• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
par fotiek z mini oslavy
20. júl 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor ale sak to ho nezabije ale ked vypadne z tej postielky tak to ano :angry:
si pripadam jak debil, ze je to podla vsetkych normalne len podla mna nie, kam ho mam dat spavat, ked ja spim tak to trva kym sa zobudim, uz sme sa tak zzili co ked sa nahodou nieco stane a ja budem spat?
20. júl 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekné predpoludnie...oslávenčekom všetko najlepšie....Filipkovi a Saške posielm pusinku :slight_smile:
20. júl 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sevzuz sev tu som nevedela o co sa jedna..az na fb..a ono, fakt s tou postielkou netreba riskovat, preto som ti to tam pisala, ze mi sme dali mriezku dole..lebo nam matko vypadol, a bolo to strasne ako reval, a ta hrca....este dobre , ze nic vaznejsie...a brusi...kebyze ja zoberiem kroniku..no to by bolo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ako na stretku v kosiciach :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..takze radsej nie :wink:
20. júl 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor no ved som videla ze si mi tam pisala tak preto som to sem napisala :confounded:
20. júl 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sevzuz sev tak teraz som to nepochopila, som zle napisala, ci ti niekto zle napisal...?idem kuknut na fb
20. júl 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 ....tak supiš :wink: ...a já ti neviem, proste nechce načítať internet .... ale viem, že je tam nejaký výrus a treba ho komplet preinštalovať .... a keďže môj muž je furt v robote a "zálohujeme" PC len cez kľúce :rolling_eyes: ...je to na dlho :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
...ale teraz som u našich tak keď mladá spí - sem tam aj keď nespí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....tak sem behnem ....

A oziky - dietko sa mi prehadzuje na jeden spánok denne - si viete predstaviť, aká je milá (takú hodku pred tým ako zaspí :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ) ...chúďa sama nevie čo chce, ale chce to veľmi razantne :confounded:
20. júl 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mna dnes zastavila prokuratorka byvaly dostal iba podmienku 2-4 roky,nemôžem sa ani odvolať nič,v tomto štate je take svinstvo,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
@zmurkaz my sme tiež mali vyrus,a dnes mi konči antivirus,a minule som nainštalovala dva,bratranec sa iba za hlavu chytal :dizzy_face: :dizzy_face:
20. júl 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina41 :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...no vieš, my sme aj mali, len som na to nemala čas :sweat_smile: a muž to robil skusmo :confused: ...tak výsledok sa dostavil :rolling_eyes:
20. júl 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/fra/album/prirodne-detske-ihriska/ .....to by bolo niečo mať také na záhrade :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...príp pred činžiakom :wink:
20. júl 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz idem ešte trestne podať ,že neplati vyživne,ale nechapem,ubližoval nam,a tie spomienky neprajem nikomu,chodi si po meste ako frajer :angry:

@zmurkaz ja som si v notebooku aj čosi odinštalovala,
20. júl 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina41 ..no na to nie je slov ..... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry: :angry: :angry:
no veď to sa nečudujem .... robíme 5 vecí naraz .... čo už :fearful:
20. júl 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz idete aj niekde na dovolenku?
20. júl 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina41 ...nie :frowning2: ...budeme robiť výletíky .... my sme si našli v Chorvátsku také supiš ubytko, aj domáci perfektní, aj lokalita sa nám veľmi zapáčila - a dlho sme rozmýšlali, či by to malá zvládla a čo by sme mali my z takej dovolenky ... a nakoniec sme usúdili, že to pre ňu ešte nie je ..... tak pobeháme tu :wink:
A čo chalani - idú na prázdniny alebo na tábor?
20. júl 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz chalani boli raz v tabore ,aj to chceli odtial ujsť,takže každe prazdniny su doma,v auguste chcem isť snimi na hrad a k vode :dizzy_face:
20. júl 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz ahoooooooooooooooooj moja :wink: ..vyletiky aj mi len tak po okoli...snad buduci rok, uz nieco poriesime, a pc nech uz dostane vitamin, nech mozes fungovat :wink:
20. júl 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..a utekam , bo zavaram uhorky..len sa mi nechceeeeeeeee
20. júl 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...som bola kojo :sweat_smile: :grinning:
@nina41 ....to aj môj je taký - aj keď tam nikdy nebol tak keď spomeniem že do tábora - jak keby som trest dala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...a kem na hrad a k vode?

@traktor ...my máme už zavarené - muž zaváral :grinning: :grinning: :grinning: ...teraz ho chcem navliecť na marhuľový džem :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: ...idem skuknúť babule :wink:
20. júl 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz chcem isť na oravsky hrad a na priehradu :dizzy_face:
20. júl 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a pod stan? či je tam aj nejaké ubytko? Som tam nikdy nebola :sweat_smile: ...len na lyžovačke sme boli v Oravskej Lesnej :dizzy_face:
20. júl 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz len na jeden den,lebo sama s detmi pod stan,my už večer nikde nechodime,,
20. júl 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahááá :wink: ...veď netreba kvantitu ale kvalitu :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. júl 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor nie nic sii zle nepochopila len niektory ludia sa tv ria ze je to normalne a ja mam z toho nervy, ked je v postielke ani vycikat sa nemozm ist :angry:
20. júl 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sevzuz ...asi nie som v obraze .... o čom ?
20. júl 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz pozri video na fb maly my chce vyliezt s postielky a som z toho na nervy a niektory znamy sa tvaria ze to je bezne a ze ich to pri ich detoch nechava chladnymi :angry:
20. júl 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sevzuz ...idem kukenzííí
20. júl 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky....
20. júl 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sevzuz ja som minule dvakrat zachytila riška,čo by bol vypadol z postielky,takže v postielke iba spinka,ale vždy je prinom niekto,nikdy ho nenechavam sameho
20. júl 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sevzuz ...no ja teda neviem, ale asi dlho mu nebude trvať, kým to preleze naozaj :confused: :sweat_smile: ....je to asi blbé - ale videla som na nete takú konštrukciu na postielku - bol to taký akoby nafúknutý poklop - a zo sieťoviny .... tak asi by som si to poriešila na tvojom mieste.... alebo potom ho šupsni k tebe do postele :sweat_smile: :dizzy_face: :wink:
20. júl 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok