sedlacky :grinning:
30. máj 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krakovianka - po mestsky
krakovanka - po dzedzinsky

:grinning: :grinning: :grinning:
a basta, som to vyriesila, ne?

ale tazko povedat, co je spisovne a co nie :sunglasses: :sunglasses:
30. máj 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raona nooo skoro pri kostole...nova ulica rozostava
30. máj 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
augustove júlovčátka máme (laurajana, lusia_99, zuzkalenka a dokonca aj malý Matísek od pavčíka -ak ho teda ešte rátame medzi júlovčatka tak ten je aprílový :grinning:
30. máj 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my sme speci julovciatka :wink:
30. máj 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ocuvajte zeny, taka info otazka, zrnik ako?
30. máj 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raona tak veru a je to vyriesene :grinning: :grinning:
30. máj 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na dnes sa s vami lucim, mala sa hniezdi v posteli..idem za nou..dobru nocku :wink:
30. máj 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexarisko nevieme.Aj som jej IP písala,či by sme mohli nejako pomôcť (finančne alebo krvičku alebo čo) a neodpísala.
30. máj 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konecne znova na konovi, ahooojte
30. máj 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic babulky idem do hajan bo macik sa zacina dako mrvit :confused: :pensive: :pensive: takze dobru nocku a sladke snicky :pensive: :pensive: :pensive:
30. máj 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame novu maminku? katkah vitaj :wink:
30. máj 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky dobru
@katkah dobru :pensive: :pensive:
Majka caf
dobru kocky nove teda pre mna nove :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. máj 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš