• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
@ani3012 Ahoj, ďakujem že to pre nás robíš.
Pridávam fotku z jaslí, kam chodí od októbra. Dnes som pre deti nachystala košík plný balónov a na poobedie tortu- Miňonkový vlak :slight_smile: Hlavná oslava bude na chalupe v sobotu :sunglasses: . Bozkávam naše krásne trojročné deti.
10. júl 2012 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@ani3012 nejde mi to otocit :grinning: ospravedlnujem sa :slight_smile:
to sme mali akurat oslavu a dostalu suknicku z H&M ,velmi sa jej tesila a meria 100cm :grinning:
10. júl 2012 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@brusinka.pusinka neviem,či im to pôjde načítať,lebo sme utajená skupina :wink:
10. júl 2012 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka nefunguje mi to
10. júl 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milí naši oslávenci - všetko najlepšie prajeme k narodeninám. Cmuk
10. júl 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko najlepsie nasim dnesnym oslavencom :slight_smile:
10. júl 2012 o 19:17  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:hearts: :hearts: :hearts: @mata1976 Emma :hearts: :hearts: :hearts: @latvia Peter :hearts: :hearts: :hearts: @voskovka Adamko :hearts: :hearts: :hearts: @monikabe Tibor :hearts: :hearts: :hearts: @pirinka Zuzanka :hearts: :hearts: :hearts: @battole Sarlotka :hearts: :hearts: :hearts: @inneska Erik :hearts: :hearts: :hearts: @kamilecka Sarah :hearts: :hearts: :hearts: @meza Nela :hearts: :hearts: :hearts: @zmurkaz Zuzanka :hearts: :hearts: :hearts: @asparaguska Deniska :hearts: :hearts: :hearts:
+ gratulka @mata1976 k Adamkovi :hearts: :dizzy_face:
Na krídlach motýlich
prilieta prianíčko,
aby Vám detičky svietilo slniečko.

Slniečko šťastia, Lásky a nádeje,
nech sa Vaše srdiečko
z radosti zasmeje :slight_smile:
11. júl 2012 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@traktor dakujeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. júl 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@traktor Ďakujeme :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
11. júl 2012 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@traktor dakujeme aj Vam vsetkym
11. júl 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
halooo halooo! dúfam,že sa tu na MK vyznáte lepšie ako ja a nájdete túto tému, lebo s oslavami sme ešte neskončili!!! Dnes má Riško presne tri roky !!!
@sorciera24 ......26.7.........................11.7.....................chlapec...........3000g........49cm...........Richard
Riškovi všetučko najlepšie,lásky,zdravia kamarátov a úspechy v škôlke zo :hearts: želajú tety Júlovky !

meniny:
SR:Milota, Milutín
ČR:Olga, Helga, Pius

Kalendárium:
:diamonds: Svetový deň populácie (World Population Day) bol vyhlásený v roku 1989 Populačným fondom OSN ako spomienka na rok 1987, kedy počet obyvateľov na Zemi dosiahol 5 miliárd. Tento deň upozorňuje na rýchly rast populácie na svete.
11. júl 2012 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@traktor - ďakujeme za krásny obrázok a prianíčko - ty nikdy nesklameš :wink:
12. júl 2012 o 03:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
všem malým oslavenečkům velikánský cmukaneček:slight_smile: :dizzy_face:
12. júl 2012 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Všetko najlepšie Nika Dávid !!! Dnes oslavujete presne tri roky..teda oslavujete-dnes máte tri a určite sa chystá super oslava :wink:
@babyzuzana ......23.7.........................12.7...................chlapec..........3000g........48cm...........David
@hathor1231 ...30.7.........................12.7......................dievčatko........3010g........49cm.........Nicole Gabrielle
Všetko najlepšie,veľa kamarátov,zdravíčka a rodičia nech nerobia neplechu :wink:

meniny:
SR:Nina, Fortunát, Fortunáta
ČR:Bořek, Borek, Borislav, Bořislav

Kalendárium:
:diamonds: Svetový deň populácie (World Population Day) bol vyhlásený v roku 1989 Populačným fondom OSN ako spomienka na rok 1987, kedy počet obyvateľov na Zemi dosiahol 5 miliárd. Tento deň upozorňuje na rýchly rast populácie na svete.

a všetko najlepšie aj Ninke od @samayka k jej prvým meninám :wink:
12. júl 2012 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
krásny piatok 13. prajeme,hlavne našim trojročným oslávencom! :slight_smile:
@lucka_m ........07.7.........................13.7.....................děvčátko..........3250g ......49cm...........Nelinka
@beju .............06.7.........................13.7.....................dievčatko.........4150g........53cm...........Júlia
Všetko najlepšie,veľa lásky,šťastia,kamošiek,skvelé učiteľky v škôlke želajú júlovky ! :dizzy_face:

meniny:
SR:Margita, Arne, Borivoj, Merkéta,
ČR:Markéta, Gréta, Margit, Margita, Milred, Perla, Rita

Kalendárium:
:diamonds: V tento deň roku 1944 sa v Budapešti narodil Ernő Rubik, maďarský vynálezca hlavolamov. Jeho najúspešnejším dielom sa stala Rubikova kocka, ktorá je najlepšie a najrýchlejšie predávanou logickou hrou na svete. Pri tejto príležitosti by sme svoj čas mali venovať riešeniu krížoviek, sudoku, hádaniek, kvízom, hlavolamom alebo skladaniu puzzle.
13. júl 2012 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
:hearts: :hearts: :hearts: @sorciera24 Richard :hearts: :hearts: :hearts: @babyzuzana David :hearts: :hearts: :hearts: @hathor1231 Nicole Gabrielle :hearts: :hearts: :hearts: @lucka_m Nelinka :hearts: :hearts: :hearts: @beju Júlia
+ k meninkam vsetko naj Ninke od @samayka
Letí k Vám pozdrav milý,
letí letí v tejto chvíli.
Motýlik a ružička,
jeden božtek na líčka :dizzy_face:
13. júl 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ďakujemeeeeeee :slight_smile:)))
13. júl 2012 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Všetko najlepšie naše dnešné trojročné júlové kuriatka ! :slight_smile: :slight_smile:

@monr ................11.7........................ 14.7.................... dievčatko ........3270g........49cm...........Miška
@puckalucka ......17.7.........................14.7.....................chlapec............3450g........50 cm..........Matěj
@blani2 .............13.7..........................14.7.....................chlapec............3800g........52cm..........Jakub
@kristina1984 .....14.7.........................14.7.....................chlapček...........3800g........51cm..........Matej
@emma .............. 14.7................................................................................................................ Branko
Veľa veľa šťastia,lásky,zdravia,kamarátov a žiadne starosti , veľa radosti zo :hearts: želajú júlovčiatka a júlovky ! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Meniny:
SR:Kamil
ČR:Karolína, Karla, Lota, Šarlota
14. júl 2012 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ani3012 Ďakujeme a pripajame sa ku gratulacii :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. júl 2012 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:hearts: :hearts: :hearts: @monr Miška :hearts: :hearts: :hearts: @puckalucka Matěj :hearts: :hearts: :hearts: @blani2 Jakub :hearts: :hearts: :hearts: @kristina1984 Matej :hearts: :hearts: :hearts: @emma Branko
.pred tromi rokmi ,
velky div sa stal,
do maleho mestecka,
bocian zavital,
a v zobaku -čo?
perinka tazka,a v nej usmiate julovčiatka.
Letí k Vám pozdrav milý,
Motýlik a ružička,
jeden božtek na líčka.
15. júl 2012 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
mám 3 roky (a jeden deň :wink: )
@k1k2k3k4k5 ........................15.7.............................................Ondrejko
Ondrejko mal včera 3 rôčky! Hodne šťastia zdravia lásky a zážitkov zo :hearts: želajú júlovky !

meniny včera:
SR:Vít, Jolana
ČR:Jindřich

Dnes je nás zase kopa oslávencov! Dnes máme presne 3 roky !
@raona ...........06.7.........................16.7......................dievča..............3150g........48 cm..........Sára
@zuzulka7 .......25.7.........................16.7......................chlapec............3360g........51cm..........Jakubko
@majuska29 ....25.7.........................16.7......................chlapec............3300g........50cm..........Lukáško
@ivet78 ...........................................16.7......................dievčatko........ 2650 g........46 cm.........Petronela
Sárinke,Jakubkovi,Lukáškovi a Peťke želáme hodne hodne hodne zábavy v škôlke,kopec kamarátov a poslušných rodičov a učiteľky :grinning: :wink:

Meniny:
SR:Bianka, Blanka, Benon, Božetech, Alina, Božetecha
ČR:Luboš, Karmela, Karmen, Rút
16. júl 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ano ano Sarinka moja mala ma dneska tri rocky... uuuz som si stihla poplakat :slight_smile: ako ten cas letíí :slight_smile: cmukáme Ťa Sárinka :slight_smile:
16. júl 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Dobré ránko - či už deň prajem a zároveň blahoželáme k tretiemu rôčiku našim dvoj júlovým detičkám!!!
@vinka ............22.7........................17.7.......................dievča.............3400g........51 cm.........Chiara
@mifinka .........18.7.........................17.7.......................chlapec...........3130g........48cm..........Vojtíšek
Všetko najlepšie prajeme,nech máte okolo seba veľa kamarátov,spokojných rodičov a lásky !!!!

meniny:
SR:Bohuslav, Božislav, Svorad
ČR:Martina

@brusinka.pusinka - nemáš náhodou aj ty dnes sviatok ? :slight_smile:
17. júl 2012 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 dakujeme.to poteší ked tu už skoro vôbec nechodím bo niet kedy a vy si spomeniete na nás.No už máme aj mi 3 rôčky supééééééééééééér.
17. júl 2012 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Všetko najlepšie dnešnému trojročnému Andrejkovi!
@gertka .........13.7.........................18.7.......................chlapec...........3860g........52cm..........Andrejko
Veľa lásky,šťastia,zdravia,priateľov v škôlke a zábavy želajú tety júlovky !

meniny:
SR:Kamila, Rowa
ČR:Drahomíra, Arnold, Drahomil, Drahomila, Drahomír, Drahotína, Drahuše, Milota, Milutín

Kalendárium:
:diamonds: Medzinárodný deň Nelsona Mandelu (OSN, vyhlásený v 2009, oslavuje sa od 2010)
18. júl 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my už máme 3 roky !
@lenulla .........17.7..........................19.7.......................dievča.............3100g.......49 cm..........Laura
@adula13 .......9.7...........................19.7........................dievča............2990g.........48cm..........Kristínka
@sevzuz .........................................19.7..........................chlapec.............................................Lukáško
Všetko najlepšie Laurinke,Kristínke a Lukáškovi,hodne zdravíčka,lásky,šťastia a veselých kamarátov želajú tety júlovky!

meniny:
SR:Dušana
ČR: Čeněk, Čeňka
19. júl 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a keďže nebudem mať net po ruke najbližšie 4 dni,tak napíšem aj najbližšie narodeniny našich júlových oslávencov :wink:

piatok majú tri rôčky tieto naše detičky:
@zaba2707 .....27.7.........................20.7.......................chlapec............2960g.......48cm..........Filípek
@riusik ............31.7.........................20.7.......................dievča..............2850g.......51cm..........Alexandra
@ludka77 ........27.7.........................20.7.......................děvčátko..........3320g.......50cm..........Ludmilka
Kalendárium:
:diamonds:Medzinárodný deň šachu (FIDE – Svetová šachová federácia, od 1966)

v sobotu 3.narodeninky oslavujú:
@nika251 ........24.7. .......................21.7.......................chlapec............3700g.......51cm...........Attila
@beruska113 ..17.7.........................21.7.......................chlapec............4250g.......51cm...........Lukášek

v nedeľu máme už aj my tri roky !!!
@zrnik1 ...........12.7.........................22.7.......................chlapec............3850g.......50cm...........Matej
@labradorik .....25.7.........................22.7.......................chlapec............3450g.......51cm...........Jakubko
Kalendárium:
:diamonds:Deň rodičov (v USA, oslavuje sa od 1994)

Všetko najlepšie naše kuriatka malé,nech sa vám v živote darí,samozrejme zdravíčko (nie len pre Matejka, ale keď poviem najmä,tak sa snáď nik nenahnevá :wink: ),lásky, kopec priateľov a kamarátov okolo seba a veľa huncútstiev zo :hearts: želajú júlovky !
19. júl 2012 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:hearts: :hearts: :hearts: @k1k2k3k4k5 Ondrejko :hearts: :hearts: :hearts: @raona Sára :hearts: :hearts: :hearts: @zuzulka7 Jakubko :hearts: :hearts: :hearts: @majuska29 Lukáško :hearts: :hearts: :hearts: @ivet78 Petronela :hearts: :hearts: :hearts: @vinka Chiara :hearts: :hearts: :hearts: @mifinka Vojtíšek :hearts: :hearts: :hearts: @gertka Andrejko :hearts: :hearts: :hearts: @lenulla Laura :hearts: :hearts: :hearts: @adula13 Kristínka :hearts: :hearts: :hearts: @sevzuz Lukáško :hearts: :hearts: :hearts: @zaba2707 Filípek :hearts: :hearts: :hearts: @riusik Alexandra :hearts: :hearts: :hearts: @ludka77 Ludmilka :hearts: :hearts: :hearts: @nika251 Attila :hearts: :hearts: :hearts: @beruska113 Lukášek :hearts: :hearts: :hearts: @zrnik1 Matej :hearts: :hearts: :hearts: @labradorik Jakubko :hearts: :hearts: :hearts:

.pred tromi rokmi ,
velky div sa stal,
do maleho mestecka,
bocian zavital,
a v zobaku -čo?
perinka tazka,a v nej usmiate julovčiatka.
Letí k Vám pozdrav milý,
Motýlik a ružička,
jeden božtek na líčka.
20. júl 2012 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@traktor žee dakujeme... :slight_smile:
20. júl 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
prajem krany pekny vecer :slight_smile: prajem vsetkym nasim julovcatkam vsetko najlepsie k narodeninkaaam:slight_smile: viem ze som tu uz dlho nebola ale prosim vas aby ste ma ospravedlnili nebolo to umyselne ale zo zdravotnych dovodov :( moc ste mi vsetky koceny chybali a stale som na vas myslela :slight_smile: traki helou pozdravuju ta trhaci :slight_smile:
22. júl 2012 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok