• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
Bože - baby - malá mi spí od 11:30 .... no normál že nechápem :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...asi oziky bude mať jeden spánok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...by som sa nehnevala keby takýto dlhý :wink:
20. júl 2010 o 13:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zmurkaz tak to je super ze sa tak pekne naucila spinkat tesim sa s tebou zuzi :slight_smile: mohol by trvat aj tri hodinky nechcem provokovat ale tak je to u nas :sweat_smile:
20. júl 2010 o 13:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sevzuz kľudne provokuj ..... bo to naše uspávanie 100x za deň - tečie so mňa - a ona nie a nie ... aj je unavená aj nič :rolling_eyes: .....tak radšej ju tú hodku ponosím a aj s ňou si urobím ako ju takto stále zaspávať - ona vyrevaná ja vynervačená ..... toto by mi vyhovovalo .... 3 hodky keď dá je super :wink: - všetko nad beriem tiež :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ona mi spávala 40 min doobeda a 1,5 poobede - ale to aj so zaspávaním - tak doobeda to bolo že položila som, najedla som sa a bola hore :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. júl 2010 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sevzuz my sme kvôli tomu pri starších odmontovali na postielke 2 tyčky a detiská odtial vyliezali a nedráždilo ich preliezať cez postielku. U Naty máme ešte úplne hore madrac, ale zas nemáme jednu stranu, takže ona v podstate spí s nami, sem tam ju odtisnem do jej postele.
20. júl 2010 o 13:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zmurkaz u nás sme tiež trhli rekord v nedelu, bez 10 minút 4 hodiny :wink: To bolo žúžo :grinning:
20. júl 2010 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucia32 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...my sme mali v nedeľu opačný rekord - malá bola hore 10 hodín :fearful: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
20. júl 2010 o 13:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zmurkaz jáj tak to kolko je hore som nerátala...ale tolko asi nikdy :grinning: odhadujem, že 8 bolo maximum...aj včera tolko bola, od 13.00 do 21.00
20. júl 2010 o 13:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucia32 a stačilo vám nie? ... aj jej :grinning: :grinning: :grinning: ...Som bola úplne KO ... ona je takááááá zvedavá - že keď zaspáva a len niečo zbadá alebo niečo šuchne - už je dospaté - katastrofa!
20. júl 2010 o 13:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zmurkaz aj u nás je to podobne...víkendy zvládam a cez týžden mi to zbehne, kedže do 5 je s mojou mamou :wink:
Včera ju dokonca bol kočíkovať Miňo večer o 7...doteraz som im ju bez môjho dozoru nedala :sweat_smile:
20. júl 2010 o 14:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucia32 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..no v každom prípade to dá zabrať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. júl 2010 o 14:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
14:00 hlásim malá sa zobudila - idem of

@traktor.... trakinu som zas nezastihla - no čo - aspoň bude mať zavarené uhorky :grinning: :dizzy_face: :wink:

Pa pa
20. júl 2010 o 14:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, oslavencekom vsetko naj...
dnes sme od rana nemali elektrinu v celej dedine :confounded:
vceŕa som musela ist na policiu, dat trestne oznamenie na biologicku matku, lebo sa vyhrazala, ze zici celu moju rodinu a zacne tym, ze zabije Aduska... :frowning2: ...policajti povedali, ze je dobre, ze som prisla, ale ked nemam na to svedkov, teda okrem rodiny, tak to skonci v zasuvke, ale nabuduce si mam zohnat svedka, no a potom to bude riesit sud a dostane zakaz priblizenia...takze uz, aby to bolo, nech sa nemusim bat kazdeho zazvonenia zvonceka a podobne...nikomu nic taketo neprajem
20. júl 2010 o 15:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anavi85 ak maš znamych na sude ,skus to cez prokuraturu,policajti stym nič nespravia,aspon v našom pripade to tak bolo,aj ked nas prenasledoval,vyzvanal nam v noci a policajti ho aj chytili ked to robil,brali to ako priestupok,takže som ihned podala trestne na prokurature,a za dva dni hned aj policajti riešili a byv. mal sud ,nesmie sa približiť do 5 metrov,
20. júl 2010 o 15:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hallo :grinning:

prisla som pre info o stretkach :confused: mame nieco blizsie severu?
20. júl 2010 o 15:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anavi85 :confused: ako ze biologicka?
20. júl 2010 o 15:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Krásne leje :dizzy_face:
20. júl 2010 o 16:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Padajú krúpy, svieti slnko....
20. júl 2010 o 16:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucia32 kde?... :confused: ..u nas krasna obloha a teplo jak... v lete :grinning:
20. júl 2010 o 16:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zmurkaz no zas sme sa minuli..ale raz to priiiiiiiide :grinning: :wink:
20. júl 2010 o 16:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
slepa som....ospravedlnujem sa...

deticky vsetko naj vcera i dnes...
20. júl 2010 o 16:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj unas burka :dizzy_face:
20. júl 2010 o 17:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj všetkým,

dnešným našim oslávencom prajeme všetko dobréééé.

My sa mávame celkom dobre. Potíme sa, kúpame sa a tak....
Novinky nemáme zatiaľ žiadne, všetko po starom.
@sevzuz no my máme postieľku ešte hore :grinning: u nás také akrobatické kúsky ešte nehrozia. chvála bohu
20. júl 2010 o 17:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@hathor1231 biologicka, ta co ma porodila, ale ja ju nepovazujem za matku, zial ja nemam ziadnu mamu...
20. júl 2010 o 18:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nina41
@lucia32 aj ja chcem búrku !!!! :dizzy_face:

@traktor zajtra by ti mal prísť balíček :wink:

@anavi85 no pekne...a to ona akože z ničoho nič ? čo vlastne od teba chce ? By som ju nakopala do riti a verím tomu,že Peťovi možno ani veľa netreba hovoriť.
20. júl 2010 o 20:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 veru..posliteburku k ani..a potom ani pisli ku nam.. :wink: ..u nas dusno, ani mracika...ale mohlo by sprchnut, nech sa lepsie dycha...a ani tesiiiiiiiiiim a dakujem :wink:
@anavi85 co to?...no take nemam rada, ked uz vyriesit si to mate vy dospeli, ale tahat do toho dieta a este sa vyhrazat...no sila
20. júl 2010 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jajona o chvíľku už aj vás to čaká,však ? 1.rok :dizzy_face:

@zmurkaz čau Zuzka ! Stále sa snažíš o režim ? :grinning: Gratulka k spinkaniu :slight_smile:
V tomto horku sa Zuzanke ani nedivím,že nemôže zaspať.Ešte ju kojíš ? Evička,aj keď vypila mlieko,tak musí mať flašu s vodou,inak by nezaspala a dávam jej ju na noc aj do postieľky.Ona sa v noci preberie,sama si ju pocucká a zase zaspí.koľko krát sa stalo,že už vo fľaši ani nič nemala,keď sme ráno vstávali

20. júl 2010 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 ..u nas voda velmi nemusi....ked horko tazko pol poharika..smäd furt hasi len mliecko..a kedze nekojim..no neviem, neviem..ale nevidno, ze by mu voda chybala :sweat_smile:
20. júl 2010 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@hathor1231 o stretku neviem nič,ale veď založ ! Povedz napr.že o týždeň budem v tomto meste od 15-18 hod.,kto sa chce s nami stretnúť tak prdíte .-D
Len cez leto sa stretká zle robia,hlavne ak sú horúčavy a tak.
20. júl 2010 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@traktor ja je dávam do vody trocha sirupku jupí,lebo inak by mi ju vôbec nepila a lekárka zdvihla prst kvôli kys. močovej,že mala zle krvné výsledky. Tak radšej sldašiu vodu ako žiadnu.
20. júl 2010 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sevzuz je zlé,ak sa ani vycikať nemôžeš....teraz je obdobie na nehody najnebezpečnejšie.....
Ja teda neviem ako ti poradiť....asi najskôr to čo Zuzka ti písala
20. júl 2010 o 20:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok