• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
@jajona no keˇˇd chceš vedieť,tak malá je momentálne na pc stolíku,nevidím ani na monitor.Ide jej očák,tak je urevaná a ja mám obmedzený pohyb na nete-klik len myškou :grinning:
17. nov 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajona a vy sa ako máte ? Chlapi poslúchajú ?
17. nov 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 čo ti ja viem??? mne sa tiež zdá, že Maťovi asi pôjde očný, ale momentálne sa mu predierajú druhé časti horných stoličiek. neviem, či aj ostatným deťom rastú na 2 krát, ale mne sa zdá, že nám áno.
mne Matúško už spí... ale dokedy??? najnovšie sa budí cca každé 2 hodiny. čo ti budem hovoriť. v noci je pomaly kojený viac ako bábätko.
a Juraj je v robote... úžasne im to vymysleli. na štátny sviatok si nadrábajú deň, keď budú mať Vianočný večierok. druhý VW, aj tam to tak mali parádne vymyslené
17. nov 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 a v správach som zachytila, že dnes je aj medzinárodný deň predčasne narodených detí
17. nov 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dneskaj sa Matej prvý raz doma vycikal do hrnečka...Raz to bolo na plávaní....a odvtedy nič až dnes...
17. nov 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristina1984 tak gratulujeme k začínajúcim úspechom :dizzy_face: a sám sa vypýtal, či ho ty posadila???

už je toľko hodín??? pri tomto PC ide tak rýchlo ten čas
17. nov 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajona Trošku ho musíme potlačiť a hrať sa sním ale celkom to je na dobrej ceste teda aspoň dúfam.Kamoška má tak staré dieťa a hovorí že malý majú ešte čas...tak neviem.Jo jo pritom PC uteká rýchlo čas.idem off.Tak Dobrú noc maminky
17. nov 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristina1984 aj tebe dobrú. pa
17. nov 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobrú aj odo mňa :pensive:
17. nov 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 Nech láska a šťastie sprevádza ťa svetom,
nech tvoj úsmev podobá sa kvetom,
nech splní sa ti najtajnejší sen,
to ti k narodeninám popriať chcem. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. nov 2010 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor ďakujem pekne :slight_smile:
Dnes v noci sa mi s tebou snívalo, teda s tvojími 4 deťmi...šli do nemocnice, lebo mali osýpky...ty si s nimi nemohla ísť, lebo si vonku kočíkovala piate bábätko :grinning: chlapčeka :wink:
18. nov 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 chlapcek to bol...ale taky vyrasteny... :grinning: :grinning: :grinning: ..mm mal oslavu , tak som ho supla do kočara a tlacila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. nov 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@lucia32 G*R*A*T*U*L*U*J*E*M k narodkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a idem trochen upratať - príde nám majster ktorého neznášam z duše opraviť kotol :/
....ale PC bude zapnuté tak kričte :slight_smile:
18. nov 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz kričíííím ĎAKUJEM :grinning:
18. nov 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 ...už počujéééém :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile:
18. nov 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz ako sa inak máte?
18. nov 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hurááááá.....ja som vyhrala v lote !!!!! 4 čísla hurááááááá ....26€ :grinning: krásny darček...čo si kúpim :grinning: sa radujem akokeby to bolo 26 tisíc :grinning:
18. nov 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 Gratulujeme aj my
18. nov 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....no tak na nejaký svetríček by to bolo :wink:

...no a tak šak poznáš .... prvák a ročné dietko :grinning: :grinning: :rolling_eyes: ...ale dá sa ... sem tam niečo riešim v škole :confounded: ....sem tam Žužu špekuluje - ale inka OK ...

A už tu mám majstra :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A vy ako?
18. nov 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz aj u nás podobne, to vieš 2 školáci a prťatko...my v robote...taký kolobeh :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malá je celkom zlatá, občas má nejaké muchy, ale tiež to pripisujem očákom...idú jej 3 naraz, jeden už máme :dizzy_face:
18. nov 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 :dizzy_face: :dizzy_face: ...to my sme na poslednej stoličke :wink: a potom ešte očáky ja sme komplet :wink:
18. nov 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaahojte bambulky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
tak vas zdravime po par dnoch, mame sa vajn, matulko je maly sinter, stale nieco vymysla a stale robi radost. objavila som mu stolicku na pravo dole, potvorka, vyklubala sa a ja som o nej nevedela. len vcera sa matko dal hroooozne dlho masirovat gelikom a kefkou a dokonca racil vypit aj nurofen sirup. tie ocne zuby sa zase schovali, tak teraz pracujeme na stolickach :slight_smile:

@lucia32 vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj cmuky cmuk, vela radosti a zdravicka. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. nov 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim Ďakujem krásne...ach...zas som o rok krajšia :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@zmurkaz my ešte zadné stoličky nemáme ...zúbkov máme 13 ks :wink:
18. nov 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

@lucia32 tak aj tu... všetúčko len to naj... :slight_smile:

ako čítam, tak zúbky sú v kurze... už nech to máme všetci za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my sme dnes divní... na obed nie a nie zaspať. zavesený na mne asi 40 min s nejakou 15 min pauzou, počas ktorej plakal a plakal. potom na cicíku zaspal a teraz vzlyká a vzlyká... jajaj :unamused:

a popíjam 2 hodiny urobené capuccino
18. nov 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..my dnes chorlavo..erik sa zobudil s 38, a aj ho preháňa..či to reakcia na očkovanie :confused: vraj by nemala byť po tomto :frowning2: a aj ja som dáka na figu, erik v noci zle spal, tak som sa budila každú chvílu a už od noci ma bolí hlava, najhoršie, že si nemôžem nič dať :confounded: ale teraz mm doniesol grilované kuriatko, tak som si dala a je mi kúsok lepšie :grinning:

u nás zuby stále 16ks, chúbajú len tie posledné stolice :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@lucia32 aj od nás všetkučko len to naaaaaaaaaj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: cmuk
18. nov 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska ahoj. jéj ha... nám tiež hovorila, že po tomto očkovaní žiadna reakcia by nemala byť.... možno len nejaká viróza. aj Matúško mal teploty, tiež okolo 38, ale po 2 dňoch bolo OK.

a ten nočný spánok, resp. nespánok je aj u nás :angry:

asi bolo hladné bruško a aj tá "potvorka", čo je tam :wink:
18. nov 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajona ďakujem...a nech sa Matúškovi polepší :wink:
@inneska ďakujem...Eričkovi cmukanec, nech sa teplota čo najskôr vyparí a tebe tehulinka, nech je tiež dobre...ja tiež nejak pokašlujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. nov 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajona
@inneska tak nech to chalanov raz dva prejde :wink: ...zubky ..no u nas isli vzdy v inom poradi ako inym detom..chybali nam len posledne spodne trojky a uz kukuckuju aj tie vonku :grinning: takzehlasim plny pocet zubkov :wink:
18. nov 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor už by bolo na čase...
18. nov 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 blahoželám k výhre...to je normálne, že sa tešíš, veď človeka v dnešnej dobe teší každé euríčko naviac, no nie a ešte keď máš komu dávať - detičky..teraz si pekne niečo dopraj sama pre seba, jasné? :grinning:

pekne aké ste tu šikulky - všetky zúbky skoro...

Včera sme sa boli ako rodinka fotiť u jednej babenky, tak sa teším na foto...proste fotiek máme požehnane, no ako rodinka je to biedne, tak sme to poriešili takto, detičky super spolupracovali, Laurinke sme poctivo schovávali dudu a na konci už Matti bol tak vyčerpaný, tak sa uvidí aké budú...

Prajeme pekný večer...
18. nov 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok