• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
@traktor teplo, teplo, teplo...aj maly ho zboznuje, najradsej je vyzleceny, aj bez plienky, no a este lepsie je ak moze byt cely den v bazeniku :grinning:
21. jún 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. jún 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...tak Ani pekná fotoš...super :wink: ...my zas spinkáme celkom fajn v noci, od tej 22:00 síce, ale napr. aj dnes do 8:30 - teda sa vyhajala...a cez deň už len raz chodí, lebo potom spinká len po pár minútiek a do večera nechce, takto ide po obedíku spinkať a aj 2-3 hodky niekedy pospinká. Tak si myslím, že fajn...

...ako píšeš ako malá žiarli :wink:

21. jún 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anavi85 ..mi nieco hovor..tuto noc spinkal len v plienocke..ani tricko nemal...som ho nestihla obliect a zaspal uz o 6tej...tiez je najradsej nahacika miluje chodit naboso, aj po vonku...akurat si potom vecne kontroluje nozky a oprasuje si ich :grinning:
21. jún 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. jún 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor Adusko, ked je bez plienky, tak po takych 10 minutach sa normalne zacne hrat s pindurkom, no a vo vanicke si ho pravidelne natahuje (je vidiet, ze je to chlap) :grinning:
21. jún 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. jún 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naše najnovšie úlovky...ale hlavne nech je leto :wink: :wink: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jún 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj baby, som sa xcela spytat, ci sa chysta nejake velke stretko vsetkych juloviek?...hmm :slight_smile:
21. jún 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
take stretko by som prijala, mohly by sme sa dohodnut dajako
21. jún 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laurajana krasne :wink:
@sorciera24 stretko by som brala..len podla toho kde a ..keby mi niekto nakreslil cesticku...zeby som sa nestratila :sweat_smile: :grinning:
21. jún 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak mam pocit, ze ten vietor , co mal byt zajtra je tu uz dnes...strasne fuuuuuuka....dufam, ze nam neodfukne strechu :unamused: ....to je uz neskutocne...povodne, horucava, vietor...co este bude?
21. jún 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobra by bola nejaka velka chata v prirode.....a asi naj niekde stredne Slovensko, aby to mali vsetci blizko....viem, ze znama z konika mali stretko augustoviek spred 2 rokov v Liptovskom Jane na nejakej cchate...ale kde netusim...
21. jún 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule...aj ja scem stretko :wink: mám pocit, že sa všetky už osobne poznáte :frowning2:

aj táto bába sa chce s Vami stretnúť :wink: chalaniiiiiiiiiiiiiiiiiii lebo budete všetci už mať frajerky a ja budem na ocot? :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sorciera24 skus sa tej znamej popytat, ked boli spokojne, tak by sme to mohly skusit aj my
21. jún 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim, ze uz sa tu raz spominalo, ze kde by mohlo byt stretko......tak kto ma napad, nech ho napise...aj termin..
21. jún 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked s nou budem, tak sa spytam....len treba aj taku lokalitu, aby sa tam dalo dobre docestovat....nie zas na samotke :grinning:
21. jún 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laurajana tak si najdite frajera doma :grinning: ako my...
@laurajana . :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zlata je..hotova modelka
jáj také megastretko by sa mi páčilo :sunglasses: , len neviem či krpci nie sú na to ešte malí ...
21. jún 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucia heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej no Vám teda je, tu síce po okolí sa nejaké detičky chlapčekovia motkajú :confused: , ale mi ešte máme času :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Traky vďaka...zlaté šidlo...a tie vaše deťurky ja sa neviem vynadívať...fakt...krásne, šikovné... :wink:
21. jún 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 ved uz maju rocik, to by mohly zvladnut :wink:
ved tie nase deturence su najlepsie,najinteligentnejsie, najsikovnejsie, najkrajsie..... :grinning:
21. jún 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásný den všem i přes nepřízeň počasí :wink:
My jdem opožděně gratulovat Matějkům a Laurušce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a vše nej i ostatním oslavenečkům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Zrníku držkaj te se pořád na Vás myslíme a klidně Vám přenecháme požužlanou piškotu hlavně aby byl Malá Maťko zdravý a spokojený :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak my pracujeme a zkrášlujeme chalupu jezdíme do práce a věnujeme se malé Karamelce :grinning:
zuby nemáme ani náznak po nich ale šmakuje nám všechno a hodně a chodíme nebo spíš lítáme jak drak. oči musíme mít všude i na zadku, neboť ji baví strašně moc lozit do výšek :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak dortíky všech jedna radost už setěšíme na naše :grinning:
21. jún 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránko :slight_smile:

po dlhej dobe sme spali do 8,15(inak vstávame o 6-7) a noc dobrá...pár krát kojo, inak spal pokojne :sunglasses: a všetkým choručkým detičkám želáme uydravenie...je to na hlavu to počasie..to sme teda chytili leto :angry: som sa tešila, že každý deň budem erik po vonku holatý behať, miesto toho je v dlhom rukáve, pančušky a sedíme doma :rolling_eyes:

ale von musíme..musím ísť kúpiť dáky papier...asi baliaci, ak bude...musím poslať väčší balík a nemám to do čoho zabaliť :unamused: jedna baba odomňa nakúpila oblečko za 30evry :sunglasses:
21. jún 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska bozinku, maly je taky peknucky...na niektorych fotkach mi strasne pripomina nasko Aduska :grinning:
21. jún 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka zdravíčko....máte to veselé :dizzy_face:
@inneska dobrý obchod...snáď dnes nebude pršať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jún 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucia ani nemluv :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. jún 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte bambulky,

všechny vás zase po nějaké odmlce zdravíme a opožděně přejeme Matýskům a Laurince všechno nejlepší k prvnímu ročku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Luci, krásné fotečky z oslavy :dizzy_face:

My jsme minulý týden prázdninovali u babi. Kubík měl příjemnou změnu a zase další domácnost ke své realizaci :sweat_smile: Ukázalo se ale, že nemám vychytané všechny nástrahy jako doma a prodělali jsme pár úrazu. Boule na hlavě a škrábanec na krku od drátu byla maličkost, horší byl vymknutý loket. Kubík má oblíbenou zábavu hopsání na posteli s pády na záda. U toho se strašně řehtá a my všichni s ním. Jenže...si zapomněl pod zády ruku a už to bylo. Ten křik mi stále zní v uších :frowning2: Dr na pohotovosti byl naštěsti tak zručný, že stačilo pár hmatů a kostičky zapadly, kam měly. Pak jak když utne, začal Kubík ukazovat, mávat a vše bylo zapomenuto. Naštěstí ani závěs nebyl potřeba. No představa sádry na 6 týdnů v tomto věku...to by bylo veselo.

Jinak se máme dobře. V noci Kubík spí s občasným pochováním. Capká kolem nábytku, ale do prostoru se ještě nepouští. Radši si capká sám, nám nevěří :slight_smile: Když mu dáme ruku, tak jde okamžitě na 4 :grinning: A máme světýlkové období. Blíkame všude a se všim. A je sranda, jak na všechno ukazuje. Zvedne ruku, zamíří a že EEE?? Komunikace je čím dál lepší :slight_smile:

Já už pomaličku fušuju do práce. Zatím jen občas nějaké odpoledne a od srpna mě čeká půlden v ambulanci. Víc zatím nechci. Je to stejně sranda, tolik nabídek na práci jako teď, jsem nikdy neměla.

Babulky, když se o někom zmiňuji, tak se vypisuje celé jméno se zavináčem nebo je na to nějaká rychlejší vychytávka?
21. jún 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blani2 stačí ak klikneš na odpověz a meno so zavináčom sa ti samé objaví :wink: Len ty si registrovaná na CZ stránke a zmínky sa ti od nás,čo sme na SK verzii neobjavujú.Musela by si sa prihlásiť na SK modrého koníka.
Tak ako ja teraz ti píšem z CZ,preto sa ti objavila aj zmínka.
A preto sa zmínky neobjavujú ani @brusinka.pusinka od nás
21. jún 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamicky a deticky,neviete mi nahodou poradit kde sa da kupit pekne pocasie.u nas je to hruza a des
21. jún 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok