Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

miauka
11. jan 2009

Ozaj, este ma napadlo, co mame nove...Uz sa prevalujeme aj z bruska na chrbatik a asi tyzden Eliska spava v noci na brusku. Sama sa tak zacala ukladat, tak sme ju nechali. Aj vasi drobci tak spavaju?

vanilka32
11. jan 2009

tak kupim aj ja tu pohanku uvidime ci bude mat uspech 🙂

my sme boli plavat iba v rehabilitacnom stredisku, lebo mala sa stale netoci iba nabok da nozky a dalej nic. A zdravotna asistentka z centra ma upokojila, povedala ze mala nema ziadne stuhnute svalstvo len je proste leniva a pride to neskor 😀 neriesim to a neporovnavam ju s inymi detickami...ale plavanie ju moc neoslovilo, po 20min zacala vzdy plakat a chcela ist von, zatial kurz plavania nezvazujem.

aha miauka prave citam ze sa tyzden Eliska prevaluje, cize az ked mala 7 mesiacov to prislo 🙂

alica147
11. jan 2009

krásne fotečky ste popridávali všetky 😉 😵

miauka
11. jan 2009

vanilka, ano z bruska sa zacala az teraz prevalovat, ale z chrbatika na brusko sa prevaluje uz mesiac. Ale iba na pravu stranu, na lavu sa da len nabok a nedotiahne to dokonca.

dididi30
11. jan 2009

ahojte 🙂

alic dik 🙂
my sme boli na navsteve a trocha vonku, bo uz nam doma sibkalo, konecne mame nad nulou 10stupnou, parada 🙂
synator uz haja, chvala bohu bolo to lahke uspavanie, zaspinkal sam a nejako sa nevladal prevalovat, sak bodaj by nie, dnes bol od 7 do 12 obeda hore 😕 a potom zahajal az okolo pol piatej , cestou domov od otca a to tak na 10 minut, sila co? presne ako jeho segra, tak do pocitam,za za chvilu nebudeme spat cez den vobec 😅 no tesim sa, tamca nespala od roka vobec cez den iba v noci 😒 no co uz ked mam take hyper deti 😀
ale dnes spapal cely via poharik kuracej polievocky, zlatino 😵

aj my sa chystame plavat, len neviem kedy, pojdeme normalne do verejnej plavarni 😉

alica147
11. jan 2009

didi aj my sme dnes málo spinkali a malý už od pol siedmej spí 🙂

noThomasko je svetový jak sedí podopretý s ručkou 😵
no to máte dobré že plus 10 my máme mínus 10

dididi30
11. jan 2009

alic sak aj my od pol siedmej ale na nas cas, cize na vas od pol osmej 🙂

no sak vies ako to je ked to nase drobiatko uz neposedi, ale ved nech, treba ist do predu a nie do zadu 😀 😉

no sa tesim, bo fakt sa do odzrkadlilo aj na kureni , v nutri mame prijemne teplucko, nemusime tak moc kurit, tak ponizsie...
a co ste porabali cely den? okna uz su ok?

lucia31
11. jan 2009

ahojte mamuchy 🙂
vanilka, aj moja Tamca je lenoch, ked pisala Weroni, co vsetko robi jej Esterka, tak moja tamca popri nej posobi ako vyplavana velryba 😝 😀 ...ale tiez neriesim, vsak nech si len vegeti dievca, este sa dost naplazi 😀
posledne dni zacala poriadne skriekat, taky vysoky ton nahodila, ze nas vsetkych bolia usi, Janko ju uz zatvara do izby 😝 😀
my sme este plavat neboli, my sa chystame hadam az v lete a to rovno do nasej krasnej horskej rieky Belej...aj Janka som v nej cliapala uz ako rocneho, sice studenaaaa,ale pacilo sa, nechcel z nej ani von 😀 ..vsak studeny odchov, Liptaci 🙂

kostri
11. jan 2009

no kedze mi pat min nacitava jednu stranku,ja sa s vami lucim,baby 🙂

leni,muzovi som odkazala 🙂 bol smutny a povedal mi ze suciti s vami 😉 a vraj kedy budete zabijat bycka a kolko ma kilov 😀 a jakej je farby 😀 alebo ci to mate na plemeno?lebo aj on raz choval bujaka,volal sa pokrok 😀 a ked ho zabijali mal 350kilov 😉 tak on len tolko 😉

hanka uz poobede spava tak do tretej pol stvrtej,potom okolo pol siestej na nu pride kriza 😒 a jakosik nevie si zdriemnut 😖 a je mrzutko,musim ju nosit alebo stale s nou narabat,alebo jej sasky robit 😀 no potom o pol osmej ked ju okupkanu napapanu polozim do postielky za tri minuty spi 😀

gali,dik ze si mi druhy krat neodpovedala na otazku 😎 😀 savas 😎

dobru nocku vsetkym 😀

alica147
11. jan 2009

ááále stále sa rosia,vetráme, ale šak zima je tak tak aby sme nepomrzli 😝
no doobeda sme boli v kauf na nákup rovno s prechádzkou,potom sme s drahým varili a potom som sa už len Miruškovi venovala som si ho chcela užiť do sýtosti, zajtra už zase do roboty 😝
noa teraz čakám kedy drahá dcerenka vylezie z kupelky,pojdem hodiť sprchu,ešte tu trochu pooxidujem a hajde spať 😲

dudri
11. jan 2009

ahojte. 2dni sme oslavovali ,dedko mal narodeniny (82r)

moja Katka je presne ako Tamca (lucia31) neplazi. len lezi na bruchu a ruky kyvaju dala som kusok dalej osvieteny mobil a jej oblubenu hracku. nic, ona chcela chytat .nevie ako???

Katka pokakala 2xden po 3 dnoch. vzdy pokakala na autosedacke 🙂 😀 😀 🙂

Predtym Katka mala zapareniny v konecniku kazdu 1 1/2hod vymenim plienku a vymastim ju ryb.mastou. niekolko dni zmizli.

Pytame kolko papa prikrm...?? Plny tanierik alebo kolko vazi zeleniny ? kolko chce babo? ona papala vsetko v kompot.miske. 😵 Potom plny zaludok po 15min som ju kojila. Neviem je to spravne napr. zemiacky 20g
+mrkvicky20g+cuketa 20g+voda

dididi30
11. jan 2009

jaruska moja draha, ale ja som ti na nu odpovedala hned, len ty necitas 😠
tak este raz uz mi je fajn a trocha davam pozor co papam 😉 😀
inak dobru nocku 🙂

alic, tak veru treba si uzivat, jaj sak aj mne sa to blizi, no to bude fakt zmena 😎
treba vetrat aj my vetrame, sak by sme tu totalne zvlhli 😉
ja som uz okupkana teraz sa mocia tamca s muzom
😀

drudi, tak fajne bolo co? paradne ste sa napapali 😉
inak s tym varenim mam dilemu aj ja, ale davam odhadom a tak ako ma napadne....tiez sa bojim ci je to dobre vyvazene a preto radsej kupujem hippky 😉 ale polievocky mu davam domace a aj ryzu s ovocim 🙂
a daj malickej tolko kolko chce, nekukaj na to kolko by mala spapat...babo vie kedy ma dost a kedy je hladne 😉
my papame bud rovno z flasticky alebo z via poharika, ked je varene doma...ako kedy, niededy spapa cely pohorik niekedy nie, zalezi ako dlho nepapal a ci bol alebo nebol kojeny 😉

alica147
11. jan 2009

juj mi hodinu načitáva stránky tu na mk,hruza 😠

alica147
11. jan 2009

aj vám?ste už pospali pri tom?či čo?či kde ste? 😕 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dudri
11. jan 2009

Na oslave same pecene kury, vypraz, kury, rezne, ,ryza, zemiaky s petrz.vnatom, slovensky zemiak.salat, slep.polievka, kolace, tvaroh.torta(hotovy korpus, pridat tvaroh.plnku(3-4ks tvarohy , 2 cerstve masla, 140g prask.cukor) na vrchu slahackou, plneny kosik(lubim-zltkovy krem) poobede studena misa 😝 😝 😝

vcera dedko jeho pribuzni....

alica147
11. jan 2009

dudri mnam mnam nerob chute som sa dnes zaťala že sa nebudem po večeroch prežierať 😝 😀 😀 😀

dudri
11. jan 2009

ahoj kostri-jarka vela dievcata pisali kde je Kostri.jarka???? konecne si tu, chybame Ti 😀 😀 😀

dididi30
11. jan 2009

tu som alic kuk 😀
upravovala som album uz mam len dva 😉

durdi tak si sa navalila, heh kilo na vyse cooo 😀 😉

co sa tyka stranok daj pokoj, sak to hruza 😠

dudri
11. jan 2009

uz som kukla tvoje fotky

dudri
11. jan 2009

nerada pozeram kilo ani nechcem vediet. minuly mesiac som vazila. teraz ?????????????????????, ani nemusim vediet

mne staci ak schudnut-kojit kojit kojit kojit a prechadzka prechadzka s Katkou 😀

lucia31
11. jan 2009

didi, sme sa zhodli, aj ja som Tamarke nasadila pred dvoma dnami podobne stucne🙂

dididi30
11. jan 2009

durdi sak aj mne ale tiez trocha sa musim krotit bo ja nemam dna 😀 😝

luci, no minule sme sa o nich bavili aj zazana ich chce pre malu, hadam uz zohnala 🙂 ja som thomaskovi pozicala svoje, aj ak ich nenosim 😀 😀

lucia31
11. jan 2009

didi,ja som ich malej urobila z jankovych frote pancusiek, ktore mal na prstikoch vydrate 🙂 ..viem, ze dostat origos navlecky, ale tieto nam zatial stacia

alica147
11. jan 2009

didi pekne si si albumíky poupratovala 😀 no Thomasko je fešáčisko velký a jaký je on už chodec ty brdo 😕

aj ja som už vločky za srdiečka zamenila

luci čaves

dudri
11. jan 2009

kto ma zaujem babysigns
kukni :

http://www.subory.sk/download/163899/znaky.pdf

lucia31
11. jan 2009

čavelo 🙂
ja uz som tu bola o 20.13 a nikto nist 🙄 🙂
didi, som ta citala v English writing.... you and lazy? no! 😀
aj teba Alica, ze ako relax caro a kolacik, no, zdravsia alternativa 🙂 ...
spehujem baby 😀

dudri
11. jan 2009

ja Katke niekedy ukazujem posunkovu rec a s hlasom . Katka sa usmievala a s muzom sa rozpravame posunk.recom a bez hlasu (tak robievaju nepocujuci) Katka pozera nam a mala usmev

lucia31
11. jan 2009

dudri, vdaka, uz som stiahla 🙂

alica147
11. jan 2009

áááá 😀 😀 😀 😀 ja som to nejako nepostrehla že si tu už bola 😖 to bude tým spomaleným konom 😀 😀 😀

dudri
11. jan 2009

luci31, aspon mas nieco zadarmo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre