Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
13. nov 2009

kuk, sme s NATY tu

brinzulka
13. nov 2009

zmurka....to aj nas David ma tu chorobu...piplavo je cely den...obcas ho krmim...ako maleho...kojim pri tom...no otrasne nieco...A vecer...u babky si da na veceru komplet obed a pride domov, ze on je strasne hladnyyyyyyy...a tlaci dalej, smadny, cikat, umyt zuby...a uz potom nic na nas nemoze najst...uz len do hajan...

lucim-tak v "Mana" zuzu bola...maju akciu.. plno zliav...hladala som leginy...miesto pancuch pod gate...a niet ich.. predali vsetko..

a mam oteplovaky..zasa o 1000sk lacnejsie...ale privezene z CR...Jezisko sa snazi setrit, kde sa da... 😉

lucia32
13. nov 2009

sme spinkali 2a pol hodky , síce občas trebalo pokočíkovať, ale potiahla 😉

brinzulka
13. nov 2009

http://www.biga.sk/damske-nepremokave-nohavice/...

http://www.affekt.cz/hannah-lyzarska-kalhoty-ha...

+nejake tricula termo pre tatina...usterene po 200sk na kazdom...ako keby sme to u nas kupili

lucia32
13. nov 2009

brin ahoj...kto šetrí má za 3 😉

brinzulka
13. nov 2009

sak ale uznaj...postovne podobne...a korunky usetrene...ja nechapem, co to tu stvarame...preco vsetko tak drahô

adka12
autor
13. nov 2009

kuk 😵
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
konečne držíme flašku a kŕmime sa samé...

lucia32
13. nov 2009

neotvárajte linky, stiahlo mi trojského koňa 😠 😠

traktor
13. nov 2009

som tu ...piekla som syr a hranolky....fujaz mi je zle s tolkeho poctu...aj ma chut presl 😅 😀 😀 😀 ...a jednu radu ako stale...ked chcem to co josi to ako mam urobit? ...boze ja som talent na take veci...sa zabijem? 😀 😀

josifek
13. nov 2009

http://www.hami.nutricia.cz/cs/hami-klub/
čus traky tady máš link zaregistruj se a pak klikni na album smíšku tam tě to už navede 😉

traktor
13. nov 2009

AAACH JOSI TO POZNAM ...SKUSAM TO UZ DLHO A NEJDE MI TO...DAM FOTKU, PRVU ZOBERIE VPOHODE POTOM DRUHU A JE KONIEC ...NEVIEM S TYM POHNUT...JE TO MOZNE ...CI SOM UZTAKA TRUBA..... 😅

traktor
13. nov 2009

hm a este tu pisem velkymi pismenami....tomu sa fakt hovori talent...rarita...ukaz? 😀 😀 😀

brinzulka
13. nov 2009

lucia-to z mojich linkov Ti stiahlo? 😒 😕

majkas
13. nov 2009

ahojte,

nase dieta dnes zaspalo same v postielke, bez akehokolvek kolisania, hladkania cicikania. Huraaa!!!! proste som po nakrmeni polozila do postielky a spala. Joj jak sa tesim, uz nech to tak ostane 🙂

Lucim dik este raz, zajtra to pojdem kupit do lekarne

no a idem zehlit (kopa, co kopiska jak svet, dve avrky Tamarkinych veci, jedna nasa a este plenuchy ☹ ) a popritom kuki film navrh co mm doniesol, nejaka romantika co isla teraz v kinach tak dufam ze to bude dobre

majkas
13. nov 2009

dosiel mm ze on si chce kuknut Bobule a ze bude zehlit, no nepustim ho? 😀 sak romantika sa da kuki aj na notebooku v pracovni 😀

zmurkaz
13. nov 2009

majka - tak držím palce - nech to takto Tamarke vydrží 😵 😵 😵

... no a o tom žehlení ... my máme takú miestnosť "navyše", a tam suším, "koníkujem", žehlím... no a mám toho toľko, že si pripadám ako zlatá priadka keď spriadala zlaté nite 😀 😀 😀 😀 😀

majkas
13. nov 2009

dik zmurka, takze momentalne akoze zehlis? 😀

zmurkaz
13. nov 2009

majka - nie... žehlím keď je Jurko v škôlke a malá mi doobeda spí 😉

Baby a čvo je tu dnes tak ticho 😕 😕

josifek
13. nov 2009

Krásný večer všem. Traky v kládej pořád dál i když se nezobrazují a až budeš mít pocit že jich máš dost tak dej pokračovat 😉

josifek
13. nov 2009
riusik
13. nov 2009

no ale toto?? 😕 nikde nikto ☹
tak ja som zasa na deti sama, skoro do siedmej bol u nas tomaskov kamarat. mala zaspala o siedmej, neplanovane pred kupanim 😖 tomas sa naveceral, pozrel rozpravku, alexandra sa zobudila, plac, nosenie, polozenie do postielky, kolotoc, vyskoty, tomas sprcha, druha vecera, rozpravka, alexandra okupat, tomas zahadne zaspal, alexandra kojenie, ponosenie, polozenie, spanok. 21:30. cakam, z ktorej izby sa ozvu nejake zvuky, nic, vana ja, panelak na nete...

dnes som smutnik. a to ten den zacinal tak krasne - volala mi kamaratka, ze teda napriek tomu, ze jej je velmi ale naozaj veeeeeelmi zle je rada, lebo tie dve ciarky su skutocne 😵 tak takto dobre naladena som zacala tento pekny piatok trinasteho. som cosi poupratovala, okolo malej, navarila obed, poobede sme isli ku kamaratke, tehotnej kamaratke, na kavicku a pokec a ked to uz vyzeralo tak, ze ziadna katastrofa sa uz nestane, tak mi prisla veeeeelmi smutna sprava - mojej najlepsej kamaratke dnes dr vzala poslednu nadej na dieta 😔 😢

ani3012
14. nov 2009

Dnes sa tešíme s:
monr.............. 14.7.................Miška......4 mesiačiky
puckalucka.......14.7.................Matěj......4 mesiačiky
blani................14.7.................Jakub...... 4 mesiačiky

Všetko naj! 😀 😀 😀

Meniny oslavujú:
ČR: Sáva
SR: Irma

Dnes je: Svetový deň diabetu

Pekný deň prajem ! 🙂

ani3012
14. nov 2009

rius
tak mi je ľúto tvojej kamarátky.Aj moja sesternica má problémy a tak strašne som verila,že sa to už podarí.Ešte ma nejaké vajka uložené,tak ja dúfam,že aspoň dvojčiatka sa tam objavia. 😉 Už ma za sebou tretí cyklus,ďalší by jej poisťovňa nepreplatila.

riusik
14. nov 2009

dobre ranko 😵
vsetko naj oslavencom... 🙂

riusik
14. nov 2009

ani: vdaka. no, ona nestihla...

ani3012
14. nov 2009

akože nestihla?

riusik
14. nov 2009

ani: prepac, vybavovala som mailky, si este tu?

ani3012
14. nov 2009

teraz som tu 😀
Mám sestru na návšteve aj s malým,tak len tak som nakukla 😉

brinzulka
14. nov 2009

ahojte....toto mi prislo...
Predmet: zubna hliadka

ahojte dnes o 15.00 je v kine hviezda predstavenie zubnej hliadky...budu tam pesnicky o zubkoch...a bacil emil a bacilka milka....ak chcete aby sa vase deti nieco naucili o zubkoch a cisteni tak si najdite cas a pridte 🙂

-ak prinesiete staru detsku kefku....vymenia vam ju za novu
- budeme aj farbit zubny povlak....a vela ineho...
- ak poznate este niekoho o kom myslite ze ma zaujem pls povedzte....mile a poucne...vhodne hlavne pre male deti

idem hosit este tt mamickam...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre