• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
jaruška ahoj,ja do druhej ale v podstate ani nie,o druhej som sa presypala z gauču do postele :grinning: :grinning: :grinning:

Miruško sa o pol noci zobudil na rachot,aj ked oproti minulým rokom to bolo dosť vlažné :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak sme sa nakijili a spnkal dalej,ja som si pospala pri telke :grinning:
1. jan 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nakijili :grinning: :grinning: nakojili
1. jan 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
vsetkym prajeme KRASNY A STASTNY NOVY ROK, nech nam deticky pekne rastu a mame z nich len tu najvacsiu radost

aj my sme prespali novy rok, vlastne sme sa prebrali na rachot a potom sme poculi suseda ako odratava :grinning: a potom nastala palba :slight_smile: , ale maly sa ani nepohol, tak sme si zazelali vsetko dobre v novom roku a spali dalej

kostri no mali ste teda super noc :dizzy_face: :dizzy_face: pekne :slight_smile:
1. jan 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka može to byť tým,ja som čítala že tak dieťa vie že je noc a že má spať :astonished:
1. jan 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsetkym prajem Stastny novy rok.
1. jan 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj no šak aj my všetko naj oslávencom a Vikinke posiela Miruško božtek na noštek :dizzy_face:
1. jan 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj novému roku k meninám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. jan 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč ludia u nás riadna poladovica a sneží :confused:
1. jan 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas take pocasie :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ze novemu roku k meninam :grinning: :grinning: :grinning:

tiez myslim,ze aj tym svetlom to iste bude,bo trosku sa prebere a nezacne hned plakat jek predtym,zamrnka a spi,alebo jej dam dudel a spi :slight_smile: fakt dobra rada,kujem :wink:
1. jan 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne novorocne ranko :slight_smile:
dufam,ze ste silvetra prezili straaaaasne veselo, bo ja nie :frowning2: bolo mi zle a to som ani nepila :rolling_eyes:

a oslavencom vsetko naj naj, vikinke, andrejke :wink: :grinning:
1. jan 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a samozrejma kukimu vsetko naj, cmukypuky :sunglasses: :grinning:

ja som uz tamarke vinsovala, len to nikto nevidel ci co :astonished: :grinning: :wink:
1. jan 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj baby , stedrak dopadol suprovo, az na to ,ze cast je splanuta vo vecku :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: ale neva aj tak si dam, sak vecko nemam daleko :grinning: :grinning:
kika, neboj to len nahoda, raz je dobre,raz zle, majko nabehne na ten lepsi rezim :sunglasses:
jarus, tak si sa vyhajala? no ten vajcak so sampanskym by si si mala davat kazde rano, preventivne :grinning: :wink:
ja som si dala bilinkovi liker, len kulilincek a thomasko nechce nic papat len moje cici, no asi mu chuti takto ochutene :grinning: :grinning:
1. jan 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a teraz neviem ci pisete, ci ste odisli bo ja som prisla :angry: :grinning:
tak idem inde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. jan 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gali sevas :grinning:
1. jan 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak čomu mi vinšuješ? :confused:
1. jan 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
did ikukipuki halooooooooooooooooo :fearful:
1. jan 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak k novemu roku :slight_smile:

teda aspon si myslim :grinning:
som sa vyspala veruze :wink:
a ty si vrackala ten stedrak? :confused: ci preco bol vo vecku? :confused: a co si volaco pojedla? :confused: ci si to od tamarky chytila? :cry: boze u vas stale niekto chory :frowning2:
1. jan 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi sak ty si pisala ze k novemu roku, ze ma meniny, tak ty si to vymyslela, tak tebe :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jarus, no prezierala som sa a theras thomaska prehana,,,,,,sak hej aj mne to lezie na nervy, furt ta tamca daco zo skoly donesie...

inak kto planuje babo v tomto roku :grinning: :grinning: :grinning:
1. jan 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gali,ja ze k novemu roku sa zmenis na trpezlivejsiu :slight_smile: a ty ne :slight_smile: pri tebe sa clovek ani vypisat nemoze ist :grinning: hned odlezes :grinning:

thomaskovi chuti likerikove mliecko,sak je chlap :slight_smile: a nasej hanke preco chuti? :confused: :grinning: ze by bola po nas? :grinning: :grinning: :grinning:

ja som zaregistrovala ze si tamarke vinsovala,ale take som to mala rozlietane tie dni,ze volajako som nestihala reagovat :unamused: aj sa hanbim,ale snad mi to tamca odpusti :wink:
1. jan 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja planujem otehotniet koncom roka :grinning: dufam ze sa podari :pensive:
1. jan 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi jááááááj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a Tamarka mala čo? :confused:
1. jan 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaruš tak držím palce :wink:
1. jan 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gali,no u vas je to teda riadne zamotany kolobeh :rolling_eyes: by ma porazilo,stale niekto chory :cry:
1. jan 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarus no co narobis, taka salena povahaj :grinning: :wink:

jarus, ale sak neva, je zavinsovane a je dobre :slight_smile: :wink:

alic, no sak luciina tamarka, nie moja :grinning: ta ma meniny v polke januara a narodky v auguste :wink:
1. jan 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem andrejka :wink: no to by musel byt sex dovtedy :rolling_eyes: bo voljako to u nas stagnuje :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. jan 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fajny stedrak aj mamina robila,no ja som sa bala ho jest,za orechy :confused:

jaj este som chcela,dudri,ty si si prepichla bradavku s ihlou????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
1. jan 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarus no proste jasne, na teba hodene trenky neplatia, ze do mesiaca hotovo :grinning: :wink:
inak my sme tamcu robili prerusovane rok, ale neprerusovane sa pocala do 6 mesiacov, thomasko hned na prvy sup :wink:
sa hovori,ze zeny su so starych vajicok a chlapi s cerstvych vajickok, cize chlapceka splodis hned, zenu aj neskor :grinning:
1. jan 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarus, u nas vypestovane orechy sa mozu :wink: ja som dala mlete mandle a tie su nealergicke :wink:

jaj no vidis, toto som chcela pisat, ze durdi si bradavku ihlou prepichla , boze to by ma nenapadlo :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ako vlastne vedela, ktora dierka je nepriechodna :confused: :sweat_smile:
1. jan 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my želáme všetkým oslávencom len to naj :wink: Adi, aj tu sneží.
V noci sa kone splašili, zlakli sa toho rachotu a dva sa dostali von z kotercov. Urobili v maštaly dobrý bordel, a vysypali krmivo. :frowning2:
1. jan 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fíha, Jarka tak budeme držať palčeky nech sa podarí :wink: Inak aj ja som počula že ked chceš chlapca musíš každý deň sa milovať lebo spermie s mužským chromozomom sú rýchlejšie a skôr umierajú a ked dievča tak máš mať 2 týždne pauzu aby tie mužské stihli umrieť :slight_smile:
Neviem ako u vás ale u nás to presne tak vychádzalo. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Gali to je hrôza u vás. Mňam ja som práve zjedla sviečkovú a hnedle a zase som prejedená :unamused:
1. jan 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok