• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
Reborn babies sú dokonalou napodobeninou naozajstných bábätiek. Dokonale vymodelované vinylové telíčka, realistická farba pokožky, vlásky zo srsti alebo mohéru, pršteky zakončené nechtíkmi a množstvo iných detailov. Môžete si vybrať od najmenších práve narodených bábätiek až po väčšie batoľatá.
27. sep 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je naozaj sila.Si viem predstaviť tých pedofilov,ako sa ukájajú! blééé
Som rozhodne proti a keby sa deťom niečo stalo,tak určite by som nehľadala takúto náhradu
27. sep 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme von, paaaa
27. sep 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte my sme už okupkany,napapany a spinkame :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. sep 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rozprávajú sa dvaja novorodenci v pôrodnici. Chlapec sa pozrie na dievčatko a hrdo prehlási:
"Ja som chlapec."
"Ako to vieš?" opýta sa dievčatko a chlapec odpovedá:
"Počkáme, kým odíde sestrička a ukážem ti."
Keď sestrička odíde, chlapec odhrnie deku, vystrčí nohy a povie:
"Pozri, MODRÉ ponožky!"
27. sep 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. sep 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa krasne dospievalo a tu nikto? haaaaaalloooooooooooooooooo
27. sep 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in drahaaaaaaaaaaaa vraaaaaaaaaat saaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: , nemam s kym kecat
27. sep 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukuk
27. sep 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky dobry kocik. :slight_smile:
27. sep 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky - tak som bola OUT - teda bez PC asi 2 dni! :angry: :angry: :angry: Mangelík doniesol do domácnosti sople :angry: :angry: :angry: a tak to máme všetci - aj malá, ktorej to zateká do hrdla a potom do bruška, kde jej to robí ooooobbrooovskúúúúúú šarapatu :angry: :angry: :angry: :angry: . Tak ju idem dať zajtra pre istotu pozrieť dokine, nech nejdem neskoro a nech sa nejako vyhneme antibiotikám. Zatiaľ ale teplotu nemá - z čoho sa vytešujem, len chúďa je celá vyrušená a málo spí - aj to len na mne (keď stojím alebo sedím.... :frowning2: )
A tu čo nové?
27. sep 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak len taky obycko, ja mam doma 2 kociky jeden je velmi tazky a druhy je sportovy a nejde do lahu, a som chcela nieco lahke ked pojdem do mesta co aj sama dvihnem do autobusu/* ja rada čumakujem po meste :grinning:
27. sep 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka - no ak som správne pochopila tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurka naparuj, sopliky sa uvolnia bude sa jej lepsie dychat :wink: , inac teraz vsade akosi zacala sarapatit chripka...tak hes hes od nas
27. sep 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no celkom fajn kočík za supiš cenu - ak dobre vidím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. sep 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ta cena je super, no nekup ho :grinning:
27. sep 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurka to mi je luto, ze ste chorucki vsetci :fearful: rychlo nech vas to prejde.

majkas fajn vtipik :wink:

traky ja mam sportak az do lahu, ale kedze je to z trojkombinacie, tak je to cele velke ... asi casom kupim aj ja nieco spratnejsie
27. sep 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traki - ma nestraš že chrípka - toto je bez teploty a nebolí nás telo - teda zatiaľ :confused: :grinning: :grinning: :grinning: . A včera aj dnes som si ja dala večer paralen - mi dosť pomohol - a zdá sa že aj malej.... len to bruško - malinká... neviem jej pomôcť (masírujem, vyprdkám, vykakám, ja pijem fenikláč+kmín+aníz - do nej lejem fenikel.... ale je srandovná - nevie si chytiť fľašu a ťahať z nej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
27. sep 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som zistila, že my kočík nepotrebujeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - nám stačí autosedaňa a podvozok k tomu a moja hrejivá náruč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. sep 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ten kocik co je tazsi tak ten je tiez do lahu, len ked chcem ist autobusom tak furt dakoho musim vyuzit, bo sama ho nezdvihnem/ hoc zatial som mala stastie na samych ochotnych ludi :wink: / ale aj tak som chcela nieco * do ruky*. my inac chodime vsade autom, ale ja strasne rada sama vypadnem do mesta aa kedze nemam vodicak/ sa nemestim na cest :grinning: :grinning: :grinning: / tak idem autobusom
27. sep 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurka ani my kociku velmi nedame ale sedacka bezi na 100 percent :grinning: :grinning: :grinning: , tak to chcem zmenit
27. sep 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim ta farma sa neda nastavit do slovenciny?
27. sep 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to aj mňa zaujíma.... o tej farme... :grinning: - ale aj tak by som to nestíhalala :frowning2:

- no a myslím, že u nás sa všetko vyrieši v okamihu, keď budeme plnohosnotne sedieť.... najlepšie mi malá spí doma na manželských posteliach :grinning: :grinning: :grinning: a na prechádzku by sme išli obzerať svet :wink: - teda to by bol plán :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas kocik funguje ako lezadlo na dvore

traky asi sa tam neda dat slovencina, ale moc tam netreba rozumiet ... comu nerozumies?

zmurky hadaj, kde spi moj maly ... a vcera na navsteve ... ? :slight_smile:
27. sep 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu sa da lahko prelozit ... len to okopirujes a supnes tam http://translate.google.com/#
27. sep 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, iba vas chcem pozdravit
27. sep 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau zuziiiiiiiiiiiiiiiii
27. sep 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau laska
27. sep 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj babyzuzana :wink:
Lucim :grinning: :grinning: :grinning: - a včera sme boli u svokry - ktorá má "obrovský" záujem o malú... malá zaspala a ona že nepreložíš ju na rovné do kočíka? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok