Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dora01
10. jan 2009

drobec uz spi,baby to bol stres jak svina strasny naraz mali ti blavaci rovno to napalili do domu, vytrhlo stenu pol ktat pol metra, setky tehly vypadali, bolo vidno az do obyvacky

ja som vyliezla z auta a odisli mi zvierace, som sa pocikala, prosim nesmejte sa mi 😒

dididi30
10. jan 2009

cau sova 😀 😉

alic a ty ma necitas, aj ja som ti pisala o oknach,ze co mas robit 😠 😀

dora01
10. jan 2009

ahoj kuki puki ahoj dagada 😉

alica147
10. jan 2009

didi 😀 😀 😀 😀

dadi huuuhuuu šak ked si sa rozlučila čo už sme mali na to? 😀 😀 ahoj, ako sa má Lukinko?

dididi30
10. jan 2009

boze radka ☹ , ti verim, ja by som urobila aj horsie..a este babo somnou, ja by som ich tam dobre s prepacenim vypi..vala 😠 😠 😠

jarka a co necitam 😲

krazu
10. jan 2009

no ja som teda zvedava ked nas maly zacne lozit ako bude zaspavat a kolko krat obide postielku kym zaspi 😀 😀

didi 😀

dadaga
10. jan 2009

sak pisem,ze mame jeden zubok uz...

dori.. nesmejeme to je normalne.. ja by som aasi hresila jak pohan.. a potom sa rozplakala...

dididi30
10. jan 2009

no zuzka ale thomasko postel obchadza sa bojim aby nezlupol a on ma sleduje a ja sem tam na neho kuk a on si mysli,ze sa hrame na skryvacku tak rehot a ja nervy 😠 strasne to je baby konieeeeeeeeec 😲 😎 🙄

alica147
10. jan 2009

didi jasne že som to čítala,dakujem 😉

Radka by sme sa ani nesmiali ja by som aj posrala alebo určite povracala jak sa poznám 😖 to su hrozné situácie,mna zrazilo auto ked som bola malá a som sa počurala a potom ma zrazilkolotoč a to už bolo horšie,som sa síce nepočúrala ale za to som si natrhla obličku 😝
a Lacko macko?sa určite zlakol nie? či vy ste vlastne nevrazili asi do ničoho,však?

dididi30
10. jan 2009

dadi vazne??jaj a mi nist, hm sak ked to je bezube je to pekne, ale len male, stare to vyzera hrozne 😅

dadaga
10. jan 2009

didi hej.... 🙂

krazu
10. jan 2009

dora to je normalne, ja by som asi nevladala ani vystupit

alica, greguska ja sa k vam tiez pridavam s oknami

dora01
10. jan 2009

bol tam aj maly aj muz so mnou vpredu. strasne plakal, ked sme zratovali spolujazdza tej svihlej blavacky, tak nas prichilila jedna pani v dome, bo maly bol strasne hladny, nemala som ho poriadne obleceneho tak som mu dala svoju mikinu a hasici nam dali deku-vsak sme sli len do tesca, sme potom tvrdli hodinu vonku, kym sa to spisalo,

vinnik nehody sa este neurcil bo ta blavacka tvrdilaa, ze som dala na poslednu chvilu blinker, ale nie je to pravda, proste tvrdenie proti tvrdeniu, ona valila asi 80 sak to bolo vidno, auto maju do srotu. nase bolo len zboku, spredu popucene, nastastie sa dalo na nom odist, som to zvladla este ubrzdit, meter od toho domu

dididi30
10. jan 2009

alic ty si tiez bola asi dobra, ked ta takto zrazalo 😲 😀 jaj strasne to muselo by 🙄

mne zas vodny bicykel vytrhol gucu vlasov 😒 a ked som sa vydala spadla som do jarku 😀 s bicyklom prosim 😅 a za tyzden som padla ako kabela na koberec a cele lice zodrate(nepila som) 😀 a na druhy den kontrola u lekarky a ze ci ma maros bije 😠 😀 😀 😀 ale toto som uz pisala 😉

krazu
10. jan 2009

dada gratulujeme k zubku 🙂

no ja musim ist, muzik ide okupovat PC tak sa majte a dobru noc
pa

dora01
10. jan 2009

jaj sorry, ze vam tu taketo vypisujem, som to nemala komu povedat, iba sestre, lebo zajtra ma dojst z rakuska a keby uvidela to auto na parkovisku aby sa nezlakla

mame som nemohla zavolat, bo uz bolo neskoto a ona by nespala celu noc ako ju poznam

dididi30
10. jan 2009

radka strasne strasne ☹ ako z filmu 😕 jaj tak sa bojim a my este na take dlhe trasy z anglicka na sk a opacne, sak to staci nejaky debil a je po nas, nedaaaaaaaaaaj boze, pftuj pftuj 🤐 🤐

alica147
10. jan 2009

krava jedna ale ved jej brzdná draha by mala určiť že išla neprimerane rýchlo nie?
no aj tak dobre že ste ok,bože raz dva sa stane zle...

inak my s tým naším zubkom,ja neviem on ten malinký kuštik ma futr taký rovnaký jemu to nejako divne ide von 😕

alica147
10. jan 2009

radka ale to je v pohode ved na to sme tu,treba to dostať zo seba von

alica147
10. jan 2009

didi ty si ma pobavila 😀 😀 😀 😀

dididi30
10. jan 2009

radka jasne treba sa vykecat ale zas ja by som to dala vediet rodine ako prvej, nech nas pomojkaju ☹

alic 😀 😀 😀 sak aj teraz sa smejem ako som to napisala 😀 😀

dora01
10. jan 2009

ali, vam ide zubok?

akoze mu trci iba kustik?, on nemusi byt uolne rovny ako tie nase, muse byt taky zubkaty, vies niekde vyssi niekde nissi, ked bude tuhe papat tak si ho zabrusi dorovna

alica147
10. jan 2009

no hej jemu sa predral taký malilinký kuštik ešte minulý týžden ale dalej nič 😕

dora01
10. jan 2009

didi, sak ja som povedala muzovi, ze nech radsej zajtra zavolame, lebo ja by som plakala do telefonu a este viac ich vystresovala 😢

dora01
10. jan 2009

neboj, to kym sa vytlaci cele... to este chvilku potrva

dora01
10. jan 2009

zajtra am sestra zobere k nasim domov tak potom im poviem, bo mama je taka labilnejsia na nu treba opatrne

dora01
10. jan 2009

am -ma 😉

alica147
10. jan 2009

ved hej no len vidno chuda že ho to bolí,hryze o dušu až sa trase už mu ani hryzátka nedávam lebo vždy si to tým iba rozdráždi

dora01
10. jan 2009

a este som vam chcela napisat, ze aby ste to nepodcenovali ako my, ze sme sli iba do obchodu a maleho lahsie obliekli aby mu nebolo teplo, lebo fakt clovek nevie co ssa moze stat a potom mozete kdesi pomrznut od zimy ☹

dora01
10. jan 2009

ani take co sa davaju do chladnicky nepomozu, ja som si tie hryzatka strkala do pusy ked ma strasne bolel zub mudrosti, ale strcila som ich rovno do mrazaku a bola to parada 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre