Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

greguska
29. dec 2008

dobrú nocku všetkým, čo už idú do hajan 😉

čo sa pitia týka, náš sa síce kojí, minimálne raz za 2 hodiny, niekedy aj častejšie, len na obed má zeleninku, už aj s maskom začíname, po príkrme sa kojí do hodiny. a vypije asi 6 mini lyžičiek čaju za celý deň. na fľašu ho neučím, však načo, a so sosáčika mu to veľmi nejde, on radšej rovno z pohárika, to sa ale vždy celý dooblievame, tak mu dávam z lyžičky. musím sa na poradni spýtať, či ho mám viac ten vodičky nejako donútiť piť 😕

zuzpolka
29. dec 2008

greguska, ved jasne hlavne nech je zdrave 😉 to je prvorade 🙂

a kam zmizla alicka??? 😕

emmillya
29. dec 2008

zuzpolka dikes 🙂 😀 albumcek este len robime tak je tam toho pomenej 😝

alica147
29. dec 2008

zuzi kukuk 😉 😀

zuzpolka
29. dec 2008

Viki vodičku nechce ale asi ju tiež skusim donutit 😖 lebo čajiku vypije dost 🙂

alica147
29. dec 2008

sa mi sem tato nominuje tak mám obmedzený prístup 😀 😀 😀 😀 😀

zuzpolka
29. dec 2008

emmilya neva hlavne že niečo tam je 😉 😀

jeeeej alicka kuk 😀 a ja že si odišla drichmošit 😀 😝

greguska
29. dec 2008

zuzi, tiež by som malej asi len zeleninku zatiaľ dávala, tak postupne ako keď sa začína s príkrmami.

inak, maťko zase 2 dni nekakal, asi zajtra bude zase nálož. myslíte, že je to ok, keď kaká každé 3 dni ? lebo on bol taký kakajko ako aj thomasko, prvé mesiace sme v každej plienke čosi našli, neskôr minimálne raz za deň, tak teraz taký nezvyk zrazu 😕

zuzpolka
29. dec 2008

greguska pokial ho neboli bruško tak je to asi ok, neviem 😖

alica147
29. dec 2008

už aj pojdem asi pomaly bo nejako ma láme 😀 😀 😀

maťka ja myslím že je to ok,šak nebýva zapečený,nie?

weroni
29. dec 2008

ahojte mamicky,

tak my hlasime veeeeeeeelmi uspesne papkanie - uz treti den sme s mrkvickou a zemiackom mali aj brokolicu a veeeeelmo nam chuti 😀

a uz treti den sme na styroch 🙂 po mesiaci plazenia sa dala Esterka na styri a posuva sa tak ze spoji lozenie a stvornozkovanie - kolenami sa odrazi a vystretymi rukami sa pritiahne dopredu a niekedy sa len tak pohupuje na styroch dopredu a dozadu akoby nevedela co dalej tak si potom lahne na brucho a plazi sa 😀 zlatucka je 😀

a zuby furt nikde 😅

greguska
29. dec 2008

práve kukám, či sme niečo v lote nevyhrali, ale kde, to by sme sa museli inak volať 😉
aďka, ty čakáš na silvestra na ten milión eur, čo ? budeme držať pršteky 😀

alica147
29. dec 2008

ale prosím ťa šak to som len raz poslala sms a to sa už žrebovalo tak to už asi neplatí,nie? 😝

greguska
29. dec 2008

no nezapeká, aj prdká stále a keď sa vykaká, tak také kašovité to je 😕 tak je to asi ok, díky !

dobrú noc andrejka 😉

weroni, gratulujeme k pokrokom, veru ďalšia šikovnica je !

alica147
29. dec 2008

pa pa devulky moje 🙂

greguska
29. dec 2008

neviem, tak podrobne som to nesledovala, ale do záverečného finále obyčajne postupujú všetky. no nič, ale aj tak budeme držať palčeky 😀

alica147
29. dec 2008

tak dakujem 😉 by som hned dala výpoved a bola doma s Miruškom a ešte by som mu bračeka sestričku poriadila asi najlepšie dvojičky keby boli 😉 😀 😀

zuzpolka
29. dec 2008

hmmm. aj ja fičim na lote a furt nist 😀 😝 ale v stredu vyhram 😀 musim zajtra podat 😝

weroni wooooooow super šikulka je Ester 😉

alicka dobru nocku 😉

greguska
29. dec 2008

aďka, ja asi tak-i-tak 😀
dobrú nocku ešte raz ! asi aj ja idem 😉

zuzpolka
29. dec 2008

alicka aj loto si podaj. možno vyhraš somnou 😀 😀 😀

emmillya
29. dec 2008

weroni to ste fakt sikovnice 😀

babenky dobru nocku vsetkym 🙂

zuzpolka
29. dec 2008

no všetky idete do hajan? oki tak aj ja sa lučim 😉
všetkym želam dobru nockuuuuuuuuuuu 🙂

greguska
29. dec 2008

zuzi, ja dávam furt cez net, jeden stlpček moje čísla a druhý gazdove, niekedy aj jeden náhodný. Tak hovoríš, že ideme ten jackpot na konci roka rozbiť 😀 Bodaj by, kľudne by som sa podelila !

greguska
29. dec 2008

dobrú všetkým a pekné snííííčky 🙂

zuzpolka
29. dec 2008

greguska no jasne musi to už padnut 😕 😀
a ako sa to cez net da podat? musiš mat ten internetbanking???

greguska
29. dec 2008

treba sa tam zaregistrovať a potom doplniť virtuálny účet, ja to robím cez internet banking, ale tuším to ide aj rovno z platobnej karty, ale nie som si istá. vyzistím a dám ti potom vedieť 😉

zuzpolka
29. dec 2008

ok, dakujem, ale banking nemam 😝 nevadi zajtra sa prejdem do mesta,,,,aspon vyskušam nove čižmy 😀 😀 😀 😀 😀

greguska
29. dec 2008

zuzi máš ip.
jasné veď prechádzka neuškodí 😉

no ale už fakt idem, bo sa odtiaľto neodlepím 😅

dobrúúúúú

zuzpolka
29. dec 2008

ja tiež 😀 dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😉 a dakujem 😉

greguska
30. dec 2008

dobré ránko, ak môžem hrať vašu hru, tak prvááááááá 😉

maťko túto noc cuckal 5x, čo už, zajtra bude lepšie 😉 teraz sa už vyrehotáva v mojej posteli s holou riťulkou a čaká kedy mu zapnem telku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre