Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
21. jan 2011

@traktor ja som Maťo....dobrééééééé 😀
@ani3012 a aku chceš plyšovú?

anavi85
21. jan 2011

ach, mne asi Adko vcera vecer zlomil nos ☹ , este stale ho mam napuchnuty a pobolieva...nevedel sa ulozit, ked zaspinkaval, tak som si k nemu lahla, ze hi budem hladkat a snad mu ponozem zaspinkat a on sa posadil a v plnej rychlosti si naspat lahol hlavou na moj nos, hned plno krvi, no a dnes rano som sa az zlakla zrkadla 😖

ani3012
21. jan 2011

@anavi85 aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau

ani3012
21. jan 2011

@lucia32 tak mne je to jedno či plyš alebo nejaká iná hračka,alebo obliečky ,alebo oblečenie 🙂 Len nech tam je tá myš 😀 aj Minni môže byť

anavi85
21. jan 2011

@lucia32 jeeej, aj nas Adko Mickeyho klubik, majster Meny, no a hlavne Burakove ponidacky, vtedy sa pre neho zastavy svet a Burak, Mc Quin je stretobodom pozornosti 😀
som povedala, ze musime postahovat vsetky casti z netu a budem mu po oustat v slucke a mam cely den pokoj 😀 😀 😀

lucia32
21. jan 2011

@ani3012 😀 ja som jej kupila pyžamko s Minie, aj s Mickey bolo ale o číslo menšie a to som radšej neriskovala...a mame asi 3 tričena na leto s Minie...jeje to bude kočena...tak ked niečo objavím, dám info...aku velkosť? My na leto už 98 riešime 🙂

lucia32
21. jan 2011

@anavi85 chudačik Aduško...uvidiš ako bude, možno to ma len pomliaždene, predsa detske kostičky sú ešte pružné, teda dúfam 😝 auuuuuuuuu
My máme 8 cedečiek s Klubíkom a dokial sa nam nepokazilo DVD tak to bola haluz, furt len chcela meniť CD a počuvať zvučku...muselo to isť cely deň, aj ked to nepozerala...ine rozpravky ju nezaujimali...ale občas ju niečo zaujme...posledny tyždeň zvučka Manyho a Stredodžungľa 🙂

anavi85
21. jan 2011

@ani3012 my sme si Adka naucili zle, lebo vzdy dostal kinderko, alebo kinder cokolaku, ked isiel od lekarky, ze bolestne a teraz to uz ocakava az vzdy, ked je chorucky...bud mi prekutrava tasku,alebo je pri barovej skrinke a snazi sa ju vylupit 🙂

anavi85
21. jan 2011

@lucia32 no lenze to Adko zlomil nos mne...

lucia32
21. jan 2011

@anavi85 jééé...som zle prečítala....fúúúúúúúú chudinka Ivuška 😒

ani3012
21. jan 2011

@lucia32 a máš ho v slovenčine alebo v češtine ?

lucia32
21. jan 2011

@ani3012 v slovenčine
😉

laurajana
21. jan 2011

@lucia32 ahoj Lucka a kde prosím chodíš na tie tričneká, mi sme mali krásne tuniko-šatičky s minnie...tak sme ich ľúbili, no boli nám už malé, tak sme posunuli...pozerala som po nete, nič som také neobjavila, musím po obchodoch popozerať...

traktor
21. jan 2011

@ani3012 aku mate velkost?
@anavi85 😅 ...aj si bola u doktora?

lucia32
21. jan 2011

@laurajana ja som natarafila nahodou, mala som zaujem o ine tričenká a tak som nakoniec brala balik za 60€ 😉

lucia32
21. jan 2011

Sú na bazare aj krásne obliečky, len ma štve, že všetky vankuše su v malom rozmere 😝
Inak my máme s mackom Pooh dvoje a tam je normal obliečka na vankuš...ale tieto, predpokladam anglicke...no des

laurajana
21. jan 2011

@lucia32 super, tak to bol riadny balík oblečka, hm? 😉

ani3012
21. jan 2011

@traktor 80-86

lucia32
21. jan 2011

@laurajana 😉

lucia32
21. jan 2011

@laurajana asi 12 ks veciečiek...ale kukala som ten link čo si dala ty...tak aj ja som dala tolko pomaly za nosené, aj ked je pravda, že zn. next a disney a nie Turecko....myslím, že by mala byť lepšia kvalita, teda dúfam 😝

ani3012
21. jan 2011

Bol jeden manžel ktorý nenávidel mačku svojej ženy, a rozhodne sa že najlepšie by bolo keby sa stratila. Dá ju do vreca a odvezie ju v aute 20 ulíc od domu tam ju vyšmarí z auta a spokojne ide domou. Keď sa vráti, mačka pokojne sedí pred dverami svojho domu. Nervózny,manžel zopakoval operáciu, ale teraz ju odviezol 40 ulíc od domova. Keď sa vráti, mačka opäť sedí spokojne pri dverách. To už do manžela vošlo sto čertov chytí mačku a vezie ju 10 ulíc vpravo, ďalších 15 ulíc rovno a 12 ulíc doľava a potom 35 ulíc na sever, vyhodil mačku , a hovorí: Do nevidenia ty sku...na macka !!!!!!!!!!! O päť minút neskôr manžel vola manželke a hovorí:
Miláčik, mačka je doma?
Áno,práve prišla, prečo miláčik?
Daj mi tu sku...nú mačku k telefónu ....... stratil som sa !

laurajana
21. jan 2011

@lucia32 ale to som ja poslala len tak, ja mám skúsenosť, teda tuniko-šatičky nám kúpila známa pri narodení Laurinky v lacnom obchode a boli kvalitnejšie, ako ktorákoľvek iná zn. čo máme takže niekedy to nie je len o zn. 😉

lucia32
21. jan 2011

@ani3012 😀 😝

lucia32
21. jan 2011

@laurajana jasné, na navodenie Miceky-minnie atmosfery 😀 jasne, že niekedy dokaže značka sklamať...ale číňak väčšinou neprekvapí 😝

traktor
21. jan 2011

@ani3012 😀 😀 .......... http://www.babybazar.sk/Saty-myska-minie-id3260... ..a inak kukam ceny..tak torovno radsej do obchodu...tesco ma teraz rôzne minie, mickey..aj som mala v ruke..ze ach..a kukam do kosika, vsak mi mame chalana 😀 😀 ..maju saty+ tricko, tricka s kratkym rukavom, sukne a body

laurajana
21. jan 2011

@lucia32 krásne, práve také červené som pozerala na MMB za 3 euríčka 😉 ale aj tak najradšej sme mali tieto tuniko-šatičky, tak sa super nosili a boli kvalitné, krásne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre