Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

vinka
2. nov 2010

@lucim dakujem za opýtanie.Rýchlo sa darí ale dobre.No je toho dosť ale zvládam to.A vy ako?

lucim
2. nov 2010

darceky a inspiracie - tak to ma byt (docitavam dnesok ) ... ja si z toho zapisujem - knizky (u nas moooc frcia, rozsirime zbierku ) odporucam www.martinus.sk uz som odtial pred casom bralapar leporel a knihu, dnes som to tam zase prekutrala a nasla som dalsie minimalne 2-3, co by sa nam mohli pacit. a dalsie u nas bude treba auticko tak do ruky, chudak narodeninovy terenak uz nema 2 predne kolesa - 1 ulomil tatinko, ked ho chcel vyrovnavat, do ľ.som dnes zakopla ja . auuu.
@inneska krasna supravka, dobra cena 🙂 , ako to, ze som take nenasla, ked som take nakupovala? a ake hackyhacky robis? de je foto? 😝 ale my uz mame zimne .. bundicka c.3 je na ceste.
@traktor krasne opickove vecicky, super. 🙂
ja oblecko na vianoce nekupujem - teda matkovi - lebo to riesim stale priebezne, podla toho , co nam treba.

lucim
2. nov 2010

žužu haji hajiiiiiiiii, vsetky deti uz spinkaju.
vinka, my podobne, a mame sa tiez fajn. 🙂

lucim
2. nov 2010

tie stoliky su krasne co tu bol link - u nas zatial netreba, stolicku mame, maly ikeacky stolik tiez, ale peknuckeeeee 😵

katkah
2. nov 2010

ahojte dievcata..opat po dlhsej dobe nakukujem 🙂 Nechce sa mi vas tolko docitavat, takze citam len par stran dozadu, ze riesite vianocne darceky. Ja zatial nemam este nic, ale poskulujem tiez po kuchynke a babike, no ved uvidime. Mam otazocku, davali ste deticky ockovat proti zltacke ? Ked sme boli na poslednom ockovani, tak pani doktorka nam dala info, ze po mesiaci nas moze zaockovat, len sa akosi neviem rozhybat, ci ju teraz dat alebo nedat zaockovat. Tak sa musim tento tyzden rozhybat. Krasne vecicky ste nakupili pre deturence, my uz vybavu na zimu mame, dnes sme este dokupili topanocky - resp. tatinko nam priniesol z Trnavy z protetiky, lebo tuto u nas mali nase cisla yvpredane a tam ochotna mila pani nam dala topanocky na skusku a este aj mali z kazdej topanocky nasu velkost, takze sme si mohli vybrat. Tak ak niektora hladate a ste z okolia TT, tak tam maju vsetky druhy z letaku a vsetky cisla..zatial 🙂 NO pomalicky si pojdem lahnut..tak som len nakukla 😉

traktor
3. nov 2010

@jajona Pevné zdravie, veľa lásky,
spokojnosť a pohodu,
šťastný život bez starostí
a vždy dobrú náladu.

Všetko najlepšie k Tvojim narodeninám. 🙂

traktor
3. nov 2010

dobre ranko 🙂
@ani3012 peknu fotku mas 😉
@lucia32 natalka dvojdudkova..zlatucka 🙂 😵 😵 😵

traktor
3. nov 2010

akurat pozeram spravy zo vcera...ta matka , co zavesila dieta na lano...ja uz nemam slov, coho su niektore schopne.. 😕

lucia32
3. nov 2010

Ránko kočenky...tak kožné máme za sebou, vraj klasika od slín, ale vraj môže byť aj alergia na kravské mlieko, kedže som spomenula, že sme pred 3 m prešli na obyčko Bebu a potom na kravské, tie vyrachule môžme mať cca asi 2m...takže zajtra na odber krvičky 😝
A takto sme dnes vyfešakované šli k dokymu a sedela za tým malým stolíkom na malej stoličke u kožnej a čmarala po omalovanke macko púúú, no zlatá bola...takže rozmýšlam či ku kuchynke fakt nedám aj ten stolík a stoličky a rodinke poviem nech dajú len looove 😀

traktor
3. nov 2010

@lucia32 jeeeej..krasna kočka 😵 😵

kristina1984
3. nov 2010

Dobrý deň maminy

kristina1984
3. nov 2010

@lucia32 Kočanda je mala

ani3012
3. nov 2010

nechce sa mi čítať... a ani písať 😀 mne sa dnes už nič nechce... 😝
kto je na tom tak ako ja ? 😕

kristina1984
3. nov 2010

My už máme vianoce vybavené

monr
3. nov 2010

nakuknem na vás, včera ste sa potom riadne rozbehli s písaním, večer som dočítala, ale na písanie už sila nebola.
teraz miška spinká, tak šikovno maily, fóra prelistovať, kým sa dá. O chvíľu sa vráti aj staršia zo školy, tak bude doma blázninec 😀 😀 😀 😀 😀

fotečky pekné, juj cmukám všetky júlovčiatka. 🙂

@lucim martinus fičí aj u nás, minimálne raz ročne sa objednáva, záleží od financií, aj tento rok určite objednám deťom knižky, tak ako vlani.

pá, večer hádam nakuknem, keď už cez deň ťažšie. 😀

samayka
3. nov 2010

ahojte dievčatá 🙂

zdravíme všetky júlovky a júlovčiatka

martinus ale aj iné kníhkupectvá som ňúrala dlho.. ale aj tak som najkrajšie knižky kúpila čuduj sa svete v LIDLi... jednu už minulé vianoce a tri ďalšie teraz nedávno.

a stolík a stoličku? ideme riešiť klasika z IKEA, ten drevený. zo skúseností od malého Maňulka viem, že sa veľmi rýchlo také veci pokreslia a otlčú, bolo by mi ľúto vyhodiť také peniaze a dívať sa ako sa to likviduje. a ako poznám nášho tatinka, ten by ju za to ešte aj hrešil a pritom deti toho ešte zničia... len on je na veci taká citlivka.. tak sme sa dohodli že kúpime obyčko a nech sa kreslí kade tade 😀

a čo ste dnes varili? my sme dojedli polievku zo včera a na večeru budú klasika asi cestoviny.. ale čo na zajtra?? netuším...

samayka
3. nov 2010

@zmurkaz - čitala som o vašom včerajšom spaní.. moooje zlatíčko, by som ťa objala a pomojala za to že máš tolko trpezlivosti... to fakt zuzulík takto ešte vystrája?? my sme už skoro zrovnaný.. keby to takto zostalo tak som rada.. zalahne celkom ok, hajá tak do 2-3, pomrnčí - dáme vodičku, dudku a spí, síce len do 5:30 ale aj za to som vďačná.

lucia32
3. nov 2010

Ďakujem za Natálku, je to moja malá kočka zlatá 😀
@ani3012 aj mňa to občas berie, ale dnes som musela byť akčná, tak ma to už prešlo 😝
@monr zdravíčko 🙂
@samayka ale niekto písal, že Ikeácke sú vraj drahšie ako tieto na linku...aj mne by stačili obyčko, len nemáme tu Ikeu 😝

kristina1984
3. nov 2010

@samayka Tak ja som rada,že malý vstáva okolo 6:30-7hod. pak na obed okolo 12hod a spinka tak do 14:30hod. Susedka nám zavidí lebo jej dve deti vôbec nechcu spinkavat.Ja ho uz davam len raz za den spat a vecer je tak skonany ze spinka uz okolo 20:00hod mám klidek.A to takto spinkava od narodenia.Je zlatucky.

kristina1984
3. nov 2010

Idu off maly uz vstava a ide papat.

majkas
3. nov 2010

ahojte,

u nas sa spinka od 1, tak hadam mam este hodku volna na net. ste ma naladili na tie darceky tak kukam, kukam ale nejako nic ma neoslovuje. okrem knih, ale tych uz mame dost (btw martinus a gorila.sk ficia aj u nas jedna radost, na gorile maju vacsinou lacnejsi tovar ale martinus ma lepsie sluzby ked nieco potrebujete, mam osobnu skusenost).

@brusinka.pusinka krasnu darcekovu vybavu pre karamelku mate 🙂 knihu riekaniek sme aj my kupili a este v lidli knizku o maciatku 🙂 a pls kde ste zohnali tie sanky? z netu ci klasikus v obchode?

@lucia32 no kocky ste isli k tej dokya super ze sa tam zabavala a nerevala jak nasa ked ideme. a zajtra drzim palce nech odber neboli a hlavne nech je to radsej zo slin 😉

majkas
3. nov 2010

@lucianna1312 pls k tomu krbu,aj my by sme nieco take chceli poriesit, daj link z aukcii ze od koho to bolo, mozno ma toho viac
a este dotaz, ten ohen je uzavrety v tom skle zo stran alebo je to sklo len spredu? treba to instalovat niekde k nehorlavy mveciam alebo to moze byt hocikde polozene, napr na nabytkovej skrinke? a aj to hreje co je to len vizualny efekt?

majkas
3. nov 2010

@lucia32 tak ta dvojdudlikova foto je perfektna 😀 to urcite posli niekde do casopisu do sutaze 😉

majkas
3. nov 2010

a este pls ak tu niekto je, prip docitam potom, co kupujete polovickam? leboja mam knizku ale co dalej? dajte nejake tipy

lucia32
3. nov 2010

@majkas ja som tu 🙂

lucia32
3. nov 2010

@majkas aj naša reve u dokyny, ale tuná mali vonku stolček s farbičkami a vo vnútri gauč s plyšákmi, tak to prežila a teta jej nič nerobila, nestrkala jej paličku do úst, ani jej neprikladala zrkadielko na bruško 😝

majkas
3. nov 2010

aj u nas su v cakarni hracky ale najnovsie nam staci ked vidi niekoho v bielom plasti....

majkas
3. nov 2010

@traktor ahoj, zas sa nudis?

traktor
3. nov 2010

@majkas ahoj...nenudim, este varim..tak obcas zakukujem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre