Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dididi30
8. jan 2009

greguska jasne,ved ako by to bolo 😀 😀 😉

erika, pekne fotecky ale ty hlavnu foto co mas ti vymazu, lebo same dieta tam nemoze byt, ja som tak mala aj zuzkrazu aj kostricka a vymazali nam, musi tam byt matka s dietatom 😉 len ta upozornujem aby si nebola prekvapena 🙂

vanilka, ja davam aj kasu aj kojim a nie a nie spat celu noc bez toho aby si cicol, moje zlate cuciatko,boze ja toto mi bude chybat ☹ 😉

dididi30
8. jan 2009

ups ale mi ide, nie ty ale tu 😉 hlavnu.. 😀 😀 😀

dididi30
8. jan 2009

erika v tej postielka je malicka zlata, pekne sa smejka 🙂

dididi30
8. jan 2009

jaj a malej andrejke skore uzdravenie , aby ste mohli chodit vonku castejsie 😉

ozaj cilka a ako je to byt v 71tt 😀 😀 😉

zuzpolka
8. jan 2009

ahojte 🙂
všimla som si že nie len ja ale aj vy sem troška pomenej chodite 😕 ale aspon stiham čitat 😀 😝

všetko najlepšie oslavencom s Vikinkou želame 😉

inak dnes som malu už o šiestej musela okupat lebo bola zla jak čert 😀 tak už haja.....
ja mam za hodinu kaderničku 😀 tešim sa 😅

erika26
8. jan 2009

diki didi idem to zmeniť

erika26
8. jan 2009

tak som to zmenila, dúfam, že stromček na fotke nevadí 😀 😀 😀 . Ďakujeme za pochvaly 😉

alica147
8. jan 2009

ahojte 😵

zazi dakujem 😉

tak dnes som mala v robote vážnu krízu, aj som si poplakala 😢 jedna fuchtla sa do mna začala navážať,že od jakého malinkého bába som odišla a že ona veru bola so svojím synom doma dva roky (pred 100rokmi ked bola materská pol roka)a zadarmo a tvárila sa pri to jak keby som malého dala prinajmenšom do hniezda záchrany 😠 😠 😠 na to prišla druhá a tá v rámci empatie mi chcela chuda povedať že jak mi je asi strašne smutno za malým no tak som to nezvládla a rozrevala som sa 😢

zuzpolka
8. jan 2009

juuuuj alicka ☹ ☹ ☹ hrozne 😠 a čo si ona mysli, že keby si nemusela tak ideš od maleho preč??? 😕 😠
určite by si radšej bola s nim ako v praci,,,ved to je jasne ☹

zuzpolka
8. jan 2009

no ja sa s vami na dnes lučim idem na tu frizuru 😀
tak vam želam pekny večer a dobru nocku 😉

greguska
8. jan 2009

andrejka, to bola teda poriadna...... ja by som v tej situácii reagovala tak isto, a určite by som revala ešte skôr ako ty. snáď ti je už lepšie, určite áno, keď si pri miruškovi.

ja idem kúpať, bo mi tu stále robí že mňam mňam....

erika26
8. jan 2009

jooj alica, kašli na ňu, veď ty vieš prečo si išla do roboty a nech ťa jej názor netrápi. Ja som zažila minulý týždeň niečo podobné, ked som učila 2 hodiny lyžovať a manžel strážil malú ktorá mimochodom spala tie dve hodiny v kočíku. Prišli kamaráti a keď sa kamoška opýtala, že kde som tak ked jej muž povedal, že učím lyžovať ste to mali vidieť. Každému začala rozprávať, že "ona kojí a pracuje že kto to kedy videl". Tak som jej povedala, že som potrebovala vypnúť a že je to pre mňa relax, plus som jej povedala koľko dostanem na hodinu /samozrejme som jej povedala trochu viac/ a hneď stíchla. Aspoň mala o čom rozmýšľať. A bol kľud. Na druhý deň som učila lyžovať tiež a už sa nad tým ani len nepozastavila, ešte mi aj so synom na svahu zakývali. Ľudia sú všelijakí. Nič si z toho nerob 😉

alica147
8. jan 2009

dík baby

ved ja som jej povedala svoje že ked si to mohla dovoliť mohla byť doma aj dodnes ale je to na nervy je viac takých čo na mna ne obede očipučia že ty už!!!!!!!!!!! si v robote?kravy 😠

eri pekné fotečky

dididi30
8. jan 2009

alica fuha no to je p..a ja by som jej povedala, no mala si aj ty jej, stara raketa 😠 😉

ja som davala drobca spinkat, boze sa to je hroze,baby on sa v posteli tak roluje, ze katastrofat, som cakala kym zaspi, bo som sa bala,ze sa zrube, sak on uz beha po celej posteli a este ked ma uvidel,ze ho sledujem od radosti si udrel cielko o celo postele, chuuuuuuta 😢 😀 😀

gregus a co bolo na mnam mnam 😀 😀 thomasko dnes srotoval vsetko okrem kasiciek, no brokolicu so zemiakom nemusi, este len ju otvaram a zaciti ten smradak uz vyprskuje s pusinky, ale inac vsetko papa, vymyselnik 🙂

dididi30
8. jan 2009

alica no to je zavist, vieeeees, nic si s toho nerob 😉
mas ip 🙂

vanilka32
8. jan 2009

didi, aj ja ju kojim 2-3x za noc ale mam pocit ze to ani nechce, ona sa len preval,i na druhy bok ja automaticky vstavam k postielke a ona nic nechce, ale ked uz sa mi na tych balonoch neda spat no tak musi dievca pomoct 😝

dididi30
8. jan 2009

alic si moderna zena, tu v anglicku by ta nik nedsudil...
proste tu su sproste dedinske a detinske kozy, ktore uz maju odrodene a nic ine im neostava len do smrti robit a starat sa o svojich starych smradlavych muzov, ble, tak im treba 😀 😀 😀 😀

vanilka32
8. jan 2009

alica jednym uchom dnu a druhym von...ty vies preco si sla do prace a nazory kolegyn ta predsa nemozu rozhadzat! 🙂 asi nemaju co riesit tak si vdacny objekt na par dni.

dididi30
8. jan 2009

vanilka 😀 no aj nas mal take stavy, ale preslo ho to, teraz zuby sramotia , len do kedy....

inak baby chcela som sa opytat ci to moze byt, malemu som kupovala na ritku len tie biele pampars vlke servitky a teraz som zacala tie zelene s levandulolu a sa mi zda,ze ma taku cervenu ritku a na nej take pupaciky, joj moze to byt tou zmenou? ci od jedla....inak mam este 4 baliky do prdilka, naco som tolko kupovala 😠

dididi30
8. jan 2009

inak dobre mi ide, katastrofa co? 😀 kazde druhe slovo s chybou 😀 😀

alica147
8. jan 2009

ved hej serem na ne len ked mne je strašne smutno za malým tak takéto reči mi na nalade napridávaju

didi može to mať z tých handričiek no ale aj nemusí,skus ich chvilu nedávať, potom sa k nim vrátiť, no a uvidíš

dididi30
8. jan 2009

alic my by sme boli take iste.....sak aj gregus maka , ani nieje poriadne na materskej a je kopec takych bab...
no co uz ked tam mas take zasluzitelky ci ako sa to povie, stare rakety 😀 😀 😀

alic skusim mu ich nedavat, lezne ja mam tu 2 poschodia a na kazdom poschodi mam to umelohmotne puzdro a v nich ten levandulovy obrusok, no tak neviem kedy sa ich zbavim do kelu 😀 ale ja mu utieram aj okolo pipika a tam nic, .......tak mozno je to skor z jedla, ale neviem z akeho, ale zas ja som zacala aj korenene jest, tak mozno z toho 😒

greguska
8. jan 2009

erika, joooj, ti závidím, ja by som taaaak rada išla lyžovať, no nieto času ani snehu 😀

gali, dnes sme mali po dlhom čase doma varenú stravu 😉 polievočka mrkvička, zemiačik, kuracie masko, oliv. olej. my ešte iné nepapáme, ale už sa chystáme na nejaké to ovocíčko. inak som dnes bola v lekárni, doplniť zásoby, konečne mali aj špenátikovú hipku, tak som zobrala všetky 3 čo tam boli a ostatné prísady mu dorobím doma. ale iné som chcela, že som tam videla aj tie, čo si ty spomínala, že jogurtové s čokoládou 😀

a čo sa týka tých utierok, mangi tiež dávnejšie kúpil omylom tie levandulové a tiež mal prcko také vyražtičky na prdelke, tak som ich prestala používať. on v tom období aj dosť kakal, bo mu tie zuby išli, tak neviem, z čoho to bolo. lebo teraz ich mám otvorené ešte posledné balenie v robote, normálne ich používam a rituľku má peknú 😉

dididi30
8. jan 2009

gregus no vies co ti poviem k tej co je s cokoladou a medom a tropickym ovocim a to sa tyka aj kasi, ze vraj ked sa to prevari ako aj v hippkach tak to nevadi, ze sa prevari aj ten alergen, no tak teraz bud mudra 😀 sak ja tu magorim ze aky magori a vlastne to je ok 😅
no tak zeby to bolo zubkami?len neviem akymi, my este nemam teda neviem on mi nedovoli tam kuk 😖 😀 😀

greguska
8. jan 2009

prcko je už v postielke, sa nakojil do spánku 😀

idem sa aj ja dať trošku do poriadku, niečo by som aj zjedla, a budem tu čakať mangiho, ten sa ešte večer chystal na nákup do metra, tak uvidíme, či mu vyšiel krok 😉

greguska
8. jan 2009

gali, ja som tiež z toho magor, ale radšej nedávam keďže sme rizikoví 😉

ja som tiež dnes chcela kuk - teda pošmátrať prstíkom po ďasienkach, že či už prvý vrchný nevyrašil, ale tak mi z tými dvoma spodnými zakusol do prsta, že som to vzdala 😀

dididi30
8. jan 2009

gregus, ani ja nedavam ani nebudem dat, tiez som alergicka astmaticka a muz alegrik tak nepokusam 😉

no tak tu su uz sami zubaci, my nic, ale neva sak nam budu neskor vzacne 🙂

greguska
8. jan 2009

maťko má teda tie 2 poriadne veliké, až je to smiešne keď sa rehoce a také dve ihličky tam trčia 😀

a som zabudla napísať, čo sa mu dnes zase podarilo. ja neviem, či som už ja taká neschopná, alebo mám na to také šťastie, ale zase sa vykakal keď mal holú riťulku a hral sa pod hrazdou 😀 a opäť si to šetril 2 dni 😀 tak som dnes aj prala hraciu deku a tepovala kus koberca 😀

gali, a ako ste na tom s nočníkom ? len tak občas tam sedkáte ?

emmillya
8. jan 2009

ahojte 😉
tak som sa tu konecne aspon na chvilku dostala... vcerajsok sme mali naozaj h r o z n y 😢
malej vyskocila teplota na 39.5, hnacky trvali, nechcela vobec cajik ani ryzovy odvar, zacinala sa normalne odvodnovat a byt malatna. no co vam budem hovorit... ☹ nasadili sme zabaly vtedy to troska kleslo a kupili sme taky rehydratacny doplnok v lekarni ktory konecne zacala pit -to bolo vlastne jedine co sme do nej dostali a zda sa ze jej to pomohlo 🙂 a vyhli sme sa nemocnici 😉
vysledky vyteru este nemam, tak uvidime co to vlastne je, ma vraj naliate totalne horne dasienka, no neviem.
dnes uz teplotka krasne klesla, mala ju len raz aj to len cez 38 takze to uz bol pre nas obrovsky uspech.
hnacky este trvaju ale uz to nie je az take ako bolo, dufam ze to neurieknem a nezmeni sa to.

citala som vas len tak letmo - adi take osoby by som nakopala rovno vies kam ze? no na svete su aj taky jedinci ktori si myslia ze matkam to robi dobre odist predcasne od deti vies? zboznujem take pohorsene pohlady ako si pisala, nech si upracu na vlastnom dvore, kasli na nich 😉

alica147
8. jan 2009

adi dík 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre