• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
19. júl 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka ten ,aby neboli problémy pri prerezávaní zúbkov
teda aspon si myslim..ja ani citam myslienky..len neviem, ci to teplo....no uvidime :grinning:
nemáme nic takového :frowning2: a neva u nás frčí zmražený meloun :grinning: a anannas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@brusinka.pusinka jaaaaaj tak preto zubky nikde..komu sa chce ist von do chladu :grinning:
19. júl 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinak jsem koupila homeopatika a prej dost zabíraj my jětě nevyzkoušeli nebylo proč :grinning: "chamomilla vurgalis"
19. júl 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zubky nejdou ani v teple Ivko hold máme doma starou mladou babku :grinning: :grinning: :grinning:
19. júl 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 nepisala som,
19. júl 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka :grinning: kym sa vyda vyjdu :grinning: :wink:
19. júl 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jen aby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale vše ují i řízek užužlá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a o párečku ani nemluví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale nejvíc miluje sýry tvrdé ,třeba takový Ementál ten sní i 20dkg za den :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. júl 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem ani čo som chcela písať...Patrik mi vypol počítač -úplne zo siete.Niečo hľadal pod stolom a zrazu TMA :confused: :confused:
19. júl 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 mne to urobil minule matko , ked som pisala z lu..a som myslela , ze nam vypli prud :grinning: :grinning: :grinning:
19. júl 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dlho som tu nebola :stuck_out_tongue_closed_eyes: musím isť,lebo Evička poplakáva-nechce spať a musím nájsť ovládačku od nintenda.
nevieš kde som ju náhodou schovala ?
19. júl 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 ani skus kuknut v mraznicke...na pravo od toho kurata :grinning:
19. júl 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer, co sa to tu deje? taham vas z piatej strany :confused: deticky nas zamestnavaju? a ked nie oni, tak muzikovia, co? :sunglasses:
19. júl 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejake nove fotky mame, ale este budu viac, len musia dorazit :grinning:
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/battole/album/sarlotka-lotinka-ii/
19. júl 2010 o 21:02  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,
dakujeme za blahozelania, dnes sme si ten den s Lukaskom uzili. Spravili sme si taku mini oslavu, len my traja, urobila som Lukaskovi smotanovu tortu a neskutocne mu chutila. Lukasko dostal od rodicov tatrovku /tatino vybral/ a velmi sa jej tesil.

Inak take male zhrnutie Lukaskovho dleheeeeho zivota:
Mame 6 zubkov hore dva a dolu styri, chodi po byte ako divoch prebehne uz kam chce, len vonku nam to nejde ked je tam na zemi tolko zabavnych drobnosti ktore treba za kazdu cenu preskumat. :grinning: Ma za sebou uz prvu dovolenku boli sme v Sturove, chodime tam kazdy rok a Lukasko miluje vodicku takze si to tam uzil.
A este sa chystame do Chorvatska tak som zvedava ako zvladneme cestu :confounded:
Vie vela veci ale najradsej tlieska a to vzdy ked sa povie slovko prefektne :grinning: a miluje citron a vie zmurkat po babach a miluje vodicku a celkom rad papka. Je s nim radost zit :wink:
Pravdupovediac ani som si pred rokom nemyslela, ze to bude take jednoduche aj napriek tomu, ze sme boli uz dvakrat v nemocnici :angry:

Som rada, ze ste a ze si vas mozem precitat a hocikedy sem prist a zapojit sa do debatky. :dizzy_face:
19. júl 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sevzuz ahoj sev..tak ste si uzili :wink: este raz vsetko najlepsie :wink:
19. júl 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@battole sarlotka je krasna :slight_smile:
@riusik no pondelok a vyzera to tu ako cez vikend..ale je teplo, vsetkoniekde lieta...ale v noci to tu urcite ozije :grinning:
19. júl 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 dakujem za tabulku pre adamka :dizzy_face:
19. júl 2010 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránko :slight_smile: všektkým oslávenčekom gratulkujeme, cmukáme, objímame...proste z celého srdiečka želáme len to naj, hlavne zdravíčko, to je podstatné :dizzy_face: :dizzy_face:

@samayka samy, juj, tak to sa na vás mooooc teším, že sa zastavíte :dizzy_face: :dizzy_face: len prosím, si to zariadte tak, aby ste sa aspoň na kafe(čaj, pohár vody)zastavili :wink: nech sa detičky trošku spolu pohrajú-)

dnes erik začal buntošiť o 5, o 6,15 sme znova zaspali a o pol 7 mi zazvonil budík, tak som vstala(dávam si budíka, aby som vstala aspoň čoto skôr od erika a aspoň kávu si v klude vypila) :grinning:
no a už je hore :rolling_eyes: to teda pospal :rolling_eyes: ani to kafe som nedopila :unamused:
20. júl 2010 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 ...som už včera nevládala ...ale mám 2x32g dávky Beba 2 Premium .....

AAAAAA ahojky ...som akási zbitá :confounded: .....bolí ma celá človek - mám dostať mrchy - ale šak to až za týždeň :rolling_eyes: :rolling_eyes: .....

A oslávencom 3x hurááááááá
20. júl 2010 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :dizzy_face:
Oslavencom prajeme všetko naj naj najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. júl 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :dizzy_face:
Oslavencom prajeme všetko naj naj najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. júl 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@acerka nemáš zač, veď to sem dávam každému júlovčátku-len ty by si mohla napísať niečo o Adamkovi,ako sa mu darí a ako zvládol svoj prvý rok :wink:

@traktor v mrazničke není ani to kura...ale prišiel domov mm otvoril šuplík a tam ovládačka aj s hrami :rolling_eyes: ale aspoň som poupratovala v skrini :slight_smile:

@battole malá je krásna,ale na tých fotkách sa mi zdá v tvári,akoby bola staršia.Taký múdry pohľad a výraz tváre

@sevzuz no ty si to ale krásne zhrnula ! Super ! Teraz deti majú najkrajšie obdobie-teda aspoň pre mňa. Ešte to nepapuľuje ale už vie komunikovať,je to milé,zlaté,podarené,rozkošné..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Pridaj nejaké foto aj s tatrovkou :wink:

@riusik detičky nás zamestnávajú stále viac a viac. Ja mám niekedy čas po celý deň a niekedy ledva tabuľku nahodím. Ako sa má Alexandra a Tomi ? Vy ste už na dovolenke boli,že ? Ešte sa niekam chystáte ?

@zmurkaz mne už konečne končia.Prišli mi o týždeň skôr,čo som rada,lebo v piatok odchádzame na dovču. A čo máte s tým počítačom ?

@nina41 ahoj Ninuška ! vyspinkaná ? Si v práci ?

@inneska si dávaš budíka ? Ja chrním pokiaľ ma Evička alebo Paťko nezobudia. Teraz je malá v postielke-pije mliečko a Patrik ešte spinká. Je zaujímavé,že s ním je viac roboty ako s malou :rolling_eyes:

@brusinka.pusinka vy sa niekam chystáte teraz v priebehu 2 týždňov ? :fearful:
A tie teplotky čo malá,tak to nebolo od zúbkov? Som si myslela,že už jej vylezie.Ale aj tak najkrajší úsmev je ten bezzubý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Už ako rastú zúbky,tak to už nieje bábo ale poriadny kus človeka. :slight_smile:

Už je aj Paťko hore a ja sa tu vykecávam,ani robota spravená :sweat_smile: Idem na tú tabuľku :wink:
20. júl 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 ahoj ani ,dnes som doma,idem na injekcie,a hrozi ,že ma budu musieť ešte raz čistiť,zajtra mi budu zas krv brať,
20. júl 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@zaba2707 Filip
Filipko sa narodil o týždeň skôr a mal 2960 gramov a 48 cm
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/zaba2707/album/uz-som-tuuuuu-nas-poklad-filipko/3080332/

@riusik Alexandra
Alexandra sa narodila o 9 dní skôr a váhu mala: 2850 gramov a dlhá bola 51 cm
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/riusik/album/alexandra/3090057/

@LUDKA77 Ľudmilka
Ľudmilka sa narodila ako Filipko tiež o týždeň skôr a mala 3320 gramov a rovných 50 cm
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/ludka77/album/slniecko/3081745/

Meniny oslavuje: Iľja/Eliáš, Ilia, Eliána, Iliana
Meniny oslavuje v ČR: Ilja, Eliáš, Iljana

k prvému rôčku prajeme všetko najlepšie,nech sa darí ešte viac ako doteraz :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A taktiež prajeme všetko najlepšie maminke júlovke - @alexarisko , ktorá má dnes narodeninky :wink:
20. júl 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko naj oslavencom k rocku :wink:

@ani3012 dakujem a ano eraz je super obdobie len nas zacal straaasne vymyslat tak asi to zacinam prehodnocovat :angry:
20. júl 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sevzuz a to ti este nezacal papulovat :grinning: :grinning: :wink: :dizzy_face: ..a ahojte a vsetkym oslavencom aj velkej oslavenkyni zelamvsetko najlepsie :dizzy_face:
20. júl 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všem oslavencům sladkou pusinu a ať sjou stále takový šikovníci jako do teď :wink:
Ani já nikam krom chalupy nejedu ale víkendy tu nejsem, to by musela vzít Traky nebo Lucia kroniku přes týden můžu já :grinning:
20. júl 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hellooooouuuu.... :grinning: :grinning: :grinning:

20. júl 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok