Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dididi30
1. jan 2009

kukam same nove fotecky 😀 😉

dididi30
1. jan 2009

luci, a preco jej chces davat jednorazovky? ty mas asi kopec casu 😉 teda ja nemam nervy, esteze pri malej boli uz pampersky 😎 😀 😀

lucia31
1. jan 2009

didi, ja jej doma davam latkovky, ale nie klasicke latkove plienky, ale taketo, moderne, so savim jadrom, bambusovym alebo frote....ja som taky skryty ekolog, periem v slize, separujem a tak 😝 😀 ..ale inak som celkom v poho 😀 ..no, casu mam, vsak noc je dlouhaaaaaa 🙂
didi, pocuj, tebe Thomasko paradne stoji, to moja Tamca sa nechyta, juj, leniva je ta moja dievka, ale jazyk jej ide za dvoch..dnes napriklad lezala na brusku a pred nou moj mobil, nemohla sa k nemu dostat, vsak naco sa namahat, tak zacala k sebe tahat plachtu, aby si ho pritiahla, no, rozumu ma dost 😀

alica147
1. jan 2009

luci aj moj malý sa vždy takto vynajde 😀

dididi30
1. jan 2009

luci ja viem ake, tu to predavaju vo velkom, ale predsa to treba prat...ale dostala som aj ja jedny take gatuse a k tomu tie vlozky do toho a veru, ani sme to nepouzivali, asi preto,ze thomasko bol srajko a nemala som nervy kazdu chvilu prat 😉
lucia ale tvoja dievka je dvakrat taka co moj thomasko, on je tititko, on sa este aj pod nizkym stolom v obyvacke hrava alebo tam nacuva ked lozi 😀 ved uz aj stvornozkuje, aj do predu mu to pekne ide 😉
luci no s tou plachotou som sa zabavila 😀 😀 no ale snazi sa 😉 😀 😀

lucia31
1. jan 2009

juj, to nehrozi, ze stvornozkovat 😝 este tak liezt do zadu tempom ospaleho slimaka, ale inak pohoda, klidek, leharo 🙂 cely Janko v jej veku, a teraz ho nejdem zastavit, co tak lieta, skace po celom byte

zuzpolka
1. jan 2009

ahojte, tak už som tady 😀
dnes Viki nemohla zaspinkat, neviem čo jej bolo chudatko strašne plakala 😢 asi jej idu vrchne zubky 😖 neviem čo ine by to mohlo byt ☹

už som dala foto kukipuki 😀 😀 😀

dora01
1. jan 2009

ahojteeeeee! 😀 😀 😀

gali, pridavam sa k tebe, aj mne sa v zaludku cosi vzpricilo ☹ 😀 😀 😀 no co uz ako na novy rok tak po cely rok- mame sa na co tesit 😀 😀 😀

alica147
1. jan 2009

zuzi Viki je nááááááááádherná 😵

dora01
1. jan 2009

jaj lacko konecne nieco nove povedal: DEDE DEDE. ako nic extra, ale ja mam z toho strasnu radost, lebo on uz 2 mesiace to iste dokola. Je to taky tichy typ- rozprava zasadne rano a vecer 😀 😀 😀

dididi30
1. jan 2009

luci kazde babo je ine 😉

zuzka viky je zlatunka 😉

radka, no daj pokoj, hadam to nebude cely rok, lebo ja som mala pred 8 rokmi zapalene creva, to ma zabijalo, ja uz nechcem 🙄

zuzpolka
1. jan 2009

dakujeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀

dora01
1. jan 2009

zuzka, krasavica je viky, dievcatka su kuzelne, daju sa pekne nacackat

dididi30
1. jan 2009

zuzka, luci aj thomasko dnes bol zlaty ,ale tie straaaaaasne slinky a furt tie pasticky v puske, no nejdem pisat,ze mu idu zubky, ale skor ho srbia..tiez taky divny plac, no dufam,ze to nema odomna, lebo mna boli zaludok a on len na cici 🙄 ☹

zuzpolka
1. jan 2009

aj ja mam nejake divne pocity v bruchu ☹ neviem či žaludok alebo čreva 😖
dididi a ako sa ti to prejavilo ten zapal 😕 ? ja si myslim, že tiež niečo take mam 😢

dididi30
1. jan 2009

zuzka, no to boli bolesti v oblasti zaludka, ako keby creva bolave a nie a nie to uvolnit, najma ked nieco zjem a ide to dole tak taka tupa bolest ☹ ked to trva dlho, tak to je zapal, no hadicka ta nemine 😒 mala by si ist k lekarke, lebo to nieje sradna

zuzpolka
1. jan 2009

dididi maš IP 😉

dididi30
1. jan 2009

zuzka aj ty 😉

lucia31
1. jan 2009

juj, babulky, spadava mi kon 😠
este som prihodila fotocku mojej gulocky 😉
chudatka zienky..ak mate repikovy cajik, tak si dajte, na zaludok...nejaky virus alebo co?

dididi30
1. jan 2009

lucka ja som videla tvoju gulocku 😀 ako taky vankusik 🙂 zlata je, zelena jej ide 😉 ......no ja neviem co to, ja to tak mavam, nieco zle zjem a hned ma pali zaha a este aj pobolievaju creva....repikovi caj nemam ☹ nebude stacit urologicky?

lucia31
1. jan 2009

didi, skus si dat zazvot, mlety, suseny, ak mas....na lyzicku a zapit teplym cajom...zahrieva zaludok, creva, mne to pomaha...

zuzpolka
1. jan 2009

ja prave pijem kamilkovy čajik 🙂
Lucka a na čo je to dobre??? 😕

dididi30
1. jan 2009

luci fiha, no nemam ale zitra skusim 🙂 a nebude to vadit thomaskovi v mliecku?
zuzi kamilkovy je mnam

kikaamajko
2. jan 2009

Dobré ránečko všetkým, asi som prvá dnes, ak ma niekto nepredbehol kým to napíšem 🙂
Jáj baby krásne fotečky ste popridávali, tie naše detičky sú krásne a šikovné všetky 😉
Lucia si šikulka s tými plienkami, aj ja som nad tým už uvažovala, ale ked ti malá cez deň spí tak to nepreciká?
Zuzka, Gali figu borovú čajíky piť, len si dajte slivovicu 😀 😀 😀 😀
My sme zase úžasne spali, každú chvílu hore, v noci som to nerátala lebo by ma šlak trafil ale od piatej do 6 som bola pri nej 7 krát, no to ani zadriemať nestihne človek, a potom som už vstávala. Je to hnusák ten môj syn, chce ma zničiť. Ale inak je zlatý, zistila som náhodou že on strašne veľa vecí rozumie.Kedže bežne tak chodíme že ho držím za ruky, tak mu poviem napríklad že kde je bábo? A on šup do Kikinej izby ku bábike, alebo štipce kde sú tak hned sa rozbehne ku nim na chodbu, som ostala s toho prekvapená tak ho teraz skúšam a zisťujem že ovláda význam mnohých slov, a pritom každá vec je v inej izbe.

alica147
2. jan 2009

čaveste,druhá 😀 😀 😀 sa lepším 😀 a od pondelku budem prvá len sem nestihnem skočiť 😀 😝

alica147
2. jan 2009

posledný den volna 😖

dididi30
2. jan 2009

tretia 😀 😉

ahojte, boze mna stale boli zaludok a neda mi to , tak vam hodim jeden link, co mam od jednej osobky, ked bude chciet tak sa prizna 😉 😀

http://www.drnatura.sk/ napiste co si o tom myslite,lebo ja mam dost a objednavam to 😎

alica147
2. jan 2009

didi ahoj,len som to preletela ale verím tomu ja si bežne robímmenšie očisty tela ale teraz ked kojím tak nie ale večer si to určite prečítam celé

dididi30
2. jan 2009

alic, a ake metody pouzivas ty? lebo ja som si v zivote neurobila ocistu a je to citi na mojom zaludku a aj na vecku 😝 😅 chcem sa dat do poriadku, mame na beh na problemy s hrubim crevom, tak sa bojim 😖
teraz sliedim po takej jednoduchej detoxikacii, hlavne z vnutra, hoci su aj masaze, ktoru urcite nevynecham ked pridem v aprili domov.....

kikaamajko
2. jan 2009

Gali, určite je veľa pravdy na tom čo tam píšu, lebo ozaj veľa chorobám sa dá predísť detoxikáciou organizmu, akurát som nepostrehla z čoho je to zložené, možno som si nevšimla lebo som to len tak preletela

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre