Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
15. nov 2009

vidíš,to ma nenapadlo.A ako sa zrník volá normálne?Lebo Deniska-kamoška určite nebude vedieť.To je tá,čo sa jej Sebastianko narodil v tom 26.týždni. Že ma zase vodu v hlavičke.Ja som si myslela,že bude v poriadku,keď sme sa videli naposledy ☹

lucim
15. nov 2009

caute superstarky 😵

ani3012
15. nov 2009

tak ja už aj končím.
Brú noc 😀 :-*

aspine
15. nov 2009

vsechny zdravim 😵

vendy vy mate ZUB!! 😵 tak proto tak slintala 😀 😀 jeee tak to moc gratulujeme 🙂
a plavani jste si teda uzili? to je super 😉

ani dobrou 😎

samy jen dobre udelat takhle poradek 😉 to se musi hned zareagovat at ty tchyne vi kam zajit 😉

lucim ahojky 🙂

jennna
15. nov 2009

ahojte....ja vás tiež chcem pozdraviť, som tu pár dní nebola.... ako sa máte???

my ideme zajtra na prvú hodinu plávania... mám z toho trošku žalúdočnú nervozitu, ale zároveň sa veľmi teším!!!

nakúpila som HIPPky prvé príkrmi....brokolicovú, špenátovú, zemiakovo-kukuricovo-morčaciu... ide sa za nimi zabiť...chutia jej viac ako ovocné... by som neverila!!!

dúfam, že ste všetky/všetci zdraví!!!

len som nakukla, idem kuki superstar...papa

lucim
15. nov 2009

emuuuuuuuuuuuuuus, zelame pekne hryzkanie, ale nie do maminky 😀
aspi ahooooj. 🙂

samy, k tej svokrinej edukacii pridaj ak tvoju obavu, ze nechces aby ju poza tvoj chrbat krmila cim nema. 😉

vendulacky
15. nov 2009

...tak jsem vyspršená....novej člověk🙂)

aspi, děkujem 🙂 Jojo, proto slintala jak berdnardýn🙂))) ani brynďák to nebral🙂)

plavání si užívaly hlavně dětičky, příjemně teploučká vodička, škoda jen, že jsem ze samého stresu neudělala ani fotku...ale všechno bude🙂

jinak samy, ta tvoje tchýně... 😅 😅 😅
Jinak jsi mi připomněla jak jsem přišla ze cvičení a malá měla brynďáček od čokolády....no co už, myslela jsem že xavera vynesu v zubech 😅 😅 ale dal jí jen líznout..booože!!!
A tuhle jsem si přispala, X s malou šli snídat, já přijdu pak za nima a malá zas opatlaná od borůvkovýho jogurtu..taky jen olíznout a vyzkoušet novou chuť..no nezabila bych ho??
Ale řízek jí nedával🙂)

Ale chápu, že u vás už pohár přetekl, všechno se to v tobě střídala a bouchla si jak papiňák🙂) Musí tě (vás) ale respektovat a vědět kde jsou její hranice, kam až může zajít. Je to vaše dítě a bude to tak jak chcete vy. Snad se vám to povede, držím palečky

vendulacky
15. nov 2009

ahoj jenn, ničeho se neboj, bude se vám to líbit!! Já jsem podcenila hlavně sebe, resp. plavky🙂) Všechny podprdky jsou mi malý🙂) Tak jsem našla jednu "největši" a nějak to tam nasoukala🙂)
A vy papáte už příkrmy? To je fajn, že vám chutná...my zatím vyčkáváme..když nebude třeba, tak začnu až v tom 6m..

vendulacky
15. nov 2009

lu, děkujem🙂 bradavky zatím celý 😀

lucim
15. nov 2009

ven zurova princezna, dobre muselo byt, ked si prisla az nad ranom, ze? 😉
matko slinta tiez, bavi ho suchat si dasna mojim prstom, vyslovene mi ho narve do svojej pusy. 😀
a dnes objavil, ze vie pistat ultrazvukom, teda, este pocutelnym, ale neviem, odkial tie tony tahal. 🙂

majkas
15. nov 2009

ahojte,

tak najprv slubena rolada, kuki https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
fakt vyborna, ten krem krasne stuhol, na foto je asi za cerstva fotene
chvilu to tam necham potom zmazem

u nas novy styl privolavania rodicov, vrestanie 😅 ale take jak keby ju zaziva drali z koze, sem tam aj zavyska, ultrazvuk to este nie je ale ma to k tomu blizko 😀
hej a ked podam tami ruku z boku ked lezime tak sa vie k nej pritiahnut a otoci sa z chrbatika na brusko 🙂

vendulacky
15. nov 2009

lu, bylo výborně!! Byla jsem jak utržená ze řetězu🙂) Tancovala jsem i na písničky, na který bych v životě netrsala, prostě jsem si to užívala, pač zase dlouho nepůjdu🙂 Emču jsem nakrmila z flašky, bublinka se vzbudila ve 3, akorát jsem přivalila, měla ze mě děsnou prču🙂) chudák, jsem jí tam smrděla jak sud od piva 😀

prsty mi taky pojídá🙂) miluje masáž dásníček s gelíkem..

jinak ječák si ted taky našla super, přicházím o bubínky🙂

vendulacky
15. nov 2009

majkas, mnaaaaaaam!!!!

lucim
15. nov 2009

bendig bol dobry, ze?

jaaaaj ven, si ta viem skoro zivo predstavit. 😀

majkas
15. nov 2009

ven gratulujem k zubku 😀

majkas
15. nov 2009

idem uz aj ja kuki superstar, sa mi nahrava tak nestresujem 😀 ale aspon trosku idem na gauc

papa a dobru nocku vsetkym

lucim
15. nov 2009

majka slintaaaaaaaaaaaaaam, mnamky, chceeeeem, uz som si to ulozila, budem skusat.

a dobru ti zelam.

blani2
15. nov 2009

Dobrý večíííír 🙂

Moc vás všechny zdravím, ať žije superstar 🙂 Kurňa ten Chodur bude zase nakonec nebo co??? 🙂

Ven, gratuluji k prvnímu zoubku. Jupi to je událost. Doufám, že o něm víš, jen když se na tebe Emmuška směje a ne když papká...

My jsme dnes zkoušeli uspávat metodou vyřvání. No nějak se to minulo účinkem 😝 😝 Usínají vaši bobánci sami???

lucim
15. nov 2009

blani nebo co, jo 🙂

kubickovi posielame veeeelku pusku.
cica, kolko u vas stoja pampersky a huggiesky premium? zeby som dobehla ...

matko ci zaspava sam? vecer mi zaspi na gauci pri mne, to sa drzkame za ruku obcas, obcas dosupneme dudlik, predtym sa krasne hrame, uz davno nehrozi ze okupat nakojit a spat. do postele pojde az ked sa zas zobudi na hlad.

aspine
15. nov 2009

jasne Chodur az nakonec 😠 ale Bendig byl fakt vybornej 😎

blani ahoooj 😉 my zaspavame nekdy sami a nekdy s asintenci....jakoze usne a za ctvrt hodinky se vzbudi a jde si zas chvilku hrat, kouknout na telku co jako davaj no a pak dostane dalsi nasup a dam ji do postylky a cekam co bude 😅 nekdy usne hned a nekdy se to zase cele opakuje a nakonec si zase cucne a to uz vetsinou odpadne definitivne 😀
takze asi tak 🙂

ven tak to jsi stihla uplne super 😉 ale Emus se asi musela divit kde ze to mamka spala ze tak smrdi? 😀
a jak jsi prisla na zoubek? a mela Emca nejaky boleni nebo se vyklubal bezbolestne? 😵

lucim
15. nov 2009

mne sa pacila aj stara. podla mna to s citom spievala.

blani2
15. nov 2009

Lucim, já ťa tak luuuuubím 🙂 Maťka od nás pohladkaj 🙂 Zítra zjistím cenu plenek v kaufiku a dmku a dám vědět 🙂 Že bychom daly koooonečně to slibované kafičko 😉

K tomu uspávání....napsala jsi to krásně 🙂 Já mám zrovna bobánka na prsu 😝 Nechat ho vykřičet? To se nedá...prostě ne a ne a ne 😵

Je fakt, že se nám to uspávání dost rozhodilo, ale přikládám to pobytu u mamky. Byli jsme u ní týden a uspávali jsme denně asi 2 hoďky. Za to jsme si ale s mamčou pěkně pozpívaly 🙂 Vytáhly jsme všechny známé lidovky. Věřím tomu, že doma to bude zase lepší.

aspine
15. nov 2009

no Smajda to teda rozjel 😲 😎 si ted po nem Chodura nedovedu predstavit 😅 😀

blani2
15. nov 2009

Aspi, ahojky 🙂 tak to máte s Markétkou pěkný rituálek 🙂

Mě ten Hejma pěkně se.e, dal si brýle a kritizuje. Šmajda je super 🙂

lucim
15. nov 2009

blani si zlaticko. dik.
jeeee tie ludovky by som si vypocula 😅

a miro smajda je super borec roker, klasa spica.

som zvedava na ten zlaty chodur klinec na konec. 🙂

inak, matko sa na chvilku prebral, pritulil a je tuhy zase. 😀

blani2
15. nov 2009

Chodur se blíží.....

lucim
15. nov 2009

hejma mi pripada nejak dost mimo, zname odrhovacny nepozna, nejaky je divny....

gabrielkabj
15. nov 2009

ahojte Venn gratulka k zúbku

akurát som sa chcela opýtať,že či už maju niektoré bábetka zúbky

ano chodur je ok ale aj ta Monika je ok

aspine
15. nov 2009

lucim ja jsem pred chvili Marketce davala dudel do pusinky 😀 zacala poknukavat ale pritom spi ....tak jsem ji dala dudlik a v mziku je tuha 😀 a mamka se nad ni rozplyvaaaaaaaaaa 😵 😵 😵

tak a ted ten klinec 😉

blani2
15. nov 2009

Matýsek se chtěl jen poňuchňat 😵

Jojo lidovky byly super. Minulou středu jsme byli s Kubčou poprvé v kroužku batolátka. Zpívali jsme, říkali básničky, cvičili na balonech. Bylo to moc fajn. Jsem se celý týden učila podzimní básničky...no sranda. Zase jsem po nějaké pauze cvičila pamět 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre