• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
@adka12 ahoj...ak papier nezozenies, tak predavaju rozne kvietky figurky z marcipanu...su krasne, nebudes si vediet vybrat a nestoja vela :wink: ...a aj obycko smotanova torta bude krasna...a chces len jednu torticku tak sa priklanam k smotanovej...nech moze papat aj saska, ked ma ten sviatok :wink:
21. jún 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor dalsie babo ma este cas, len kamoske budem sem tam varovat, lebo ma 5 mesacneho synceka, no a este si doraba strednu, tak ked pojde na skusky zase od septembra :wink:
21. jún 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa pochvalim ....uz dlho som nie :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..my sme spachtosi, ze az, aj sa sam pohra a normalne uz vie , kedy asi dojdu baby..uz caka pri vratkach a krici ..kde je :grinning: ...aspon nieco povie...par dni uz povie havo, čeče , kukuk...takze zatial nic moc ale celkom dobre sa dorozumieme :wink:
21. jún 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anavi85 u nás o rešpekte nemôže byť ani reč. Na čo reaguje je,keď poviem že páli a vypľuj to. Dnes som jej stihla z úst zobrať skrutku (asi z nejakej hračky) a papier z kartónu,čo má nahádzané hračky.
@sorciera24 aj ja chcem teplúčko.Mne tiež nevadia vysoké teploty.A keď je takto,tak hlavne mne sa nechce prechádzať po vonku.
@adka12 ten papier dostaneš v cukrárni,skús tam. A je jedno akú spravíš,hlavne nech chutí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jún 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor no Evička ešte nejak nerozpráva.Najlepšie jej ide nene :grinning:
21. jún 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 ..no ja som umyla jeden väcsi kamen a ten nosime zo sebou stale vonku :sweat_smile: ..lebo matko tiez vsetko dava do ust...tak to co najdem vyhodim a nenapadne mu ten kamen dam do rucky a je spokojny..kamen ako kamen..len ten nas je cisty :grinning:
21. jún 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: u nás naprd noc...Natynka celú noc teplotkovala, sople, dusilo ju...začalo to okolo 10 a do druhej sme len posedkávali na posteli, ona mne v náruči a takto sme spali :rolling_eyes: Potom sa akože zobudila a chcel ísť papá aj klobúčik si na hlavku dávala...chudatenko moje...potom zaspinkala asi do 5...potom sople von a mliečko a hajinkala do 8...zub ešte nevidno :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ak to bude ako pri prvých dvoch...tak zbohom!!! :confounded:
21. jún 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 ani ani matko nic moc...ale vsak zatial staci...mam dost zo starsich troch :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jún 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 aj nase oblubene slovo je nene :wink: ale uyz vieme aj dob dob..to je vtacik a tik tak...hodinky
inak ani, hadam ti ten test pomohol...my mame ten La roche, ale aj ten Garnier je vraj fajn a teraz ho maju v 101ke v akcii :grinning: ...inak schvalujem ti Italiano...ideal pre male deti, blizko a piesocek, ak pojdeme buduci rok k moru,tak urcite do Talianska :slight_smile:
@ani3012 mas Adko chodi kazdy den vyjedat hlinu z kochlikov :grinning: , no a este sa chce strasne clapkat z vodou, ale zachodovou :grinning:
@lucia32 ahoj lu...no suer noc :unamused: ...marnost vsade same sopele a to pocasie sa nie a nie umudrit.. :angry:
21. jún 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 teda Luci...chúďatko aj Natalka aj maminka. Ale musela byť podarená,takto sa obliekať a ísť von :dizzy_face:
Nech tie biele potvorky už vylezú a je kĺud...kedy to vlastne všetko skončí ? Furt niečo je,že? Jedno prejde a začne druhé.
21. jún 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anavi85 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vodu aj my mozme...este dobre , ze zachod mame o poschodie nizsie :grinning:
21. jún 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor jáj ani nemám chuť písať, ešte len popíjam kávu ...ale ráno " už " bolo dobre...zobudila sa s usmevčekom a chcela ísť von :dizzy_face: ale ak nás to čaká zas...nejde mi o mňa, ja to prežijem, len nemôžem kukať ako sa trápi :sweat_smile:
21. jún 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas dovolenka bude doma...ako kukam...zoberieme sanky a bude...slniecko budem naberat z vasich fotiek z dovoleniek
21. jún 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja že malá spí a ona sa hraje s Lenkou (bábikou čo dostal Patrik k trom rokom :grinning: )
Idem k nej a potom niečo navariť,veď o chvíľku sa môžem chystať zase pre Patrika
21. jún 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 ti verim, najhorsie je pozerat na dieta , ked sa trapi...a nevies pomoct...matko to mal pri tej 6 chorobe..fakt bezmocnost..a uz dufam, ze sme skoncili z bibi..a ze uz budeme len :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. jún 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 jj, aj sme sa zasmiali :grinning: ....celú noc ochkala ( slovo stukala nemám rada :stuck_out_tongue_closed_eyes: hned mi prebehne myslou niečo iné :zipper_mouth: :grinning: ) a žmudlala dudku v puse a dadakala si :slight_smile:
autor
@anavi85 mne sa páči tá druhá torta :dizzy_face:
21. jún 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor začína sa to presne ako pri prvých 2 zubkoch...ale tam sme aj teplotkovali riadne, až cez 39,5...ale to Bianka bola nachcípla a zrejme to Naty schytala, lebo sme potom skončili na ATB...zub vyšiel na 5. a 8. deň od prvej teploty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jún 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
SHMÚ vydal výstrahu pred vetrom, dosiahne rýchlosť až 90 km/h :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to na zajtra,tak žiadne prechádzky
http://www.shmu.sk/sk/?page=987
21. jún 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. jún 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 tak mozem ist na dvor a vsetko spratavat...naposledy ked tak fukalo tak to u nas vyzeraloooooooo...ja chcem teplooooooooo :frowning2:
21. jún 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj trošku poreagujem nech nie som za ignoranta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takže baby ahojteeeeeeee, oslávencom gratulka k výmesačninám....
@anavi85 skvelá správa, že sa môžeš venovať naplno Aduškovi...v dobrom závidím....
21. jún 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zrníkovcom držím palčeky, nech je srdiečko v úplnom poriadku a nech sú už len šťastní a zdraví a nech 1. narodeninky oslavujú už doma :dizzy_face:
21. jún 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 ale aká ignorantka? Ja niekedy len kukám,a reagujem ,že nahlas odpovedám .... niekedy sa mi vôbec nechce ťukať.
21. jún 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som to napísala jak debil,ale veď ste ma pochopili,že ? :grinning:
21. jún 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:zipper_mouth: už idem...asi aj vypnem PC,aby ma nelákal. Pá !
21. jún 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 :grinning: :grinning: :grinning: a papa
21. jún 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok