• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
aj my Davidkovi gratulujeme
greguška,šikulaaaaa :wink:
9. dec 2008 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kam ste všetci zmizli?ha?robiť koláže... :grinning: :grinning: :grinning:
9. dec 2008 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
davidko vincujemeeee :grinning:
gali,sak uz nevjem aku otazku som ti zadala :sweat_smile: jaaaaj!ze jaku mas vysku? :wink: lebo ja nemam :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :pensive: :pensive: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
gregus,aj ja to tak robim,aj s tymi ponozkami :grinning: a teraz som nastriekala MM :sweat_smile: :confused:
9. dec 2008 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gali,ja nemam kolaz :grinning: :grinning: :grinning:
9. dec 2008 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz som docitala :slight_smile: aj maleho okupala a uz aj spinka

dakujeme za gratulacie :dizzy_face: :dizzy_face:
9. dec 2008 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj Miruško už spinká a zaspal pekne sám v postielke s plienočkou pri líčku :slight_smile:
9. dec 2008 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica, nove foto :dizzy_face:
9. dec 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem pozerat ordinaciu tak pa :slight_smile:
9. dec 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:
baby to je hrozne ked su take male detičky chore, mne je tak luto Vikinky, ked plače a nemožem jej nijako pomoct :cry: stale ma teplotky, a o kakani ani nehovorim, dnes som ju asi 20 krat prebalovala :frowning2: každu chvilu šprtne do plienky :confounded: dufam, že zajtra bude lepšie, vobec sa netešim na tuto noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:

Tak napisala som vam, prečitala si vas a možem ist rovno spat som hrooooozne unavena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak dobru noc všetkym :wink:
9. dec 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz dobru a hlavne Vikinku vela zavodnuj :frowning2:
9. dec 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica ahoooj,,,ešte som tu :wink:
nejak som sa zamotala v druhej teme :confounded:
to mysliš ako vela tekutin??? ved jej davam,,,čajik :confounded:
9. dec 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my blahozelame davidkovi a posielame pusinky :dizzy_face:

zuz, ja dufam, ze to bude len tymi zubkami, aj ked moc vela kaka :cry: prajem co najlepsiu noc a nech sa Vikinka z toho co najskor dostane :pensive:
9. dec 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicka, však tie koláže, to sú len tie jednoduché, k takým pekným ako máš ty sa asi nedopracujem, nie je kedy :wink: a tie chválim nové foto :wink:

zuzi, pozdravuj vikinku, želáme jej skoré uzdravenie. ja si neviem predstaviť, čo budem robiť, ak malý náhodou ochorie. ja som vždy bola taká citlivejšia, a teraz ani nehovorím. a hej, treba jej dávať veľa piť, keď má teplotu aj hnačkuje. a doki vám nekázala probiotiká nasadiť?
9. dec 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malý sa napapal a teraz sa vrtí v postielke, dnes asi sám nezaspí :angry:
9. dec 2008 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi,nech mate rychlo rano a nech je lepsie ako dnes :cry: neboj to prejde,malej vikinke pusinku,drobcek usmievkavy :dizzy_face: neskusala si ten mrkvovy vyvar?ze je dobry na hnacku
ali,co furt menis foto? :angry: :grinning: si myslim zakazdym ze nejaka nova one..junovciatko :grinning: :grinning:
daj si tam tu cernobilu,ta bola fasackaja :wink:
ja idem,bo ked bude aj dnesna noc ako tato :confounded: tak dakujem pekne :confounded:
paaaate
dobru nocku vsetkym chlapcekom aj dievcatkam,psikom,macickam,rybickam :grinning: mamickam aj ocinkom..aj tym co su na nocnej,ako ten nas :frowning2:
papa
ahojte mamulky :wink:
zuzi, a davas jej aj nieco na stiahnutie?teda, aby ti nehnackovala...a ako radi alica, vela tekutin a cajik, ale nie ten granulovany...inak, v lekarni dostat taky napoj pre deticky, ktore hnackuju, doplna v tele aj mineralne latky, ktore dietatko takto straca, aj upravuje crevnu mikrofloru..
dobrú nocku kostri aj haničke, aj všetkým ostatným ktorých si spomenula :grinning:
9. dec 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dakujem.....
ja som tiež taka citlivka že hned revem jak sprosta :frowning2: :confounded:
doktorka jej predpisala nurofen sirup a hylak kvapky :unamused: a ak bude ešte vo štvrtok hnačkovat tak mame ist na vyter :pensive:
9. dec 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kostri, ja vzdy ked dojdem, tak ty mi tu prajes dobru noc :grinning:
9. dec 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj baby zabita som, prvy a posledny krad som robila vanilkove rozky a linecke :frowning2: sak normalne krize v kely a som kmitala ako nikdy, robota ako na kostole ja uz nechcem toto robit :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :grinning: :grinning: :grinning:

jarka moja, no aku vysku myslis? kolko meriam? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
inak mam sociologogiu- psychologiu, ani nevidno,ze?:slight_smile:) ale zato viem manipulovat s ludmi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

baby, ja som s tamarkou piekla a tatinko mi krpceka vykupkal, vymatila , dal pyzamko a dal hajuskat, lenze moj milacik sa potreboval somnou rozlucit, tak mama musela dat cici:slight_smile:) ale uz hodku hajame :dizzy_face:

baby, neviete receptik na kolacik na ktory treba bebe keksi?, len tak mimochodom :sweat_smile: dik :slight_smile:
9. dec 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka, granulovany nie?????? :astonished: :astonished: :astonished: ja iny nemam,,,,tak musim kupit ale aky??????
9. dec 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, bozenko to ste taki chori :cry: juj veru daco na tu hnacku treba, napr aj ryzovy vyvar ci mrkvovy,,,,

aj ja som zuzka plakala pri malej, teraz uz nie :sweat_smile:
9. dec 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu, skus jej vo vode uvarit mrkvicku s trochou ryze, vymixovat do hladka a podat jej par lyziciek vyvaru, stiahne to kaku...
dakujem greguška si zlatá :wink:

zizi hej,vela tekutí,čajík najlepšie čierny ale taký slabulinký len par krát omočené vrecko ked tolko kaká aby sa ti neodvodnila,a ako baby píšu zajtra striedaj mrkvový a ryžový vývar;mne ked malý hnačkoval som mu dávala aj probiotiká dophilus infantis či tak nejak

kostri idem hodiť teda tú čo sa ti páči :wink: a dobru nocku ty mamička rybička... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
lucia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som to napisala prva, alebo mi citas myslienky, alebo telepatia :grinning:
alica :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ake sme my muuuuuuuuuudre :grinning: :grinning: :grinning:
9. dec 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, granulovane obsahuju sladidla, cukor, to nie je dobre pri hnacke..obycajny detsky, vrecuska, dostat v lekarni, napr. zn. leros, ale maju rozne...
9. dec 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. dec 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leros máme aj my :wink: ale pokial hnačkuje kludne čierny mne tak mudr,kázala
9. dec 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, didi, fakt :grinning:
a nic si z toho nerob, ani ja nemam kolaze, ale mam kolace :grinning:
9. dec 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok