Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

alica147
22. jan 2009

no tak som si fajne pokecala 😀 😀 😀 😀

idem sa zababušiť pod deku dnes je mi uplne na prd 😝

emmillya
22. jan 2009

adi este stale si chora?

kostri
22. jan 2009

no nakonec ta viola bude mat aj pravdu 🙄 😀 😀 😀

andrejka ahoj 🙂 hanka dakuje,uz drichme,za chvilu ju pojdem prelozit do postele 😉 no co uz 🙂 vcera tam isiel muz,ked sa zobudila,ze o to skusi,no mali ste pocut ten rachot 😀 😀

gali mas pravdu,ja som sice smutna ze hanka este vobec nelozi len ritusu dviha 🙂 ale zatial si to uzivam 🙂 lebo ked ta citam co ten tvoj sinter vyvadza alebo lacko 😀 jaj co ma caka a nemine 😀

katka,ozaj a ako sa dohovaras s doktorkou? 😕 a ja som sa neska pytala na ten cajik,ze mi mala nechce pit a povedala mi sestricka,ze ked je kojena ze nemusi,mam jej davat tie vyvary alebo skusit prevarenu dojcenecku vodu dve tri lyzicky,ale ze ked si nepyta,tak jej nechyba

alica147
22. jan 2009

no hej hrdlo ma uplne prestalo bolieť ale nos mám total upchatý a bolí ma hlava

dididi30
22. jan 2009

alic cau 😀 tak budes dovolenkovate? 😀
inak ja asi do roboty nedjem vybavujem si ostat doma 😵

emmillya
22. jan 2009

adi tak sa rychlo uzdrav ked uz mas ten predlzeny vikend aby ste si ho s Miruskom uzili 😵

alica147
22. jan 2009

čafte kamošky moje 😀 no hej dovolenkujem tak sa teším ak hovado 😀

gali no to by si mala super keby si nemusela nastupiť 🙂

dididi30
22. jan 2009

nejdem 😀

alic ja som dnes robila kapustnicku jaj jaku fajnu, ale ja som ju nejedla bo klobaska stipe ako das, malemu kapusta nevadi len to chilli potom ma bolavu ritku
este som aj morcaci perkelt a halusky varila.....plus struhany tvarohovy kolacik, ten som robila vcera ked maly zaspal 🙂
inak som ti zabudla na pisat na hrdlo je ovela lepsia soda bicarbona 😉

zuzpolka
22. jan 2009

emily, no ani mna by to teda nenapadlo osolit 😖 😀

alica147
22. jan 2009

soda bicarbona 😕 fíha ale hrdlo už ok

emmillya
22. jan 2009

gali - jej tak to ti fakt prajem aby si mohla ostat doma a nie makat v praci 😉

zuzi nepofotila si kociarik s tou speci vlozkou? 😀

zuzpolka
22. jan 2009

alic, skore uzdravenie 😉 na bolenie hlavy je vraj dobry sex 😕 😕 😕 😅

kostri
22. jan 2009

alic,ja furt nechapem,ako ten mirusko moze od siestej spat? 🙄 booze hanka by potom o pol piatej buntosila 🙄 kolko spi cez den?alic,estelen zacalas robit a uz dovolenkujes?

emili veru opatrne s tymi prikrmamy.aj hanka futr otvara zobacik,myslim si ze je este hladna ale to je taky oklamcak!sak oni niekedy nevedia kedy maju dna 😀 to musime vediet my 😉 a ked mala dlhsie dietu,tak si zase musi pomaly zvykat,myslim si ja
a veru tie nase vymyslance o tom spani 😀 no snad raz nieco zaberie 😀 skusaj dalej ako ja 😀 😀 😀 😉
gali a ty budes doma? 🙂 super!koli thomaskovi?nemozes ho opustit co? 🙂

dididi30
22. jan 2009

baby ja som dcere dochucovala, lebo by som tiez do nej nic nedala, malemu je jedno, len nech ma plny zaludocekj, joj aka som rada, keby ste vedeli co to je ake to je trapenie ked nechce babo jest, budte radi,ze vam papa a hoci aj dochutene, kaslat na to 😉

alic a co lenka bude mat dalsie babo 😕 😀

a to naco je digitalna klucenka 😀 jaj ty ludia vselicko kupuj 😅

jaruska, segra bola v anglicku, ale isla domov, vybavit rodny list malej, tak ako som ja bola...no a dala sa konecne povysetrovat bo ona to nechavala tak, tak este to hadam neje az v tako zlom stave ☹

zuzpolka
22. jan 2009

emily, ja ešte nemam tu vložku lebo čakam aj na tašku, kym pošlu zo skladu na predajnu 😀
ja som si objednala aj taku tašku 😅 potom to na raz vyzdvihneme a hned nafotim 😉

alica147
22. jan 2009

kostri no 😀 ešte som mala 6dní starej dovolenky tak ma nahánaju aby som si ju čo najskôr vybrala

no malý cez den nejako spáva málo dnes spal doobeda neviem presne kolko ale poobede hovoril Miro že spal pol hodku na balkone a toť vsjo takže o siedmej dnes už spal a včera išiel o šiestej a spal ráno do siedmej

zizi dík 😉

dididi30
22. jan 2009

alic ano, normalne ako si robis na hrdlo so solou tak so sodou bicarbonou , este lepsii ucinok, mozes kloktat kazdu hodinu a za den si fit, ucinkuje odskusane 😉
len tiez soplim ako ty 😒 aj thomasko 😒

veru baby budem radsej doma, ved je toho dost dve deti domacnost a este makat, je to skoro, chcem si uzit posledne dieta a zas nemusim robit, tak naco, nie 😉

dididi30
22. jan 2009

jarka aj my spinkame od 6 teda na vas cas o 7 hodine do 5 rana, potom je hodku hore a este si schrupne do 7, takze sa to da...ale zas spi doobeda pol hodky , potom na obed pol hodky a poobede pol hodky alebo pol hodky dokopy za cely den, je to zabijak...mam dost

emmillya
22. jan 2009

adi a ako to teraz mas s tym Miruskovym rezimom ked si sla do prace? Nenaburalo sa mu to trosken?
Ja ti budem davat take otazky , nevadi? To vies aby som " videla" co asi caka aj nas 😉

kostri -hej to je cisty oklamcak ta nasa mala 🙂 nemozem ani vodu pit z pohara - pozera na mna s tymi velikymi ocami ako keby hovorila : a ja co??? 😀 Suhlasim s tvojim nazorom ze pomaly... aj ked sa mi zdalo ze ideme pomaly asi treba este pomalsie 🙄

dididi30
22. jan 2009

emili, to iste mame aj my, no ja mu dam, skoro zo vsetkeho co jem aj ja, alebo my, len tak omrvinku, nech ochuna 🙂

inak baby davali ste detickam rybky?? ja uz hej vo vyzivke a v nej este bola ryza, brokolica , kukurica, paprika aj paradajka, sila co?? normalne ani ja som take este nejedla 😅

kostri
22. jan 2009

gali,neboj moja,drzime palceky,treba verit ze setko dobre dopadne a ono to potom funguje 😉

hanula uz ujukala z postielky,ale ostalo ticho 😕

viem si predstavit,ake to bolo tazke ked tamca nechcela papavat,ja som bola taka ista 😔 no mamina potom dosla na to ze sosovocova polevka a fazulova polevka a taketo vybornosti mi beru,tak bol ze mna cochvila macek 😀

dididi30
22. jan 2009

a jogrutiky papame kazdy den 😉 podotykam ochutene 😉

emmillya
22. jan 2009

gali aj tak si raketa 😉 uz som tu pisala ze obdivujem vsetky maminy s 2 a viac detmi ako to vedia niekedy ladne zvladnut a este to menu co okolo nich stihnes za cely den tak to fakt klobuk dole 😵

zuzpolka
22. jan 2009

dididi a tvojej sestre sa narodilo prve babatko? ked rodny list išla vybavit 😅

dididi30
22. jan 2009

emili nebyt muza som nahrana, muz mava len nocne takze je to super, doobeda to nejako prebojujeme a poobede sa nam venuje, jaj dobre to je...
a dakujem 😵 no snazim sa aj ked to tak nevyzera 🙂

dididi30
22. jan 2009

zuzka druhe moja, ale tu sme dostali anglicky list a my mame trvali pobyt na sk, cize potrebuju aj sk rodny list a mimochodom sa na to caka 3 mesiace takze to nieje ziadna sranda, lebo tak aby si vedela 😉 😀

alica147
22. jan 2009

adi malý uplne v pohode má režim jak aj mal, ráno ju pred odchodom nakojím a ešte spinká ked vstane tak okolo deviatej papá ovocie alebo výživku a ide hajať, no niekedy spí pol hodinu,niekedy hodinu až dve;
okolo 12tej obeduje potom oklo jednej idú bud von alebo spať na balkon a o tretej som doma
a ked prídem tak sa tak teší že ide z kože vyskočiť a potom začne mrnčať ako keby sa žaloval že bol bezo mna ☹ a ideme sa hned kojiť a potom ešte oklo 16spáva cca pol hodku nikedy hodku a niekedy ako včera a dnes nič 😀
ale vobec nebol umrnčaný naopak uplne sa celý čas jašil ja si nahováram že chce byť hore ked už som doma 😀 😀

wien
22. jan 2009

ahojte. marek už spí, uložil sa na brucho 😖 keď sa tak uloží počas dňa, tak spí tak pol hodinky 🙄 tak snáď bude spať celú noc, krásavec...
kika, ďakujem za receptíky, hneď si to tam dopíšem. a syridlo sa dá kde zohnať???
podmáslí som si raz kúpila a teda mi to nechutilo ako acidko, neviem 😕 ale ja aj tak najviac lúbim tie ochutené pomarančové, tak budem ďalej kupovať 😉

kostri, tie kefky myslíš také tie 3 od canpool babies? aj my ich máme. ja som zatiaľ len tú prvú vy\tiahla, ale marek na nej najradšej obhýza tú rúčku 😀

didi, tfuj tfuj, nech segre operácia dobre dopadne 😲

emmilly, ja marekovi obliekam tielkové bodynko a overalík a ešte ho šupnem do vaku a zakryjem tenkou perinou. neviem, koľko máme v spálni stupňov, ale je tam akurát. keď som mu nedávala spací vak, tak sa mi budil na zimu - teda aspoň myslím - mal studené rúčky.

alica147
22. jan 2009

nie ju nakojím ale jeho 😀 😀 😀 😀

dididi30
22. jan 2009

alica jaj zlaty je maly, ti verim, ja idem len na chvilu vonku a ked ma vidi,ze pridem hned sa bere za mnou a ked ma len pocuje hned sa ozyva alebo placka a riadne nahlas aby som ho pocula, ale inak je straasne rad, ked nas vidi vsetkych aj tatinka s tym sa rad hra, az mu ocka ide vybehnut od radosti 😀
ale mama je mama to je pravda 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre