• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
prečítala som niektore rastu zubičky. katka ešte nemá. asi o1-2mes. včera a dnes ma pokuše moje bradavky, bolí ma... katka sa usmiala
9. dec 2008 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grazi,ja kasu robim zo 160, 180ml mlieka..a kojim uz len z praveho, lavy mi odmieta od zaciatku, tak ten mam na prikrmy :wink: a denne odsajem okolo 500 az 700ml mliecka, takze zamrazene mi je nanic, kedze mam vela cerstveho :wink:
dudrii, aj mna mala hryzie, a to uz ma aj zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
9. dec 2008 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, spinkame? my spinkame :grinning: teda Tamarka uz buvinka, zobudila sa o siestej, spinkala celu noc od siedmej vecer, rano sa trosku pohrala, napapkala a buvinka si dalej :wink: ..asi som niektore z vas nastvala, co? :slight_smile: ...no ja mam vazne dobre dieta :wink:
10. dec 2008 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano, ranajkujem a kukam net :confounded: moj zlozvyk. Katka spala okolo 20.30, o polnoci papala a spala a o6.30znovu papala a teraz buva.
10. dec 2008 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcem pytat niektore objednali stoličku na jedenie (www.babayborn) kolko stoji dobierka????
10. dec 2008 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera som bola dlho hore, písali sme MSN s kamaratkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. dec 2008 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prehodila som 3 nove fotky. furt vyplazi jazyček a oblizuje na perach :stuck_out_tongue_closed_eyes: dlho trva asi 2tyzdne :sweat_smile:
10. dec 2008 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaffte :grinning:
dudri 15O zaplatíš ak ti kurier prinesie stoličku domov a 50 dobierka na poštu.my sme si dali priniesť domov :grinning:
10. dec 2008 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem lacna dobierka
10. dec 2008 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minule som objednala fusak combi 3V1, dobierka 250sk len priamo na poštu
10. dec 2008 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoje :grinning:

baby ake fajne ranajky sme mali, thomasko mal kasu, ja s tamarkou krupicu, mnaaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

co budete dnes porabat?
10. dec 2008 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
durdit, fiha dobre draha dobierka :confused: sak to ani v anglicku tolko nepytaju :sweat_smile:
10. dec 2008 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
my sme mali dobru nocku, mala prespala celu noc, o 7 sa najedla a spi dalej, ja nas idem pobalit a ideme dnes plavat :wink:
10. dec 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pondelok, ach jaj kedy my tak budeme, teda spinkame pekne, len ta cica musi byt, ale sa co uz, ked som aj v noci potrebna :dizzy_face:

juj jak vam fajne, asi cez vikend a my zbehneme, komplet rodinka, tesiiiiim :grinning:
10. dec 2008 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grazi

jurkovi vsetko naj k 6 mesiackom :dizzy_face:
10. dec 2008 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj luci nikoho si nenastvala :wink: thomasko tiez krasne haja, len tu cicu chce, ale uz nie casto 2-3 krat to je super oproti tomu co aj 7 krat a viac :wink: ale stane sa,ze len raz , rano si vypyta :dizzy_face: hlavne,ze sa neprebere a nechce hrat, lebo to by mal smolu :grinning:
10. dec 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klasicke ranajky 2celozrnne rožky so syrom, paradajkou a paprikou. Biela kava Caro a čaj pre kojiacie ženy. A ešte bude desiata biely jogurt Probio Rajo spolu ovsene vločky, chrumkave musli, cocapic a čaj s echinaceou.... :slight_smile: furt som pažrava :grinning: ešte jablko, potom teply obed...okolo o 14h jablko, olovrant(nejake pečivo
), večera, druha večera( katka spinka okolo o 20h) potom uvarím krupicovu kašu s grankom (zbožnujem jem denne)
10. dec 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :sweat_smile:
My mame za sebou dalšiu zlu noc :cry: :cry: :cry: Vikinke som musela davat aj zabaly,,,chudatko moje :pensive:
uvidime ako bude dnes, zatial ešte hajka :slight_smile:

všetko najlepšie dnešnym oslavencom :wink: hlavne veeeela zdravička :sweat_smile:
10. dec 2008 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja droga krupicova kaša s grankom (hruba vrstva) a a ešte kusok cerstve maslo roztopí...mnammmmmmmmmmm :slight_smile:
10. dec 2008 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka už hore. papa :wink:
10. dec 2008 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko!
vsetko najlepsie dnesnym oslavencom :slight_smile:

jaj, ste toho vecer popisali...

gali, je s tymi lineckymi vela roboty?lebo som ich chcela tiez piect, ale teraz neviem :grinning: cez vikend budem robyt medovnicky, prvy krat v zivote, tak som zvedava ako to dopadne, hadam nevyhorime :grinning: :grinning: :grinning:
10. dec 2008 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lacko sa uz vyzuril v postielke, teraz sladko spinka, mala by som ist cosi porobyt, ale tak sa mi nesce :wink:
10. dec 2008 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute maminky chcem sa spýtať či neviete niečo o jantárových retiazkach pre deti proti bolesti zúbkov :confused: . Dostali sme ju k Mikulášovi ale neviem či tomu uveriť. :unamused:

Budem rada za každé info. :sweat_smile:
10. dec 2008 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooojte,
jaj Zuzkapolka to mi je ľúto že ste taký chorý, skoré uzdravenie prajeme :unamused:
Dúfam že aj mi nebudeme lebo dcéra je chorá a malý je od rána dáky čudný.
Didi ničč si z toho nerob, aj mi tak spávame 3 krát cica a ešte medzitým dudel ale je to omnoho lepšie ako dakedy, takže som super vyspatá, už ani toľko nežerem sladkého :grinning: :grinning: :grinning:
Gratulujeme aj mi Jurkovi, teta Lenka mu posiela božtek na líčko.
My sme akurát mali skorý obed kuracinka s mrkvou, petržlenom a pohánkou.Spapkal všetko. Včera sme mali to pšeno tiež mu to chutilo, aj mne. :grinning: Odkedy malého prikrmujem aj sa zdravšie stravujem, stále mu dačo ukradnem :wink:
Dudri aj mi ľúbime krupicovú kašu, všetci traja, hlavne so škoricou.
10. dec 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika, prosi ta kde si kupila pohanku, ja ju neviem zohnat :unamused:
10. dec 2008 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojte,dobre ranecko
noc taka ako ostatne :unamused: nevjem kedy vydrichmeme sa :unamused: ale co uz po mne,nejako sa premotam :grinning: :grinning: :grinning:
vsetko najlepsie jurkovi :grinning:
ale aj thomaskovi sa to krati :grinning: co date ako prvy prikrm? :grinning: :grinning: :grinning:
zuz,dalsia noc uz bude lepsia,neboj :cry: :wink: a take vysoke teploty mala? :grinning:
ja na ranajky tousty a cierny caj,mangel urobil,ked prisiel z nocnikovej :grinning:
10. dec 2008 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
videla som iba psenovu muku
10. dec 2008 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nocnikovej :grinning: :grinning: :grinning:
10. dec 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj kostri, ty sa mas, mangel robi ranajky, ja rano ledva rozlepim oci a muz sa ma pyta ci sa mu kosela hodi k nohaviciam a ktory svetrik si k tomu ma dat :angry: :grinning: :grinning: :grinning: ja by som vtedy vrazdila :grinning:
10. dec 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa ho potom vzdy spytam, ci si mozem este obliect ogrcnute tricko a ci mi to ladi k teplakom :grinning: :grinning: :grinning:
10. dec 2008 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok