• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
ahojte...
cez víkend sme boli u svokrovcov..a včera erik buntošil skoro, tak sme výnimočne mali 2 spánky a večer šiel spať o 20, takže celkom ok..a ja som bola tiež unavko..
a teraz spinká po očkovaní...dúfam, že nebude žiadna reakcia :sweat_smile: u nás tiež slniečkovo, len ked sa mi stráášitansky nič nechce..ale to je tehu únava(ešte že sa mám na čo vyhovoriť :grinning: ) ale fakt..aj mi tak divno býva, najesť sa musím hned, ako pocítim hlad, inak by bolo grcky grcky :grinning:

vy tu výročníkujete, kto kedy otehu a ja si to opäť naživo prežijem :grinning: erika som vedela od 25.10. a toto viem od 2.11. :slight_smile:

no akurát sa budí...tka idem k nemu...
16. nov 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka supééér, zlatunká bola :dizzy_face:
16. nov 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@inneska moc se opatruj i to malé robatko a Eričkovi cmukanec :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@jajona děkujeme celých 82 minuit jí to baví 2x denně :grinning:
16. nov 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska no s tou únavou si to živo pamätám aj ja. chodila som spávať už o pol ôsmej. No teraz by som si to nevedela predstaviť. Treba si kúpiť dobré baterky

@brusinka.pusinka my doma nič také nemáme... musím sa po niečom popozerať
16. nov 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajona my máme jěště po synovi i Maxíky turbulenc :grinning: :grinning: :grinning: malá to miluje pohádky moc nebaví ale zpívání a tanečky jo :grinning:
16. nov 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska ozaj ty si na tom ako s kojením, teraz, keď si tehu?
16. nov 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka my celkovo doma nemáme žiadne také detské pesničky... musíme asi napísať Ježiškovi
16. nov 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka karamela je super bomba tanečníčka, aj predcvičovatelku môže ísť robiť :grinning: u nás zatial nefrčí nič..nič ho nebaví akosi, možno je to tým, že máme telku vysoko a nebaví ho pozerať dohora :grinning:

@jajona kojím stále..cca 4x denne, 4x v noci...aj by som rada postupne odstaviť, len sa akosi k tomu nemám, aj my je to popravde trochu ľúto...ale dr mi nezakázal, vlastne sa k tomu akosi nijako nevyjadril..tak uvidíme..a trochu som sa spoliehala, že erikovi prestane počas tehu mliečko chutiť, ale prdlajs :grinning: ťahá furt ako o dušu :grinning:
16. nov 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka perfektnu tanecnicu mas doma :slight_smile: zlata je a z tych jej copikov ja furt nemozem :grinning:
a pls ako sa to presne vola zeby sme to skusili niekde pohladat lebo to by bolo nieco aj pre nas. u nas fici stale to Spievankovo ale cim dalej tym menej intenzivne, takze by to chcelo zmenu :slight_smile:
a to maxim turbulenc to je tiez take spevacko tanecne ze sa to da napodobnovat?
16. nov 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska NO nevím pokud mu chutná tak to přeci těhu neškodí, horší to bude asi jak budeš mít bříško aby ti na něho netlačil :wink:. No u nás hudba jede pořád a tak ať má i svoji ne jen tu naší :wink:
16. nov 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas Dobré ráno s Dádou :wink: jj to je také takové Maxíci tam jsou v kostýmech :wink: a kolem tancují děti :wink:
16. nov 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka Dadu som nasla ale to maxim turbulenc zatial nie, lebo mi najde kopu odkazov ale ziadne take pre deti. pls ako sa to vola?
16. nov 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas my máme totohttp://superstarshop.cz/obchod.php?prodej=82704
16. nov 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Huhu...

@majkas čiapočka kuk ...a ešte máme stolík a stoličky...som nemohla odolať :grinning:
16. nov 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka Simča je krásna tanečnica...aj naša už občas chytá nejaké "krče" :grinning: a hýbe ručičkami a občas sa vlní v bokoch...ale väčšinou len na Mickey Mousa :slight_smile:
@inneska niekde som čítala, že počas kojenia sa uvolnuje nejaký hormon a ten môže spôsobiť počas tehu potratenie plodu :sweat_smile: ...radšej sa na to opýtaj... nechcem ťa strašiť...
16. nov 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas a toto se chystám koupit je to něco jako dáda a malá ji už zná z Cs filmu ze školičky :grinning: http://www.arara.cz/product/80458
@lucia32 děkujeme :wink:
16. nov 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajona Matuško ťa teda riadne šťaví :grinning: A ako chorôbka už je lepšie? Som tuším dnes niečo zachytila v julovkach na FB :slight_smile:
16. nov 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas http://www.youtube.com/watch?v=G8htac0tXpI&feature=related toto malá miluje :grinning:
a toto je míšahttp://www.youtube.com/watch?v=teZ2Q1lq_9w&feature=related
16. nov 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 no super , peknucka :slight_smile: ale nebudu ako dvojicky, sak my mame kvietok na druhej strane a v strede ruzovy :grinning: :grinning: :grinning:

a stolik tiez pekny, to ste objednavali z toho eshopu co tu bol link na fore?
my asi skoncime nakoniec v tej ikei lebo uz nechcem obrazkovy nabytok kedze mame pomalovane steny. a iny jednofarebny som nenasla
16. nov 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 pěkný stoleek a čepice no jedna báseň :wink:
16. nov 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka brusi dik, skoda ze u nas sa nic take netoci.... z tych detskych relacii chodi len maskrtnicek a este Páni zo semafora - akoze obicdve su celkom pekne ale pre starsie deti, Tami to vobec nebavilo
16. nov 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas aj ja som chcela stredok ružový a uplietla som zelený??? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pokročila nočná hodina :grinning: Ani som si to neuvedomila...a ano dala som ho na druhú stranu, lebo už máme 2 jarné s kvietkom napravo....
Stolík a stoličky som dnes kúpila u nás v Drevonaxe, sme šli s mm na prechodové lišty :slight_smile: A cena bola velmi dobrá, tak som to musela mať :astonished:
16. nov 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem off, dokoncit druhu ciapku :grinning: dufam ze stihnem kym sa princezna zobudi :slight_smile:

papa
16. nov 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. nov 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas ja tiež budem ešte pliesť pre Bianku... v tomto štýle, ale bez ozdoby a šnúrok ... mám melír vlnu a primiešam tam asi ružovú, ak to nebude velmi kriklavé :wink: Pááááá
16. nov 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 uvolňuje sa ten istý ako počas sexu :slight_smile: a pýtala som sa na to doktora, a nič na to nevravel...takže či kojo či sex, je to to isté..môže sa stať, nevravím, ale verím, že nie :sunglasses: a super čiapočka, mne teraz akosi odpadlo hačkovanie od chuti :grinning: a to chcem do vianoc 3ks zbúchať, no neviem ako :grinning:
16. nov 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska tak to je fajn.... ale neprehaňaj to... musíš si vybrať, či kojo či sex :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja mám tiež také obdobia, že bud nič, alebo to preháňam a vymieňam hačkovanie za to " kojenie" :grinning:
16. nov 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Meniny oslavuje: Klaudia, Klodeta
Meniny oslavuje v ČR: Mahulena

Kalendárium:
:diamonds: Európsky týždeň proti drogám (od 1992)
:diamonds: Deň boja za slobodu a demokraciu
:diamonds: Medzinárodný deň geografických informačných systémov (iniciovaný v USA, realizuje sa od 1999)
:diamonds: Medzinárodný deň študentstva
:diamonds: Svetový deň chronickej obštrukčnej choroby pľúc (Globálna iniciatíva pre chronickú obštrukčnú chorobu pľúc, Global Initiative for Chronic Obstructive Lung Disease – GOLD, WHO, pripomína sa od 2002)
:diamonds: Sviatok sv. Alžbety Bratislavskej, patrónky charity
17. nov 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je toto možné, že sa júlovkám nechce písať?! :zipper_mouth:
17. nov 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajona ono by sa aj chcelo,ale deti nedovolia :grinning: teda aspoň tie moje
17. nov 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 takže zle položená otázka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. nov 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok