• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
pridávam sa ku gratuláciam, a zároveň ďakujeme. a ešte emmin drobček má dneska 4 mesiačiky. :wink:

a včuľ uspať mišinku. majte sa žienky.
14. nov 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin,ale to vyzerá zaujímavo.Aj by som išla,ale nemám auto a neviem,kedy mm si príde pre obed.
14. nov 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ta zubná hliadka nieje v Senci...?
http://www.zubnahliadka.sk/
14. nov 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som pochopila to tt :slight_smile:
14. nov 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vy čo všetky ste sa odsťahovali ?
Jak tu není rei,tak to upadá.... :unamused:
14. nov 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hallloooo, my sme tu, ale ideme pozriet tata, akobhra futbal za dedinu - 100 rokov nesportoval, medzikrcmovy zapas :slight_smile:
14. nov 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monr, ďakujeme:slight_smile: Ešte som nestihla dopísať sa do tabuľky. Všetkým výmesačným gratulujeme. Sme, teda ja, chorí, malý schytáva len slabšie príznaky, ale už sa to zlepšuje. Krásny víkend :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. nov 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono by bolo dobré, spraviť novú tabuľku.Lebo veľa maminiek-tehuliek sem už nechodí a pridávajú sa zase ďalšie maminky -júlovky
Kto sa to hlásil na tu tabuľku dobrovoľne? :confused:
14. nov 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky ... tak my teplotkujeme a akosi viac kakáme a akosi nás niečo "štve" v pusinke ...že by chrup? :grinning: :grinning: :grinning:
A asi už 5-ty deň "rozprávame a vykrikujemeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A môj synáčik išiel na zubnú hliadku v TT :wink:
14. nov 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že by opäť nikto ??? :grinning: :grinning: :grinning: :frowning2: - no klasika!
14. nov 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halóooo mám 5 min ... :cry:
... no nič - idem teda upratať :wink: ... ani neviete ako sa staráte o blaho našej rodiny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. nov 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. nov 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ste tu niekto?

sa tu striedame nejako :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. nov 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aka nahanacka dnes :wink:
14. nov 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sevaste...dieta mrchavko...bublinkuje....
druhe slo von...
tretie-mm....nakupuje...
Idem ja volit...bo u nas len madarov...a potom kto im porozumie
14. nov 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiiha, volby ... som na ne aj zabudla ... tusim sa mi uz nachce matka oblikat von :wink:

dedinsky futbal - nasi prehrali 4:1, na to ze vlastne ani nesportuju, dostali crlkom malo :grinning: teraz popijaju. dnes su tu v dedine aj hody a zabava, ale hody, ze uvar si doma a zabava tusim dychovka, kaslem na nich, vecer tu mozno pribrzdi kamoska.
s matkom sme boli povzbudzovat a stretli sme nove babatko, dohodli sme sa, ze obcas spolu pokocikujeme.

zmur dufam ze teplotky zmiznu, u brin bublinky - tych este bude, ze? ani, co ti robkaju detvaky?
14. nov 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin: ako pekne rozdelene... ja cakam na mojho P, mal by sa vratit zo sluzobky a tiez ho caka zoznam, co treba nakupit, ale pochybujem, ze sa mu bude chciet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
druhe dieta slo von...same? :sunglasses: :wink:
ja tu sama s oboma, doobeda sme boli vonku, skoncili u kamaratky, tomas sa nanominoval na obed :slight_smile: je super sa najest a nevarit....
14. nov 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rius to nenapadne pozvanie sa niekam na obed ste dlho s tomaskom trenovali? :grinning: :grinning: :grinning:
14. nov 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nie, lucka, tomas je pomerne rychlo ucenlivy...a asertivny po tatovi :sunglasses:
14. nov 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sikovne chalanisko :grinning:
14. nov 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale si nemusela takto priamo...take odhalenie velke
14. nov 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na, z peeetrzky, ne?
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. nov 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vlastne on je martincan :wink:
14. nov 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby.
Tak už sme mali úraz! Chvála bohu zatial všetko v poriadku.
Patrik si zobral Evičky zábranu , čo som jej dala na gauč a ona spadla.Zrejme sa otočila -prvý krát- a ani sa nemôžem tomu tešiť !!!
Gauč mám inak stále rozložený,ale včera sme mali návštevu,tak aby sme sedeli ako ľudia som ho zložila.
Udrela si ručičku a líčko.Líčko ma ešte trochu červené,ale snáď nebude ani modrina
14. nov 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihihihih :grinning: :grinning: :grinning: rius a ty co porabas teraz takto? ja kukam, ako matko drieme a tusim si idem uvarit nejaky vonavy cajik ... kto si da? zeleny - 4 druhy , ovocny - 3 druhy, cierny, repik, rumancek, urologicky, na kasel .... ? :wink:
14. nov 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani fuuuuuuuuuuuuuuuuuu, bol aj velky rev? a dobre ze sa nic nestalo, ufff, a aj tak, podme sa tesit, ze a evicka sikovnicka uz otaca sama. :slight_smile:
a idem davat aj ja zabranu stale. clovek nevie, v ktorej minute to pride.
14. nov 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka, kojila som... prave odgrgla, tak ju polozim pod hrazdu, nech vyfacka papagaja, aby nevysiel z cviku :wink: a popritom skladame s tomasom puzzle... a cakam na P, kazdu chvilu by mal prist a pisal mi, ze ma pre mna prekvapenie. to sm zvedava, co to bude, dufam ze flasa nejakeho fajneho vinka ako naposledy :stuck_out_tongue_closed_eyes: cajik si dam, zeleny, prosim :wink: veru idem si uvarit aj ja...
14. nov 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, ja sa tiez tesim, ze sa evicka otocila a ze sa nic nestalo!!! nejdem radsej pisat ako by som bezala na pohotovost....
14. nov 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok