• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
16. sep 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka12 a keby si im napisala, ci sa este neda kupit?
16. sep 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bryyyyyy veceeeer :slight_smile:
16. sep 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trápia nás zuby a sople - musím of :frowning2:
16. sep 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. sep 2010 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásné raníčko sluníčka moje a já posel dobrých zpráviček nesu velkou novinku kuk všechny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Vzkaz od Kuchy: V bříšku bylo místa málo, vylézt ven se dobré zdálo. Tak jsem vykoukl na brášku, maminku a tatínka 17.9.2010 v 2:30 Tobiáš Kuchynka, 3.48kg, 50cm.

velikánská převeliká gratulace k druhé želvičce a velký cmuk pro obě mimnka
17. sep 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka krasne, vela mliecka energie a zdravicka zelame
17. sep 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brinzulka ahojky Jak se máte sluníčka a co náš Frajerko nezlobí :wink: cmuk mu posíláme i bráškovi :wink:
17. sep 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka davidko nechce chodit zo skolky domov....
maly andre stale sopli...vcera som im nakupila beta glukan a idem ich dopovat...stale len 6zubov...ale dasienka paradne spuchnute...
od 11.10. mam tyzden skolu-andre sa bude varovat s tatinom, na mliekaren si bude musiet pockat do vecera- a myslim, ze ja to budem znasat horsie ako on..inak zbojnik velky...karamelku ponahana, polezie za nou, iba v komunikacii bude zaostavat, ale rozumie a ukazuje prstom, kde co chce...Ale snad ho ona nauci-ako treba :wink:
17. sep 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brinzulka no šikulkové jste a neboj on se rozpovídá a jo malá je fiškus ta lozí po nábytku a jěště se tomu směje :grinning: :grinning: :grinning: to budou zbojníci teda :grinning: :grinning: pusu jak jídlu tak k řeči nezastaví celý den a mlíčko máme ráno a večer maminčiné, jinak normálně a zoubky máme pořád jen ty dva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Neboj on to s tatinkem zvládne na jedničku a ty si zvykneš však to je chvíle není to na dlouho :wink:
17. sep 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. sep 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. sep 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky a jeden kreslený pro zasmámí :wink: :grinning: :dizzy_face:
17. sep 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bré ránko...
@kuchy...velká gratulka k narodeniu chlapčeka...
@brusinka.pusinka :grinning:
@brinzulka neboj, zvládnete to...andremu nech sa rýchlo polepší, soplíky fúúúúú :wink:
A takto pokračujem...
17. sep 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky,
sa ospravedlnujem, ze vas zanedbavam, ale Petko ma nocne, tak sa musim venovat Adkovi na 250 % ( lebo inak vykrikuje), kym sa Petko nevyspi...nemam ani cas docitat, ale od buducieho tyzdna sa budem ukazovat castejsie :grinning:
17. sep 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

no dlhšie som sa neozvala, mala som doma muža a blbne nám net. Keď bolo trochu času, tak som bola na FB.

Matúško je nejaký prechladený - sople, kýcha :unamused: , takže tieto posledné 2 noci žiadna sláva :rolling_eyes:
No a ešte aj muž sa dnes dotrepe skôr domov, že mu je nejako na figu - ako na chorobu. Takže lazaret ako vyšitý :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Vonku otrasne... prší. Včera sme to zvládli celkom OK s nákupom no dnes sme sa museli prezliekať, lebo Maťko stále dával von rúčku, tým pádom sa pršiplášť posúval a pršalo na neho :angry:
Inak pohoda... Máme 8 zubákov. Ešte stále samy nechodíme.

Ďakujem za blahoželania k výročiu.... a oslavovali sme tak, že ja doma a Juraj na ping-pongu. Čo vám budem hovoriť, ale aspoň tou kyticou to nejako odčinil.

Pozerám, že sa tu rozbehol krúžok šikovných rúk @inneska a @lucia32

@brusinka.pusinka krásne copíky má Simonka a tie "škrnky-brnky" nemajú chybu. Neviem, či aj u vás sa to tak volá

@brinzulka všetko naj k výročiu... veľa, veľa lásky :slight_smile:

@traktor kde si sa tak super naučila aukciovať? vždy chytíš také parádne ceny

@adka12 že tretí kočík... my máme stále ten istý, no hlboký nerátam
17. sep 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež sa pripájam ku gratulácii k narodeniu bábátinka @kuchy :dizzy_face:
17. sep 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuchy !!! veľká gratulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tešíme sa s vami,hlavne hodne zdravíčka ,lásky a rodinnej pohody :slight_smile:
17. sep 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajona nová fotečka,že ? Krásni ste tam,malý je taký veľký...... :slight_smile:
17. sep 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Evička sa zobudila...stihla som tak navariť obed a kuknúť na net
17. sep 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 veď bolo toho dosť, čo si stihla...... fotečka staro-nová... musíme sa pofotiť, už sme dávno nemali vonku foták
17. sep 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rastie to :wink:
17. sep 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@asparaguska dakujem za CDčka, su perfektne :wink: ..a deniska je velmi pekne dievcatko?...zbojnicek :grinning: :wink: :dizzy_face:
17. sep 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor a aké ti napálila? aby som vedela a neposielala aj ja ti to isté
17. sep 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 sikulka, ale ti to ide :wink:
@jajona peknaaaa fotecka :slight_smile: ..a ako aukciujem?..no asi uz kazdy vie, ze ked nieco chcem, tak to nevzdam, tak radsej uz neprihadzuju :grinning: :grinning: ...ale nie , väcsinou sui tie akcie v case, ze sa aj da predpokladat, ze malokto prihodi...uz som napr. videla krasny funkcny pisaci stroj v kufriku a vydtrazil sa za 1 euro..ti poviem, by ma vystrelo, ved posta bola drahsia...
17. sep 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 ani este pocuvam, tak neviem, zatial idu smolkovia :slight_smile:
17. sep 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brinzulka to je fajn,že Dávidkovi sa v škôlke páči :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a školu stále nezávidím.si frajerka :sunglasses: a vôbec každá žena,čo sa dá popri rodine na štúdium :sunglasses:
17. sep 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuchy Nech Vám v zdraví, láske rastie,
nech Vám dáva iba šťastie.
Vo dne, v noci, skrátka stále,
nech Vás teší chlapča malé. gratulujem k drobcekovi :slight_smile:
17. sep 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor Som rada, že to funguje, aj na budúce...
Deniska ďakuje dievčatám za kabelku.. už v aute rozpájala ručičky bábike a dokonca testovala zips... po ručičkách a očičku bol na treťom mieste :slight_smile:
Myslím si, že ani Maťko by sa nemusel za zbojstvá hanbiť (napr. Maťko v skrini), ale keď ho ťahalo na spánok? Sa mi páčilo ako sa tváril, keď sa Denka snažila s ním komunikovať... :grinning: Ako odťahoval hlavičku... :grinning: Deniska to poriešila hneď a vybrala si potom Paťka..., ten sa jej páčil najviac. :grinning:
17. sep 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@asparaguska :grinning: ..matko dlho nevydrzal..skoro zalomil..tak mu pesnicky pustim zajtra :wink: ..a nabuduce poprosim aj dalej...u nas sa nehryzie :grinning: :wink:
17. sep 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok