Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

krazu
13. jan 2009

a zabudla som napisat, bola som u dr. na bradavke sa mi daco spravilo, mam tam take cervene a supinky. ked maly taha tak taka bolest ako v porodnici ked sme zacinali 😝 😝 , dr. mi dala gencial vodicku a masticku, tak je maly cely bordovy 😀 😀 no teda usta ma cele bordove od tej vodicky

dididi30
13. jan 2009

juj krazu to asi bude uz jeho zubkami co?? tak nech sa ti to rychlo zahoji, jaj som rada,ze nemame zubky 😅

lenockach
13. jan 2009

Ahoj kocky! Aj ja si vas niekedy precitam. Tiez som chcela velakrat napisat ale najskor som nemala cas a neskor odvahu (ako pise gabkazabka - nechcela som kazit partiu). Chcela som sa spytat kolkokrat za den si vase deti este pitaju cicik popri prikrmoch?

gabkazabka
13. jan 2009

Didi,slubujem ze budem pisat castejsie 😉
Lenockach,vitaj,ja ti neporadim,lebo ja nedojcim...

gabkazabka
13. jan 2009

Gali,stretla som ju pocas sviatkov v Michalovciach....no ma sa asi fajn,zije v poprade,o maleho sa staraju jej rodicia,uz je z neho velky frajer,je prvak a je fesak,taky pekny chlapcurik

emmillya
13. jan 2009

ahojte , tak sa opat po prestavke hlasim...

mame sa uz troska lepsie, no este stale mordujeme 😒 Sonicke sa potvrdil rotavirus, tak vieme od coho to bolo. Dr.vravela ze to je tazko povedat kde a z coho to chytila, ze mohla z hocicoho, tak som prd mudra 🙄 No je to uz teraz jedno len to nejako zazehnat. Vravela ze sme len o vlasok unikli nemocnici ☹ co ma aj tesi pretoze ktovie co by sme este odtial doniesli... Kiahne sa potvrdili tiez tak si len vravim, klidanek aspon to budeme mat za sebou 😉 No vysev je taky stredny, takze to tiez mohlo byt aj horsie. 😔
Vyrazky nove sa uz neobjavuju, tak len sa ich striast. Cez vikend ju to hrozne svrbelo chudatko. Smola je to ze to vsetko doslo naraz ☹
Chodi nam pomahat svokra lebo ja uz som grogy a tiez sa u mna objavila hnacka aj ked nie s takym drastickym priebehom ako u malej.
No co este? Dlho trvalo kym sme prisli na to ake lieky dat, ake nedat, nejake sme vymenili a hlavne sme mali poradeny rehydratacny roztok Kulisek - co bolo jedine co mala zacala v poslednej minute pit, to nas zachranilo pred najhorsim.... 😉 🙂

krazu
13. jan 2009

lenockach, ja kojim rano a potom podvecer ked dam kasu tak este dokojim, vecer dam UM a kojim v noci 2-3-4 krat

kostri
13. jan 2009

no zas vas bavi ta moja svokrusa 😀
zuz na co vas zas obchadza 😠 je toto robota 😠
mame nove ze mame stvrty zub 😀 a na kontrole u rehabilitacnej nam povedala ze:ano,mala sa sice otaca,ale este nema dost pevny chrbatik 😠 tak este mesiac cvicime 😠
krazu a co bolo davidkovi? 😕

ninika jako dobre spinka 😕 ty koki 😕 kojis?

krazu
13. jan 2009

emmillya, aspon ze vam to uz prechadza, uz bude len lepsie neboj 😉

dudri
13. jan 2009

didi , Katka nie casto pokaka 😉 , ano stale vymenim plienku...ma celu pocikanu plienku, tazke asi vazi polkila

zuzpolka
13. jan 2009

emmillya juuuuj no hrozne ☹ prajem vam skore uzdravenie 😉 ☹

dididi30
13. jan 2009

lenoch, joj mas aj meno? 😀 😉

tak jasne, urcite je vas takych viac....no my cez den malo ale v noci casto cicame, takze aj vy sa kojite?
a vitajte 🙂
gabi tak fesak po mati, nie? hm a jakto,ze ona je v poprade a maly s jej rodicmi?? fuha ma to nejake divoke 😅 no ale sak jej mama ma len jednu dievku a jedneho vnuka , tak preco nie 😉

juj emili akurat som ta spominala....tak rotavirus?? fuha, to sa moze ze vraj hoci aj z cumlika 😲
a este aj ty na to, boze tak mas veru dost,alle malinka chudiatko, take babatenko a tolko trpania..no budete to mat za sebou, ale naraz to nemuselo byt...musela mat riadne oslabeny organizmus, ked sa to vsetko na nu nalepilo.ach jaj, len sa skoro uzdravate ☹ 😉
esteze nieste v nemocke , boze chran...
inak ja viem dobry neceptik na rychlejsie vyliecenie, ked budes chciet tak sa ozvy? 😉

krazu
13. jan 2009

kostri, to ti neviem povedat, ci sa mu nieco snivkalo alebo ze by mu isli horne zubky a bolelo ho to, no neviem

lenockach
13. jan 2009

V noci to mame aj my horsie s tym cicikom. Zavidim babam ktore pisu ze ich deti spia celu noc. Ale hlavne ze sme zdravy. Ved niekedy sa uz hadam aj vyspime.

dididi30
13. jan 2009

jarka, jaj sak vy za chvilu aj rezne budete kuskat 😀

durdi, jaj tak to je dobre,ze tolko cika, to znamena,ze dobre papa 🙂

zuzka, gabika tusim nekoji 😉

kostri
13. jan 2009

kym sem napisem,tak mam aj odpovede na otazky 😀 😀 😀

gali,sak to mal byt frk s tym ovocim 😀 😀 😀

leni,muz ma tu cely den otravuje s jeho tradicnymi otazkami,prosim ta:cim kurite,a kedy das do albumu fotky zvirenec 😀 ste ich videt 😀 😀 😀

dididi30
13. jan 2009

jarka ale sak ja vieeeeeeeeeem 😀 😀 😀

zuzpolka
13. jan 2009

kostri už 4 zubok? 😕 😀 no super 🙂 aj nam už hore asi pomaličky pojdu 😅

baby lučim sa s vami, blbne mi internet a nemam na to nervy 😠 😠 😠
a ešte musim dat sprchu a čajik 😅
tak dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu všetkym 😉

dididi30
13. jan 2009

zuzka dobru 🙂

dididi30
13. jan 2009

no nic baby idem si ja lahnut, lebo uz mam svoj cas a krpec bude chciet cicu 😖 no ja som taka dolamana, ale sak neva, ked som taka stihla,ze jarus 😀 😉

dobru nocenku 🙂

kostri
13. jan 2009

katka,veru,my nemavame tak casto mokru plienku 😖 cez noc hej,ale cez den tak sest mokrych a dve pokadene 😀
hanka nechce cajik cez den,neviem,ci to neni zle..ale ma prsko,aj ovocie-aj tam je stava..tak ma hadam dost

gali,aj ja sa fotim len do pol tela 😀 a najradsej vobec 😝

emily,bozenko,to sa vam ozaj nahrnulo 😢 no len nech to rychlo prejde 😒 😒 co ste robili,ked ju to svrbelo?s niecim ste jej to suchali alebo co?ci len natierali?vela plackala? ☹

neviem de je andrejka ☹

dudri
13. jan 2009

nemyslim zle, neviem predsavit Weroni nosi babysatku, namahava robota(omotat satku) a opatrne nosit babo.

http://www.jeportemonbebe.com/medias/doudle-ham...
http://www.youtube.com/watch?v=upkA&feature=rel...

dididi30
13. jan 2009

mokre plienky mame aj my cez den, ale zas nemenim pred kazdym papanim, bo aj tak kaka az po panicke a este on papa furt volaco, takze to by som zbankrotovala

inak vase deti tiez tolko papaju 😕 jaj nas furt daco musi zut, jaj za toto ho tak lubim 😀

jarus veru co je s alic? 😲 no hadam oddychuje aj s malickym 🙂

jaj uz dobru noc 🙂

emmillya
13. jan 2009

kostri -davali sme jej fenistil kvapky, lekarka nam dala aj mentolovy tekuty puder - tak na ten som sa vykaslala, vraj sa to uz nedava, lebo sa pod tym mnozia bakterie a dietatko sa nema kupat. tak sme skusili fenistil gel ale len na zopar vyrazkach pretoze sa to udajne uz nicim nema natierat. lekarka trvala aspon na fenistile ale ja som nejaky velky rozdiel nevidela, tak som to nechala len na kvapky. Tie jej pekne zabrali nesvrbelo to az tak, bola aj troska taka ukludnena... Prve dni boli najhorsie, teraz vacsina vyrazok zasycha tak uz to nie je az take. Dnes som jej dala kvapky uz len na noc

alica147
13. jan 2009

ahojte krasulky 😵 nemám už dnes čas čítať čo ste dnes popísali, tak vás len pozdravím a zajtra dobehnem zameškané 😉 my sme ok,dnes som mala už prvú vyplatu tak prvé pozitívum z práce

kostri
13. jan 2009

dobru gali,dobru zuz 🙂 divne ze ja vas vyprevadzam 😀 😀 😀

ale idem uz aj ja,papa dobru nocenku

cil dojde lucia,dockajte 😉

luci avoj 🙂

andrejka avoj 🙂

dobru

dididi30
13. jan 2009

alic jaj umrem ty uz aj vyplatuj mas, tak parada 😀 😉
dobru nocku 🙂 jaj to ja uz 3 krat pisem 😅

durdi ja som za baby satku je lepsia a vsestranna 😉

dididi30
13. jan 2009

jarus lucia sije nema cas a alic uz aj dosla a hadam aj odisla 😀

tak po 4 krat dobru noc 😅

dudri
13. jan 2009

lenockach, nocne dojcenie od 22 do 5h, ja niekedy 1-2x. Netrapis, kojenie je uzasne.kratky cas 1-2roky.

kojit kojit kojit 😀 😀 😀

neviem kolko ju kojim ani neratam... asi 7x okrem vycicavat 🙂 😉

alica147
13. jan 2009

dobru mamulky 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre