• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
Krásne, slnečné narodeniny všetkým oslávencom :wink:
3. júl 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
vsetkym oslavencekom vela vela radosti v zdravicku , cmuuuuuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. júl 2012 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den vsetkym mamickam a zaroven prajem vsetkym dedickam vsetko najlepsie k trom rôckom.aj moja dcerka bude 14 oslavovat 3 roky:slight_smile: ale to rychlo ubehlo...
3. júl 2012 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dodatocne všetkým julovciatkam prajem vsetko najlepsie :slight_smile:
3. júl 2012 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už máme po polnoci a tak využijem čas aby sme boli medzi prvými a zablahoželali Nelly Anna k jej 3. narodeninkám! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@haasa .............06.7.........................04.7...................dievča...........3150g..........52cm...........Nelly Anna
Všetko najlepšie,veľa zdravíčka, milujúcich rodičov a skvelé kamarátky zo :hearts: želajú júlovky a júlovčiatka !

Meniny:
SR:Prokop, Procius, Prokopa
ČR: Prokop, Prokopa, Ramon, Ulrich, Ulrika

Kalendárium:
:diamonds: Svetový deň proti chovu delfínov v zajatí sa pripomína od roku 1993. Cieľom tohto dňa je zvýšenie povedomia verejnosti o tom, ako sú stovky voľne žijúcich zvierat väznené v malých nádržiach pre potešenie publika. Z dôvodu nevedomého podporovania priemyslu sa uskutočňujú mnohé aktivity na podporu verejného vzdelávania o krutostiach chovu delfínov, ktoré majú zásadný význam pre zníženie dopytu po tomto druhu zábavy.
4. júl 2012 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
viete koľko mám stupňov doma ? 31,8 °C :stuck_out_tongue_closed_eyes: načase vypnúť TV a hlavne PC ...dnes ho už asi nezapnem,je horší ako radiátor v zime ...ak chytím signál cez wifi (kradnem nejakému susedovi asi...určite....:grinning: ) tak sa na moment ukážem cez mobil :wink:

inak vonku je presne 24 °C

Dobrú noc :dizzy_face:
4. júl 2012 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 mňamka totička!
4. júl 2012 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka a veru takú nejakú zmrzlinku by som si teraz dala...a nemusela by byť ani tak krásne urobená :wink:
4. júl 2012 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všetko naj k 3. rôčkom Nelly Anna :slight_smile:
4. júl 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzzii @vendulacky @janulkavalova @fibi @zunajda @majaza @nykyta @haasa
:hearts: :hearts: :hearts: Oliver:hearts: :hearts: :hearts: Emma :hearts: :hearts: :hearts: Jakub:hearts: :hearts: :hearts: Linda :hearts: :hearts: :hearts: Veronika:hearts: :hearts: :hearts:Lea :hearts: :hearts: :hearts: Martin:hearts: :hearts: :hearts: Nelly Anna :hearts: :hearts: :hearts:
..pred tromi rokmi ,
velky div sa stal,
do maleho mestecka,
bocian zavital,
a v zobaku -čo?
perinka tazka,a v nej usmiate julovčiatka.
Letí k Vám pozdrav milý,
letí letí v tejto chvíli.
Motýlik a ružička,
jeden božtek na líčka.
5. júl 2012 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Jeeej baby dakujeme pekne za blahozelanie k Oliverkovym narodeninam :slight_smile:)) ... a samozrejme sa pripajame a vsetkym julovym detickam prajeme len to najlepsie :-*
5. júl 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
prajem ďalšie krásne slnečné ránko!
Dnes máme dve babuľky, ktoré dnes oslavujú 3. rôčiky :dizzy_face: :dizzy_face:

@ozi .................11.7..........................06.7....................dievča...........2900g..........51cm..........Alexandra
@lumina ............03.7..........................06.7....................dievča...........3620g..........49cm..........Ela

Saške a Elinke prajeme veľa šťatíčka,zdravíčka,lásky,kamarátov a spokojných rodičov :wink:

meniny:
SR:Patrik, Patrícia, Patrokles
ČR:Izaiáš

Kalendárium:
:diamonds: Medzinárodný deň bozkávania a bozkov sa oslavuje od roku 2003. Bozkávanie môže byť príjemný zážitok sám o sebe, môže byť vyjadrením lásky a intimity. Cieľom tohto dňa je pripomenutie ľuďom, aby nezabudli na jednoduchú radosť spojenú s bozkávaním. Vedci dokonca zistili, že pozitívne vplýva na znižovanie krvného tlaku, cholesterolu a na podporu obranyschopnosti.

a nezabudnite vybozkávať aj Patrikov a Patrície :wink:
6. júl 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ozi @lumina
:hearts: :hearts: :hearts: Alexandra :hearts: :hearts: :hearts: Ela:hearts: :hearts: :hearts:
Letí k Vám pozdrav milý,
letí letí v tejto chvíli.
Motýlik a ružička,
jeden božtek na líčka :dizzy_face:
+ veľke cmuk Patrikom a Patríciam
6. júl 2012 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
hehe ,jeden kreslený vtip sem hodím :wink:
6. júl 2012 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne narodeninky prajeme a posielame cmuk :slight_smile:
6. júl 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ránko júlovky! aj dnes pozdvihneme poháre s vychladenou minerálkou a pripijeme na zdravie dvom slečnám, ktoré dnes oslavujú tri roky!

@zmurkaz ...........19.7..........................08.7....................dievča...........3165g..........49cm..........Zuzanka
@asparaguska ....15.7..........................08.7.....................dievča...........3050g.........49cm..........Deniska
Všetko najlepšie bamuľky naše,hodne lásky,zdravíčka a šibalstiev zo :hearts: želajú Júlovky!

meniny:
SR:Ivan, Ivo, Kilián, Perikles
ČR:Nora, Kilián, Perikles

@jennna - ty si spomínala dávnejšie,že sa ti páči Kilián,že? tak dnes má meniny :wink:

Kalendárium:
:diamonds: Svetový deň alergii - Svetový deň alergií sa pripomína od roku 2005 a je podporovaný Svetovou alergologickou organizáciou (WAO). Hlavnou myšlienkou je zvýšenie informovanosti a vzdelávania vlády a širokej verejnosti o alergiách s cieľom podporiť prevenciu znižovaním alergénov, zabezpečiť požadovanú zdravotnú starostlivosť a účinnú liečbu.
:diamonds:Deň videohier - Deň videohier je určený na oslavu populárnych videohier, ktoré zaútočili na trh a zmenili spôsob trávenia voľných chvíľ detí, mládeže, ale aj mnohých dospelých ľudí. V tento deň by sme mali pozvať pár priateľov, uskutočniť maratón videohier a súťažiť.
8. júl 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ani3012 - ďakujeme Ani :slight_smile:
8. júl 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekné poobedie prajem júlovky ! Dnes oslavujú tri rôčky tieto naše drobátka! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@pirinka ............20.7..........................09.7.....................dievča...........3520g.........50cm..........Zuzanka
@battole ...........07.7..........................09.7.....................dievča............3600g........51cm..........Sarlotka
@inneska ..........03.7..........................09.7.....................chlapec..........5120g........56cm..........Erik
@kamilecka ......19.7..........................09.7.....................děvčátko........3130g........49cm..........Sarah
@meza .............30.7..........................09.7.....................dievčatko........3020g.......47cm...........Nela

Krásny narodeninový deň všetkým dievčatkám aj nášmu Eričkovi, veľa lásky,trpezlivosti a zábavy v škôlke želajú zo :hearts: tety júlovky :dizzy_face:

meniny:
SR:Lujza, Lukrécius, Lizelota, Lukrécia
ČR: Drahoslava, Berenika, Drahuše, Letície

Kalendárium:
:diamonds:V tento deň roku 1944 sa v Budapešti narodil Ernő Rubik, maďarský vynálezca hlavolamov. Jeho najúspešnejším dielom sa stala Rubikova kocka, ktorá je najlepšie a najrýchlejšie predávanou logickou hrou na svete. Pri tejto príležitosti by sme svoj čas mali venovať riešeniu krížoviek, sudoku, hádaniek, kvízom, hlavolamom alebo skladaniu puzzle.
9. júl 2012 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Gratuujeme všem oslavenečkům:grinning: :dizzy_face:
9. júl 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Fiha.....ĎAKUJEME :slight_smile: aj po 3 rokoch stale si spomeniete ....
Samozrejme aj my prajeme vsetkym Julovcatka 2009 kraaaaasne narodeninky, nech nadalej rastu do krasy, pocuvaju a robia len a len samu radost .
9. júl 2012 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Dakujeme pekne a podobne blahozelame vsetkym oslavencom :slight_smile:
9. júl 2012 o 14:08  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj všem! :slight_smile:
Zapojte se do naší Velké letní soutěže o 4denní pobyt ve 4* hotelu Chopok!!!
Stačí jen odpovědět na tři základní otázky a vyhrát můžete třeba právě vy!

Více info a celá soutěž zde: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=390103934384660&set=a.390103341051386.88255.112909998770723&type=1&theater

Hezký den,
Jennyska
Asmira team
9. júl 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,dakujeme velmi pekne aj my pozdravujeme a blahozelame vsetkym detickam
9. júl 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@meza ma skoro v krku seklo,ako som hlavu vytočila :grinning:
si robila ty TUTU sukničku? malá sa mi zdá byť dosť vysoká ..ale krásna je ,herečka !
10. júl 2012 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jennyska najskôr sa zapojím a potom ťa ohlásim :grinning: :wink:
10. júl 2012 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilecka spomenieme spomenieme..len čo keď baby blahoželajú na FB (aj vám) :wink: :slight_smile:
10. júl 2012 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj ! my dnes máme tri roky!!!!

@mata1976 .................................... ...10.7.................................................................................Emma
@reilyy .............15.7..........................10.7.....................chlapec...........3200g.......51cm...........Peter
@voskovka ........17.7.........................10.7.................... chlapec...........3950g........51cm...........Adamko
@monikabe .......17.7.........................10.7 ....................chlapec...........3400g........50cm...........Tibor

Všetko najlepšie naše júlovčiatka,veľa zdravíčka, lásky a i keď nie ste s nami na FB,myslíme na vás a vašich oslávencov ,ktorým prajeme pohodový štart v škôlke,veľa kamarátov a milujúcich rodičov :dizzy_face:
@mata1976 - tebe zvlášť ešte gratulka k ďalšiemu prírastku Adamkovi....si sa mala pochváliť potvorka jedna :wink:

meniny:
SR:Amália, Amína, Lada
ČR:Libuše, Alma, Amálie, Amélie, Ludoslav, Ludoslava
10. júl 2012 o 00:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kamilecka a ďakujeme aj my samozrejme :slight_smile:
10. júl 2012 o 00:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 je niejaka tema na FB?
10. júl 2012 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilecka tady jsme na Fb:slight_smile: http://www.facebook.com/groups/163720023652454/

Jinak všem oslavenenčkům velikánský převelikánský cmukanec:slight_smile:
10. júl 2012 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok