Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

alica147
19. jan 2009

my už tiež spíme a to sme na naše pomery išli dosť neskoro dnes bo my aj o šiestej,pol siedmej chodíme spávať 😀

alica147
19. jan 2009

kukni Jaruš aj naše 😀 😉

dididi30
19. jan 2009

ahoj matka, joj ja tu vyplakvavam a ty od mrku do mrku v praci aj s drobcekom, no len nech si zvyka ,ze? 😉
ja idem do prace az v pondelok ,teda na buduci pondelok, ale sa mi nechceeee 😝 😒

veru pekne fotecky sme popridavali 😀 mirusko aky fesacik, jaj veru vyrastol 🙂

a my sme uz zahajali 🙂

mati ale zas cim neskor ide hajat, tym neskor vstane, zato nas ide spat okolo 6 a vstava okolo 6 je to na nervy, vies mohol pospat , kym ja z prace pridem 😒 tak sa musi tatino s nim hrat 🙂 no neva nech si zvyka 😀

alica147
19. jan 2009

grazi dík za povzbudenie,ty brdo vy ste teda museli fungovať,možem byť rada že som rada 😝

didi dík 😉

alica147
19. jan 2009

a ešte k tým postielkam,my tiež máme na samom vrchu matrac a tiež ešte nelozíme,ale ved ešte maju čas 🙂

dididi30
19. jan 2009

jarus no diky 😠 😀 ty si opica, sak ja ked pisem tak odpovedam a rozpisujem sa kazdej babe, ako sa patri a zapojim sa aj do aktualnej temy a nie co bolo len pred 2 hodinami 😀 😀 😉
jaj srdenko, skoda,ze ta nemam po ruke, dala by som ti cmuky puky 😀 😀 😀 😀 😉

jarus aj moje kuk 😀

a ja idem aj tvoje, jaj sak som ich uz kuk a chvalila, moja hanulienka....jaj alic mi da, sak to je jej nevesta 😀

graziela
19. jan 2009

Greguska,
takze maly Matko je taky betarik? No nech mu uz len tie zubky vyjdu, nech ho tolko netrapia...nas Jurko ma zatial 2 spodne a zda sa mi, ze mu idu uz aj vrchne, no este to asi dlhsie potrva, kym sa prerezu...a aky gelik pouzivas? Lebo ja som kupila Citrovital, tan mi odporucila aj lekarnicka, ale mne sa nezda bohvieaky, skoro vobec to necitit, ked som to skusala na sebe, takze neviem...
Didi,
som sa pytala, ze co robi tvoj manzel, ked je taky nocny vtacik, si ma asi prekukla 😉 A cez den sa teraz v pohode aj vyspi, ked ste doma? Lebo moj mangel ani teraz moc nie...rano pride o osmej, potom ide s malou do skolky a potom, kym sa naranajkuje...väcsinou zalahne dńa gauc do obyvky, lebo sa boji, ze ked bude maly spat doobeda v spalni a on sa bude prehadzovat, ze ho zobudi...ja ho vzdy vyhanam, nech si ide pospat do spalne a on si neda povedat...tak spi väcsinou len take 2-3 hodinky...max. do 12 hod...
Dnes sme si doobeda ale pospali fajne vsetci traja...a to dokonca 2 hodiny, juuuj, ako dobre to padlo...po hodinke sa maly sice zacal mrvit, ale dala som mu cumel a pospal este dalsiu hodku...esteze sme mali navarene zo vcera, tak bola parada 🙂
No, teraz uz Jurko asi tak 15 minut spinka, nie je to sice jeho cas, ale poobede spinkal len taku polhodku, tak sme ho okupkali a zaspinkal hned...no ale ratam s tym, ze sa este mozno raz preberie...uvidime...
Inac, nechcem podpichovat, ale neda mi to, sa nepochvalit....predminulu noc Jurko spinkal 11hodin (!!!!!!) vkuse 🙂 🙂 🙂 🙂 Normalne som ho nakrmila vecer o 21h. a on spinkal do 8hod. rana, s tym, ze v noci iba raz zamrnkal, dala som cumel a odfukoval dalej.....toto bol nas rekord 🙂 🙂 🙂

alica147
19. jan 2009

didi 😠 tak ja píšeš 😠 😀 😀 😀 😀

zuzpolka
19. jan 2009

ahojte 🙂
pekne fotky ste popridavali 😅
Miruško už je aky velky 😕 🙂
a dididi aj my mame novu fotku v sedatku vo vani 😀 😀 😀

dididi30
19. jan 2009

alic no ja by som neriskovala, ty nevies kedy sa ti moze vyplazit na postielku, uz maju taky vek 😉 tak daj bacha, na karla vlacha 😀

inak my mame dole rost, sak to je nenormalne co on robi, kolkotoc strhol tisic krat, no neva, co uz s nim 😀

katka1981
19. jan 2009

Ahojte kocky. Uz viee kde budete rodit? Ja som dnes zistila ze moj gynekolog uz nerodi. Prosim doporucte mi najlepsiu nemocnicu v BA aj porodnika prosiiiiiim.

alica147
19. jan 2009

grazi 😕 😕 😕 jááj aj by som si chcelapo dlhej dobe pospať 11hodín v kuse 😨 to by som ale ja ťava musela začať chodiť skor spávať 😀

katka1981
19. jan 2009

Sorry som sa pomylila. My cakame este len.

dididi30
19. jan 2009

katka ahoj, no my uz mame odrodene 😀 asi si sa sekla o rok, ale nevadi, drzime palceky 😀 😵

kostri
19. jan 2009

gali sak prave to 😠 ty odpises len na aktualne a ked tu niekto mal cas dojst len pred dvoma hodinama a pisal ti nieco tak je ti to sum a fuk 😠

😢 co uz

alica147
19. jan 2009

didi myslíš?hm,asi už aj prehodíme tak dík za radu 😉

zuzi ajoj 😵 dík

alica147
19. jan 2009

Jaruška neplač anjelik 😵

greguska
19. jan 2009

ahoj aďka 😉
no my tiež nemáme vaňu, aspoň v tomto byte nie, maťkovi už zachvíľu budú nožky z vaničky trčať. ale jemu sa aj tak páči len po sediačky, tak ho špliecham, aby som ho všade poumývala 😀 aj som ho skúšala raz sprchovať, ale to začal plakať bo sa toho bál. tak sa kupkáme zatiaľ po starom....

no ideme aj teraz do vodičky, ak by náhodou chcel skôr spať, nech je vykupkaný 😀

alica147
19. jan 2009

katka držíme palčeky 😉 😀 😀

dididi30
19. jan 2009

jaj gabika prepac, no muz robi take nieco ako udrzbu strojov, teda po vyrobe to cisti a tak, ako upratovanie , je to dobra robota a dobre platena 😉
vyspi sa, my sme doobeda v meste alebo sa tulame alebo nieje problem, bo mame spalnu na 3 poschodi 😅 totizto anglicania setria priestorom ale nozky si nesetria, tak to je 😒 😀

no a co sa tyka spania, od kedy sa narodil thomasko sme sa nik dobre nevyspali, a ani poriadne, jedine tamca 😀

zuzpolka
19. jan 2009

baby ja vas nestiham čitat 😠 nejako mi blbne kon 😠 😝

dididi30
19. jan 2009

jaruska moja, ja odpovedam na vsetko, teda sa snazim, ale ja pisem kedy je cas a kopec veci pozabudam a potom zas chcu nieco deti, muz a zase nieco a uz som mimo, tak radsej aktualne no...prepac moja ☹ jaj som trocha mimo, napisem ti ip 🙂

dididi30
19. jan 2009

matka, tak nech si po kupkani drobcek pohajuska 😵 😀 aby si si mohla nozky vylozit 😉

dididi30
19. jan 2009

zuzka sak toho kona zastrel 😀 😀 😀

alica147
19. jan 2009

že 😀 mrcinu 😀 vymen za lepšieho 😀 😀
a lenka tu dnes bola? 😕

Radi a ty kde si sa stratila?

Luci už nechaj tak,my nechceme tie plienočky 😀

zuzpolka
19. jan 2009

dididi 😀 😀 😀

to kolko mate preboha poschodi v byte didi??? 😕

dididi30
19. jan 2009

jaj alic, sak ja tu tiez kazdeho spominam a nic 😒 sak neva, no hadam su ok a venuju sa detickam 😀

zuzka mame 3 poschodia a 22 schodov 😲 vies co to je? kupili sme na ne tie ohradky, nech sa nam zlaticko nezrube, tamca sa zrubala 2 krat moje zlate ☹ no co uz, to su anglicania a musime sa chranit, snad to thomaska obide.. 🤐

alica147
19. jan 2009

mne by sa tie schody zišli na moju prdel 😝

zuzpolka
19. jan 2009

fuuuuuuuha,,,,hm a to kolko upratuješ? 😲 😀
noo neviem si to predstavit že 3 poschodia 😕

dididi30
19. jan 2009

alic sak mam prdel ako cernoska 😀 😀 😀

zuzka no dost upratujem, to na strednej, tak si to vies predstavit, uz aj curanky boli v kosi na odpadky 😝 no veru toto ja neupratujem 😝 😀
ale inak dobra robotka zasila som sa do triedy, ked som bola tehu a mala som v pazi 😀 😉 teraz uz budem musiet makat 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre