Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
1. jún 2010

jééééé deti kráááásne ... a počasko - no tak ten východ to asi nevydrží a rozleje sa 😔
Pa a dobrú noc

ani3012
1. jún 2010

@lucim sa zabudla asi na youtube 😀

acerka
1. jún 2010

@lucim ano je to prve videjko..som sa tam konecne aj ja nasackovala 😀 😀

lucim
1. jún 2010

uz som skukla, aceeer, ten je dobry, smiech ako z reklamy, este lepsi 😀 a ako malo staci k radosti 😀
ani no teda, potvorka mala mlsna evicka 😀 😀 😀
zmur - jeeeeeeej fontana 😀 aj vy sa radi hrate so sprchou? dnes som ja schytala davku. 😉
aspar, juj, nechcela som v tebe vyvolat blbe spomienky .... nech im to nepadne na uzitok zlodejom, nech s tym maju take trable ze az ... a nech ich zavru.

ani3012
1. jún 2010

idem spať lebo zase zajtra zaspím cez deň,ako dnes.Patrik mi ju zobral z postieľky,aby ma nezobudila a obaja boli vycapení v otvorenom okne.Ma zobudil krik susedy,čo sa bála,že malá mu vypadne alebo aj obaja,bo že na parapete sedeli 😠
Zlá mama! 😠 😠 😠

ani3012
1. jún 2010

bývame síce na prízemí,ale..

traktor
1. jún 2010

ani perfektne fotky..nechces dat evicku do reklamy na mäsove vyrobky 😀 😀 aspi 😠 ..no mali ste super vianoce...zmurka 😵 😵 😵

lucim
1. jún 2010

ani dobra mama a dobry syncek a pozorna suseda.
dobru nocku zaspavajucim. 😵

traktor
1. jún 2010

@ani3012 😕 ...co tie deti uz nevymyslia...

acerka
1. jún 2010

idem ja off, tak dobru nocku vam zelam 😵

ozi
1. jún 2010

achojte achojte!!! 😉

Kde iní končia, my začíname 😵 😵 😵

už som si zvykla, že vás prídem pozdraviť, keď sa vy už chystáte spať, no ale aspoň pozdravím 😕 , prajem oslávenčekom všetko naj 😉 , najmä dvojčatkám k jednému rôčku 😵 😵 😵

veru, už tých jednoročných bude čoskoro viac a viac... 🙂 letí to neskutočne, ale detičky sú úžasnéééé

ozaj, prajem všetkým detičkám všetko naj aj k MDD 😉

babuľky, zravím vás, aj keď už skoro všetky spíte, tak vám prajem dobrú 🙂

inneska
1. jún 2010

aj ja idem len pozdraviť...dieťa mi pred chvílkou zaspalo 😅 no mali sme dnes 3 spánky, tak čo sa čudujem 😀 ale večer bola teplota len 37,3 uvidíme ráno...máme ísť do MC na deň detí, tak snád pôjdeme...a musíme do obchodu na jogurty a sklíčka zeleninové...

a gumáky budem mať z ebay..segra mi kúpi..tam sú po 13-15libier(sú aj drahšie, ale tie čo som ja dala link za 35e, tak tie isté sú tam za 15e,pekný rozdiel 😠) a libra má skoro ten istý kurz ako euro...

dobrúnocku prajeme...

ozi
1. jún 2010

@inneska , zdravím Ťa aj s Eričkom 😉

sklíčka zeleninové..., nerozumiem reči Tvojho kmeňa

😕
😕
😕

inneska
1. jún 2010

ozi, zeleninovo-mäsový príkrm v poháriku = sklíčko 😀 nechce mi papať čo mu navarím, a toto mi zje len taký rachot, tak aspoň čosi, že papá 😅

inneska
1. jún 2010

ale už fakt idem 🙂

ozi
1. jún 2010

ahaaaa, jasné

dobrúúú, aj ja idem 😉 😉 😉 😔 😔 😔 😔

traktor
2. jún 2010

ahojte, u nas dnes blbo...mm odcerpaval cez noc vodu..do rana...a teraz rano, mu daco ruplo v chrbtici...skoro sa utopil v pivnici...nevedel ani chodit, postavit sa, len krical o pomoc...uz ho zobrali do nemocnice ☹ ...uz by stacilo tolko smoly...snad uz sme vsetko zle vycerpali

ani3012
2. jún 2010

Ivi,to je strašne 😲 😲 😲 😲 ja ani neviem,čo ti mám napísať,nejako sa na Vás lepia zle veci......posielam pozitívnu energiu,nech čím skôr sa dá všetko zase do poriadku (a nielen u Vás ) a tvojmu manželovi nech sa čo najskôr vylieči - to poznám,strašná bolesť. 😔

ani3012
2. jún 2010

Dnes máme 11.mesiačikov 😵 😵 😵

olianko...............02.7........................Maxim
malka18.............02.7........................Silvinka

Prajeme všetko najlepšie 🙂

Meniny oslavuje: Xénia, Oxana, Erazim, Erazmus, Jaromil, Vlastimila
Meniny oslavuje v ČR: Jarmil, Erazim, Erazmus, Jaromil

nina41
2. jún 2010

Dobre ranko 😵
Oslavenčekom prajeme všetko naj naj najlepšie 😵 😵 😵
Ivka to mi je velmi luto,
Ja zas riešim byt ,predvčerom bol vodar ,že si mam sama zaizolovať rurky čo mi tečie studena voda,ani neperiem,už 2x som vytopila susedu na nervy

lucim
2. jún 2010

ahojteeeee 🙂
oslavencom gratulujem.

traky ojojojojoj som mala s tebou nejakeho tusaka .... ze nieco vam je ... chudatko manzel, tak sa snazi, az ho to nici, aj ja posielam vsetku zvysnu energiu co mame vsetci, nech ste v poriadku. 😕 😕 😕
prave pozeram spravy ... tu tiez intenzivne leje celu noc ... v kuse ... 😒

ninka, my sme v panelaku tiez vytapali dolnych susedov, cez stupacku, u nas sucho, suseda nervna, ale z bytoveho podniku to clovek nejak zaizoloval, ze to uz predtym vraj bolo robene.... preco to nespravil????

ahoj ani. 🙂

ani3012
2. jún 2010

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/palba...
létaní miminek-kto nestihol

čau Lucim 🙂

lucim
2. jún 2010

ani, my sme to nestihli asi naschval, na fb mi chodia spravy od cechov o anti - letani 😉 su to tupe mozgy, ked to chcu robit, a este pod tlakom medii. ci uz organizatory alebo rodicia, co uz vobec nechapem ... mi napadlo, ze preco to rozbiehaju v samorine - asize tam nepozeraju ceske programy, tak nemaju info ...

nina41
2. jún 2010

@lucim ved prave ešte aj suseda ma k nam do vrchu dieru akokeby vetranie ma z kupelni,a ja mam v byte tak vlhko čo sa neda tu ani dychať,vodar mi povedal,že mam vždy na 10min. urobiť prievan už ma to štve,zo strechy nam tečie,steny mame mokre,

vendulacky
2. jún 2010

Ahojky,
trakuš, ty blááho, takový pozdvižení!! Měli jste vlastně štěstí v neštěstí ☹ Doufám, že to nebude nic vážného...
U vás jsou povodně?
Držím palce, ať to zvládnete!!

K tomu létání, snad najdou páky a tohle zakážou. Ta instruktorka už podle řeči vypadá, že nemá všech pět pohromadě...

nina, to věřím, že jsi na nerv :( Ještě neprat s pěti chlapáky doma :( Snad to brzy vyřešíte 😉

monr
2. jún 2010

ahojky žabky

oslávencom srdečná gratulka, aj minulým, budúcim, dnešným. 🙂

a všetkým ostatným prajem aj napriek všetkým problémom úsmev na tvári (ako sa hovorí, božie mlyny melú pomaly ale isto.)
a voda tiež fuč

lucia32
2. jún 2010

Ránko...som dočítavala a kukala lietanie miminek...už som to raz videla na českom programe, no hrúza a des...a to malé dievčatko Madlenka ako tam plakala a tá kráva matka povie, že vyšla z cviku...však to bolo jasné ako facka, že jej krúti ruky a to bolíííí....krava 😠

monr
2. jún 2010

tiež som to kukala, a mala som dosť. Nuž, na to ťažko niečo vôbec povedať

zmurkaz
2. jún 2010

Ahojte kočky tak som celý večer až do teraz myslela na východnárky - špeciálne na Trakuš - a pozri ho! 😨 😨 😨 😨 ☹ ☹ 😢 😢 😢 - trakulík - držkajte sa ☹ @traktor

a oslávencom všetko naj .....
a opäť mi blbne PC .... mi nejde naštartovať internet 😠 😠 😠 😠

lucia32
2. jún 2010

Trakuš Ivuška...tak sa to serie poriadne 😠 , dúfam, že sa Milanovi čoskoro polepší a čo najskôr príde domov 😉

Oslávenčekom všetko najlepšie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre