Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
6. nov 2009

samy zelame ti tu aj s cdcxy&s nnm

, aby ta to nezlozilo ale posilnilo 🙂

lucim
6. nov 2009

} .

lucim
6. nov 2009

zle som to napisala, ked ste zmizli? 😲

voskovka
6. nov 2009

ahojte...čo je dnes za besny den????????????? 😕 david je ako z divych vajec....najprv cely sudokrem po sebe-iba oči bolo vidieť,a teraz na večeru som mu urobila čoko puding s piškotami...to ste mali vidieť ako vyzera biela stena....som nan nakričala,vzala som dvdčko a telku a min.2tyždne nebudu žiadne rozpravky....

lucim
6. nov 2009

dala by som si puding s piskotami 😝

jennna
6. nov 2009

aj ja.... 😀

lucim
6. nov 2009

kto ho navari? 😀

dieta sa mi hra s mojou bezprstovou rukavicou, je zlatyyyyy 🙂

jennna
6. nov 2009

neviete mi poradiť...už vás dnes otravujem druhý krát...ale mňa vyhodilo z facebooku....a nedá sa mi tam vrátiť...stále mi ponúka...akoby som bola nová..že sa mám zaregistrovať a ked idem cez mail, tak to chce odo mňa heslo..ale vraj to, čo mi oni poslali na začiatku...lenže ja to nemám, som to vymazala z pošty.....

čo mám robiť??? pritom mi chodia na mail odkazi na môj profil...a ked si v maili ten link chcem otvoriť, tak zas pýta odo mňa heslo....čvo to???

traktor
6. nov 2009

ja sa pripajam.... 😀 😝

lucim
6. nov 2009

jennnka po prvom prihlaseni si si asi mala zmenit heslo 😒 nie je tam pri registracii nieco ako stratil som heslo?

traktor
6. nov 2009

ja neporadim , ja mam svoje osobne poradkyne in, lucim a luciu...poziciam ti ich na chvilku? 😀 😀 😀 😵

lucim
6. nov 2009

traky si mi nenapisala, ci som ten recept napisala aspon trochu zrozumitelne 😉

traktor
6. nov 2009

lucim 😀 😀 😀 ....nenapisala si aky hrniec mam zobrat 😢 ☹

jennna
6. nov 2009

hej lucim...už som veľa krát išla podľa tých inštrukcií....napísalo mi, že mi pošlú nové prihlasovacie heslo, ale že to môže chvíľu trvať....ale už to trvá 4dni.... a robila som to viac krát a stále nič.... žiadne heslo mi neposlali

inneska
6. nov 2009

som dosmážala hranolky, krmila hladné dieťa...koňa som už nezvládala 😀

aj ja chceeem puding 😝 😝

no my máme dnes celkom normálny deň...nič mi neprihorelo 😀 (čo sa divím), nič som nepokazila...ale ešte je večer pred nami, že? tak čo nieje môže byť 😅

traktor
6. nov 2009

a nedala si zle mailovu adresu...ja som to tu tiez riesila ...som sa pomylila a dala som medzeru...tak mi ziadne heslo nemohlo dojst 😅

jennna
6. nov 2009

lucim...a matejko kedy chodí spinkať???? dianka už od piatej odpadáva od únavy, mrnčí, že sa chce kúpkať...a po kúpeli papať....a to už ju natvrdo spiacu len prekladám do postieľky väčšinou...
ona je ako deň a noc....v tme spí, so svitaním sa prebúdza, zo súmrakom zaspáva... 😀

inneska
6. nov 2009

lu..je to zrozumitelne 😉 ešte ten tyčový mix potrebujem...neviem, či si mám kúpiť, či počkať na ježiška 😀

lucim
6. nov 2009

traky druhy vzadu vpravo na hornej policke - hrniec 😀

aj my mame dnes normal den, az na tu nadchu rano a cez den pre zmenu kychanie, inak, robi tu na mna ksichtiky ... a to hore samatko podpisoval. a oslintal klabosnicu. 🙂

jennna
6. nov 2009

nie traky...mail je v poriadku, ved mi chodia naň aj odkazy z FB...len si ich nemôžem pozrieť....nedostanem sa tam....takže paráda!!!

traktor
6. nov 2009

lucim šak tam mam panvicu....ci moze byt, ci ako? 😀 😀 😀

traktor
6. nov 2009

aj u nas je dnes normalny den, 😀 😀 ....u nas je totiz vsetko mozne...ale aspon je zmena....obcas vzruso...napetie...normalne akcne..... 😀 😀 😀

inneska
6. nov 2009

jennka..ja som sa teraz pozerala, ked som sa registrovala, tak som si hned svoje heslo dávala...teda žiadne ich heslo som nemala...

lucim
6. nov 2009

inn poskrabkaj jeziska po chrbatiku a spytaj sa ho 🙂 aj jennka bude mat taky darcek. 😀

traky, ak ti vela netreba, tak aj panvica staci . 😝

a vobec, uz zase tu slintame, ako tehosky 😀

jennka, matko je nocny tvor, ako rodicia, rano vstavame neskor, vecer ako kedy. dnes nekupeme, pockam, kym sa unavi a vyskusam zase jeho postielku.
a sikovnyyyyyyyyyyy, dal si tu rukavicu dole a obzera si ju 😀

voskovka
6. nov 2009

ok,idem si uvaaariť čaj´na nervy...až nechytim nejaky amok.. 😀 (kym dojde mm z roboty)

traktor
6. nov 2009

vosky ty mas este nervy? ja uz ani neviem co to je... 😀 😀 😀

lucim
6. nov 2009

na co kupujeme detom hracky? ta moja rukavica sa mu paci hadam viac ako ovca juliša. ju čuchá. 🙂 a zaspava.

inneska
6. nov 2009

vosky..to chce čoko na nervy, treba ich obaliť 😀

lu...asi ešte vydržím, počkám či sa nejaký ježiško spýta čo chcem 😀

jennna
6. nov 2009

som späť na FBbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb... hurá... ja antitalentka som na to prišla.... 😀

lucim
6. nov 2009

alebo puding na nervy 😀

jen supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrr 😀

in, tak cakaj. to je skromny jezisko, to by sa ti malo splnit. a vyuzije to ericko. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre