• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
ninka sa vola moja krstna dcera :slight_smile: pekne meno :wink: o cukre a mede a rozku ani nehovorim :angry: ty aspon k svokre nejdes ale my s nou byvame :rolling_eyes:

gali dik za podrobne vysvetlenie :slight_smile: malu nehryziem,bo raz som to urobila a lakla sa :slight_smile: ale zato stareho sem tam kusnem :wink:
hanka tiez neska drizla :unamused: ale len zo stoja do sedu a potom do lahu :wink: aj sa lakla,ale co chvila bolo dobre,cil uz drichma od pol osmej

zuz avoj :wink:
13. jan 2009 o 19:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak to si neviem predstavit byvat s nou....
Ako dobre,ze vam uz deticky spia,nasa az okolo deviatej :unamused:
13. jan 2009 o 19:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj kostri :wink:
Bože jak som si poplakala :cry: nepozerate nikto noviny na jojke? :frowning2:
13. jan 2009 o 19:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a co bolo na Jojke? :fearful:
13. jan 2009 o 19:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:cry: ročny chlapček ma leukemiu :pensive: :cry: hladaju darcu kostnej drene,,,,bože moj to je hrozne :frowning2:
13. jan 2009 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:cry: tak to je fakt hrozne,ked pozeram take reportaze tak sa priznam,ze mi niekedy napadne,ci vobec Boh existuje,ked nieco take dopusti :frowning2: .Boze odpust mi tie slova...
13. jan 2009 o 19:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja take nepozeram,muz ma pre istotu ovladac a on to zdy prepne,lebo ja som potom jak bez duse :cry:
13. jan 2009 o 19:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prene aj u nas to tak bezi.....vacsinou ked ide relacia Reflex...
13. jan 2009 o 19:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
gabka,,,no presne :frowning2: ved to je niečo strašne :pensive:
nevieš čo ta v živote čaka všade je tolko toho zleho :angry: :cry:
13. jan 2009 o 19:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme to tiež chceli prepnut ale bolo už neskoro , videla som a počula dost a už som bez duše aj ja :pensive:
13. jan 2009 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuz,cicus,co mate nove?sme sa davno nestretli :slight_smile: a za chvilu uz zmiznem,bo budem muset ist hanke vankusik robit :wink:
13. jan 2009 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby,musim aj nasu Ninu naucit tak skoro spat,normalne vam zavidim ten vecerny veget....
Ale zase ja ked ju dam az okolo 9-9:30 spat,tak spi bez zobudenia aj do 8:00 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jan 2009 o 19:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kostri :slight_smile: no ani nič noveho nemame asi na nas lezie hnusna chripka lebo nejak soplime,,,, :frowning2:
jaaaj už nech je leto alebo aspon jar :confounded:

a vy čo nove? okrem toho že viol neposlucha? :angry:
13. jan 2009 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jej gabika cau , ty zijes? :sweat_smile:

ja som krpca uspavala pol hodky, totizto, ona zase lozil po posteli a hladal ma, a ja skovana pri posteli a on velky rehot na mna, islo ma porazit, tak zas ho uspala cica, no jasna vec, ja som jeho dudel :angry: jaj ja chcem maj uz v noci pokoj, furt ma nieto cica :angry: :grinning: :wink:
13. jan 2009 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
gabka tak to maš dobre nie? :slight_smile:
maš veget celu noc :sweat_smile:
juuuj mne by mala nevydržala už je na večer taka zla normalne sa pyta kupkat :slight_smile:
ale v noci tiež spinka celkom dobre :pensive:
13. jan 2009 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no,nestazujem sa....ninka od narodenia takto spinka,vo vseobecnosti je take pokojne babatko :dizzy_face:
Caf Gali,zijem zijem...a citam to tu casto,hlavne o Thomaskovi aky je sikulko... :grinning:
13. jan 2009 o 20:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte maminy :slight_smile:

nas dado bol dnes zly ako 100 certov, spinkal po polhodkach a vzdy sa zobudil do riadneho placu, no nemohla som ho nijako utisit, sa vonku po mne pozerali ze co robis :rolling_eyes: :rolling_eyes:

kostri, viol straaasne boduje, sme sa zase s muzom nasmiali :grinning: :grinning: :grinning:

zuzpolka aj nas sa pyta do vanicky ale s tym spankom to uz nemame rovnake, tuto noc zase hodku spieval a nechcel spat
13. jan 2009 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
didi-gali presne ako ja som jej dudel. cica cica alebo didi didi
mam taky stereotyp vymenim plienku, hrame sa, kojim ju, cakam-grgnut, hrame sa, katka chce spat, vycicat a spi , zobudi, vymeni plienku dookolo
13. jan 2009 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
didi tak dneska ste mali letecky den, ja som zvedava kedy to caka nasho,

pod nami maju tiez male babo a zo dva krat v noci bolo pocut velky tresk a potom straaasny plac, tiez mal maly letecky den :slight_smile: , ale uz si dava pozor :dizzy_face:
13. jan 2009 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
gabika :grinning: no sak sa s luciou31 smejeme, kolko ludi nas tu cita :grinning: :wink: ale ninuska je zlata, jaj uz vyrastla, boze ale to leti :slight_smile:

kati a ty stale pred kojenim menis plienky?? ja uz veru nie, lebo thomasko aj tak kaka az po papani, tak to by som potom nestihala s plienkami a v noci menim az rano, jedine ze by sa pokakal :wink:

zuzkrazu, jaj sak hej, letel chuda moje a viec so, bol dnes cez den ako andelik, zeby sa mohol aj castejsie :sweat_smile: jaj boze chran, radsej nech je certik aj tak ho lubekame :dizzy_face:

jarus ty tu a alic co poraba, ani nas nepozdravi :angry: :grinning:

ini ty co zas , strajkujes??

lucia ta sije malej gatuse :grinning: :wink:

a ostatne baby len citaju a citaju..... :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2009 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alica, uz sme sa v praci dohodli, nastupim az po vycerpani starej dovoleky, tak sa mi to predlzi do marca. jaj ja to len oddalujem a oddalujem
13. jan 2009 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj,som sa nastvala,tesila som sa,ze konecne pozriem Ordinejšn a zase dali nmiesto nej nejaky blby film :angry:
13. jan 2009 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
didi, nas tlaci pocas jedla ked davam prikrmy, je podareny ako vypuli na mna ocka, ze co sa to zase deje a tiska odusu :grinning: :grinning:
jarka , jaj zabudla som reagovat na tu moju postavu :grinning: :grinning: :grinning: no to si ma videla len hore, dole som este nie moc spokojna, preto sa fotim len z vrchu :sweat_smile: ale brusko mam stale :confounded: no neva :wink:

jarka, ja som davala ovocie uz v 5 mesiacoch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

emili a co je so sonickou?? nic nepises, ako kiahne? :frowning2:
Neviete nahodou kedy ma ist Ordinacia?Ci to len ja som na nej zavisla? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
gabkazabka, aj mna v tv stvu, som pozerala panelak a ordinaciu a teraz od sviatkov davaju vsade velke nic
13. jan 2009 o 20:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
gabika sak aj ja cakam jak dilino a nic, boze take mam nervy, jeden serial som kuk aj ten neviem kedy daju, sak ho stale vraj natacaju :confounded:

zuzka, jaj sak aj pocas jedla, no sak vies jedno dnu druhe von :grinning: :grinning: no co uz s nimi :grinning:
13. jan 2009 o 20:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Didi,no ja vas citavam kazdy den,len prispievat som nejako nechcela,vy ste tu taka zohrata partia,nechcela som nejako rusit.... :wink: no,ale uz budem pisat castejsie..
13. jan 2009 o 20:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
gabi neblazni aka zohrata partia, sak stara klasika :grinning: :wink: a co ved sem moze pisat kazdy a aj ty :slight_smile:
no som zvedava, ci budes castejsie, zas saozves za pol roka :grinning: :grinning:
13. jan 2009 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
gabi a co nove tam? nevies nic o mati?
13. jan 2009 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok