Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

olianko
21. jún 2010

Ahojky!
Tak som sem nakukla po 100 rokoch.Vobec nic nestiham.Oslavencom dodatocne gratulujem ku krasnemu vyrociu 😀 Aj nas to o chvilku caka.
Maxim ma uz 11zubov a ide mu dalsi, este nechodi ale lozi poriadne.Musim mu byt stale za zadkom lebo vecne nieco vymysla.
Rano vstava,e vacsinou okolo 5-6 a spat chodi vecer o 19tej.Chcela som mu to posunut nech pospi dlhsie ale nechce 😠A Aj ked sa nahodou podari, ze ide spat neskor rano vstava so slnkom 😠 ☹
Teraz si este mozem zdriemnut s nim ale ked bude aj Saska doma ....
O tyzden bude uz aj Saska doma cely den / nebude v skolke / kedze idu prazdniny takze bude este veselsie - tesiiiiim sa .Ale ved to som chcela - dve deticky .a inak ja sa nestazujem len pisem ako je to u nas 😉

Anavi krasne torty a jake museli byt dobre ...mnam .
A vy ste mali svadbu co ste na tej fotke vyobliekani? Tak gratulujem a vsetko najlepsie 😵

ani3012
21. jún 2010

@leve26 mne ho minule pribalila pani,čo som kupovala trojkolku. Vraj oneskorene,ale že by som ho v pondelok mala mať a bolo tak ! Skús sa popýtať nej 😀

leve26
21. jún 2010

@ani3012 skoda ze uz mame trojkolku kupenu hihi,tak musime nieco ine vymysliet.rozhodla som sa ze si idem do cukrarne kupit veternicek.taku mam strasnu chut na nieco mnam,ale to tie torticky robia co su tu nafotene

anavi85
21. jún 2010

co dnes varite???

inneska
21. jún 2010

no chcela som sem dať fotky zo včerajšej oslavy...tak nikomu nič neukážem, bo sú všetky zmazané 😠 😠 😠 😠 bo zadrbkalo pcčku, mi to tu bliklo, potom sa mi všetko zavrelo..otvorím znova, zložka s foto bola nakopírovaná 2x, tak som jednu zmazala..a ono ju neviem prečo rozhodilo na 2x a v tej čo boli foto z oslavy som deletla..ostala tá, čo boli foto z víkendu u svokrovcov..no nešlahlo by vás??? 🙄 a také krásne fotos tam boli...

lucim
21. jún 2010

ahojteeeee , matulko zaspal, spadol mi z motorky, si asi kusol do jazyka, ale utisila som ho. to som ja matka teda. 😖 😉
dnesnym oslavencom tiez gratulujem. 🙂
idem vas v rychlosti docitat.

brusinka.pusinka
21. jún 2010

Anavi my máme pirohy s masem a zelí a čočkovou polívku, malá měla králika na smetaně s brambůrkem 😀
Inesko to je teda smůla a velká škoda 😒 ale hlavní je že bylo krásně
Lucim hihi teda ty jedna matko 😉ale Matějkovi foukáme jazýček a už žádné pády 😉

lucim
21. jún 2010

inn juuuj to je smola .. .ale vo fotaku by este mohli byt, nie? 😕

ani3012
21. jún 2010

@inneska to naserie! Ja som si tak vymazala fotky z dovolenky v Michalovciach,keď mal Paťko 2,5 roka.Teda ja nie,ale známi

@lucim mne sa zdajú tie motorky ,že majú horšiu stabilitu.To autíčko je asi lepšie pre Maťka.Ja to beriem podľa hračiek môjho synovca. Fúúúúúkam bolvaý jazýček ☹

@anavi85 už mám navarené-mliečnu omáčku a do toho som jej natrhala chlebík.Nechce sa mi vymýšľať

ani3012
21. jún 2010

no a mne čo spravila Evička? Som bola normálne nahnevaná -prvý krát tak naozaj,aj som jej capla na holú 🤐
Posadila som ju na nočník chvíľu protestovala,potom už sa hrala a sedela a zrazu iba začala zase mrnkať ,zišla zo šerblíka dole a vykakala sa mi na koberec.
Paťko si ju zase zastával,že nemôžem ju biť a ani nadávať,lebo je roztomilá

lucim
21. jún 2010

ani tak tak - tiez som na to prisla, ze motorka ide este do pivnice, aj tak babka kupila velkost 2, auto sem dovleciem ... len sa mi pacilo, ze matko zacal chapat princip odrazania, len som vcas nezareagovala, ked chcel zliezt ... bola som o krok dalej. to auto sa neprevrati, to mi uz doslo. 😉
anavi, citam citam, ze u vas pracovne zmeny? adko ta potrebuje, takto to bude super. a ake torticky? idem omrknut. 😉

traktor
21. jún 2010

@lucim ...tie motorky fakt maju horsiu stabilitu, ale to neva,aj tak su super a dieta sa na nich krasne vyhra...nase baby na nich este teraz jazdia 😀 😀 😀 😀 😀 skrcene ale jazdia 😀 ...a matkov jazycek si po spanku ani nespomenie , ze donho niekto kusol 😀 😵 😵 😵
@inneska no na porazenie 😠 ...aj sme sa tesili...ale aspon torticky sme videli 😵
@anavi85 mame zemiaky take na cibulke s masielkom a mäsko na stavicke s hubami...matko bez hub 😉
@brusinka.pusinka ahooooooooj

traktor
21. jún 2010

@ani3012 spravny brat 😵

lucim
21. jún 2010

ani, toto mne matko urobil minuly tyzden, aj dnes ... ale nemame koberce, vlhke utierky a sprcha to rychlo vyriesia. neviem preco, nejak prestal rano kakat do nocnika.

brusinka.pusinka
21. jún 2010

😀 😀 😀 😀 náš malý milí chuligánek 😀 😀 😀 😀
Ahoooooooj Traky 😀 😀 😀 😀
Ani no vidíš je roztomilá a ty jí plácáš po dupce 😉 tytytyt jedna mamko 😉 😀 😵 😵 😵 😵

lucim
21. jún 2010

my nemame na obed nic ... spravim nam cestoviny. drahy pracuje, mne a matkovi staci. a nejaku zeleninku.

lucim
21. jún 2010

brusi je to rockerka, jednoznacne 😀

traktor
21. jún 2010

@brusinka.pusinka zbojnik je to 😀 😀 😵
@lucim inak ani matko nechce kakat na nocniku...postavi sa do podrepu, vypuli ocka, postuka a mame poklad v plienke...donesie cistu plienku , trepe nou po mne a ba ba...tak mu to musim zatrhnut...mu dam ba ba...taky velky, frajerku uz ma....a do plienky..no fuuuuuuuuuj

brusinka.pusinka
21. jún 2010

Lucimko no ona je hrozný urviš syn už zamyká pokoj neboť nechal otevřeno a malá mu tam udělala takový bugr že jsem myslela že ho odvezou jak to viděl 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Kočárek máme jako modní doplněk, všude po svých nebo v krosničce 😀 😀 😀 😀 a jak umí upoutat pozornost byste se divili 😀 😀 😀 Umý pěkně zakřičet a když se otočí dotyčný tak na něj mrká 😀 😀 😀 😀

traktor
21. jún 2010

@olianko ahoj 😉 , 11 zubkov..no pani..tusim vediete...mate najviac zubkov 😀

lucim
21. jún 2010

traky ale matulo tak kakal vzdy rano doooost dlho ... len sa mu posunuly casy na kako, ze uz nebolo rano, tak sa nejak oducil a triafal do plienky ... aj ked teraz rano bolo ... to sa napravi, verim.

ani3012
21. jún 2010

@brusinka.pusinka jéj,aka krásna stolička! To ste teraz kupovali ? Som si ju ešte nevšimla. A malá je úžasná ako baletí po klávesnici 😀

@lucim keby nebol koberec,tak ma to asi až tak nenahnevá 🙄
a na motorke sa vyšantí aj neskôr,aspoň bude mať z nej radosť dva krát 😀


@traktor ale je šikulka,ak ti to vie oznámiť.Uvidíš,že možno už cez leto bude bez plenečky 😉

lucim
21. jún 2010

olianko sme ta ani nepozdravili .... ahooooooooooooooooooooooooooj, a fakt, 11 zubkov, kam sa hrabeme my? 😀 🙂 🙂

inneska
21. jún 2010

juuuj, fotos sa podarilo zachrániť 😵 😵 😵 som ich z koša vytiahla, bolo tam dačo restore, klikla som a oni sa obnovili na plochu, takaaaaaaaaaaaaaaa som radaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 tak kuknite 🙂

traktor
21. jún 2010

@lucim napravi ...ono uz im bude to kako a pis pis v plienke vadit...matko teraz velmi plienky uz nechce, vecne sa ich snazi dat dole...a ked bude teplucko..urcite ich nebudem davat, budeme len na nocniku a plienku len na noc

ani3012
21. jún 2010

no že ako sa pekne hrajú..... Patrik si kreslí a Evička docupká k nemu,on jej hodí na druhú stranu izby chrumku,tak ju ide spapať a zase dokola.Ako psovi 😀 Idem sa im venovať-aj do knižnice pre novú knihu,lebo čo som si požičala,tak je sfilmovaná a dva krát som to videla

brusinka.pusinka
21. jún 2010

Ani né tu jsme zdědili po synovci malá ji miluje hlavně písničky a my jsme ji už dopředu koupily k narozeninám i toho pejska tak je nadmíru spokojená 😀 😀 😀 😀
Traky vždyť je šikula tak ho nehaň on zachvýli zjistí že je to eeeee a že bude nočník lepšejší 😉

traktor
21. jún 2010

@ani3012 juj ani..ked som si precitala to bez plenecky..hnes som si ta vybavila ako rozpravas 😉 ..nechces mi nahovorit pasku?...moc sa mi to lubi... 😀 ...musis do ke chodit castejsie 😉

ani3012
21. jún 2010

@inneska no jasne ! štamprlík ! 😀 aj naša to obľubuje a naučili sme ju dať nazdravie a moja sestra ju naučila grgnúť (zavrčí po napití )
a aký je už veľký Eriček 😵

brusinka.pusinka
21. jún 2010

Ineska krásné fota a malý Eričko je kouzelný a jak se vytáhl chapák jeden 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre