• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
Riu: ahoj...no momentálne spinká...učím ju samu v kolíske, len za pomoci cumla a hudby, raz sa zadarí, inokedy nie... ale má snahu, predchádzajúce deti 0 bodov :grinning:
Inak je to moje zlatíčko, ale nejak sa veľmi napína a mrnčí, hlavne nad ránom...tak neviem, kakať kaká, s rr prdiky nemala, tak neviem čo jej je, na rukách ju mrnčanie prejde...som rozmýšľala, že som začala brať Sorbifer, či ju nezapieklo, ale kakala, len stolica bola žltozelená :astonished: ...
21. aug 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, trt sa nehovorí, trt sa robí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Aj ja som malej dávala trošinku čaju, vypije tak 10-20 ML...
21. aug 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu: hmmm, chce maminku :wink: sorbifer je fe? ja beriem aktiferin...
:grinning: to bolo speci pre teba rius :wink:
akurat som sa dostala k prvej porcii polievky co ju mam navarenu uz 2 dni :confused:
lu, ak si davala caj tak zelene hovienko je od toho
21. aug 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zelené od čaju? Som nevedela...od železa čierne :grinning: bobky, bobky :grinning:
A čo si jedla? Či žiješ z lásky k mladému? :grinning:
21. aug 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prave som si nakrmila malu a podala za tym gastrotuss. no a hadajte co urobila? cela sa prudom pogrcala... Ja som myslela, ze je antirefluxny :sweat_smile: . Asi som ju mala dat najskor odgrgnut.. ach jaj..
21. aug 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisaha: ahoj...
Nedáva sa to pred kojením? Tie špeci veci proti grckom...
21. aug 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, obcas uz to tak vyzera ze zijem z lasky :confused: dnes som spraskala kinder schoko bons, reku ze ked ma mat alergiu tak radsej zozerem vsetko hned, nie cukrik denne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nic mu nieje :sunglasses:
a vcera som dostala cucoriedkovy kolac od suseda, tak som dojedla, som bola fialova jakk od gencianky :wink:
21. aug 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sisa. Gastrotuss nieje antirefluxný,ale zmierňuje sprievodné prejavy ako je napr.pálenie záhy. :wink:
21. aug 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa, a dala si jej teraz prvykrat?
gastrotuss sa dava po jedeni :wink:
21. aug 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau ani, gastrotuss je antirefluxny :wink:
21. aug 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
truskawka sa mi mrvi, asi bude ochvilu hore
21. aug 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v lekarni hovorili, ze po kojeni..., ale asi bude naozaj lepsie pred. Ale jej ani nechuti..., asi preto ju naplo :confused: . Inak ja kojim tak, ze od jej narodenia si odstriekavam a davam jej z flase. Ale neviem ci mam slabe mlieko alebo co, ale za 2 tyzdne pribrala iba 220 g. A ked mi bude takto grcavat dalej, tak neviem..
21. aug 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už som študírovala...http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=86694&vGroupOffset=0
Ja tiež musím všetko vedieť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. aug 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, prvykrat :sunglasses: a tie vyrazy tvare stali za to..
sisa tak skus este nutriton
Sisaha a prečo odstriekávaš...odmieta prsník?
ked to bolo prvykrat tak vydrz, na prvy sup to nefunguje. mne gastrotuss chuti :grinning: fajne sladke :wink: ja som davala krpcovi 2 ml v striekacke, tiez sa netvaril nadsene ale potom mu to zachutilo
21. aug 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pečiem bôčik...budeme mať kapustu a knedle...myslíte, že tým malú neodrovnám? Že mastné a kapusta sladká? :sweat_smile:
21. aug 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu, este som ti nepochvalila foto v pase, je fakt dobreeee, najlepsie z tych co si mala :wink: mladnes holka :slight_smile:
21. aug 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jejda, to bude kolika jak hrom :slight_smile:
21. aug 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rius, tak som nakoniec objednala indio zlate, ty uz vies co objednas?
21. aug 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, lebo uz v porodnici mi schudla za 2 dni 400 g a sla na infuzky. zistili, ze ma slaby saci reflex alebo co, nevie si vytiahnut sama tolko co by mala. Ale aj ked vlastne vidim, kolko si vypije z flase - v priemere 60 ml, tak sa mi to zda malo. Asi mam v mlieku sedativa, lebo po par hltoch chrape... a ked ju prelozim do postielky, po pol hodine ma oci ako sova, ale zeby si vypila zbytok mlieka - ani za svet.
21. aug 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rei: dik...spuchnutá, strapatá...hotová mladica :grinning:
Takže si asi nechám zajsť chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes: , kapusty sa vzdám, ale bočo aspoň olížem :grinning:
21. aug 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, kapusta by odrovnala aj mna :grinning:
21. aug 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei, indio zlate, dobra volba... nie, este som nevybrala, akosi som sa zabrzdila :unamused: idem znova popozerat...
21. aug 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu: ja by som nevydrzala to nejest :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. aug 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reilyy: diky a tej feniklový čajik aký..sačkový alebo od Hipp granulový??
21. aug 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei: a aku velkost si objednala? ty si vysoka, vsak? a ta zlata je fakt asi taka neutralna, mozno budem po tebe opakovat :sweat_smile:
21. aug 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok