• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
pokiaľ ju nejaký diabol nepoužije na vlastné účely. Bola som na Patrika hodne nahnevaná,ale ani kričať som na neho nemohla,lebo krpaňa revala ešte viac !
Ja by som si aj čaj dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,len sa mi nechce vodu zohrievať v hrnčeku. Rých. kanvica je na prd,lebo púšťa nejaké látky do vody.
Idem ju poslať do SOI,lebo bloček nemám,aby som ju reklamovala.Už som skúšala aj kys. citrónovú a aj tak tam je pachuť a aj podľa vône plastu
14. nov 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rius
myslím,že pokiaľ sa nebuchla do hlavičky a je kľudná,tak ani nikam nepôjdem.Len keby sa mi niečo nezdalo,tak zavolám 155.
A že vyfacká papagája :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. nov 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cajik navareny, zeleny, paci sa,
uz kojim teraz pre zmenu ja. :slight_smile:

my fackame ovce :slight_smile:
14. nov 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem :grinning:
Ale idem asi niečo pod zub hodiť,lebo začínam byť hladná
14. nov 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, jasne, ved vies, instinkt matky je najlepsi a ako vravis, ked je kludna, tak by sa nemalo nic stat. iba pozor, aby nebola kludna az prilis...

lucka, vdaka za cajik :wink: ja som si este nestihla uvarit, prisiel P. viete, co to bolo za prekvapenie? pekaren na chlieb.... stale som chcela a on ma stale odhovaral a dnes sa dotrepal domov s pekarnou :slight_smile:
14. nov 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, a ona naozaj automaticky fackuje toho papagaja, co jej visi nad hlavou a veeeelmi sa tomu tesi... my sme sa uz na nej tak nasmiali :grinning: a este ma oblubenu opicu, ta ma taky priblbly vyraz a s nou stale "debatuje" a pozera sa do oci takych vypulenych a ona ich tiez tak divne vypuluje.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. nov 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rius som zvedava na tvoje zazitky s pekarnickou, tiez uz po nej asi rok pokukujem a uvazujem ci chcem alebo nie . :slight_smile:
ani dobru chut :slight_smile:

btw rius, ja som na cajik zabudla v kuchyni a tak ho cuckam vlazny. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. nov 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som chcela stráááášne moc fritézu,s ktorou budem fritovať len s lyžicou oleja.Aj som ju kúpila, ale zistila som,že to není tak ako si myslím...ono sa tam dajú robiť len hranolky. Tak som tam volala a rušila objednávku.Čo sa zbláznili? Za 160 eur? :grinning: :grinning: :grinning:

Ale tu pekáreň by som aj ja.Uvidíme,čo Riuš povie,akú recenziu tomu dá :wink:
14. nov 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.obchodny-dom.sk/tefal-fz700038-actifry-bila-stribrna/53624/
to je ona!
Ale zabudli napísať,že len na hranolky.
Názor: TEFAL FZ 700038 ActiFry1x 0x
Som vlastníkom "fritezy" avsak bol som dosť sklamany nakoľko sa nejedná o fritézu ale o teplovzdusny hrniec v ktorom napr. nemozem vyprazit rybu a pod. Daju sa tu robyť rozne jedla ale nie vysmažať..
14. nov 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojjjjjjjjteeee bambulky a drobcekovia :slight_smile:

my sme dnes boli trosku tot za hranicou v Madarsku pozriet. S tym papanim to stale nebolo ok, resp. Filipko casto neplakava ale teraz posledne dni plakal a plakal a silno sme uvazovali cim to je, a podla mna to bolo hladom. Tak som sa rozhodla, ze cely den sa budem snazit odsavat moje mlieko a davat mu ho ale vecer po kupani dostane flasu nutrilonu a to co sa mi podari odsat (to mu vecer aj tak nikdy nestacilo posledne dni) to odlozime, aby celu noc a den bolo toho mojho dost. V madarsku sme boli aj kvoli tomu nutrilonu. V lekarni som musela oprasit moju deutsche sprache :grinning: sranda dohovorili sme sa nejako a jedna krabica nutrilonu (900g) vysla na 244,Sk ... kupili sme Fifovi este dve bodynka a vlhcene obrusky na prdusu jeho :slight_smile: tak sme mali trosku vyletik
14. nov 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu vobec niekto... ci vsetky vychutnavate vikendik ?
14. nov 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huuuhuuuuuuuuuuuuuuu huuuu huuuuuuuuuuuuuuuuuuu nic: :sunglasses:
14. nov 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huuu huuu huhu :slight_smile: aj ja som dosla postrasit
14. nov 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi a kde v madarsku ste boli?

my dneska nic special, akurat ze som bola doobeda v starom meste po straasne dlhom case ale aj to len vyzdvihnut darceky pre mm na vianky oc som objednala cez net tak nech neplatim postovne :slight_smile:

hej a kupili sme si casak cas pre zeny ci jak sa to vola s takou uz vianocnou tematikou a bola tam taka dobre vyzerajuca rolada... no jasne ze sme si spravili, suroviny sice drahe jak slak (5 cokolad, mascarpone, 5 vajec...) ale jaka je superfantstikus, mnam :dizzy_face:

hej a Tami dneska znova sama zaspala :slight_smile:
14. nov 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juhuuuuuuuuuuuuuu trakýýýýýýýýýýýýýýýýýýý aha čo som vydražilááááá

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1498327

už som dlho obdivovala ten váš, a hlavne ako sa tam matejko bombovo tvári... bráchov matejko mal tiež stan a strávili sme v ňom asi polovicu jeho detstva... varili sme tam, hostí sme vítali, aj búrku sme prečkali... hlavne že to bolo v izbe-fantázia šlapala... tááááááááák sa moc teším :slight_smile:

inak elušík dnes fičala o 106.. strašne krásne sa rehnila a vyspevovala

ona huláka do takej kvetiny čo má nad hlavou keď prebalujeme...
14. nov 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majkas - gratulujem a tíško závidím. sýkorka zaspala sama dnes dva krát - po obede a na večer.. ale teraz... uuuuf to bol boj. v postielke sa vyškierala, potom hulákala a až do plaču to došlo... a už ani nosiť sa nestela taká bola unavená... ale nakoniec som ju ukecala.. cez týždeň začne tréning samozaspávania. keď to cez deň ide, bol by v tom čert aby to nešlo večer...

a začali sme malovať :slight_smile: práve prekreslujem predlohy :slight_smile: juchuuuu
14. nov 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte majkas a samy :slight_smile: maji boli sme v mošonmaďari - pisem ti to ako sa to pise lebo tak ako sa to ma spravne napisat netusiiiiim :grinning:
14. nov 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a nas netopiiiirek stale nespi ... bo poobede zaspal o 17,00 a potiahol to az do pol osmej takze zatial nie a nie teraz som ho dala na brusko nech sa trosku unavi a uz sa mu to tusim prestava pacit :wink:
14. nov 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozmyslam ci ho dat do postielky ale to potom budem v kuse len behat nahadzovat dudel lebo zakazdym mi ho oblucikom vypluje a ked zostane sam ... ze ma nevidi tak sa jeduje, ze ho nema v puse
14. nov 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samy ahoj, takze idete stanovat v obyvacke? :slight_smile:

zabi a to kde je? to je to prve take mini mesto tu hned za hranicami?
14. nov 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som ho tam predsa len skusila polozit uvidime dokedy :sweat_smile: to tam vydrzi ... ale nedavam tomu vela
14. nov 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano majus to je presne ono ... je to kusok nejakych 16 km za hranicami
14. nov 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaa uz sa hlaaaaasi uvidime ci zacne byt nevny ... mohol by uz zabuvat ... dnes sme tata pustili von s kamosmi .. a ja som v celku KO ...
14. nov 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ked je dieta cule musim byz aj ja hihi :slight_smile:
14. nov 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi to s tym cumlom poznam velmi dobre :grinning: a drzim paluchy nech zabuva co najskor

co poviete na takyto darcek pre mm turistu? sa mi paci ze to ma aj kompas
http://www.elektrocoleti.sk/multifunkcny-krokomer-p-616.html
14. nov 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
majkas: taketo chutemi tu robis, mnam, to musi byt dobre...cokoladka, mascarpone - hod receptik....

samy: krasny stan :wink: a co malujes? ja mam kupeneho krtka uz nejaky ten cas a neviem sa do toho dokopat...

zabka: vyletiky za hranice vsednych dni? a mas filipka v pase? my sme boli v krkonosiach a az ked sme tam dorzili, nam doslo, ze ved sme za hranicami a malu v pase nemame.... :confused:

inak, citam o tych pekarnach, rceptiky a tak
sa tesim, P prekvapil, musim aj ja nieco vymysliet :slight_smile:

ani, ja mam tu fritezu actifry a som spokojna, aj rezne robim a rozne ine veci....
14. nov 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
actifry maju aj svokrovci ale tusim v tom robia len zemiaky

rius sa mi nechce prepisovat... ale ze si to ty idem po casopis :slight_smile:
14. nov 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka: mila vecicka... urcite ho to potesi :slight_smile:
alebo radsej to zajtra preskenujem a dam do albumu, ok? :wink:
majka: jasne, nemusis, ved si mozem kupit casopis, alebo napis ako sa to vola, najdem na nete...mozno :sweat_smile:
14. nov 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok