• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
@ani3012 my sme dnes kukali Barbie laptop...lebo ani ja pri nej nič nepišem, hned chce kukať yutrubku a ja mám po ptakoch :grinning:
14. dec 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 ta umyvacka - som si myslela, ze tie kecy o tvrdej vode a vodnom kameni su len blaf ... a znicilo nam to vyhrievacie teleso. ze snad do vianoc nam to opravia, kedze to maju na sklade. kurnik sopa, to maju ten sklad na severnom pole? :angry:
14. dec 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim tvrda voda je svina, kamoška v Malackach mala úplne biele fľaše od vyvárky, že vraj tak tvrdá voda :stuck_out_tongue_closed_eyes: my tu máme mäkkú vodu, ja nepoužívam nič na mäkčenie, aj bubny na pračke mame stále krááásne strieborné a to mám už 3. pračku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nám sa zas kazi elektronika :angry:
14. dec 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaj, som vam pisala, o tom nasom detskom laptope z aukcie?
vecer ked matko zaspal, ale aj drahy driemkal pri telke, som si nan spomenula, tak ze idem kuknut, co to vlastne je - je to malunke, supla som tam baterky, stlacila zapinac a straaaasne nahlas to na mna zaskrecalo anglicky pozdrav, skoro som dostala infarkt a drahy chudacik tiez.to este bude zabava. :grinning: :grinning: :grinning:
14. dec 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim tento bol asi za 17€ , mm na neho kukal, tak uvidíme....
Ale bude nam treba aj DVD :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nam včera odišlo domace kino :angry: a ako na potvoru nemam an jedno prepadnuté :angry: ale máme male prenosné, len sme ho požičali švagrinej a ta ho vzala do Čiech a na sviatky asi domov nepríde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dec 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim áno aj to sa v živote stáva...človek si veľa vecí uvedomí, ak ich dovtedy berie len tak, fakt...manžel bol dnes vybrať štichy a ja na kontrole s narazenou krčnou chrbticou, teda podvrtnutou...všetko ok, našťastie aj detičky...keby bolo keby a mali by sme pôvodné auto nissana tak sme tu už neni, by nás ten kamión zroloval...fuuuuuuuha
@lucia32 nie, našťastie, všetci žijeme a ani nik z iného auta neumrel, teda kamionisti to majú bezpečnejšie lebo sú vysoko a sú ťažký a nebezpečný v takých strojoch
14. dec 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
pár dní som nepísala, akosi nebolo kedy a ked bolo, tak nešiel koňo :rolling_eyes: no a mladý pánko si akosi sám od seba zmenil režim spania :unamused: normalka cez obed a potom akoby musel mať ešte jeden spánok pred nočným, tak niekedy zaspí o 17, spí hodku, dve a potom buntoší do noci s nami...a niekedy zaspí o 20-20.30 tak to v domnení, že snád bude spať do rána, ma o 21.30 vyvedie z omylu a buntoší ešte dlhšie..už začínam byť z neho na prášky..aj teraz píšem, lebo spí, a čakám, či sa zobudí..
či sa budí na to že ho bolí bruško, neviem..stále máme to kakanie také akési..2 dni kaká pekne, bez problémov a potom 2 dni nekaká a na 3. mi od rána stepuje, čo by kakal a nejde mu to..nakoniec sa ale s problémom vykaká..aspoň to, že nemusíme dávať čípky, alebo to inak riešiť...
14. dec 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckalucka jééé, mocinky gratulujem a som rada, že mám spolutehulku :dizzy_face: :dizzy_face: v ktorom tt si?? dúfam, že sa ti bude dať častejšiu tu ukázať, aby sme mohli tehulkovať spolu :dizzy_face: :dizzy_face:

@laurajana no hlavne, že sa to obišlo bez vážnejších poranení a že ste v poriadku, hlavne detičky :slight_smile: aj ked zážitok to asi nieje zrovna príjemný :frowning2:
14. dec 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckalucka tak to je super!!!Tuším s @inneska zakladáte nový klub júločiatok,že ? :dizzy_face:
Ako už baby písali,nech sa cítiš fajn po celý čas tehuľkovania a malému krásnu zdravú sestričku-alebo aj bratrička :sunglasses:

@traktor tu bundičku máš H&M že ? Aj my máme takú,zdedenú po bratrancovi,je fakt krásna .

@lucim ženo,recepty poprosím na FB do dokumentov :wink: kto to ma potom všetko hľadať ? :rolling_eyes: :grinning:

@lucia32 to si robila pre Maťka ? Veľmi pekná čiapočka ! :dizzy_face: No holt! Lucky majú šikovné rúčky :sunglasses:

14. dec 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim a nie som ja nejako zabrzdená ? Že vám pokazilo umývačku.....vieš čo som si ja predstavila ? Autoumyvárku :grinning:
to mi už z Vianoc šibe,lebo sestra mi hovorí už tretí deň o detskej autoumyvárke a mňa to hneď aj napadlo ...ale nedávalo mi to celkom súvis,ja som si myslela,že ste boli umyť auto a tam vám pokazilo vyhrievanie...OCH BÓŽE ! :sweat_smile: :grinning:
Ja inak sem tam dám kys. citrónovú
http://www.inchema.cz/shop/?1,kyselina-citronova-(900-g)
a pračka funguje už piaty rok! KLOP! KLOP!
14. dec 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko ! :slight_smile:
15. dec 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
@ani3012 ani, ja som brala od nej http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9753090 , lebo ma najlepsie ceny..jeden den som zaplatila a o dva dni som mala doma :slight_smile:
15. dec 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 dobré ránko...ano hački som to pre Maťka...
15. dec 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale dobrá cena ! my sme za ňu dali--lebo synovcovi som ju ja kupovala ,tak okolo 25 eur.Ale sú už dva roky dozadu
ale som sa dnes ráno už vytoto...vytočila :angry:
15. dec 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor len je pre dlhorukých, že? :grinning: nam bola 86/92 velkááá, tak sme predali, rukáv tam bol až 40 cm
15. dec 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 pre Maťka je široký pojem :grinning: som videla aj meno pod fotkou na FB,ale nevedela som pre ktorého,lebo ich máme strašne moc :sweat_smile: ale krásna...to si robila k bundičke ? Alebo Ivanka kupovala bundičku podľa čiapky :grinning:
15. dec 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 a čo ťa vytoto? posťažuj sa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dec 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 však nebudem takto verejne :grinning: pre trakušika malééého :grinning: robila som k vetrovke, dodatočne :wink:
15. dec 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..ale nedam dopustit, uz mame aj väcsiu , ze na dalsiu zimu :grinning: ..bo ceny su fakt vysoke..a tato ma super :wink: ...a capica je nasaaaaaaaaaaaaaa..teda matkova...dakujeme za lu :grinning: :wink: ..a najprv bola bunda apotom ciapka :grinning:
@ani3012 a kto ta vytocil...ze mam ist zakrocit? :angry:
15. dec 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tá malá opica je zase povyzliekaná :rolling_eyes: idem na ňu :slight_smile:
15. dec 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor :grinning: ale nemusíš zakročiť,to len mám iný názor ako maminky ,čo prispeli do inej témy
15. dec 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré raníčko sněhulky a sněhulačkové :wink: :wink:
@lucia32 krásná práce :wink:
@traktor supr bundečka paráda krásnáááá :wink:
@lucim my jsme koupili ten laptop co mají teď v tescu vycházi u nás na 229 kč a je parádní, hraje melodie, počítá říka slova učí hodiny a jsou tam i hry a mluví česky u vás bude mluvit slovensky .je supr na taskové to první řádění. Koupili jsme i synovci má 5 let :wink: :grinning:
@ani3012 ahoj
@puckalucka gratulka a krásné těhulkování a krásné zdravé mimisko :wink:
@laurajana fukáme a je nám líto co jste museli zažít je pravda že ti v kamionech se kolikrát neohlíží a jezdí jak hovadka :wink:
@inneska držkáme pěstičky s Eričkem a přejeme boží trpělivost :wink:
15. dec 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka ahoj mojenky ...no neviem či niečo nevisí vo vzduchu...Evičku od rána už 5 krát naplo na vracanie a je druhý krát kakaná-asi preto sa povyzliekala :sweat_smile:
ale inak vyvádza aj tak :slight_smile:
15. dec 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 pořád něco někde lítá Aničko je to děs kolem jsou všichni nemocní až bléééé. my se držkáme :wink: cmukáme Evku a ať to nic není :dizzy_face:
15. dec 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nás sme zdraví, klop, klop, Bianka akurát začala pokašlovať, nasadili sme Stodal, ale to možno ten aquapark :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A včera nam došli čižmičky na zimu, nakoniec som brala z netu, oslovila ma cena a kvalita a su skvelé, super ako nové...Nataly ich nechcela ani obuť :grinning:
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2817688
15. dec 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 no uz som aj ja vyjadrila svoj... :angry: :grinning: ....
@brusinka.pusinka aj matko ma tentescovy..a je super...ateraz je akciooo..7 eur a daco...a na aukciach, ze13...sa osaleli...
@lucia32 obut..ci vyzut? :grinning: ....a inak matko asi chorucky..ci co...teplota...a este len rano a uz druhy x spinka...
15. dec 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 čižmičky vyzerajú dobre :sunglasses: My máme len jedny snehuľky,ak natrafím,tak kúpim niečo aj na suchú zimu ale nikdy nič som nevidela,vraj už ani objednávať nebudú :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dec 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor ale ako krásne :slight_smile: ja aj keď je otázka a ty na ňu odpovedáš,tak mi stačí kliknuť pri tebe len na súhlas :grinning:
15. dec 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska čo narobíme tu na tomto ťahu, kde kamióny fŕkajú kde chcú, ako chcú a osobáky ak je im život milý "skáču do jarkou a tak" len aby ostali bez následkou...aj teraz je jeden vyvalený v potoku v Nemciach...to je tu tak nebezpečný ťah...sme radi, že sme dopadli len tak ako sme dopadli...auto je už tiež spravené našťastie, lebo na sviatky a bez auta, keď máte dve deti a busy jazdia ako jazdia :wink:
15. dec 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor jj vydělavaj na tom Ivko jsou to blbouni a ten kdo to koupí jěště víc že :grinning:
@lucia32 krásné sněhulky také bych je nevyzouvala :grinning: :dizzy_face:
@ani3012 my máme jedny boty jako kotníkové s kožichem a jedny sněhule a huculky do zimi bez sněhu :grinning:
15. dec 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok