• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
@inneska niekedy je dobre kuknut aj do kosa :grinning: :grinning: ...fotky perfektos :wink: :dizzy_face:
21. jún 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odcháááádzam ! :slight_smile:
21. jún 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás sa nočník stále nekoná..neobsedí tam ani 10 sekúnd...neviem, ako ho tam mám prinutiť chvílu posedieť :sweat_smile:

@lucim juj, jazýček maličký maškrtný bol pokusaný...fúkame a o chvílu bolieť nebude..mne sa erik zo stolíka ztrieskal..na hlave hrča ako praha...o chvílu ani nevedel :sweat_smile:
@brusinka.pusinka no je to taký malý vykuk tá karamelka :grinning:
@olianko gratulka ku zúbkom, riadne zubadielko je už maxík..a ktoré už sú vonku?? aj stoličky či 3?? :slight_smile:
21. jún 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 ani pa...a toho tvojho patka by som chcela vidiet aj nazivo...ved on je uzasny chalan :dizzy_face:
21. jún 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inesko ani nemluv horší jak pytel blech :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 oslava bez štamrly?? to by ani oslava nebola :grinning: :grinning: a papaaa
@traktor občas aj kôš je dobrý :grinning: :grinning:

inak balík už zabalený(dedko nám kúpil papier), len sa ešte na poštu vyhystať, ale fučí tu ak obláznivé...ale slúbila som dnes poslať, tak by som mala :sweat_smile: no ked sa erik zobudí, tak sa hádam vychystáme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jún 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn jeeeej, krasne fotky z oslavy, aj tie hribiky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. jún 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jééé nové tváre..Olianko vitaj :dizzy_face:
Erik a Karamelka ako vždy ...hotový model a modelka :grinning:
21. jún 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucia no modelka nevím právě jsem psala že je urviš a vykuk malá :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erik sa konečne od 11h zobudil..tak ideme papať a potom von na tú poštu...tak papa zatial :slight_smile:
21. jún 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tahame rekord, zatial 2 30 spanku. :slight_smile: pradlo vyvesane, obed navareny a zjedeny, fotky pridane .... nezvyk,mat tolko casu. :sweat_smile: ale berieeem, denne. :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. jún 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim jaj tak to závidím, my klasická hodinečka, max. 1 a 1/2 :dizzy_face:
Dnes cez obed sa táááák tešila, že som prišla, že mi tískala malý sopľavý nosík do líca celou svojou malou veľkou silou ...zlato moje :dizzy_face:
21. jún 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my uz spavame len raz ... vcera bola 1 a stvrt a do vecer zaspal az pred 9tou.
lu to je take zlatunke, ked ti da dietatko najavo, ze ta luuuubi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. jún 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz! 2 40 :slight_smile:
21. jún 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim jj, dnes poprvýkrát ráno plačkala keď som odchádzala :pensive: , ale asi preto, že je choručká...inak výska, máva...
21. jún 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je paráda...inak aj my už prechádzame na jeden obedný spánok.... :slight_smile:
21. jún 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte po druhé :slight_smile:

Ani :dizzy_face: díky za radu.

Karamelka šikulka a jak se změnila :slight_smile: Vlásky dlooouhé :slight_smile: A Eriček fešááák :dizzy_face: Ty houby kde rostou takové???
Luci, tiše závidím délku Matýskového spánku. Jen si pěkně odpočiň.

21. jún 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Tak naše malá jůlovčátka už postupně slaví svůj první rok,všem minulým i nastávajícím opožděně i dopředu gratulujeme,je to neskutečné,jak to uteklo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Fotky jsou krásné a dětičky šikovné...a že slezou z nočníku a udělají aaa na koberec?Nepodstatnééééé!A že sem tam kvílejí a nenchají mamku vyspat?Nepříjemné ale nepodstatné!!!A že jsou neposedy neposedné a všechno strkají do pusinek a všude vlezou?...a že nechtějí papat?.......prostě hlavně,že je máme a že jsou zdravé :sweat_smile: Se zubama bez zubů,menší,větší,chodící po dvou,po čtyřech,vlasaté,světlé,tmavé,upatlané,ustrojené.......atd atd...každé originál :grinning:

Tak trošku jsem si zamentorovala,co?No ....člověku to tak nepřipadá,když se řeší takové prkotiny,ale až nastane problém.... :pensive: .My zrovna běháme s našim Šimonkem po vyšetřeních a modlíme se,ať se to,co se zrovna děje,co nejdříve vyřeší a ať je zase dobře :pensive:a my nad tím mávneme rukou a zase budeme brblat nad maličkostma ....

No jinak jsem ráda,za to,co se tady dělá pro Zrníka a že se našel někdo,kdo to rozjel a hl.že malému Zrníkovi už snad bude jen a jen lépe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:a jeho rodičům a blízkým se uleví......

A jak jinak?Přidám pár foteček ,Amálka je šikula,ale hajzlík malý kouše a kouše......do všeho a do všech :sunglasses: :grinning:
Začátkem srpna se chystáme na dovolenou na Šumavu s programem pro děti i pro rodiče....tak snad vše vyjde...s počasím už raději ani moc nepočítám,je to hnus,zatím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

....tak to je asi tak vše.,mějte kráááásnééé léto......a držte nám zápěstí pro štěstí.....
21. jún 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a abych nezapomněla Lucia a Ani bezva změna fotky :dizzy_face:

Brusi, to tvoje kuchtění ve mě neustále vzbuzuje velký respekt. Máš můj obdiv :slight_smile:
21. jún 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blani děkujeme jak malá tak já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Simi to je román :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale Málinka je supr už ví na co se používaj zuby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simi, ahooooj :slight_smile:

držím vše, co můžu, aby byl Šimonek v pořádku a napsala jsi to krásně :dizzy_face: Dovču si pořádně užijete a určitě vyjde i to počasí.

My se chystáme poslední týden v červenci do Pece pod Sněžkou. Taky je to penzion pro rodiny s dětmi. Je tam hrací koutek, dětské hřiště a farma s ovečkama. Už aby to bylo. Těším se na společný čas pěkně ve třech.
21. jún 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Náš Kubula měl taky hryzalkové období. Dokonce kousl i mladšího kámoše do nosu.. Pomohlo jediné rázně zakročit. Pokárat, ev. plácnout přes naditou plenku. Naštěstí ho to přešlo. Tímto si projde většina dětí. Holt brousí brousí brousí..
21. jún 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blani2 díky :slight_smile: ať se vám dovča taky hezky vydaří

@brusinka.pusinka ...joooo,no to ona ví k čemu zuby jsou,ale já furt kojím,tak někdy je to o nervy,když,zkouší,co "to"vydrží...ale to jen málokdy,spíše jakože tak nepozorovaně přišmejdí za bráškou a rafne ho do něčeho(minule do zadečku) no a šimon se tomu navíc (zatím)strašně směje,tak jí to připadá zábavný a naprosto regulérní způsob hry :grinning:
21. jún 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás Simi není nic tak nic nebolí malá je také jěště pořád 2x denně kojená :grinning: ale musí to bejt sranda mezi těma tvojíma pokladama :dizzy_face:
21. jún 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor tak som Paťkovi povedala,že čo si napísala a on ti odkazuje ,že ťa miluje :grinning: ale šuškal mi to,aby si to len ty počula :zipper_mouth:
21. jún 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bozinku, dnes mi Adusko zaspal az o pol 5, no a cudujme sa svetu, spal neskutocne dlhych 10 minut...ma ide klepnut, aj y chcel hajat, ale nedari sa mu to :confounded:
21. jún 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anavi85 ajajaj to je nejhorší, když se nedaří. Třeba za to pospí lépe v noci :slight_smile: Je fajn, že Aduska teď budeš více užívat. Tak to má být :slight_smile:

Já jsem došla od holičky. Zas se cítím lépe :slight_smile: Tady vše ok. Malý Sedlák chrní, velký u PC se spokojeným úsměvem :slight_smile: Na mě cosi leze. Vypadá to na chřipajznu. Bolí mě klouby jako po 2 denní zumbovém maratonu.
21. jún 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
21. jún 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá.....a viete ako ste mi chýbali....a ja sa ospravedľňujem , že zanedbávam!!!! :slight_smile:
21. jún 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jennnnnnnnnka. :slight_smile: ako sa mas? dianka ta zameastnava naplno? :slight_smile:
21. jún 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok