• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
@adka12 myslím, že vydržia v chlade, ved sa tam nemá čo pokaziť :slight_smile:
14. dec 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@lucia32 no ja pýtam preto, lebo všetci okolo mňa už vypekajú a mňa to tiež začína chytať :grinning: :grinning: :grinning:
A dnes mám takú náladu na pečenie a varenie. Na obed granadír, lebo zajtra ideme robiť klobásky tak mäska bude až až, tak dnes trochu dieta :grinning: :grinning: :grinning:

Baby čo ešte pekávate na Vianoce? Dajte nejaké tipy. Ja idem robiť tie šuhajdy, linecké lepené kolieska s lekvárom a štrúdlu s makom a tvarohom a rumové gule. No a neviem čo by som ešte od radosti.... :sweat_smile: :sweat_smile:
14. dec 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky sluníčka :wink:
@traktor Mišce jěště raz vše nejlepšwjší a velký cmukanec :dizzy_face: a mamině hodně hodně zdravíčka :dizzy_face:

@traktor Máš stejný traktůrek jak my je parádní malá ho miluje :wink:
14. dec 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka12 ja idem robit tiez suhajdy, ale az cez vikend, uz som urobila fukane kokosove rozky a medvedie labky, a este chcem kokosove gulky z ovsenych vlociek a karamelove rezy....a tiez linecke uz mam...a mylsim, ze aj staci :wink:
14. dec 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Booože baby vy tak vypekáte?
U nás akurát makový a orechový závin a dosť, občas perničky, ak ma Bianka prehovorí, doteraz skoro ani jedne neboli jedlé (mäkké) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , niektorý rok tľapky či linecke kolieska, inak nič :sweat_smile:
U nás to akosi nie je zvykom, moja mama neako nepiekla a ja tiež nemusím, aj ked viem...len nám akosi kolače nepasujú k sviatkom.
14. dec 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor Ďakujem za nápad a zároveň gratulujeme k Miške a mamine k narodeninám :slight_smile:
14. dec 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@traktor Miške a maminke gratulujeme k narodeninám :dizzy_face:

Unas je každy tyždeň niečo,najprv kubko v nemocnici,na drihy tyžden byvaleho pústili z väzby,zohnala som pracu ,aby mi platil vyživne,dalši tyžden bol sud o zvyšenie samozrejme neprišiel,a dnes som bola s riškom na ultrazvuk,všetko je v poriadku,ale to bol boj ,dve sme ho držali.,a stale som aj v praci,ešte aj medzi sviatkami,
14. dec 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina41 Perné dni máš...to som rada že malý drobec je v poriadku :slight_smile:
14. dec 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristina1984 ved aj ja,tak som sa onho bala,ešte mu brali krv aj na ak by infekčne,
14. dec 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak Vám jdu taky oznámit tu naší novinu
.
.
.
.
.
.
.
.
budeme mít zase větší rodinu :wink: .
V létě by se nám mělo narodit druhé zlobidlo :slight_smile: .
14. dec 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďalšie hačkované blúznenie :grinning:
14. dec 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckalucka jéééé Lucka, tak dvojnásobná gratulka...jedna velikánska k druhému bábu a tá druhá menšia k včerajšej Lucii :grinning:
Inak aj inneska tehuľkuje, termín má na júl :wink:
14. dec 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děkuji mooc Lucí, Tobě taky všechno nej nej k svátku(jestli ho máte na Slovensku stejně :o))).
Já se nějaký termínek dozvím až 3.ledna na další kontrole. Jul je u Vás červenec(nesměj se mi:o)))? Já to u nás vidím na konec července, začátek srpna.
Innes - MOOOc gratulujuuuuuu :wink:
14. dec 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 A chválím šálu a čapku, docela by se nám hodila ke kombinéze :wink: .
14. dec 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckalucka ha ..to je naseeeeee :grinning: :grinning: :grinning: ..to si nedame :wink: ..a ahoj a gratulujem k babu aj k meninkam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@lucia32 lu si uzasne sikovnaaaaaaaa, sa taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakto tesim, a dakujeeeeeeeeeeeeeem :dizzy_face:
14. dec 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....a budeme to mat k tejto bundicke :slight_smile:
14. dec 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zlatineckaaaaa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@puckalucka gratulujeeeeem, lucinka, to je krasna novina... nech ide vsetko hladko. :slight_smile:
@lucia32 paradne - ten macko je bombovy, chcem navod, supravicka eňo ňuňo :slight_smile: perfektne k tej bundicke.
ja mam cosi pohackovane, dokonca aj ustrikovane, ale nechcelo sa mi fotit. prave mam zase rozrobene 3 ciapky.

@nina41 dokelu, nech uz ste zdravi. :confused:

mia, traky - ten traktor mi ukazala v ten isty den ako ste to tu dali kamoska, ze kupila malemu, moooc sa mi paci vcera som ho v tescu zhanala a nemali hoooooo :cry: :cry: :cry:
14. dec 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mame zase spankovu zmenu, matko ani nahodou, ani dobrovolne, ani nasilim nechce spavat cez den v posteli, uz asi tyzden spava vonku .... cize pokus postel, nic, sup do overalu a po 10 metroch kocikovania je tuhy, takze teraz spinka zaparkovany v altanku zababuseny vo fusaku ako eskimak a ja vybieham okukovat. :dizzy_face:
14. dec 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim ahooooj..a lucim, ja ti prezradim kde ho maju..v draciku..a cena, ze 17 a daco eur...ze akcioooo..tak skoc :wink: ..dnes som bola v draciku a maju ho
14. dec 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor Tak dobře nooo :slight_smile: , Vám se stejnak hodí víc. A děkuju za gratulky.

@lucim Děkuju moc :wink:
14. dec 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor miske aj tvojej maminke vsetko naaaaaaj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@adka12 mne sa vydarili vanilkove rozky, mnam, recept mam od mii :slight_smile:
180g hladké mouky,60g mletých vlašských ořechů,špetka skořice,60g cukru mouka,140g másla 1 žloutek,moučkový s vanilkovým cukrem na obalení

mam urobene medovniky, linecke, kakaove keksy a tie vanilkove, este sa chystam na kokosove (od mii)
250g hladké mouky,1/2 balíčk kypřicího prášku,125g kokosu,100g cukru mouka,100g hery nebo másla,2 vejce

a to bude stacit, 3 roky do zadu som vobec nepiekla, predvlani medovniky, vlani k nim pribudli linecke, a teraz 5 druhov je az dost na mna - drahy zo mna nechape. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

ale pokazila sa nam umyvacka a bude to stat 100€. :angry:
14. dec 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor jaaaaaaaj, drahy isiel pred chvilou do senice, ale mojim autom, bo jeho nenastartoval, ale neukala som mu obrazok, to nenajde ... a dracikovu kartu mam ja - to by mohlo byt so zlavou, ze? zajtra mozno skocim... dik za typ.
14. dec 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim super šikulka...ja mám ešte len medovníčky ale pohoda veď stíham...detičky doma choré, ale už sme na tom lepšejšie :wink:

100 eur a my 500 eur a viac na opravu auta...havárka :cry:
14. dec 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor jéééé, tak super, že sa páči, dúfam, že bude aj sedieť :wink:
@lucim tak navod na macka z hlavy :grinning: vlastne podla obrazka, som si ho obkreslila na papier a čarovala... viac v IP
14. dec 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 tak to carujes ako ja ...tak mi potom ofot z blizsia :slight_smile: :grinning: idem zase kuk von , ci sa kocik nehybe...
14. dec 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim to poteší, taka oprava :angry: @laurajana .... my v jeseni cez 800 € za auto :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to nebola ani havárka, len tlmiče a blbinky, čo začína 10 ročné auto štrajkovať
:angry:
14. dec 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vidno lepšie? Ak nie, doma to sfotim celkom zblizka...
14. dec 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 staci, vyborne a krasne. :slight_smile:
dieta este spiiiiiiiiiiii :dizzy_face:
ma nakremovane licka a aj sal najviac ako sa da okolo tvare, len nosik mu trci.
@laurajana juj, citala som na fb, strasne ta havarka, hroza :angry: :unamused:
a diiik za pochvalu.
14. dec 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laurajana som videla deťuchy na FB ako tancujú...zlatí :slight_smile: , to ste mali nejakú party? A ta buračka, dúfam, že nič vážne? Myslím na životoch a zdraví? :sweat_smile:
14. dec 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kraken sa na mňa vešia,nič nenapíšem :angry: :rolling_eyes:
14. dec 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 ja mam dieta na mraze, inak by to bolo podobne :grinning: ahoj evicka :grinning:
14. dec 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok