• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
Pondelok, ahoj, my mame taky gel, vola sa Dentinox a zabera dost dobre, aspon nam, skus ho
29. dec 2008 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ked mu ho vzdy dam na dasienka, tam kde sa mu to prerezava, tak ho cely zlizne a stichne, asi je aj trosku taky chladivy a robi mu asi naozaj dobre...
29. dec 2008 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik megi76 a kupim ho normalne v lekarni? ako casto jej to tym potieras?
29. dec 2008 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej hej, kupis ho v lekarni a tusim sa ma davat trikrat denne po jedle, ale ja mu ho dam hlavne vzdy vtedy, ked tak strasne narieka....
29. dec 2008 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diki moja, vyskusame :grinning:
29. dec 2008 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj tesim sa ze je viki v poriadku :confused: to ste si vydychli zuzka,co?
aj majko uz neteplotuje..no to nocne vstavanie pri zubkoch sme si uzili aj my,aj ked nam uz dva mesiace stagnuju :grinning: zvykla si mala na cici a chce byt na nej prilepena celu noc :grinning:
emyli,ja som sa teraz podozvedala take vselijake pribehy o uspavani,ze mozes byt rada ze ju uspis v kociku :wink: kamoska do roka a pol uspavala syna v kociku tvarou dolu a hlava mu lietala tak ze si plieskal tvaricku o dno kocara :rolling_eyes: a tak jedine zaspal!druha zas musela nosit do roka dceru na vystretych rukach,bo nezniesla dotyky mala :rolling_eyes: jedni uspavali syna tak ze odmontovali vanicku z kocara,maleho tam dali a hojdali ho obaja jak v koliske,alebo na hojdalke,cely den aj celu noc..no este mam viac prikladov :grinning: napriklad ja som donedavna uspavala malu na rukach pat krat za den a aj spat mi musela na rukach bo inak sa zobudila :rolling_eyes: no a teraz uz chvalabohu zaspi aj vonku v kocari :grinning: a aj ked ju mam v sede na nohach a pozerame telku :grinning:
leni aj vam sa to upravi,meni sa to ,do kelu z tyzdna na tyzden,niekedy sa nestiham prisposobit :grinning: a za tyzden to bude zas inac
:grinning: mozno budem uspavat s rukama vystretyma :grinning: :grinning: :grinning:

gali fakt skus cierny caj alebo pepsikolu ale po duskoch!nie naraz vypit,bo to vyvrati.len za lyzicku,potom za chvilu zas..chudatko malinke :cry: ako sa ma teraz?
29. dec 2008 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pondelok,ja sem tam davam gelik,ale vacsinou jej posucham len plienkou dasienka,to tiez pomoze :wink:
29. dec 2008 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj jarus hehe, nova foto co ti vymazali? :grinning: :wink:

juj baby tamca uz aj teplotuje,zajtra ju objednam
a jarus skusim teraz tu kolu :wink:
29. dec 2008 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co sa mi vysmivas? :grinning: :grinning: :grinning: nevymazali,ja sama som si :sunglasses: muz ma neskaj milostivo sfotil.to je moja tretia fotka co mam s hankou :confounded:
29. dec 2008 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarus ale kdeze :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: zlate ste :wink:
29. dec 2008 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako sa maju tvoje deticky?
29. dec 2008 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hore som pisala....tamca teplotuje nahodila som jej probio a teraz chlasta colu :grinning: :wink: zitra ju objednam
thomasko je nejaky zly dnes, ani nakupovat mi nedal :angry: :frowning2: :grinning:

a vy sto nove :wink:
29. dec 2008 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde hore si to pisala? :confused: co nevidim pre oci?? :rolling_eyes: boze,nelenze zabudam,este aj slepnem :angry: uz mam toho plne zuby :rolling_eyes: :grinning:
29. dec 2008 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa odbachnut :rolling_eyes:

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

inak my silvestrujeme doma so strykom fernetom :grinning: a mistrom sampanskym :grinning: dojdu aj rybicky,cipsy,pagacky,tety papuce a ujovia teplaky :grinning:
29. dec 2008 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my nist nove,secko po starom :rolling_eyes:
29. dec 2008 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
baby dakujem vam tie čo ste na nas mysleli , ste zlate :grinning: :wink:

a všetkym choručkym detičkam želam čo najrychlejšie uzdravenie :frowning2: :wink:

kostri, pekna fotečka nova :wink:

dididi, maš niekedy den ked nenakupuješ??? :astonished: :astonished: :astonished: :grinning: :grinning:

ideme kupkat, potom sa ozvem :wink: zatial pa pa
29. dec 2008 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kostri :grinning: :grinning: :grinning: , teeda to bude pestra spolocnost na silvestra :wink: :wink:

pondelok ja som davala malemu na zubky calgel, tiez ho dostat v lekarni, a kde ti zmizlo foto??
29. dec 2008 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pondelok uz vidim :grinning: :grinning: pekna fotecka

kostri aj ty mas super fotecku :wink:
29. dec 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, nemam a minam jak svina, koncim, od zajtra som povedala nekupujem nic :angry: :grinning: ale to sa neda, ja byvam skoro v meste :angry: :sweat_smile:
baby idem pridat foto, kuk :grinning:
29. dec 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme kupat a potom hajat :slight_smile: papa babulky,dobru nocku :wink:
29. dec 2008 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme za pochvalu :slight_smile: cmuki :grinning:
29. dec 2008 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka a foto si nekuk :frowning2:
tak dobru nocku :grinning:
29. dec 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi, ty to neprezen s colou, aby ti Thomasko spinkal po tolkom kofeine
29. dec 2008 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzkrazu ale to nie pre mna alebo pre neho? to tamca hnackuje :frowning2: jej som dala deci :wink: ona kolu nelubi :unamused: ale nasilu vypila...
29. dec 2008 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj :slight_smile: :slight_smile: ahhaaa :grinning: :grinning:

thomasko je riadna sikulka, nas dadino este ani riadne nesedi a ked stoji, tak tancuje s nozickami ako elvis :grinning:
29. dec 2008 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka sak to aj thomasko, este nemame chodacku, to by uz asi aj chodil :grinning: :wink:
tiez ked ho tatino chyti, tak s nozickami sibrikuje, lebo oni stale hraju gol, s loptickou :grinning: on zvykne do vsetkeho kopat, co nejde rucickami to nozkami :grinning:
inak date nam aj podpis? :wink: :grinning:
29. dec 2008 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co robite? kupete?
my uz pol hodky hajame :slight_smile:
29. dec 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi, jasne ze dame, len mozno bude necitatelny :grinning: :grinning: :grinning:
29. dec 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte baby.no vy ste dnes opäť vtipné :grinning: :grinning: :grinning:
Jarka skoro som sa pošťala na tých metodach až mi treščá pečen zabehla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

aj na Davikovo-Elvisovských kreáciách :grinning: :grinning:

my sme boli poobede vonku,Mirko spinkal hodinu a pol a potom sme išli kamoške na návštevu ale sme tam neboli dlho,malý tam bol nejaký nespokojný,cestou domou zase zaspal,tak sme sa asi hodinu prechádzala hovorím si no skor jak o osmej dnes nezaspíme no figu,padla jeho hodina,pol siedmej ,začal mrnčať tak šup šup okupkať a až dávno spinká

no a máme novinu,začíname loziť,jaj šak bol svetový,jak vypučí tu ritulu a posuva sa
29. dec 2008 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééééééééééééj didi krásne fotečky :dizzy_face: my teda tiež ešte takto nestojíme,ale mne sa hrozne páči tá čb
29. dec 2008 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok