Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
21. jún 2010

@inneska niekedy je dobre kuknut aj do kosa 😀 😀 ...fotky perfektos 😉 😵

ani3012
21. jún 2010

odcháááádzam ! 🙂

inneska
21. jún 2010

u nás sa nočník stále nekoná..neobsedí tam ani 10 sekúnd...neviem, ako ho tam mám prinutiť chvílu posedieť 😅

@lucim juj, jazýček maličký maškrtný bol pokusaný...fúkame a o chvílu bolieť nebude..mne sa erik zo stolíka ztrieskal..na hlave hrča ako praha...o chvílu ani nevedel 😅
@brusinka.pusinka no je to taký malý vykuk tá karamelka 😀
@olianko gratulka ku zúbkom, riadne zubadielko je už maxík..a ktoré už sú vonku?? aj stoličky či 3?? 🙂

traktor
21. jún 2010

@ani3012 ani pa...a toho tvojho patka by som chcela vidiet aj nazivo...ved on je uzasny chalan 😵

brusinka.pusinka
21. jún 2010

Inesko ani nemluv horší jak pytel blech 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

inneska
21. jún 2010

@ani3012 oslava bez štamrly?? to by ani oslava nebola 😀 😀 a papaaa
@traktor občas aj kôš je dobrý 😀 😀

inak balík už zabalený(dedko nám kúpil papier), len sa ešte na poštu vyhystať, ale fučí tu ak obláznivé...ale slúbila som dnes poslať, tak by som mala 😅 no ked sa erik zobudí, tak sa hádam vychystáme 😝

lucim
21. jún 2010

inn jeeeej, krasne fotky z oslavy, aj tie hribiky. 🙂 🙂 🙂

lucia32
21. jún 2010

Jééé nové tváre..Olianko vitaj 😵
Erik a Karamelka ako vždy ...hotový model a modelka 😀

brusinka.pusinka
21. jún 2010

Lucia no modelka nevím právě jsem psala že je urviš a vykuk malá 😀 😀 😀

inneska
21. jún 2010

erik sa konečne od 11h zobudil..tak ideme papať a potom von na tú poštu...tak papa zatial 🙂

lucim
21. jún 2010

my tahame rekord, zatial 2 30 spanku. 🙂 pradlo vyvesane, obed navareny a zjedeny, fotky pridane .... nezvyk,mat tolko casu. 😅 ale berieeem, denne. 😅 😵 😵

lucia32
21. jún 2010

@lucim jaj tak to závidím, my klasická hodinečka, max. 1 a 1/2 😵
Dnes cez obed sa táááák tešila, že som prišla, že mi tískala malý sopľavý nosík do líca celou svojou malou veľkou silou ...zlato moje 😵

lucim
21. jún 2010

my uz spavame len raz ... vcera bola 1 a stvrt a do vecer zaspal az pred 9tou.
lu to je take zlatunke, ked ti da dietatko najavo, ze ta luuuubi 😵 😵 😵 😵

lucim
21. jún 2010

uz! 2 40 🙂

lucia32
21. jún 2010

@lucim jj, dnes poprvýkrát ráno plačkala keď som odchádzala 😔 , ale asi preto, že je choručká...inak výska, máva...

lucia32
21. jún 2010

tak to je paráda...inak aj my už prechádzame na jeden obedný spánok.... 🙂

blani2
21. jún 2010

Ahojte po druhé 🙂

Ani 😵 díky za radu.

Karamelka šikulka a jak se změnila 🙂 Vlásky dlooouhé 🙂 A Eriček fešááák 😵 Ty houby kde rostou takové???
Luci, tiše závidím délku Matýskového spánku. Jen si pěkně odpočiň.

simonito
21. jún 2010

Ahojte 🙂

Tak naše malá jůlovčátka už postupně slaví svůj první rok,všem minulým i nastávajícím opožděně i dopředu gratulujeme,je to neskutečné,jak to uteklo 😵 😵 😵

Fotky jsou krásné a dětičky šikovné...a že slezou z nočníku a udělají aaa na koberec?Nepodstatnééééé!A že sem tam kvílejí a nenchají mamku vyspat?Nepříjemné ale nepodstatné!!!A že jsou neposedy neposedné a všechno strkají do pusinek a všude vlezou?...a že nechtějí papat?.......prostě hlavně,že je máme a že jsou zdravé 😅 Se zubama bez zubů,menší,větší,chodící po dvou,po čtyřech,vlasaté,světlé,tmavé,upatlané,ustrojené.......atd atd...každé originál 😀

Tak trošku jsem si zamentorovala,co?No ....člověku to tak nepřipadá,když se řeší takové prkotiny,ale až nastane problém.... 😔 .My zrovna běháme s našim Šimonkem po vyšetřeních a modlíme se,ať se to,co se zrovna děje,co nejdříve vyřeší a ať je zase dobře 😔a my nad tím mávneme rukou a zase budeme brblat nad maličkostma ....

No jinak jsem ráda,za to,co se tady dělá pro Zrníka a že se našel někdo,kdo to rozjel a hl.že malému Zrníkovi už snad bude jen a jen lépe 😵 😵 😵a jeho rodičům a blízkým se uleví......

A jak jinak?Přidám pár foteček ,Amálka je šikula,ale hajzlík malý kouše a kouše......do všeho a do všech 😎 😀
Začátkem srpna se chystáme na dovolenou na Šumavu s programem pro děti i pro rodiče....tak snad vše vyjde...s počasím už raději ani moc nepočítám,je to hnus,zatím 😝

....tak to je asi tak vše.,mějte kráááásnééé léto......a držte nám zápěstí pro štěstí.....

blani2
21. jún 2010

a abych nezapomněla Lucia a Ani bezva změna fotky 😵

Brusi, to tvoje kuchtění ve mě neustále vzbuzuje velký respekt. Máš můj obdiv 🙂

brusinka.pusinka
21. jún 2010

Blani děkujeme jak malá tak já 😀 😀 😀 😀
Simi to je román 😀 😀 😀 😀 ale Málinka je supr už ví na co se používaj zuby 😀 😀 😀 😀 😀

blani2
21. jún 2010

Simi, ahooooj 🙂

držím vše, co můžu, aby byl Šimonek v pořádku a napsala jsi to krásně 😵 Dovču si pořádně užijete a určitě vyjde i to počasí.

My se chystáme poslední týden v červenci do Pece pod Sněžkou. Taky je to penzion pro rodiny s dětmi. Je tam hrací koutek, dětské hřiště a farma s ovečkama. Už aby to bylo. Těším se na společný čas pěkně ve třech.

blani2
21. jún 2010

Náš Kubula měl taky hryzalkové období. Dokonce kousl i mladšího kámoše do nosu.. Pomohlo jediné rázně zakročit. Pokárat, ev. plácnout přes naditou plenku. Naštěstí ho to přešlo. Tímto si projde většina dětí. Holt brousí brousí brousí..

simonito
21. jún 2010

@blani2 díky 🙂 ať se vám dovča taky hezky vydaří

@brusinka.pusinka ...joooo,no to ona ví k čemu zuby jsou,ale já furt kojím,tak někdy je to o nervy,když,zkouší,co "to"vydrží...ale to jen málokdy,spíše jakože tak nepozorovaně přišmejdí za bráškou a rafne ho do něčeho(minule do zadečku) no a šimon se tomu navíc (zatím)strašně směje,tak jí to připadá zábavný a naprosto regulérní způsob hry 😀

brusinka.pusinka
21. jún 2010

u nás Simi není nic tak nic nebolí malá je také jěště pořád 2x denně kojená 😀 ale musí to bejt sranda mezi těma tvojíma pokladama 😵

ani3012
21. jún 2010

@traktor tak som Paťkovi povedala,že čo si napísala a on ti odkazuje ,že ťa miluje 😀 ale šuškal mi to,aby si to len ty počula 🤐

anavi85
21. jún 2010

bozinku, dnes mi Adusko zaspal az o pol 5, no a cudujme sa svetu, spal neskutocne dlhych 10 minut...ma ide klepnut, aj y chcel hajat, ale nedari sa mu to 😖

blani2
21. jún 2010

@anavi85 ajajaj to je nejhorší, když se nedaří. Třeba za to pospí lépe v noci 🙂 Je fajn, že Aduska teď budeš více užívat. Tak to má být 🙂

Já jsem došla od holičky. Zas se cítím lépe 🙂 Tady vše ok. Malý Sedlák chrní, velký u PC se spokojeným úsměvem 🙂 Na mě cosi leze. Vypadá to na chřipajznu. Bolí mě klouby jako po 2 denní zumbovém maratonu.

lucim
21. jún 2010

ahojte 🙂

jennna
21. jún 2010

ahojte dievčatá.....a viete ako ste mi chýbali....a ja sa ospravedľňujem , že zanedbávam!!!! 🙂

lucim
21. jún 2010

ahoj jennnnnnnnnka. 🙂 ako sa mas? dianka ta zameastnava naplno? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre