• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
dobrú nocku všetkým, čo už idú do hajan :wink:

čo sa pitia týka, náš sa síce kojí, minimálne raz za 2 hodiny, niekedy aj častejšie, len na obed má zeleninku, už aj s maskom začíname, po príkrme sa kojí do hodiny. a vypije asi 6 mini lyžičiek čaju za celý deň. na fľašu ho neučím, však načo, a so sosáčika mu to veľmi nejde, on radšej rovno z pohárika, to sa ale vždy celý dooblievame, tak mu dávam z lyžičky. musím sa na poradni spýtať, či ho mám viac ten vodičky nejako donútiť piť :confused:
29. dec 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
greguska, ved jasne hlavne nech je zdrave :wink: to je prvorade :slight_smile:

a kam zmizla alicka??? :confused:
zuzpolka dikes :slight_smile: :grinning: albumcek este len robime tak je tam toho pomenej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zuzi kukuk :wink: :grinning:
29. dec 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viki vodičku nechce ale asi ju tiež skusim donutit :confounded: lebo čajiku vypije dost :slight_smile:
29. dec 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa mi sem tato nominuje tak mám obmedzený prístup :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dec 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emmilya neva hlavne že niečo tam je :wink: :grinning:

jeeeej alicka kuk :grinning: a ja že si odišla drichmošit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dec 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, tiež by som malej asi len zeleninku zatiaľ dávala, tak postupne ako keď sa začína s príkrmami.

inak, maťko zase 2 dni nekakal, asi zajtra bude zase nálož. myslíte, že je to ok, keď kaká každé 3 dni ? lebo on bol taký kakajko ako aj thomasko, prvé mesiace sme v každej plienke čosi našli, neskôr minimálne raz za deň, tak teraz taký nezvyk zrazu :confused:
29. dec 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
greguska pokial ho neboli bruško tak je to asi ok, neviem :confounded:
29. dec 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už aj pojdem asi pomaly bo nejako ma láme :grinning: :grinning: :grinning:

maťka ja myslím že je to ok,šak nebýva zapečený,nie?
29. dec 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamicky,

tak my hlasime veeeeeeeelmi uspesne papkanie - uz treti den sme s mrkvickou a zemiackom mali aj brokolicu a veeeeelmo nam chuti :grinning:

a uz treti den sme na styroch :slight_smile: po mesiaci plazenia sa dala Esterka na styri a posuva sa tak ze spoji lozenie a stvornozkovanie - kolenami sa odrazi a vystretymi rukami sa pritiahne dopredu a niekedy sa len tak pohupuje na styroch dopredu a dozadu akoby nevedela co dalej tak si potom lahne na brucho a plazi sa :grinning: zlatucka je :grinning:

a zuby furt nikde :sweat_smile:
práve kukám, či sme niečo v lote nevyhrali, ale kde, to by sme sa museli inak volať :wink:
aďka, ty čakáš na silvestra na ten milión eur, čo ? budeme držať pršteky :grinning:
ale prosím ťa šak to som len raz poslala sms a to sa už žrebovalo tak to už asi neplatí,nie? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dec 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nezapeká, aj prdká stále a keď sa vykaká, tak také kašovité to je :confused: tak je to asi ok, díky !

dobrú noc andrejka :wink:

weroni, gratulujeme k pokrokom, veru ďalšia šikovnica je !
29. dec 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa pa devulky moje :slight_smile:
29. dec 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, tak podrobne som to nesledovala, ale do záverečného finále obyčajne postupujú všetky. no nič, ale aj tak budeme držať palčeky :grinning:
29. dec 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dakujem :wink: by som hned dala výpoved a bola doma s Miruškom a ešte by som mu bračeka sestričku poriadila asi najlepšie dvojičky keby boli :wink: :grinning: :grinning:
29. dec 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm. aj ja fičim na lote a furt nist :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale v stredu vyhram :grinning: musim zajtra podat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

weroni wooooooow super šikulka je Ester :wink:

alicka dobru nocku :wink:
29. dec 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aďka, ja asi tak-i-tak :grinning:
dobrú nocku ešte raz ! asi aj ja idem :wink:
29. dec 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicka aj loto si podaj. možno vyhraš somnou :grinning: :grinning: :grinning:
29. dec 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni to ste fakt sikovnice :grinning:

babenky dobru nocku vsetkym :slight_smile:
29. dec 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no všetky idete do hajan? oki tak aj ja sa lučim :wink:
všetkym želam dobru nockuuuuuuuuuuu :slight_smile:
zuzi, ja dávam furt cez net, jeden stlpček moje čísla a druhý gazdove, niekedy aj jeden náhodný. Tak hovoríš, že ideme ten jackpot na konci roka rozbiť :grinning: Bodaj by, kľudne by som sa podelila !
dobrú všetkým a pekné snííííčky :slight_smile:
29. dec 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
greguska no jasne musi to už padnut :confused: :grinning:
a ako sa to cez net da podat? musiš mat ten internetbanking???
29. dec 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
treba sa tam zaregistrovať a potom doplniť virtuálny účet, ja to robím cez internet banking, ale tuším to ide aj rovno z platobnej karty, ale nie som si istá. vyzistím a dám ti potom vedieť :wink:
29. dec 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, dakujem, ale banking nemam :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevadi zajtra sa prejdem do mesta,,,,aspon vyskušam nove čižmy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dec 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi máš ip.
jasné veď prechádzka neuškodí :wink:

no ale už fakt idem, bo sa odtiaľto neodlepím :sweat_smile:

dobrúúúúú
29. dec 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež :grinning: dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :wink: a dakujem :wink:
29. dec 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, ak môžem hrať vašu hru, tak prvááááááá :wink:

maťko túto noc cuckal 5x, čo už, zajtra bude lepšie :wink: teraz sa už vyrehotáva v mojej posteli s holou riťulkou a čaká kedy mu zapnem telku :wink:
30. dec 2008 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok