Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

megi76
29. dec 2008

Pondelok, ahoj, my mame taky gel, vola sa Dentinox a zabera dost dobre, aspon nam, skus ho

megi76
29. dec 2008

Ked mu ho vzdy dam na dasienka, tam kde sa mu to prerezava, tak ho cely zlizne a stichne, asi je aj trosku taky chladivy a robi mu asi naozaj dobre...

pondelok
29. dec 2008

dik megi76 a kupim ho normalne v lekarni? ako casto jej to tym potieras?

megi76
29. dec 2008

Hej hej, kupis ho v lekarni a tusim sa ma davat trikrat denne po jedle, ale ja mu ho dam hlavne vzdy vtedy, ked tak strasne narieka....

pondelok
29. dec 2008

diki moja, vyskusame 😀

kostri
29. dec 2008

jaj tesim sa ze je viki v poriadku 😕 to ste si vydychli zuzka,co?
aj majko uz neteplotuje..no to nocne vstavanie pri zubkoch sme si uzili aj my,aj ked nam uz dva mesiace stagnuju 😀 zvykla si mala na cici a chce byt na nej prilepena celu noc 😀
emyli,ja som sa teraz podozvedala take vselijake pribehy o uspavani,ze mozes byt rada ze ju uspis v kociku 😉 kamoska do roka a pol uspavala syna v kociku tvarou dolu a hlava mu lietala tak ze si plieskal tvaricku o dno kocara 🙄 a tak jedine zaspal!druha zas musela nosit do roka dceru na vystretych rukach,bo nezniesla dotyky mala 🙄 jedni uspavali syna tak ze odmontovali vanicku z kocara,maleho tam dali a hojdali ho obaja jak v koliske,alebo na hojdalke,cely den aj celu noc..no este mam viac prikladov 😀 napriklad ja som donedavna uspavala malu na rukach pat krat za den a aj spat mi musela na rukach bo inak sa zobudila 🙄 no a teraz uz chvalabohu zaspi aj vonku v kocari 😀 a aj ked ju mam v sede na nohach a pozerame telku 😀
leni aj vam sa to upravi,meni sa to ,do kelu z tyzdna na tyzden,niekedy sa nestiham prisposobit 😀 a za tyzden to bude zas inac
😀 mozno budem uspavat s rukama vystretyma 😀 😀 😀

gali fakt skus cierny caj alebo pepsikolu ale po duskoch!nie naraz vypit,bo to vyvrati.len za lyzicku,potom za chvilu zas..chudatko malinke 😢 ako sa ma teraz?

kostri
29. dec 2008

pondelok,ja sem tam davam gelik,ale vacsinou jej posucham len plienkou dasienka,to tiez pomoze 😉

dididi30
29. dec 2008

jaj jarus hehe, nova foto co ti vymazali? 😀 😉

juj baby tamca uz aj teplotuje,zajtra ju objednam
a jarus skusim teraz tu kolu 😉

kostri
29. dec 2008

co sa mi vysmivas? 😀 😀 😀 nevymazali,ja sama som si 😎 muz ma neskaj milostivo sfotil.to je moja tretia fotka co mam s hankou 😖

dididi30
29. dec 2008

jarus ale kdeze 😎 😀 😀 😀 zlate ste 😉

kostri
29. dec 2008

a ako sa maju tvoje deticky?

dididi30
29. dec 2008

hore som pisala....tamca teplotuje nahodila som jej probio a teraz chlasta colu 😀 😉 zitra ju objednam
thomasko je nejaky zly dnes, ani nakupovat mi nedal 😠 ☹ 😀

a vy sto nove 😉

kostri
29. dec 2008

a kde hore si to pisala? 😕 co nevidim pre oci?? 🙄 boze,nelenze zabudam,este aj slepnem 😠 uz mam toho plne zuby 🙄 😀

kostri
29. dec 2008

idem sa odbachnut 🙄

😀 😀 😀 😀 😀

inak my silvestrujeme doma so strykom fernetom 😀 a mistrom sampanskym 😀 dojdu aj rybicky,cipsy,pagacky,tety papuce a ujovia teplaky 😀

kostri
29. dec 2008

my nist nove,secko po starom 🙄

zuzpolka
29. dec 2008

ahojte,
baby dakujem vam tie čo ste na nas mysleli , ste zlate 😀 😉

a všetkym choručkym detičkam želam čo najrychlejšie uzdravenie ☹ 😉

kostri, pekna fotečka nova 😉

dididi, maš niekedy den ked nenakupuješ??? 😲 😲 😲 😀 😀

ideme kupkat, potom sa ozvem 😉 zatial pa pa

krazu
29. dec 2008

kostri 😀 😀 😀 , teeda to bude pestra spolocnost na silvestra 😉 😉

pondelok ja som davala malemu na zubky calgel, tiez ho dostat v lekarni, a kde ti zmizlo foto??

krazu
29. dec 2008

pondelok uz vidim 😀 😀 pekna fotecka

kostri aj ty mas super fotecku 😉

dididi30
29. dec 2008

zuzka, nemam a minam jak svina, koncim, od zajtra som povedala nekupujem nic 😠 😀 ale to sa neda, ja byvam skoro v meste 😠 😅
baby idem pridat foto, kuk 😀

kostri
29. dec 2008

ideme kupat a potom hajat 🙂 papa babulky,dobru nocku 😉

kostri
29. dec 2008

dakujeme za pochvalu 🙂 cmuki 😀

dididi30
29. dec 2008

jarka a foto si nekuk ☹
tak dobru nocku 😀

krazu
29. dec 2008

didi, ty to neprezen s colou, aby ti Thomasko spinkal po tolkom kofeine

dididi30
29. dec 2008

zuzkrazu ale to nie pre mna alebo pre neho? to tamca hnackuje ☹ jej som dala deci 😉 ona kolu nelubi 😒 ale nasilu vypila...

krazu
29. dec 2008

jaaaj 🙂 🙂 ahhaaa 😀 😀

thomasko je riadna sikulka, nas dadino este ani riadne nesedi a ked stoji, tak tancuje s nozickami ako elvis 😀

dididi30
29. dec 2008

zuzka sak to aj thomasko, este nemame chodacku, to by uz asi aj chodil 😀 😉
tiez ked ho tatino chyti, tak s nozickami sibrikuje, lebo oni stale hraju gol, s loptickou 😀 on zvykne do vsetkeho kopat, co nejde rucickami to nozkami 😀
inak date nam aj podpis? 😉 😀

dididi30
29. dec 2008

baby co robite? kupete?
my uz pol hodky hajame 🙂

krazu
29. dec 2008

didi, jasne ze dame, len mozno bude necitatelny 😀 😀 😀

alica147
29. dec 2008

čavte baby.no vy ste dnes opäť vtipné 😀 😀 😀
Jarka skoro som sa pošťala na tých metodach až mi treščá pečen zabehla 😀 😀 😀 😀 😀

aj na Davikovo-Elvisovských kreáciách 😀 😀

my sme boli poobede vonku,Mirko spinkal hodinu a pol a potom sme išli kamoške na návštevu ale sme tam neboli dlho,malý tam bol nejaký nespokojný,cestou domou zase zaspal,tak sme sa asi hodinu prechádzala hovorím si no skor jak o osmej dnes nezaspíme no figu,padla jeho hodina,pol siedmej ,začal mrnčať tak šup šup okupkať a až dávno spinká

no a máme novinu,začíname loziť,jaj šak bol svetový,jak vypučí tu ritulu a posuva sa

alica147
29. dec 2008

jéééééééééééééj didi krásne fotečky 😵 my teda tiež ešte takto nestojíme,ale mne sa hrozne páči tá čb

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre