Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brusinka.pusinka
3. jún 2010

Ahojky holky všem oslavencům vše nej 😉
Kuchy holka držkaj se a malý je sluníčko 😉
Hat no my soutěžit nemáme s čím my jsme bezzubý 😀 😀 😀 😀
Jinak holky fotky dětí i věcí supr a počasí už by se mělo konečně umoudřit sakra práce 😉 😀 😵

klara_klara
3. jún 2010

hathor tak to by som neverila ze tak skoro fiiiha...chystate sa aj cistit pravidelne? vraj teraz zubari robia vseliaku osvetu a existuju na to nejake super kefocky ...potom napis co vam odporucila 😉 😉 😉

hathor1231
3. jún 2010

@klara_klara my cistime odkedy vykukol prvy. teraz si nechce dat lebo ma podrazdene. ma malo vapnika (sme na bezmliecnej diete),takze musime dat skontrolovat zubky... a ku zubarovi by mali ist okolo 1r aj bezzubci,kontorluju aj dasienka,ci je vsetko v pusinke vporiadku 😉 a ja pouzivam normalnu detsku 0-3r kefku,mam ich viacej,ktora sa jej paci,tou umyjeme. pred mesiacom som zacla davat aj trosicku pasty- pre deti 0-3r. a niektore deti sa rodia uz so zuuubkami 😅 mne na mk baby neverili (na teme o zubkoch),ze taka mala moze mat 😝
@brusinka.pusinka sak mate aj nejaku piskotovu sutaz ci co,pre bezzubcov,nie 😀

brusinka.pusinka
3. jún 2010

Hat jo máme ale my si můžem o zubech jen nechat zdát nikde nic se nerýsuje a žádné náznaky nejsou 😀 😀 😀 😀 ale zato běháme jak ďáblici 😉

nina41
3. jún 2010

@ani čo maš ?aj ja chcem 😀

hathor1231
3. jún 2010

@brusinka.pusinka nemozes mat vsetko 😀 my mame zuby,vy lietate 😀 nehcaj aj mne pocit,ze aspon v tomto nie sme pozadu oproti tym vasim valibukom 😀 my s nasimi 8kg sa mozeme hanbit 😀

brusinka.pusinka
3. jún 2010

Hat u nás zuby jdou později i syn měl pozdě 😉 a malá vše krásně dohnala narodila se jako panenka maličká a je z ní kus baby 😀 😀 😀 . Jinak u nás byli zuby bez pláče a bez příznaku jen mi cinkla lžička o něj 😀 😀 😀 a snad to bude takové i u malé 😉

traktor
3. jún 2010

no ani , takto nas tu nechat...vsak sa zrutim 😀 😀 😀 😀 ...aj ked na nieco myslim...ak to bude to ...jaj to by bolo super....len uz sa ukaaaaaaazz

hathor1231
3. jún 2010

idem na zahradu poupratovat,mala by mala vstavat,tak pojdeme vyvencit hafkaca

majte sa tu 😉

@brusinka.pusinka tak radsej pozdej a bezbolestne ako skoro a s revooom 😀 nam isli zuby,mala koliky a este aj reflux... do 7m som bola z nej takmer na prasky,co zacala rano revat a skoncila vecer 😝 od 7m si to s nou uzivam a uz nie je taka ubolkana 😵

paaa

hathor1231
3. jún 2010

neda mi vas trosku nepodpichnuuuut 😀
kto ma taketo pekne pocasicko??? a pochvalim sa,ake kresne kvietka mam 😵 tie mam najradsej 😵

traktor
3. jún 2010

no, pekne..u nas ako pohladnice... 😀 😝

inneska
3. jún 2010

háááj hááááj 🙂

konečne dnes bolo obstojne...to že je teraz zase zamračené a poprchá je mi fuk, bo sme boli 2x vonku...doobeda na pošte, pre topky a bazenik, poobede sa prejsť a počkať babku z roboty 🙂

a dnes sme po rovných 100 dňoch objavili další zúbok, v poradí 8.konečne tá spodná dvoječka vyliezla a bude predok kompletný 😀

@hathor1231 ...no vás zachvílku dobehneme so zúbkami, som čakala že sa prerežú trojky horné(tie sú už na spadnutie, aby boli vonku) a ono vykukla nečakane dvojka 😀 a ani my ešte nechodíme, sa mu nechce 😝
@ani3012 čo maaaaaaaaaaaaaaaaaaaš???? aj ja chceeeem vedieeeeeť 😕
@traktor ako u vás s tou vodou?? 😕 a mm je lepšie?? 😅

traktor
3. jún 2010

ahoj inka 😉 ...bud rada, ze este nechodite 😀 ...mi uz aj behame, nestacim za nim... 😀 ..ze ste boli vonku ti zavidim, u nas prudko prsi cely den 😠 ...mm je furt zle, uz lutuje, ze nie je v nemocke, ani injekcie ani obstrek nepomaha, dnes doktorka povedala, ci to nakoniec neude ladvina 😕 ...tak uvidime, ze co...a uz mam dost toho pocasia...hnus, matko len smutne kuka cez okno...este dobre, ze zatial sa vie zabavit...ale ked to tak bude este dlho tak neviem, nweviem...

majkas
3. jún 2010

taky dlhy prispevok som napisala a cele mi to rachlo 😠 😠 😠

zaba2707
3. jún 2010

@ani3012 aj ja sceeeeeeeeeeeeeeeem vedieeeet

zaba2707
3. jún 2010

ahojte bamblky vsetkym dnesnym oslavencekom vsetko naj a velkeeeeeeeeeeee cmuky 🙂

majkas
3. jún 2010

tak este raz

oslavencom vsetko naj,naj, naj 😉

@ani tak co maaaas? uz nas nenatahuj

@hathor1231 a v pohode si necha vycistit zubky? lebo u nas otvori usta, strcim kefku,hned ju aj cvakne zubami a je docistene 😀 potom si ju len tak zuzle

@traktor posielame mm lieciacu energiu, nech sa mu co najskor polepsi. uz fakt bolo tej smoly co sa na vas nalepila dost. a nech vas voda uz na kilometre obchadza

my sme dneska tiez boli vonku, kupit tie plienky v carrefoure a su celkom fajn, dokonca za tu cenu su uplne super 😀

zaba2707
3. jún 2010

my maaaaaaaaame noveeeeee dvere ... cely byt bol od prachu bordel vsade tak som upratovala jak blazon ale hotovo mame nove bezpecnostne 🙂 tak sa strasne vytesujem

majkas
3. jún 2010

baby chcela by som odpadkovy kos co stoji 120libier,som sibnuta? 😅
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B000MRWW52/r...

zaba2707
3. jún 2010

@majkas ake plienky v carrefoure maju? som to tu nezachytila

majkas
3. jún 2010

zabka super, to ste si davali na mieru robit? take tie co sa do zarubni zatvaraju tie kovove tycky?

zaba2707
3. jún 2010

majik ak mam byt uprimna tak podla mna SI SISIIIIIII take prachy na odpadky 😀

zaba2707
3. jún 2010

ano majik sherlock-y 880€ v pecku ale bola to posledna vec ktoru bolo nutne este v byte poriesit

majkas
3. jún 2010

zabka plienky happy bella spolu za 9,90e, ale musis vziat 2 balenia, velkost 4 ma 54ks, cize jedna plienka vyjde 9centov
http://www.zlacnene.sk/letak/carrefour-2833/p/1/

majkas
3. jún 2010

ked taky kos mali moji domaci v londyne len vacsi a bez fingerproof upravy a ja som si povedala ze aj ja si raz taky kupim,ale to som este netusila ze kolko stoji 🙂

a dvere super, bezpecnost je bezpecnost

traktor
3. jún 2010

majka...daj mne tie prasulky a ja ti pridem tie odpadky vyniest , hej? 😀 😀 😀 😀 a dakujem 😵 😵 ..a ta ani kde je??? tu take napise a zdrhne?

traktor
3. jún 2010

zabka super..nove dvere, tesim s tebou..my sme menili pred 2rokmi

zaba2707
3. jún 2010

my sme chceli len nieco kludne aj lacnejsie lebo tento byt nema velku buducnost kedze je to len jednoizbac ... ale nakoniec sme sa rozhodli pre sherlock nech to nieco vydrzi a zasa sa to bude mozno o kusok lepsie predavat ked k tomu pride

ja vam neviem holky ja som furt len pri pampersoch tie klasicke zelene strecky alebo potom sleep and play ... skusili sme aj tie premium - mali sme kupon v tescu ze ked sme zobrali jedny tak druhe boli zadarmo a tie premiumky boli strasne tie nam vobec nesadli a obycajne zelene a sleepky sedia tak som sa neodhodlala kupovat ine ... vzdy ked je nejaka vyhodna akcia nakupime fakt ze na mraky plienok a potom ked sa to mina vzdy je nejaka dalsia 🙂

majkas
3. jún 2010

traky ale to by nem bolo dobre pre mna,lebo sak jedna cesta KE-BA-KE 1200korun, tak to by simi vyniesla smeti 4krat a co potom??? 😀 😀 😀 ci nie tak si to myslela? 😅 😀

zaba2707
3. jún 2010

Aniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ty potvora kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre