• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
Zuzka - krazu pekné odrážadlo, skúsim pozrieť na MMB či dáke nenájdem lebo ktovie či s tým bude chodiť, aby to neboli vyhodené peniaze. :unamused: Ale aspoň sa s tým aj zahrá, ved sú tam všelijaké hračky no nie?
Gali dneska upratuje, čo? Alebo už poupratovala a teraz varí zase 6 chodov. :grinning: Normálne ju obdivujem. Tolko energie pri 2 deťoch. No šikovná je. :wink:
Maťka aspoň vedeli všetci že ste tam ked sa tam šíril Maťkov smrd. Alebo upodozrievali jeden druhého. :grinning: :grinning: :grinning:
Jasné že sa bojím že sa prekoprcne, ale on tak chodí kolom dokola,alebo sa drží jednou rukou a len vtedy spadne ked sa pustí a vykročí sám. Nemá žiadneho strachu v sebe. Ale to ho už zachytím. :wink:
17. jan 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte devulky :dizzy_face: idem počítať čo ste popísali :grinning:
17. jan 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andrejka ahoooj, ako sa máte s Miruškom?
Jarka to dosť toho teda Hanička spapá, my papáme iba obed, a večer kašu. A kojíme sa o 7,9, 12, 16.A v noci ale 3 krát.
17. jan 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni :slight_smile: sak to tak jak my :slight_smile: zas ona toho moc naraz nezje,neboj :slight_smile: ..len namiesto kojenia o deviatej ma jablcko
andrejka avojki :slight_smile:
17. jan 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa kojíme ráno keď vstaneme, potom 1-2x kým ide spinkať. potom má obedík, a každé 2 hodiny mliečko. dnes sme ale zmenili režim, teda zavádzame ovocie. doobeda mal jabĺčko - bio, ale sladké, bo je od našich zo záhradky :wink: ale aj tak mu nechutilo, tak som tu dala teraz na olovrant do toho aj banánik a zlupol to celé :grinning: tak uvidíme, ako sa nám to pomení.
na obed sme mali polievočku - klasika, mrkva, zemiak, por, kur. masko.

a dnes ho musím pochváliť, aj keď to zase určite zakríknem :grinning: dnes spinkal cez deň podľa knižky, t.j. doobeda 1,5 hodiny a poobede tiež, vstával o 17.00, takže rátam že kolo 20.30 pôjdeme do hajan. a uvidíme, či si prečítal aj kapitolu o tom, že v noci sa nepapá :grinning: :grinning:

ale okrem toho spinkania je mrzutý, tak idem za ním...
17. jan 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte papulky :dizzy_face:
Leni my sá máme dobre a hlavne cez víkend :dizzy_face: ale musím aj podobiehať čo nestíham cez týžden,je to dosť náročné bo cez týžden som len s malým ked prídem domov tak teraz tak dokladnejšie poupratvať,poprať navariť ešte že Miruško doobeda spal dve hodky tak som fungovala :grinning:
zúbok máme stále jeden a nenatierame dasenká ničím

spomínali ste tu aj jogurty ja som sám ešte nedávala ale kupila som detsku výživu s jogurtom tak to sme už papali
17. jan 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
my sme mali super noc, Viki hajala celuuuuuuuuuu noc, o 6 rano papala mliečko potom som ju dala k nam do postele a hajali sme ešte do pol 9 :grinning:

a dnes sa zasa vycikala aj vykakala do šerblika :confused: :grinning: šikulka moja :sweat_smile:

neviem už kto sa to pytal na to čislo botičiek,,,no my nosime už čislo 18 :confused: :sweat_smile: :wink:
17. jan 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde ste všetky? uspavate detičky?
dididi a ty ešte upratuješ? :grinning:
juuuj ja mam takuuuuuu kopu žehlenia ale nechce sa mi vobec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. jan 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my topanocky este nenosime :confused:
zuz jaka noc,ty vole!! :unamused: zaaaavist ma obziera :grinning: :grinning: :grinning:

mati ved matko este nevie citat :grinning: co nevies :grinning: ?

andrejka vidis,totok som sa ta chcela opytat,mirusko spinka pekne cez den v postielke?do kelu to nase strasidielko nie a nie :confounded: len v tom kocari aj to len vonku
17. jan 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:astonished: :astonished: :astonished:
nikde nikto???
17. jan 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeej kostri ahoj :sweat_smile:
nenosite topanočky? :sweat_smile: ved aj na čo že? no my nosime už davno :grinning: :grinning: :grinning:
ved nech jej na nožky zima neni :dizzy_face:
17. jan 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My nosíme tenisky ked ideme autom tak do autosedačky :grinning:

Jarka hej v postielke,niekedy pekne zaspí,len ho uložím na bok zakryjem a spí,nieky scucne pol flašky čaju kým zaspí :grinning:
aj večer zaspí v postielke a ja si ho potom v noci prekladám k nám do postele bo sa mi ale voooooooobec nechce stávať z postele na kojenie :dizzy_face:
17. jan 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a neviem či nám náhodou nejde druhý zub lebo sa každu chvilku budí s plačom teraz ako zaspal :unamused:
17. jan 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A chvalim Marianka a Haničku ako krasne stoja :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
17. jan 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hanka ani papucky neznesie na nozke :slight_smile: furt si ich chytka a potom sa jeduje a ked jej ich dam dole uz je dobre :slight_smile:
tak som jej kupila poriadne teple ponozky :grinning: sestore :grinning: idem kuki viki :grinning: ha,ze kukiviki :grinning: :grinning: :grinning:
17. jan 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haha elis :slight_smile: ty si taka leniva jak ja :grinning: tiez si ju necham v posteli,ked sa prva krat zobudi :grinning: :grinning: :grinning:
no my nosime overal ked ideme von a tam jej topanocky netreba a v nutri tiez este nie :confused:
zuz dakujem za pochvlu :grinning: sak ma to stalo namahy :grinning:
17. jan 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bozinko :confused: :confused: ved vikinka uz neni babatko :confused: uz je velka slecna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. jan 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaruš šak inak ti poviím, že ked zaspávam a nemám malého pri sebe tak nomálne mi tak chýba že aj ten priestor ktorý mam si neviem užiť,tak niekedy ked idem cez týžden skor spať tak si ho vezmem hned a tak zaspávam natlačená na malom a uplne šťastná :grinning: :dizzy_face:
17. jan 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nehnevajte sa na mna ale ja si idem dat huspeninu :slight_smile:

ali no aj nam ked robia garazdu zuby tak hanka v noci viac placka aj zo spanku tak poplackava :cry:
17. jan 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som robila tatovi desiatu na zajtra do roboty tak som ida cestúú zjedla pol stačatelového koláča :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tfuuj hanba mi :grinning: :grinning: :grinning:
17. jan 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi viki je krááááááááááááásna na tej fotke č.6 :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. jan 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jarka má krááááááásny učes a tiež velku slečnu čo už vie stáť jak Majuško a Thomasko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. jan 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kostri :grinning: :grinning: :grinning: jaaaj robis chute, mnam huspeninu mam rada a nejedla som ju zopar rokov :confused:

inak nas dado tiez nevie spat cez den doma, rano ho uspim na fitke na rukach :angry: :angry: (v kociku sa nam uz nedarilo ho uspat) a spi 30 min. a dost a niekedy len 5 min.
tiez musime s nim chodit von
17. jan 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzpolka, pekne fotecky :dizzy_face: :dizzy_face:
17. jan 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej :grinning: dakujem andrejka za pochvalu :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:

inak ty si ceeeelkom jak ja :grinning: hadam ani mala tak neste aby som bola na nej natisknuta,len ja to stem :grinning: tak sa lepime :grinning:

a co je to stacatelovy kolac? :confused:

ja som si po huspenine dala puserlu :grinning: no dobre :rolling_eyes: dve :rolling_eyes:
17. jan 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doobre doobre,no tri som si dala :rolling_eyes: vymakli ste ma :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
17. jan 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co je to puserla :confused:
17. jan 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stracciatellový :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: čítaj stračatelový :grinning:

a čo je puserla :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
17. jan 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty nevjes co je to puserla?? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: ale hybaj volade :grinning: sak z bielkov take dzindziky a pozliepane s kakavovym kremom :slight_smile:

v skutocnosti som ich zjedla styri :sweat_smile: no proste kolko ich tam bolo tolko som zozrala :rolling_eyes:

no ja som tiez dost dlhy cas uspavala na rukach,dufam ze sa nam to uz nevrati!

baby lucim sa dobru nocku,muzik sa uz uklada spat a ja este k nemu hups na chvilku do posteli :slight_smile:

papa
17. jan 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute a uz tu ani nieste :astonished: :frowning2:
17. jan 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok