• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
zajtra sa chystáme k našim do žiliny, sa teším, tak dúfam, že to vyjde, bo poslednú dobu vždy keď sa na niečo teším, tak sa čosi zlé stane :frowning2:

dnes mi babka prezradila, že bratrancovej priateľke povedali, že budú mať dievčatko :grinning: Tak sa vytešujem spolu s babkou, že bude mať pravnúčatká do páru, nášho matejka a ich alicku :wink:
2. jan 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj greguska, aj nas zboznuje papiere, hlavne casopisy :grinning: potom hladame stranky ked si chceme precitat :grinning:

dnes sa preplazil celou obyvackou a zacal vyhadzovat vsetko z policky co je pod konferencnym stolikom :grinning:
2. jan 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky :slight_smile:

citam, ze vas jednu po druhej kolia crevne problemy, rychlo sa tedy vyliecte :wink: , ja ten link od zuzky radsej ani nebudem citat, bo by som mala len vycitky svedomia o mojej zivotosprave :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnes nas dadino sam sedel a uz aj pekne udrziaval rovnovahu, musim zapisat do jeho knizky :slight_smile: :slight_smile:
2. jan 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dora, to je super ze uz takto lozite :wink: :wink: my stale nic

dnes som stretla znameho, ma 9 mes. syna a vravel mi ze maly do osmeho mesiaca prespal pekne celu noc a teraz posledny mesiac sa pokazil a vstava kazdu hodinu a je prisaty na prsniku. Joj som zvedava co nas este caka s tymi nasimi deturencami zlatymi :grinning: :grinning: :grinning:
2. jan 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute zeny a co vy nejako polahko, nikoho :astonished:

no ja som si kupila aloe vera dzus a nakonec som zistila,ze kojacie zeny ho nesmu, no a ja som si veru za jeden dala :unamused: tak ja neviem, chcem sa dat do poriadku a asi to teraz necham tak, lezne co s tym, ked to sa ma spotrebovat do 2 mesiacov :unamused: a nebolo to lacne...

lenka diky za pochvalu fotiek :slight_smile: , no thomasko uz aj stvornozkuje, neviem preco ale vacsinou pohne pravou rukou a lava mu stoji na mieste, nevie ju akosik pouzit, este na to neprisiel, ale ide mu to krasne a ked sa chce pohnut tak sa odraza :sweat_smile: zlaty je....stvera sa po kadekom a kadecom, jaj uz davam riadny bacha :unamused:

alic ty co robis, uzivas si posledny den materskej? joj ty uz zitra, ja koncom mesiaca tiez :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale neva,bude zmena :wink:
2. jan 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi, ja som tu :angry:
a vraj nikoho :grinning: :grinning:
2. jan 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa uz tesim ked sa maly po nas bude plazit a lepit, jaaaaaj maznosko nas
2. jan 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukipuki :grinning:
gali daj vypiť Marošovi ved aj ten je furt chorý a ty si daj zajtra ovocný den
2. jan 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krazu, aj ja som sa na to tesila, len som si naivne myslela, ze sa to nauci neskor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. jan 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som si hodila daku ocistnu kuru, len teraz nemozne setko by slo do mlieka :frowning2:
2. jan 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzkrazu, aj nas je maznosko, len sa niekde trolilinku buchne konieeeeeec, tamca taka nebola :grinning:

alic jaj no marosovi to nechuti, ja neviem ci si to da, on je fajnovi, no ale nadzam to do neho....sak tolko vitaminov som mu nakupila :grinning: :grinning: :grinning:
a myslis,ze to nemozem, ani len jednu lyzicku denne? sak vselijake masticky pre deti su a nechapem ako toto moze vadit :unamused:
2. jan 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maťkovi sa tiež do lezenia veľmi nechce, aj tú riťku už prestal pučiť :wink: ale začal sa premiestňovať tak ako tu už ktosi spomínal, pretočí sa na bruško potom zase na chrbátik, pritom sa ešte krúti ako hodinkové ručičky a takto dookola až kým nie je tam kde chce :grinning:
2. jan 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gali, aj náš je taký že sa trochu buchne a začne plakať, tak ho teraz učím, že musí so sebou opatrne. keď ho vidím, že sa ide otočiť vždy mu poviem pekne pomaličky lebo sa zase buchneš a normálne to zaberá, a keď sa aj buchne tak ho neberiem na ruky ale mu povysvetlujem, že si má dávať pozor :wink: neviem, či mi síce rozumie, ale tvári sa tak :grinning:
2. jan 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi ja neviem ked je tam písané že sa nemôže tak radšej nepi a tá lyžička denne ti asi nepomože,ale tak ako písala Radka teraz žiadne očistné kury takže vážne napr.ovocný den si možeš dať,piť vela tekutín a podla mna by si zatial mala skusiť tie acidofilné mliečka a meltu jak písala Lenka
2. jan 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ano, aj nam kazdy vravi, este si uzivajte kym vam lezi a nelozi po celom byte :grinning: :grinning: :grinning:
2. jan 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
greguska, nas david sa tak posuva - otacanim :dizzy_face:
2. jan 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to si môžu tí naši drobci ruky podať :dizzy_face:

maťko sa práve parádne dokakal, zase 2 dni nič, a teraz nálož :wink:
2. jan 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve teraz hovoria v reflexe o očiste, no nič nepočujem, lebo maťko má rozprávací deň dneska, teda vydáva také neidentifikovateľné zvuky, že to ani opísať neviem :wink:
2. jan 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano gregus sledujem :wink:
2. jan 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning:
tak naša Viki sa posuva ale len v choditku :-lozenie nijako nehrozi-zatial :confounded:
ale v choditku je za to už poriadne rychla :grinning:
A už vieme urobit pa pa,,,,a bac bac :grinning:
didi :wink:
alic tak dobre si ma prehovorila :wink: zitra skusim ovocny den, no som zvedava ci to vydrzim :grinning: :grinning: :grinning:
2. jan 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi neva aj ked hned nevydržíš celý den,stačí na začiatok aj pol dna, ja som si dnes nakupila jablká a tiež sa zajtra začnem dávať do hromady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. jan 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved sa da vselico, aj medik so skoricou, ale zas ta sa nemoze :unamused:
ja moc tie biele acit jogurty nemozem, pali ma z nich.....no a tatino bude pit ten dzus, len mu to musim vraj pripomenut :grinning: :wink:
2. jan 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi ale ved nie biele sa iba možu ja si napr kupujem občas vanilkové acidko,alebo actimel tie flaštičky máš tiež už aj ochute
2. jan 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic a to uz ides do roboty nie? ci az v pondelok??

tak to jo to do obeda vydrzim :grinning: :wink: inak vraj je dobre kazde rano na lacno vypit 1.5 vody :astonished: sak tolko nevypijem ani za cen :grinning: :grinning: :grinning: no skusim, a vraj hodina po tom sa nema nic pit, tak zitra skusam :wink:

jaj a hanbim sa bola som v mcdonalde :rolling_eyes: :zipper_mouth: ale uz nepojdem, alebo sa budem obmedzovat, slubujem :grinning: :grinning:
gali ešte sleduješ reflex ? tá teta matematička - s tou šatkou na krku čo rozprávala o horoskope ma učila na vysokej :wink:
to len tak mimo témy :confused:
gregus,heeeeeeeeej, no teda ucitelky su vlastne realistky a v taketo veria :wink: hm no ale vraj to nieje tazke, vraj sa to da naucit.........no ja tomu verim :wink:
2. jan 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja neľúbim biele, ja len ochutené acidká a tie väčšie lebo mne sa zdajú sladšie ako tie téglikové :wink:
a actimel ochutený nám dávali v porodnici.
2. jan 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi ale ved očisty su realne a vedecky podložene to su neni žiadne čary mary

no a 1,5l vody naraz ti dobre akurát zaťaží obličky,hovorí sa že sa máš napiť vždy ked prejdeš okolo vodovodu ,ale uplne stačí ak raz za hodinu vypiješ pohár vody

idem v pondelok
2. jan 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok